PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Hello Mexico City I'm Kofi Kingston

YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

Hello Mexico City I'm Kofi Kingston Empty
MesajKonu: Hello Mexico City I'm Kofi Kingston   Hello Mexico City I'm Kofi Kingston EmptyPaz 28 Ağus. 2016, 14:30

Hello Mexico City I'm Kofi Kingston Images?q=tbn:ANd9GcQG1C9xPfSma9zCbi4fcrIX2HPiBwVxawCojU8yxpKiqTz6fvRna2Y9NJsFGQ

Kofi Kingston : Merhaba millet! Ben Kofi Kingston. Sabahın bu kör vaktinde , kargalar henüz bokunu yememişken Mexico City Havaalanı'nda sizlerleyim. Şimdi hepinizin aklında şu sorular var ; 1- Ben buraya niçin geldim ? 2-Ben buraya nasıl geldim ? 3- Ben buraya niçin tek geldim ? 4- Ben burada ne yapacağım ? Evet hepsini yanıtlayacağım. Ama önce şu lanet olası kontrol noktasından geçmem gerekiyor. 

10 dakika sonra 

Hello Mexico City I'm Kofi Kingston Maxresdefault

Kofi Kingston : Hey ! Hey hey hey dur bi saniye ahbap. Şu mikrofonu getir bakalim. Hangi kanal ?.

Muhabir : MexicoSpor.

Kofi Kingston : Sadece yerel haberler mi yapıyorsunuz ? 

Muhabir : Hayır. Dunya genelinden tüm spor haberlerini yapıyoruz. 

Kofi Kingston : Çok güzel. Peki şu an nereye gidiyorsunuz ? 

Muhabir : Yarım saat sonra Brezilya Milli Takımı burada olacak. Onlarla röportaj yapmak için buradayız. 

Kofi Kingston : Bu çok güzel bir amaç. Seni ve kanalını kutluyorum adamim. Her neyse o zaman cevap ver bakalim. Copa America'da Meksika'nin şansı nedir ?

Muhabir : Final görürüz. 

Kofi Kingston : Waaaaovvvv. Bu çok iddialı oldu. Kiminle finale çıkacaksın ? Chicharito ile mi ? Yoksa Giovanni Dos Santos ile mi ? Sahi sizin teknik direktör kimdi ? Şu 290 yaşındaki bunak mi hâlâ ? 

Muhabir : Ha-

Kofi Kingston : Sus! Sana soz hakkı vermeden bir daha konusma. Hem sen nasıl bir muhabirsin ? Bütün soruları ben soruyorum. Pislik herif. Aldığın parayı haketmiyorsun. Şimdi git ve kendini kanalizasyonun içine at !

Havaalanindan çıkar.

Kofi Kingston : Şu kamerayı bana doğru çevir. Işte böyle. Bu Meksikalı insanlar çok tuhaflar gerçekten. Neredeyse o kaçık muhabirin işini elinden alacaktım. Hahahahaha. Şimdi biraz iş konuşalım. Ya da önce o iğrenç Meksika yemeklerinden mi yesek ? Vazgeçtim siktir et. O zaman şu sorulara cevap vereyim de herkesin içindeki kurt bi dışarı çıksın. Burası Mexico City . Ben Kofi Kingston. The New Day gibi fevkaladenin fevkinde bir takımın üyesi. Buraya geliş amacım , bu Luchalar ne yiyor ne içiyor da böyle bodur kalmışlar. Gerçekten merak ediyorum. Bu yüzden o iğrenç Meksika yemeklerinden yemeden buradan gitmeyeceğim. Her neyse.  Buraya niçin tek geldim ? Çünkü Big E ve Xavier camış gibi yatıyorlar. Götlerinde pireler uçuşuyor. Kim bilir rüyalarında kimi düdüklüyorlar ? Big E kesin Paige'i görüyordur. Iııııı Xavier'de Naomi'yi. Onlar hayalle uğraşıp dursunlar , ben burda yuvarlak kalçalı Meksika hatunlarini götüreceğim. Hahahahaha. Bu tabiki buradaki son işim. Şimdi biraz ciddi konuşalım. Rise!'da TTC maçına çıktık değil mi ? Eeeveet. Peki RTF de olan bir takım nasıl olurda TTC maçına çıkar ? Eger New Day iseniz çıkarsınız. Çünkü insanlar "NEEW DAY ROCKSS , NEEW DAY ROCKSS " demeyi seviyorlar. Pozitif olan herkes bunu seviyor. Uuuuuuu peki ya negatifler... Onlar ise Luchalara tamah edecek kadar acizler. Gördünüz Ne kadar mal olduklarını. Bunların muhabirleri bile gerizekali. PWE nasıl o 3 Çinli siki kadar boyu olan konusma ozurluleri kadroya aldı anlamıyorum. Ama dur dur dur dur ... Onlar da olmasa ben kiminle taşak geçeceğim.. Evet kalsınlar bir sure.  Biz Ana kadroya yükselince zaten o iğrenç suratlarını görmeyeceğim. Ve Luchalar tetikte olun cunku New Day sizin için geliyor.... Sözlerimi çok güzel bir şekilde bitireceğim iyi dinleyin ..

BELAYA HAZIR OLUN !
HEMDE 3 LÜ BELAYA!
PWE'YI YOK OLMAKTAN KURTARMAK ICIN!
TUM INSANLIGI NEW DAY'DE BIRLESTIRMEK ICIN!
LUCHALARIN PISLIGINI ACIGA VURMAK ICIN!
AMACIMIZ TTC OLUNCAYA KADAR!
KOFI! BIG E! XAVIER!
NEW DAY HER ZAMAN ISIK HIZIYLA HAREKET EDER!
YA YESLIM OLUN YA DA SAVASMAYA HAZIR OLUN!!

( NEEW DAY ROCKSS , NEEW DAY ROCKSS)

Kameralar kapanır

Hello Mexico City I'm Kofi Kingston
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» I Am Kofi Kingston Son Of Bitch!
» Kofi Kingston Style
» Kofi Kingston'dan Bir Cacık Olmaz
» The New Days Member Kofi
» Madrid mi City mi