PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Kofi Kingston Style

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

Kofi Kingston Style Empty
MesajKonu: Kofi Kingston Style   Kofi Kingston Style EmptyPaz 18 Eyl. 2016, 00:30

Kofi Kingston Style Backstage%2BTalk

Kofi Kingston : Merhaba PWE Universe! Biliyorum beni çok sık görüyorsunuz ama nerede bir kamera olsa surekli konuşmamı istiyor. Bu nedenle gördüğünüz gibi , hatta görmek istemeseniz de yeniden kamera karşısında bulunmaktayım. Surekli biseyler konuşmamı isteyen spikerler yüzünden söyleyecek bisey bulamamam ve yaratıcı kimliğimi her ne kadar üst düzeyde kullansam da tıkanma noktasına geldim. Luchalara salladım , RTF GM'si ile muhatap oldum , Xavier Woods ile atıştım vs vs. Royal Rumble'a da katılmıyorum zaten. Ne söyleyebilirim ki ? Soru cevap muhabbeti beni çok gergin bir adam haline getirdiği için onu da istemiyorum. Bu adam ne yapsın amına koyayım ? Tabiki söyleyecek birkaç kelime bulacağım. Çenem düşük birader ne yapalım yani ? Biz de böyle bir delikanlıyız. Gecen bir mal buldum adamım efsane. Tek kelimeyle efsane. Bi çekiyorsun anında müptelası oluyosun. Renee bana kaşlarını çatıp bakmayı kes. Zaten götü toplamaya çalışıyorum bide kadın tribi çekemem. 

Renee Young : Sen gene mi içtin Kofi ?

Kofi Kingston : Kusura bakma matmazel burda herkes müptezel. Yapacak bisey yok. Keyif alıyorum guzelim ve inan bu otu icmeseydim işe yaramazdim. Şimdi en azından insanlar eğleniyor ve ben birkaç " SEKER KIC " tekmeliyorum. Aaa Johnson'un sözcüklerini kullanmışken ona da biseyler söylemek istiyorum. Necati şu siktiğim kamerasıyla oynayıp durma. Yüzüme yakınlaş. Az daha . Biraz daha. Böyle iyi. Dwayne , isminle hitap ettiğim için bana kızma adamım çünkü sende kafadan gidik bir herifsin. Bu sefer senden bisey istemeyeceğim. Duydum ki bana yarın ki sovda rakip olarak eski dostum Big E'yi seçmişsin. Bu güzel bir tercih Dwayne ancak insanların biraz daha mücadele beklediği bir maç olmalıydı. Big E işe yaramaz bir oturan boğa. Tam bir ayı. Aramızı bozmadan önce onunla belediyenin önünden geçerken az daha uyuşturucu iğneyi götüne saplıyorlardı. Her zaman oldugu gibi o götü yine ben kurtarmıştım. Gülme Renee gerçekten onu ayı zannettiler. Sanirim onların yerinde olsam bende öyle zannederdim. Her neyse. Dwayne , madem böyle bir seçim yaptın kısa sürede işimi bitirip odana, seni ziyarete geleceğim adamım. Gecen senden istediğim zammı bir konuşalım. Param tükeniyor ve Meksikalı hatunlara daha fazla zaman ayırmam gerekiyor. Big E , yarın için şansın yok. EX KANKA! 

Kameralar kapanır.

Kofi Kingston Style
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I Am Kofi Kingston Son Of Bitch!
» Kofi Kingston'dan Bir Cacık Olmaz
» Hello Mexico City I'm Kofi Kingston
» The New Days Member Kofi