PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

28 Ekim PWE Rise! *BANT*

+2
The Charismatic Enigma
Ace of Diamonds
6 posters
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Empty
MesajKonu: 28 Ekim PWE Rise! *BANT*   28 Ekim PWE Rise! *BANT* EmptyCuma 28 Ekim 2016, 20:01

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: İyi akşamlar PWE severler. Friday Night Rise! şovuna hoş geldiniz.

Mauro Ranallo: WrestleMania II'ye bir adım daha yaklaşıyoruz ve bomba gibi şovumuz var.

Jerry Lawler: Mauro her hafta sana aynı şeyi mi demem gerekiyor ? Aptal mısın nesin ? Bu Cuma akşamı PWE Rise! Her zaman bomba gibi şov oluyor. Aksiyon, drama, heyecan hepsi burada ve klasik Main Event kaosu. O yüzden şu şovu başlatın ve güzel bir akşam geçirelim.

Kameralar ringe dönüyor. Jimmy Jacobs müziksiz bir giriş yapıyor.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Jimmy-jacobs-jimmy-jacobs-1361630057

Saçını geriye atıyor ve ringe girip mikrofon alıyor.

Jimmy Jacobs: Şu an konuşmam gereken başka meseleler var ama burada global bir şirket yönetiyoruz, yani politik işler bir türlü bitmiyor ve bitirsin diye işe aldıklarımız da kafa sikmekten başka bir şey yapmıyoruz. Aslında hiç gelmeyecektim ama WrestleMania II Main Event maçında ki tüm güreşçiler sıra sıra odama gelip benden bir şeyler istediler, şikayet ettiler. Ben de yeter ulan dedim ve şova kendimi tekrar yazdım. Bu gece Main Event de ki Dolph Ziggler & Sheamus vs The Miz & Christian takım maçını Lumberjack takım maçı yapıyorum. Hadi şimdi uğraşın.

Jimmy Jacobs ringi terk ediyor. Bizde gecenin ilk maçına geçiyoruz.

The Truth Reigns!
28 Ekim PWE Rise! *BANT* 1c7d9da54f8869223e21824ed055f0e6_original

Roman Reigns geliyor.

Shot'Em!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* 8-4-2013+9-29-44+PM

Bullet Club'dan Yujiro Takahashi geliyor.

MITB Qualifying  Match

Roman Reigns vs Yujiro Takahashi

Roman Reigns kafasını kütletirken Yujiro Takahashi’nin gergin olduğunu görüyoruz güçlü rakibi karşısında. Zil çalıyor ve maç başlıyor! Roman rahatlıkla ringin ortasına ilerlerken Yujiro tereddüt ediyor biraz…derken Roman’ın bacağına tekmeleri çalıştırmaya başlıyor. 3-4 tekmeden sonra Roman yıkılmışken Yujiro rakibini kolundan yakalıyor ve iplere fırlatıyor, döndüğünde Roman ona Shoulder Tackle yapıyor ve yere yıkıyor. Yujiro kalkarken Roman seyirciyi gaza getirmeye çalışıyor. Yujiro bu sefer lock-up deniyor ama Roman üstün çıkıyor ve rakibini yere doğru ittiriyor. Yeniden ayağa kalkıyor Japon güreşçi ama Roman koşuyor ve Jumping Clothesline ile indiriyor onu. Yujiro dinlenmek için kendini ring dışına yuvarlıyor. Roman gülüyor ringin ortasında Yujiro’ya. Yujiro yeniden girdiğinde Roman onu kavramak istiyor ancak Japon güreşçi atik bir hareketle sıyrılıyor ve arkasını dönen Roman’ı Dropkick ile iplere ittiriyor. Roman iplerden uzaklaştığında koşuyor Yujiro ve sert bir Lariat ile yere indirmeyi başarıyor Roman’ı. Roman iplere tutunup kalkarken Yujiro onun kolunu döndürüyor ve sonrasında Snapmare ile yere alıyor, Roman üst gövdesini kaldırmaya çalışırken Yujiro koşuyor ve Penalty Kick ile indiriyor Roman’ı. Roman yerdeyken hemen köşeye çıkıyor Japon süperstar. Roman’dan hareketlilik göremeyince hemen Moonsault yapma amacıyla atlıyor…ve isabetli! Tuşa gidiyor Yujiro Takahashi. 1, 2-Roman kick-outlamasını biliyor. Yujiro, Japonca bir küfür savurarak ayağa kalkıyor ve kendisi kalkarken Roman’ı da kafasından tutarak kaldırıyor ancak Roman aniden ittiriyor Yujiro’yu ve SUPERMAN PUNCH! Japon yıldız yere yıkılırken Roman çıldırıyor ringde. AUUUUUUUUUU diye bağırdıktan sonra Yujiro’nun kalkmasını bekliyor. Yujiro kalkınca Roman koşuyor Spear için…ama Yujiro aniden geçiriyor tekmeyi Roman’a! Roman sersemlemişken Takahashi arkasına geçiyor rakibinin, belinden kavrıyor ve German Suplex! Köprüyü kuruyor hemen. 1, 2- hayır. Roman bunu da atmasını biliyor. Yujiro ayağa kalkıyor ve yerdeki Roman’ı Chinlock’a alıyor oyunu soğutmak amacıyla. Roman kendisine geliyor yeniden ve ayağa kalkıyor o vaziyette. Yujiro sıkmaya çalışsa da Roman kas gücüyle Yujiro’nun kolunu tutup uzaklaştırıyor çenesinden fakat Yujiro bir tekme daha atıyor Roman’ın karnına, sonrasında Incolle Slam için kaldırıyor rakibini fakat Roman arkaya düşüyor ve Yujiro arkasını döndüğünde Big Boot geliyor Roman’dan. Sonrasında yerdeki rakibini pataklamaya başlıyor Roman. Yujiro sıyrılıp kalktığında Roman kendini ring dışına çıkarıyor. Yujiro apronda dinlenmeye çalışırken Roman görüyor onu, koşuyor VE DRIVE-BY! Yujiro yamulurken Roman ringe giriyor, çekiyor Yujiro’yu ringin ortasına ve tuşa gidiyor. 1, 2- hayır! Roman şaşırıyor. Hakeme bakıyor ancak hakem 2 diyor. Roman kalkıyor şimdi, köşeye geçiyor ve yumruğunu yere vuruyor! Superman Punch mu geliyor? Yujiro kalkınca Roman koşuyor…ama Japon süperstar eğiliyor ve arkadan yakaladığı Roman’a bir German Suplex yapmaya daha çalışıyor ancak nafile çünkü Roman dirsek darbeleriyle kurtuluyor. Yujiro o darbelerin etkisiyle sersemlemişken Roman sırtlıyor rakibini ve Samoan Drop ile indiriyor! Yujiro yerde sırtını tutarken Roman saçlarını arkaya atıyor. Yujiro ipleri tutarak kalkmaya çalışırken Roman rakibini roll-up’a çekiyor, hakem saymaya başlamadan o pozisyonda kaldırıyor..ve muhteşem bir kuvvetle Sit-out Powerbomb’a indiriyor! Yujiro’nun sırtı zemini öperken Roman tuşa gidiyor. 1, 2- ayağını iplere koyuyor Japon yıldız! Hakem ayağını gösterince Roman şaşırıyor. Kalkıyor ayağa ve Yujiro’yu kaldırmaya çalışıyor derken Yujiro yumruğu vuruyor Roman’a, ardından iplerden sekiyor ve Spear deniyor fakat Roman çekiliyor! Hemen iplerden sekiyor ve SUPERMAN PUNCH! İkinci Superman Punch geliyor Yujiro Takahashi’ye. Yujiro yamulmuş bir şekilde toparlanmaya çalışırken Roman köşeye geçiyor yeniden ve böğürüyor yeniden. Takahashi kalkarken Roman koşuyor VE SPEAR! Tuşa gidiyor Reigns bekletmeden. 1, 2, 3!

