PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT*

4 posters
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Empty
MesajKonu: 3 Mayıs PWE Supershow! *BANT*   3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* EmptyÇarş. 03 Mayıs 2017, 20:05

Come and Get It çalıyor, Intro oynuyor ve pyrolar patlıyor, şov başlıyor. 

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Jim-ross-jerry-lawler

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Yeni bir PWE SuperShow ile karşınızdayız.

Jerry Lawler: Yeni bir hafta, yeni bir şov JR. Bol bol maçlarımız var bu akşam. Bir kaç yüzleşmede göreceğiz tabi ki.

Jim Ross: Her zaman ki gibi. Bu akşam ise normalden farklı bir başlangıç yapıyoruz.

Jerry Lawler: Bu akşam şovumuza bir maç ile başlayacağız. Heyecanlı bir maç olacak.

Kameralar ringe dönüyor.

Ambition And Vision!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Austin-Aries-9

Austin Aries geliyor.

Trouble!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 0ec3f6e307f3744beb2d8c328d0c02ec

Ethan Carter III geliyor.

Singles Match

Austin Aries vs Ethan Carter III

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Ethan Carter ve Austin Aries şimdi birbirinin etrafında dönüyor. Ethan, birden Lock Up'a alarak Turnbuckle'a kadar ittiriyor. Austin Aries Lock Up'ı bozmaya çalışıken Ethan Aries'in karnına Knee Lift vuruyor! Aries eğilince Ethan birde tokat indiriyor Aries'e! Aries Turnbuckle'a yaslanmış bir şekilde yatarken Ethan ayağıyla Aries'in boynuna bastırıyor. Aries nefes alamayınca Hakem zorla ayırıyor! Ethan biraz gerildikten sonra Running High Knee vuruyor! Ethan Carter şimdi tuşa gidiyor 1…2…2,22 Austin Aries Kick Out! Aries şimdi iplerden destek alarak ayağa kalkıyor. Ethan Carter üstüne gelince onu yakalıyor ve Atomic Drop yapıyor! Daha sonrada Death Valley Driver yapıyor Aries! Ethan çok kötü düşüyor! Aries şimdi Ethan'ı tekmelemeye başlıyor. Daha sonra hemen yanındaki ipten No Hand Springboard Moonsault yapıyor! Aries tuşa gidiyor 1…2…2,55 Ethan Carter Kick Out! Austin Aries ayağa kalkıyor ve taunt atıyor. Rakibini kaldırmak için eğiliyor ama EC3 onu Snapmare ile atıyor ve ayağa kalkıyor, arkadan onun sırtına sert bir tekme atıyor. Aries sırtını tutar iken Carter onu yerden kaldırıyor ve bir kaç yumruk atıyor. Karnına da bir diz darbesi vuruyor ve Body Slam ile yere atıyor, hemen ardından da Jumping Knee Drop yapıyor. Ethan Carter III rakibini kaldırıyor hemen ve Clothesline vuruyor ona, tuş deniyor 1.. 1.15.. 1.25.. de atıyor Aries. EC3 ayağa kalkıyor ve ona art arda bir kaç tekme atıyor, hakem araya girince bırakmak zorunda kalıyor. EC3 rakibini kaldırmak için eğiliyor ama Aries ona European Uppercut vuruyor ve hemen ardından da Shoulder Jawbreaker yapıyor. Aries toparlanıyor ve Leg Lariat vuruyor. EC3 geri takla atarak düşüyor ama hemen kalkıp rakibinin üstüne koşuyor fakat Aries Michinoku Driver ile yere çakıyor onu ve hemen tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor EC3!

