PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

The New Days Member Kofi

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

The New Days Member Kofi Empty
MesajKonu: The New Days Member Kofi   The New Days Member Kofi EmptyPerş. 18 Ağus. 2016, 13:46

The New Days Member Kofi Images?q=tbn:ANd9GcQ9P9BWKkac8LszibOEwEK1r4x4cTLilC-FRp7W24PyOsfsY96xDVS-jn_o

Kofi Kingston : Merhaba millett! Bugüne mahsus size tek basima seslenecegim. Değerli takım arkadaşlarım Big E ve Xavier Woods benimle değiller. Cunku bu akşam ki rakibimi küçümsemek ve onunla alay etmek için kendim gelmeyi tercih ettim. Bilirsiniz , evrensel olarak doğru kabuk edilen seyler vardır. Tam da onlardan birinden bahsedeceğim. Yani Kevin Owens'in tam bir kaçık olduğundan. Eveet millet , o adam tam bir kaçık. Kıllı, göbekli, surekli ter kokan, çiğ süt emmiş bir gavat hahahaha! Bu akşam karşısında onu el arabasına binmeye mahkum edecek bir yıldız var. Yani ben. Yani Kofi Kingston. Onun sermayesine öyle bir darbe vuracağım ki , tabancası olmasına rağmen kullanamayacak. Kurşunu olmasına rağmen ateş edemeyecek. Hiçbir Meksikalı karı ile acı sos eşliğinde kirmizi şarap icemeyip, bellona yataklarinda onlari duzemeyecek. Evet bugün buna karar verdim . Cunku canim böyle istiyor hahahahah. Onu rezil edeceğim.  Onu perişan edeceğim. New Day'in bir üyesi olarak ne kadar saygın ve itibarlı bireyler olduğumuzu söylemeye gerek yok sanırım. Bu akşam bunu tekrar sizin gözleri önünde kanitkayacak , size adeta güreş resitali sunacağım . Lafım bitmedi. O küçük ejderhaciklara da iki çift lafım var. Sik peşinde koşan orospuyu ancak çöpçüler sikermis. Siz de League Of Nations'a havale ediyorum.  Onlari da size. Cunku orospular ve çöpçüler bizim karşımızda ancak masturbasyona mahkum olurlar. Kısaca ete para vermeyin yiyin birbirinizi, göte para vermeyin sikin birbirinizi. Benden bu kadar . Akşam görüşmek üzereeee

Neewww Day Rockss. Neeww Day Rockss...

(Kameralar kapanır)

The New Days Member Kofi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hello Mexico City I'm Kofi Kingston
» Bullet Club's Newest Member
» Kofi Kingston Style
» I Am Kofi Kingston Son Of Bitch!
» Kofi Kingston'dan Bir Cacık Olmaz