Roman Reigns WrestleMania biletini kapıyor. Reigns MITB maçında.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* RomanReigns-e1446051493799

Roman Reigns ringden ayrılıyor ve ekrana geçiyoruz bizde.

DERP!... The Wyatt Family ekranlarda.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Wyatt-family-reunion-wwe-rumors

Erick Rowan: Wyatt Family bir kez daha Rise da terör estiriyor. Bu akşam bir İskoç ve bir bungee jumping meraklısı ile karşılaşıyorum.

Luke Harper: Ben ise bu geceyi izinli geçiriyorum. Geçen Showdown'dan sonra yerimizi belli ettik.

Bray Wyatt: Wyatt'lar hiç olmadıkları kadar güçlü ve gittikleri her şovda korku onları takip ediyor. PWE Rise! bizim kalkınma noktamız oldu. Erick ve Luke Tag Team kemerlerini burada kazandılar. Ben geçen hafta burada Intercontinental Şampiyonu oldum. Kendini canavar sanan Matanza Cueto'yu bir Rise! şovunda yok ettim. The Lucha Dragons denilen üçlüyü bu ringde parçaladık. Geçen hafta arka da bulabildiğimiz herkesi rahatsız ettik. Cuma akşamları bir çok kişinin haşatını çıkardık. Sami Callihan ise Pazar akşamına randevu aldı. Kendi ile WrestleMania da ilgileneceğim, Harper ve Rowan da uçan kaçan ekip, Young Bucks ve haysiyetsiz, şerefsiz, onursuz ikili McIntyre ve EC3 ile ilgilenecek. Yılın ve PWE'nin en büyük şovunda Wyatt Family daha da güçlenecek. Bunu şimdiden hissediyorum. Sizde böyle bir şey hissetmek istiyorsanız tek yapmanız gereken şey, FOLLOW THE BUZZARDS!

DERP!... Wyatt Family kayboluyor ve kameralar ringe dönüyor.

The Vengeful One!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Tumblr_nla3ht538r1rgfzbmo4_1280

''The Lunatic Fringe'' Dean Ambrose geliyor.

Ain't No Make Believe!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* John_Morrison_bio

John Morrison geliyor.

