PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

I Am Kofi Kingston Son Of Bitch!

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

I Am Kofi Kingston Son Of Bitch! Empty
MesajKonu: I Am Kofi Kingston Son Of Bitch!   I Am Kofi Kingston Son Of Bitch! EmptyPaz 04 Eyl. 2016, 15:29

I Am Kofi Kingston Son Of Bitch! Images?q=tbn:ANd9GcQweYSu80C5kO9vWrFkIjtn-LFL4pT1LkYncGUQ4wvE3ha894ZWug

Kofi Kingston : Bu şirkete ilk geldiğim günden bu yana hiç bir beklentim olmadi. Cunku ben bu isi seviyorum. Guresmeyi seviyorum. Kendimi bunun için yetiştirdim. Otu daha çok seviyorum ama neyse. Buraya gelince Big E ve Xavier Woods ile , eğlence katmak için bir ekip kurduk. The New Day. Görüp görülebilecek en eğlenceli takım olmak istedik. Istediğimiz gibi gitmiyor belki. Ama en azından bu koskoca güreş dünyasını eglendirdik öyle değil mi ? 

CHEER

Evet bu konuda başarılıyız. Bazı hedeflerimiz tabiki olacak. Örneğin bu şirketin Tag Team şampiyonlar olmak gibi. Biliyorum konuşmam çok düzgün ilerliyor cunku bu kez herhangi bir beyin uyusturan madde almadan geldim. Şimdi sorun şu ki , bazı alagavatlar surekli karşımıza çıkıyor. Sosyal medya olsun , yaptığı konuşmalar olsun , aptalca ve çocukça cümleler kullanarak bize laf soktuklarını zannediyorlar. Özellikle o soktuğum Kalistosu. Sana düzgünce anlattım anlamadın. Tüm Meksika'nın ırzına geçtim anlamadın. Ot çektim konuştum anlamadın. Sövdüm anlamadın. Sırf senin o sik kafana biseyler sokabilmek için herşey denedim. Tek bisey dışında. O da o lanet Meksikalı suratını dağıtmak. Yapacağım son şey bu mu ? Tabiki hayır. Çektiğim her dalgadan sonra senin ezikliğini , senin gereksizligini anlatacağım. Gerekirse yine Meksika'ya gidip tüm seksi hatunları sahil kenarında senin maskeni giydirerek düzeceğim. Belim kuvvetlidir bunu yapabileceğimden şüphen olmasin. 

Ve Kalisto , eger akillanmamaya devam edersen seni sicmaya calisirken yanlışlıkla doğurmuş olan ananı bu ringe getirip herkesin içinde elimi opturecegim. Bir daha benim , Kofi Kingston'un herhangi bir yakınına , dostuna  en ufak bir carpitma , aptalca bir cümle , hatta hece dahi duyarsam seni temin ederim ki bunu yaparım. Sende 54 kilo bir Meksikalı hatunun 35 cm yarraga korkuyla baktığı gibi bakarsın. Önce bu akşama , ardından haftaya Road To Future'de seninle bu ringte teke tek karşılaşacağımız ana hazır ol. O maskeni gotune sokacağım. Ardından o lanet suratına Trouble In Paradise vuracağım. Basit bir otcu için çok fazla konuştum. Bundan sonra yapacaklarım konuşacak. 

Kameralar kapanır. 

I Am Kofi Kingston Son Of Bitch!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kofi Kingston Style
» Kofi Kingston'dan Bir Cacık Olmaz
» Hello Mexico City I'm Kofi Kingston
» The New Days Member Kofi