Aries Turnbuckle'a çıkıyor, Ethan Carter kafasını kaldırıyor ve Aries'i arıyor. Austin Aries burdayım diyor ve Missile Dropkick ile Ethan'nın sırtına doğru atlıyor ama Ethan çekiliyor ve Aries ringe yapışıyor. Ethan iplerden destek alıyor ve kalkıyor. Toparlanıyor ve yerde ki Austin'i tekmeliyor. Kafasına seri yumruklar atıyor ve taunt yapıyor, Austin'i kaldırıyor, iplere gönderiyor ve Ethan'den mükemmel bir Running Forearm Smash geliyor! Aries kalkıyor ve arkasını dönüyor, Ethan Carter'dan Snap Scoop Powerslam geliyor. Austin Aries darbenin etkisiyle hemen kalkıyor ve Ethan'den suratına High Knee geliyor. Ethan tutuyor ve deniyor ama Aries kolundan tutuyor ve reverseliyor hareketi. One Percenter deniyor ama Aries reversleyip Discus Fivearm vuruyor! Ethan yere yığılınca Turnbuckle'a çıkıyor ve 450 Splash vuruyor! Aries tuşa gidiyor 1…2…3! Austin Aries kazanıyor ve eski takım arkadaşını yenmeye başarıyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Austin-Aries-defeated-Bully-Ray-1

Hakem onun elini kaldırıyor. Sonrasında Aries taunt atıyor, sizleri duyamıyorum diyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ise ekranlara Sami Callihan geliyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* SamiCallihanInterview3

Sami Callihan: Sürekli arkasına bakan birisi önünü asla göremez, aynı geçmiş ve gelecek gibi. Artık geçmişime bakmayı bırakma vaktim geldi, geleceğimi şekillendirmem için güzel bir zaman dilimindeyim. Karşınıza şampiyon olarak çıkmadım, bu benim için problem değil, eğer yere düştüysem elbet tekrar kalkmak için vaktim vardır. Kendimi toparlayıp ayağa kalktığım vakit ismimi tekrar ait olduğum zirveye yazdıracağım ve bunu tekrar sadece kendi emeğim ile yapacağım."Unvanımı kaybettiğimden sonra hayat benim için değişmedi, hayat benim için hep aynı kalacakmış gibi hissettiğim vakitler sona erdi, yeni birisi gibiyim ama aynı zamanda halen aynı kişiyim. Sadece gözlerim açıldı, neyin doğru ve neyin yanlış olduğunu daha iyi anlamaya başladım. Güreş için elinden geleni yapan Sami Callihan olacağım kesin.

Kameralar ringe dönüyor. Corey Graves'i ringde görüyoruz.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Corey_Graves_bio

Corey Graves: Bayanlar baylar hepiniz hoşgeldiniz. PWE Talk With Corey Graves'te bugün, Universal Şampiyonu Goldberg ve geçen hafta Contender olmayı başaran Finn Balor'la birlikte olacağız. Daha fazla vakit kaybetmeden konukları buraya davet ediyorum!

Catch Your Wretched Kings!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 005cfa3c641b31491ecc4609ccc797f0

Finn Balor geliyor. 

Invasion!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Maxresdefault

PWE Universal Şampiyonu Goldberg de geliyor.

Corey Graves: Finn Balor, Goldberg ikinizde hoşgeldiniz. Aranızda gerçekleşecek olan maç şimdiden büyük bir heyecanla bekleniyor. Goldberg, yeni bir rakibin var ve bu kez çok farklı bir rakip ile karşı karşıya geleceksin. Ne düşünüyorsun ? 

Goldberg: Uzun yıllardır bu işin içindeyim. A'dan Z'ye ringe çıkmadığım kimse kalmadı. Hiç kimse! Herkesin kıçının ortasında büyük bir delik açtım. Ben sert bir budalayım evlat üç beş yumruğun beni bıktırmayacağıı herkes bilir. Balor'da bunu biliyor olmalı. İyi bir noktaya geldin Balor, ancak sert bir kayaya çarptın. 

Finn Balor: Pekala Bill Goldberg. Yıllardır anlattığın masallara tekrar başlamadan önce sussan iyi edersin. Senin gözlerinden Universal Şampiyonluğu neye benziyor ya da bunun değeri ne bilmiyorum. Ancak benim için teneke parçalarının sembolize ettiği şeyler önemli. Ana kemeri taşıyor olmak, çok güçlü bir herif olduğunu ya da bir numaralı yıldız olduğunu göstermiyor öyle değil mi ? Sana bir teklifim var Bill Goldberg.

Goldberg: Teklif mi ? Neymiş o ?

Finn Balor: Sen benim yolumdan çekil bende senin o buruşuk vücudunu sana bağışlayayım.