Singles Match

Dean Ambrose vs John Morrison

Zil çalıyor Ambrose yumruklar ile başlıyor , Morrison köşeye sıkışıyor Ambrose boynundan tutuyor ve bulldog yapıyor.Ambrose Morrison'u kaldırıyor iplere yolluyor Ambrose da peşinden gidiyor kitchen sick yapıyor ardından neckbreaker geliyor tuş deniyor 1-1.5 attı çok erken bir deneme.Ambrose Morrison'u kaldırıyor yumruk sallıyor ama Morrisondan sto backbreaker geliyor düşmeden neckbreaker deniyor ama Ambrose dirsek vuruyor Morrison arkasını dönüyor Ambrose dan clostline geliyor, Ambrose yerde olan Morrison'a bakıyor twisting elbow drop yapıyor ardından kaldırıyor suplex pozisyonuna alıyor Morrison izin vermiyor Ambrose'u itiyor Ambrose iplere yaslanır şekilde duruyor Morrison koşuyor Ambrose eğiliyor Morrison dışarı düşüyor ve Ambrose dan suicide dive geliyor 1-.Ambrose Morrison'u kaldırıyor ama Morrison tekrar sto backbreaker yapıyor 2-bu sefer düşmeden legsweep yapıyor ardından aprona çıkıyor Ambrose ayağa kalkıyor Morrisondan apron rebound dropkick geliyor.Morrison tekrar Ambrose'un ayağa kalkmasını bekliyor , Ambrose ayağa kalkıyor Morrison corkscrew plancha yapıyor ardından Ambrose'u kaldırıp ringe yolluyor 1- Ambrose dan Ring-sweep Rebound Clothesline geliyor , ikiside yerde kalıyor 2-.Hakem saymaya devam ederken ikiside kalkıyor 3- Ambrose yumruk atıyor Morrison hafif sersemliyor Morrison tekme atıyor Ambrose tekmeyi yakalıyor Morrison Capoeira kick yapıyor 4- Morrison barikatlara çıkıyor Ambrose ayağından tutup yere düşürüyor boynundan tutup suplex pozisyonuna alıyor Morrison tekrar izin vermiyor itiyor Ambrose bırakıyor Morrisondan enzuigiri geliyor 5-Morrison Ambrose'u ringe sokuyor Morrison da giriyor İplere yolluyor gelirken Ambrose dan crossbody geliyor,Ambrose Morrison'u kaldırıyor köşeye götürüyor ve tornado ddt geliyor ardından tuş deniyor 1-2 attı.Ambrose Top Rope'a çıkıyor Morrison ayağa kalkıyor elbow drop geliyor ardından Morrison'un kafasını yumrukluyor ringe yumruk atıyor ayağa kalkıyor ,Morrison iplerden yardım alarak ayağa kalkıyor iplere yaslanıyor Ambrose dan running front dropkick geliyor, Ambrose Morrison'u iplere yolluyor Morrison flying chuck deniyor Ambrose sıyrılıyor tekme atıyor dirty deeds pozisyonuna alıyor Morrison izin vermiyor kurtuluyor dropkick atıyor Ambrose Rebound lariat yapıyor Morrison clostline dan sıyrılıyor  Tilt-A-Whirl DDT yapıyor tuşa gidiyor 1-2 attı.Morrison Ambrose'u kaldırıyor Ambrose karnına yumruk atıyor ardından kafasını tutup diz vuruyor iplere yolluyor Moxicity geliyor, Ambrose köşeye gidiyor Knee Trembler için tauntunu yapıyor Morrison Kalkıyor ve Knee Trembler geliyor. Ambrose vakit kaybetmeden kaldırıyor Dirty deeds! tuşa gidiyor 1-2-3. Ambrose kazanıyor.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Dean-Ambrose-Winning-The-Match

Dean Ambrose WrestleMania öncesi bir galibiyet daha elde ediyor. Bizde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve sırada ki maç başlıyor.

Invasion!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* 20121102_Goldberg

Goldberg geliyor.

Making Moves!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Titus-O%E2%80%99Neil-Entrance-AL169

Titus O'Neil bir kez daha PWE de.

