PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

17 Mart Rise! *LIVE*

+3
Ace of Diamonds
The Brahma Bull
The Charismatic Enigma
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

17 Mart Rise! *LIVE* - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* - Sayfa 3 EmptyCuma 17 Mart 2017, 20:41

Geri kalanı bant geldi.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* - Sayfa 3 EmptyCuma 17 Mart 2017, 21:06

#1 Contender oldum be. Ellerinize sağlık
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* - Sayfa 3 EmptyC.tesi 18 Mart 2017, 00:08

Los Ingobernables demiş ki:
ooo o da ne paul heyman gelıyor acıklama yapacak 'bayanlar baylar rısea hosgeldınız bugun sızler ıcın harıka bır sov hazırladık' o da neeee dolf zıggler bu! 'ben showoffum bılmemney tarıhınde bılmemney yaptım paul bana kemer macı ver' heyman bakıyor zıgglere 'bay zıggler tutumunuzdan hıc hoslanmasam da bız ısteyen herkese kemer macı verıyoruz rıseda buyrun sıze kemer macı' derken drew mcıntyre gelıyorrrr 'buna kemer macı verme heyman bu hak etmedı' derken superkıckkkk zıggler ındırıyor drewıııı omggg bu gece drew vs zıggler ızleyeceız!!!
Her şov böyle bi şey bekliyorum aq görsem de şaşırmazdım. Neyse güzel taytıl difens yapcaz
Aleister Black
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
Aleister Black

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 17 Mart Rise! *LIVE*   17 Mart Rise! *LIVE* - Sayfa 3 EmptyPerş. 23 Mart 2017, 02:54

Triple Threat doğru bir karar olmuş. Bu arada Ospreay'in bu kadar kısada böyle başarı göstermesi takdire şayan. Ayrıca maçımı kazanmayı bilmişim. 

Bir konuda özrümü belirtmem gerekiyor. Son haftalar şovlara canlı kalamıyorum böyle yorumlar atıyorum ve elimden geldiğince promo kesiyorum. Yoğunluğu azalttığım vakitte canlı takibi de yapacağım. Ellerinize, emeğinize sağlık.

17 Mart Rise! *LIVE*
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 24 Mart Rise! *LIVE*
» 3 Mart Rise! *LIVE*
» 31 Mart Rise! *LIVE*
» 10 Mart Rise! *LIVE*
» 24 Mart Rise! *LIVE*