Singles Match

Goldberg vs Titus O'Neil

Maç başlıyor. Titus hemen rakibinin üzerine koşuyor ancak Goldberg eğiliyor ve arkasına geçiyor. Şimdi sırtından köşeye kadar itiyor ve sertçe köşeye çarpıyor onu! Titus köşeden sekiyor bir iki adım geri geliyor. Goldberg arkasından yakalıyor ve BELLY TO BACK SUPLEX ile fırlatıyor! Titus şimdi acı içerisinde sırtını tutuyor. Goldberg üzerine geliyor yine. Dizlerinin üzerine kalkmış olan rakibinin yüzüne sert bir tekme atıyor. Ardından tuş deniyor. 1...2... omzunu kaldırıyor Titus. Şimdi Goldberg tekrar kaldırıyor onu. Kolundan tutup köşeye fırlatıyor. Titus köşeye yaslanmış vaziyette. Şimdi Goldberg üzerine koşuyor. Çekiliyor Titus! Goldberg köşeye çarpıyor! Titus karşı iplerden sekiyor sert bir LARİAT ile yere yapıştırıyor Goldberg'i! Tekmeliyor şimdide. Ancak hakem gelip müdahale ediyor ve Titus tekmelemeyi bırakıyor. Goldberg kalkmaya çalışırken Titus köşeye geçip onu bekliyor. Goldberg kalkıyor. Titus şimdi koşuyor üzerine ve BİG BOOT ile yere seriyor tekrar! Hemen tuş deniyor. 1...2... attı Goldberg. Titus şimdi kafasından yakalıyor ve HEAD LOCK ile maçı kazanmayı deniyor. Ancak karşısındakinin Goldberg olduğunu unutuyor galiba. Goldberg kilitten kısa sürede kurtulmayı başarıyor. Sert dirsek kombinasyonları ile Titus'un bırakmasını sağlıyor. Şimdi ayağa kalkıyorlar. Goldberg yumruk sallıyor ancak Titus eğilip karşı iplere koşuyor. İplerden sekiyor ama döndüğü anda Goldberg BİG BOOT ile ringin dışına gönderiyor onu! Şimdi Goldberg ufak bir kas gösterisi yapıyor. Ardından o da ringten iniyor ve Titus'un yanına geliyor. Kafasından tutuyor ve kaldırıyor. Omuzlayıp aprona çakmak istiyor onu ama Titus izin vermiyor! İş tersine dönüyor hemde! Titus omuzluyor ve aprona sertçe çarpıyor Goldberg'i!! Ardından ringe atıyor. Ardından kendisi giriyor. Şimdi tekrar kaldırıyor ayağa. Ardından FALLAWAY SLAM pozisyonuna alıyor. Arka arkaya BACKBREAKER yaptıktan sonra FALLAWAY SLAM! Hemen tuş deniyor. 1...2... attı Goldberg. Şimdi kısa bir süre soluklanıyor Titus. Goldberg ise köşeye yaklaşıyor ve destek alarak kalkıyor. Ardından rakibine doğru geliyor. Titus önce davranıp  sert bir yumruk atıyor ve iplere koşuyor. Bu sırada Goldberg bir-iki adım yaklaşıyor. Titus iplerden sekiyor ve Goldberg'e döndüğü anda SUPERKİCK!!! Darbenin etkisiyle kendisini adeta ağır çekim iplere bırakıyor Titus. Ve yine iplerden sekiyor. Bu kez SPEAR!!! Goldberg bitirmek için kapanıyor üzerine. 1...2...3!

Goldberg kazanıyor! Hakem elini kaldırdıktan sonra mikrofon istiyor. Mikrofonu alıyor ama o sırada iplerden tutunarak kalkan Titus O'Neil'i görüyor ve köşeye geçip bekliyor. Titus kalkıyor ve arkasını dönüyor, SPEAR!!! Titus O'Neil ikiye ayrıldı.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Wwe-return-rumors-goldberg

Yerden mikrofonu alıyor Goldberg.

Goldberg: Dave. Kulaklarını aç ve beni iyi dinle evlat. Az önce bu yeni yetmeye kendisini göstermesi için zaman tanıdım. Çok uzattım. Bunun çok daha kısa süren halini, WrestleMania'da sana göstereceğim! Şu an gördüklerin sadece bir fragman. Film işlerini seversin sen. Film 6 Kasım 2016 da WrestleMania II de gösterime girecek. Umarım korkup gelmemezlik yapmazsın. Çünkü ben ne olursa olsun orada olacağım.

Goldberg atıyor mikrofonu ve kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Damien Sandow'u görüyoruz. Kameraları görünce yaklaşıyor.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Normal_Backstage_Fallout_Raw_-_August_202C_2012_mp40076

Damien Sandow : Sizi gördüğüm iyi oldu çünkü söyleyecek birkaç bişeyim var. Bu şirketin iyice çivisi çıktı. Tek başına bir kar kristali kadar değersiz olan aptal sürüsü , sadece dikkatleri kendi üzerlerine çekmek için ortalığı karıştırıyorlar. Bahsettiğim sürünün adı Bullet Club! Baylar, sizin için sona geldik. Çıktığınız ahıra geri dönün! Burası sizin domuz foyası otlandığınız mera değil! Biliyorum hepiniz çok aptalsınız. Aranızdaki aptallık seviyesini ölçmek imkansız. Ancak son zamanlarda oturma organını gereğinden fazla yükselten Tama Tonga'yı iplerin arasında hesaplaşmaya davet ediyorum! Çünkü oturma organını ne için kullanacağını ona geri hatırlatacağım! Sonra hepinize teker teker!

Damien Sandow keskin bakışlar atıyor ve kameralar ringe dönüyor.

Triple Threat maçında karşılaşacak olan Drew McIntyre, Erick Rowan ve Matt Jackson ringde, takım arkadaşları da dışarıdalar. Salı akşamı Luke Harper kazanmıştı, bakalım partneri Erick Rowan kazanacak mı ? Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor.

Triple Threat Match

Drew McIntyre vs Erick Rowan vs Matt Jackson

Drew ve Matt ortaya geliyorlar ve Rowan'a bakıyorlar. Rowan ne var olum gelin hadi diyor. Drew ve Matt temkinli davranıyorlar ve ona bakıyorlar. Matt Jackson ona yaklaşıyor ve yumruk atıyor ama Rowan tutuyor onu ve bir yumruk atıp geri atıyor, Matt takla atarak düşüyor. Drew da ona koşuyor ama Rowan onu yakalıyor ve BELLY TO BELLY SUPLEX ile atıyor. Rowan tuş deniyor 1.. oluyor ama Matt bozuyor. Yerde onu tekmeliyor Matt, sonra eğiliyor ve sırtına bir kaç kez vuruyor ve iplerden sekip Leaping Double Foot Stomp yapıyor. Rowan'ı kaldırıyor ama Rowan ittiriyor onu ve Big Boot deniyor ama Jackson eğiliyor ve Erick arkasını dönünce Basement Dropkick vuruyor, bir de ENZUIGIRI! çakıyor Matt. Rowan kafasını tutarken arkadan McIntyre Matt'i ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. 2..99 da atıyor Matt Jackson, dışarıda Nick oh be diyor, EC3 hay anasını diyor, Harper boş beleş bakıyor. Matt ve Drew karşı köşelere gidiyorlar. Erick Rowan ayağa kalkıyor, ikili hemen ona saldırıyor, yumrukları geçiriyorlar. Bir süre sonra Rowan onlara Backhand Elbow çakıyor ve kurtuluyor. Rowan bir hamle yapıyor ama McIntyre kaçıyor ve karnına tekme atıp Wrist Lock bağlıyor. O an Matt de bir kaç yumruk çakıyor ve Rowan'ın kolundan tutuyor, ipe atıyorlar ve DOUBLE CLOTHESLINE çakıyorlar ama Rowan ayakta sallanıyor. Bir de DOUBLE DROPKICK geliyor, Rowan iplere geriliyor ama iplerden aldığı güç ile Double Clothesline'ı o vuruyor bu sefer. Drew McIntyre ve Matt Jacksom hemen kalkıyorlar ayağa. Rowan üstlerine gidiyor ama ikili hemen onun üstüne atlıyor. Amansızca dövüyorlar Erick'i. Drew arkasına geçiyor ve sırtına darbeler vuruyor sonra da bir Chop Block yapıyor. Rowan yarı yerde. Drew Rowan'ı tutuyor ama Matt ittiriyor onu ve o benim diyor. McIntyre iplerden sekiyor ve BIG BOOT!! Matt iplere gömülüyor. Drew da rakibini tutuyor ve köşeye doğru Vertical Suplex! ile atıyor. Drew yerde hırpalıyor onu biraz. Köşeye oturuyor McIntyre, Matt geliyor ama ona sert bir tekme atıyor Drew. Matt çenesini tutarak yere düşüyor. Drew da zıplıyor, DIVING ELBOW DROP! geliyor ama Rowan dizlerini kaldırıyor. Kolunu tutarak kalkıyor Drew, Matt de bir Sling Blade yapıyor. Bir de Leg Drop yapıyor Jackson ve tuşa gidiyor 1.. 1..50 da ATTI. Jackson ayağa kalkıyor ama Rowan onu yakalıyor arkadan ve ters çevirip Pumphandle Slam çakıyor. Rowan 2 rakibini de dövüyor biraz ve ikisini de kaldırıp köşelere atıyor. Drew'a koşuyor ve Body Avalanche! yapıyor. Matt'e de yapıyor ama Matt çekiliyor. Rowan göğsünü tutarak ileri gidiyor, Matt onu ittiriyor ve köşeye çıkıyor, arkadan Missile Dropkick vuruyor. Rowan sırtını tutarak arkasını dönüyor, SUPERKICK!!! Nick gaza geliyor ve aprona çıkıyor, Luke Harper onu aşağı çekiyor ve laf dalaşı başlıyor. Rowan ayakta sallanırken Matt de dışarı bakıyor ve olum maç yapıyoz diyor. Drew ise iplere dayandı, EC3 ile konuşuyor. Drew kalkıyor ayağa ve Matt'e atlıyor. Onu dövüyor, hakem araya giriyor ve onları ayırmaya çalışıyor. O sırada EC3 ringe giriyor ve arkadan Rowan'a LOW BLOW!!! yapıyor ve ringden çıkıyor. Drew bunu görüyor ve Matt'i bırakıyor, Rowan'ı yakalıyor, FUTURE SHOCK DDT!!! Tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. McIntyre kazanıyor.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* 20110406_ss_mcintyre_jtg_post

EC3 ve McIntyre seviniyor, biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve ringe odaklanıyoruz.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Screen-shot-2015-07-20-at-9-13-51-pm

Undertaker: Bir şeyi uzun bir süre yaparsanız her şeyin belirli bir rutine bağlandığını görürsünüz. Sinir bozucu, sıkıcı...ama hep aynı. Yıllar boyu kaybolmuş veya kibirlerinin onları ele geçirmesine izin vermiş ruhlar ölü adamın karşısına çıkıp onu öldürmekten büyük gurur duyacaklarını söyleyip durdu. Ben ise onlara şöyle bir şey söyledim: Ölmeyen bir şeyi öldüremezsin. Sanity. Akıllarını kaçırdıklarını sanan bir grup heyecanlı ölümlü topluluğu. Ne çeşit şeyler hakkında konuştukları hakkında en ufak bir fikirleri yok. Bunun için hasat vakti yeniden geldi. Orağımı yeniden aldım, mezar kazmaya hazırım. WrestleMania'da, ölü adamın mabedinde üç tane mezar sizi bekliyor olacak, ve ancak kaderinizle karşılaştığınız zaman...HUZUR...İÇİNDE...YA-

Ghetto Symphony! Sanity üçlüsü ringin etrafını çevreliyor seyircilerin arasından gelerek. Taven hemen bir mikrofon alıyor.

Matt Taven: Undy..undy..undy. Hiç bir zaman öğrenemeyeceksin, değil mi? Senin ölü kemiklerin çoktan çürüdü bile. Toprağın altına koysak bereket vermez, güreş ringine koysak dövüşemez. Gerçekten çok korkutucu bir adamdan çok komik bir adama dönüştün sen. Bu dünyada artık fiziksel acı yok, zihinsel acı var. Ama sen ikisini de istiyorsan koskoca ölü adam ile tartışmak bizim ne haddimize? Değil mi beyler?

Taven gülümsüyor. Nakamura, Truth ve Taven üç taraftan çevreliyor Undertaker'ı.

Undertaker: Öğrenemeyeceğiniz bir şey varsa...o da ölü bir adam onuruyla dövüşüp bu uğurda acı çekmeyi bilir. Bu yolda değerli dersler öğrenmiştir...ve bazı müttefikler kazanmıştır.

WHAT! THAT'S GOTTA BE KANE!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Maxresdefault

Kane ringe ilerlerken Sanity donakalmış! Undertaker gülümserken aniden Matt Taven'ı yakalıyor VE TOMBSTONE! Sanity'nin lideri gitmişken Nakamura ve R-Truth hemen Undertaker'ı pataklamaya başlıyor. Kane ringe girdiği gibi R-Truth'u çekiyor. Undertaker ise Nakamura'yı tutuyor ve Brothers of Destruction'dan DOUBLE CHOKESLAM! Sanity darma duman olmuşken Brothers of Destruction birbirlerine bakıyor bir süre. En sonunda Kane ellerini havaya kaldırıp indiriyor ve ateş pyroları patlıyor yine. Arka alana gidiyoruz.
Kameralar arka alana gidiyor ve Sami Callihan'ı görüyoruz.

28 Ekim PWE Rise! *BANT* 9a48940b53053bd7782939016c2bf8a6

Sami Callihan: Kötülük ilerlediği her adımda aydınlık adı verilen parlaklık gün geçtikçe, kötülük ilerledikçe azalır ve son dokunuşlar gerçekleştiğinde o parlaklığın karanlığın ta kendisi olduğunu anlayacaksınız.Kötülük aslında içimizden birisi , çok zor durumda olduğun zaman seni kurtaran yalanın ta kendisi ve kötülük senin dileklerini gerçekleştirebilir ama isteklerini asla.İnsanlar bu konuda her zaman yanılmıştır , kötülükten dilediğin dilekler seni ne hayaline ne de olmak istediğin kişiliğe kavuşturur sadece bulunduğun başlangıç noktasından geriye sürükler.Bu şirkette hiçbir zaman el üstünde tutulmadım , hiçbir zaman şu lanet posterlerin birinde bulunmadım , hiçbir zaman reklam yüzlerinden biri olmadım ve daha sayabileceğim bir çok şey var , acınası durumda değilim sadece şirket bana istediklerimi vermek yerine bu ringde bulunma dileğimi gerçekleştiriyor ve şimdi gözünüzü açın asıl kötülüğün bu şirket olduğunun farkına varın.Yüzlerce ışık var ama binlerce gölge var kimsenin umursamadığı gölgeler ve her ne kadar ringin içinde bulunanlar aydınlık denilen ışığın içinde bulunsada kötülüğün kudreti olan karanlıkta kendilerini buluyorlar.Biliyormusun Wyatt elindeki ünvan sana kötülüğün vermiş olduğu bir hediye ama o hediye ile asla olmak istediğin korkunun ta kendisi olamazsın , o ünvan seni yavaşlatıyor ama senin ilerlemeni durduracak hamle sana Wrestlemania yani yılın en iyi şovunda vereceğim "cevap" olucak.Ruhunu huzura ver , karanlığı hisset , korktukların ile yüzleşip kim olduğun sorusuna cevap verebilecek cesareti elde et ,günü geldiğinde ise elde ettiğin cesaret ile karanlığın ortasında korkunun ta kendisi ile yüzleş.Evet Wyatt yüzleşcek cesaretin olduğu zaman Wrestlemania da seni bekliyor olacağım.Bu cesareti elde edeceğin vakit de ömrün gibi kısa , hızlı karar ver ama aynı zamanda mantıklı karar ver ki seni toprağın altındakiler ile ayırt edebilelim.

Callihan oradan ayrılıyor ve biz de Main Event maçına geçiyoruz.

Here to Show the World!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Ziggler-World-Champ-602x338_original

PWE World Heavyweight Şampiyonu Dolph Ziggler geliyor.

Written in Hellfire!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Sheamus

PWE Şampiyonu Sheamus geliyor.

I Came To Play!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Miz3rdcrop

Royal Rumble Kazananı The Miz geliyor.

Just Close Your Eyes!

28 Ekim PWE Rise! *BANT* Christian_bio

Last Chance maçı kazanan Christian geliyor.

Lumberjackler geliyor ringe doğru. Aralarında John Cena, Kenny Omega, Sin Cara, Randy Orton, Tama Tonga, Wade Barrett, Cesaro, AJ Styles, Tye Dillinger, Heath Slater, Bad Luck Fale, Stone Cold Steve Austin, John Morrison, Damien Sandow var.

Tag Team Lumberjack Match

Dolph Ziggler & Sheamus vs The Miz & Christian

Zil çalıyor ve gecenin Ana Olayı başlıyor. İki eski takımlar şampiyonu olan Ziggler ve Christian ringde. Lumberjackler ringin etrafındalar. Ziggler sağına soluna bakıyor. Christian bu sırada gülüyor. Ziggler hemen Christian'ın üzerine koşup üstünlüğü almak isterken Christian'dan Ziggler'in orta bölgesine sert bir tekme geliyor. Christian, Ziggler'i köşeye gönderiyor. Arka arkaya chop darbeleriyle Ziggler'e sert tokatlar atıyor. Şimdi diğer köşeye gidiyor Christian. Diğer köşeden koşarak geliyor ve Corner Clothesline! Christian bir kez daha koşuyor. Yine Corner Clothesline peşinde. Fakat Ziggler çabuk bir hareketle oradan sıyrılıyor ve Swinging Neckbreaker! Ziggler'den hızlıca bir tuş denemesi geliyor. 1 2- Christian kurtuluyor. Ziggler, Christian'ı kafasından kaldırıp köşeye gönderiyor. Takım arkadaşı Sheamus'a tag veriyor. Sheamus içerdeyken Ziggler Christian'ı kollarının arkasından tutuyor. ''Sen de vur bi tane buna, vurmayan kalmamış zaten.'' diyor fakat Sheamus vurmayı reddediyor. Ziggler'de ne halin varsa gör diyip aprona geçiyor. Sheamus şimdi oyuna. Christian'ı iplere gönderiyor. Sert bir Lariat. Christian 2.90 yeri boyladı. Sheamus şimdi iplerden sekerek geliyor ve Running Knee Drop. Sheamus tuş deniyor. 1 2- Christian tuşı lehine çeviriyor. 1 2- Sheamus kurtuluyor. İkiside ayakta. Christian Sheamus'ın üstüne koşuyor fakat Irish Curse Backbreaker! Sheamus bir kez daha tuşa gidiyor. Christian yine kurtuluyor. Sheamus, Christian'ı takım arkadaşının olduğu köşeye gönderiyor. İplerden destek alarak 2-3 tane geçiriyor suratına. Hakem ayırıyor. Bu sırada Ziggler botuyla Chrisian'ın kafasını eziyor. Sheamus gidip Ziggler'e tag veriyor. Ziggler yerdeki Christian'ın kafasına sert tekmeler atıyor. Hakem ayırıyor. Ziggler, Christian'ın kalkmasını bekliyor. Kalkınca üzerine doğru koşuyor. Fakat iki isimde Runnig Crossbody'le havada buluşuyor. İki isimde yerde. Seyirciler Christian için alkış tutuyor. Miz'de tag için bekliyor. Dolph tagi Sheamus'a veriyor. Christian tam tagi verecekken Miz ringden aşağı iniyor. Fakat Lumberjackler bu olaya sinirleniyor. Miz, 2-3 Lumberjack arasında kalınca aprona tekrar çıkıyor. Fakat tagi almak için çok geç. Sheamus ringe girip Christian'ı arkasından kavıyor ve German Suplex! Sheamus bir German için daha gidiyor fakat Christian dirsek darbeleriyle durduruyor rakibini. Sheamus biraz sersemleyip geriye çıkıyor. Sheamus, Christian'ın üzerine koşuyor fakat Christian çekilince Sheamus ringden aşağı düşüyor. Tam Lumberjackler çullanacakken Christian'dan Suicide Dive! Sheamus'ı ve Lumberjack'leri yere yıkıyor Christian! Christian, Sheamus'ı kafasından kavrıyıp ringin içine atıyor. Sonra köşeye doğru yöneliyor. Herkes Spear beklerken Christian bir anda arkasındaki Miz'e dönüp sert bir şekilde tag veriyor! Miz şaşkın bir şekilde oyunda. Christian aprona geçiyor. Miz içeri girer girmez. Skull Crushing Finale arıyor fakat Sheamus hareketi lehine çevirip Miz'i iplere yolluyor ama Miz'den Big Boot! Miz hızlıca tuşa gidiyor fakat Sheamus kolayca kurtuluyor. Sheamus yerdeyken Miz yaklaşıyor ve Running Knee Drop. Miz, Sheamus'ı köşeye gönderiyor. Hızlıca üstüne koşuyor ve Awesome Clothesline! Sheamus hafifçe ayaklanıyor fakat Snap DDT. Miz bir kez daha tuşa gidiyor. Sheamus kurtuluyor. Miz Figure-four Leg lock girişiminde bulunuyor fakat Sheamus onu kıçından ittiriyor. Miz apron iplerinin arasında kalıyor. Sheamus hemen iplere yaklaşıyor. Beats of Bodhran pozisyonunda! Sheamus arka arkaya darbeler bırakıyor Miz'e. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10! Tam 10 tane chop. Tam da Miz'in göğsüne. Miz Apron'dan süzülerek ringin dışına düşüyor. Lumberjackler hemen Miz'i kaldırıp ringin içine atıyor. Miz hızlı bir şekilde bir daha çıkıyor ringden. Lumberjack'ler bu sefer Miz'i dövüyorlar. Arka arkaya yumruk darbelerinden sonra Miz'i ringin içine atıyor ve BROGUE KICK! Sheamus bitirdi olayı. 1 2- Son anda Christian ringe girip tuşu bozuyor. 

Ziggler'de ringin içine giriyor. Christian'ın üzerine koşuyor fakat SPEAR! Ziggler'de yerde. Sheamus bu sırada ayaklanıyor. Bir BROGUE KICK daha Sheamus'tan. Christian'da iptal. Bu sırada Miz arkadan gizlice yaklaşıyor. Skull Crushing Finale! Bitti bu iş. Miz tuşa gidiyor. 1 2 3- Hayır, Hayır! Ziggler tuşu bozdu. 4 adamda yerde. Şimdi Miz ve Sheamus köşelerine sürünmeye başlıyor. İkiside aynı anda tagi veriyor. Ziggler ve Christian tekrar içerde. Ziggler arka arkaya Clohesline'larla Christian'ı yere yıkıyor. Christian kendini toparlamak için köşeye yöneliyor fakat Stinger Splash. Hemen ardından Swinging Neckbreaker. Birde Jumping Elbow Drop! Ziggler tuşa gidiyor. 1 2- Christian kurtuluyor. Ziggler, Christian'ı ayağa kaldırıyor fakat Christian Ziggler'den kurtulup iplere gidiyor. Spear denemesi fakat Ziggler çekiliyor ve Jumping DDT! Bu iş bitmiş olmalı. Ziggler bir kez daha tuşa gidiyor. 1 2 3- Hayır, Christian'ın ayağı iplerde. Ziggler sinirli ve şaşkın. Ziggler ayağa kalkıyor. Zig-Zag için tauntlar atıyor. Bu sırada Miz ringe girip Skull Crushing Finale yapmaya çalışıyor fakat Sheamus'ta ringe giriyor ve Miz'i Running Clotheslina'la yere yıkıyor. Ziggler tauntlarını atmaya devam ediyor. Christian ayağa kalkıyor. ZigZag gelecek mi? Ziggler atlıyor fakat Christian iplere tutunuyor. Ziggler çok sert bir şekilde yere çarpıyor. Ziggler hızlıca ayağa kalkmaya çalışıyor fakat SPEAR! Christian gücünün tamamını ortaya koyup bir Spear veriyor Ziggler'e. Fakat tuşa gidebilmek için çok yorgun....

derken ringin dışında Lumberjacklerin arasında bir kargaşa çıkmış durumda! Christian onlara bakarken Sheamus koşuyor ve saldırıyor! Miz de kavgaya katılıyor ve Lumberjacklerden sonra Takım maçı katılımcıları arasında da kaos çıkıyor!

Cesaro, Sin Cara'yı bariyerlere atmış, Sheamus herkesi Clotheslinelıyor, Dillinger ve Slater ortak olup Orton'u pataklıyor...kısacası engellenemez bir kargaşa var ortamda! 

Mauro Ranallo: Durdurun artık şu şovu!

Jerry Lawler: Şaka mı yapıyorsun Mauro? Bu harika! Bayanlar ve baylar, Rise'ı izlediniz! Unutmayın, her an her şeyin olabileceği yer! Haftaya görüşmek üzere!

Kaos ortamı çözümlenememişken şov sona eriyor!
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 28 Ekim PWE Rise! *BANT*   28 Ekim PWE Rise! *BANT* EmptyCuma 28 Ekim 2016, 20:30

Gene mis gibi ve sonu kaoslu bir Rise! olmuş. Yayında ve yapımda emeği geçenlerin ellerine sağlık. Şov canlı yerine bant geldiği için de kusura bakmayın, benden kaynaklıdır.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 28 Ekim PWE Rise! *BANT*   28 Ekim PWE Rise! *BANT* EmptyCuma 28 Ekim 2016, 21:27

Son zamanların en iyi Rise'ı olmuş.
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 28 Ekim PWE Rise! *BANT*   28 Ekim PWE Rise! *BANT* EmptyCuma 28 Ekim 2016, 21:36

Showdown'a göre biraz sönük kalmış gibi ama elinize sağlık. Lumberjack maçları daha sık olmalı bence.
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 28 Ekim PWE Rise! *BANT*   28 Ekim PWE Rise! *BANT* EmptyC.tesi 29 Ekim 2016, 04:07

Şov tam Royal Rumble'lık bitmiş. Very Happy Emeğinize sağlık.
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 28 Ekim PWE Rise! *BANT*   28 Ekim PWE Rise! *BANT* EmptyC.tesi 29 Ekim 2016, 06:05

The King Of Spear demiş ki:
Şov tam Royal Rumble'lık bitmiş. Very Happy Emeğinize sağlık.
Sağol
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 28 Ekim PWE Rise! *BANT*   28 Ekim PWE Rise! *BANT* EmptyPaz 30 Ekim 2016, 12:02

Lumberjack'ler den sadece Miz dayak yiyor. FÖŞİK PÖWÖE
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 28 Ekim PWE Rise! *BANT*   28 Ekim PWE Rise! *BANT* EmptyPaz 30 Ekim 2016, 22:58

Chettin The Rock demiş ki:
Lumberjack'ler den sadece Miz dayak yiyor. FÖŞİK PÖWÖE
Herkes senden nefret ediyor.

28 Ekim PWE Rise! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10 Şubat Rise! *BANT*
» 14 Ekim Rise *LIVE*
» 27 Ocak Rise! *BANT*
» 16 Eylül Rise! *BANT*
» 8 Temmuz Rise! *BANT*