Corey Graves: Baylar konsept gereği-

Goldberg: Siktirtme konseptini Corey Graves! Balor, söylediklerini kendi kulaklarının duyduğunu zannetmiyorum evlat. Sert dövüşmek sana göre değil. Yüzüne boya sürüp, olmayan ciddiyeti yüklediğini sanıyorsun ama sadece komik oluyorsun. Dönüşü olmayan bir yerdeyiz evlat. Sana uzun uzun benimle kavga ederken başına gelecekleri anlatmayacağım. Bilmen gereken tek şey, YOU'RE NEXT!

Corey Graves: Finn Balor, Goldberg'in-

(Balor eliyle Graves'in mikrofonuu tutar ve ayağa kalkar.)

Finn Balor: Sertliğin senin için ne olduğunu biliyorum Bill Goldberg. Kafesin kırılması, masaların parçalanması vs. Benim için tek bir kavga vardır. Kavga ederken yaptığım tek şey! Vereceğim acının boyutunu bilmiyorsun. Beni tanımıyorsun. Aklımdan geçenleri, geleceğin gözümde canlanan fotoğrafını hayal bile edemiyorsun. Zamanı gelince çok geç olmuş olacak Bill Goldberg. Ancak benim kıçını tekmelediğin zayıf deri yığınlarına benzemediğimi öğreneceksin!

Balor mikrofonu sertçe fırlatır. Goldberg'de kalkar ve Face To Face yaparlar. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve sırada ki maç için bekliyoruz.

Born to Raise Hell!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Zack-Sabre-Jr

''The Technical Wizard'', Zack Sabre Jr. geliyor.

Glorious Domination!

''The Glorious One'', Bobby Roode geliyor.

İkili maçın başlamasını beklerken bir müzik duyuluyor.

Fight!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Kevin-Owens-Entrance

PWE Hardcore Şampiyonu Kevin Owens geliyor. Owens spiker masasına oturuyor.

Hardcore Match

Zack Sabre Jr. vs Bobby Roode

Zil çalıyor, ikili hızlıca yumruklaşmaya başlıyor, Roode yumruklaşmadan üstün çıkıyor, Sabre sersemlediği anda Roode Sabreyi hızlıca köşeye yolluyor, Sabre köşeye doğru giderken arkasında Roode'da koşuyor ama Sabre köşeye geldiğinde köşeye adım atarak MOONSAULT YAPIYOR!! Roode apron'a doğru sürükleniyor , Sabre apron'a geliyor Roode'u kaldırıyor, Sabre Roode'u kaldırmaya çalışıyor ama Roode izin vermiyor headbutt vuruyor, Sabre sersemliyor, Roode knee vuruyor, Sabre karnını tutarken Roode'dan apron'da PAY OFF GELİYOR!! Sabre ringin dışına yuvarlanıyor, Roode ringin altından masa ve sandalye alıyor, Roode sandalyeyi eline alıyor ve Sabre'nin sırtına vurmaya başlıyor 1-2-3-4-5 Sabre acı içinde kıvranırken Roode sandalyeyi yerleştiriyor Sabre'yi kaldırıyor, Roode'dan Sabre'yi sandalyenin üzerine  POWERBOMB!! ama Sabre izin vermiyor sanldayenin önüne inmeyi başarıyor, Sabre Roode'un karnını yumruklamaya başlıyor, Roode karnını tutarken Sabre Roode'u kavrıyor ve BUTTERFLY SUPLEX!! ama Roode izin vermiyor dönerek kurtuluyor ardından Sabre'nin karnına tekme atıyor, Sabre tekmeyi yakalıyor ama Roode Sabre'nin suratına tükürüyor, Sabre suratını tutarken Roode Sabre'yi yakalıyor ve sandalyenin üzerine FRONT SUPLEX!! Sandalye kırılıyor!! Roode devamında CROSSFACE YAPIYOR!!! Sabre direnmeye çalışıyor ama Roode ısrarcı, Sabre en sonunda pozisyonunu değiştirerek kurtuluyor VE SABRE DRAGON SLEEPER YAPIYOR!! Roode direniyor, Sabre yorgun bir şekilde devam ettiremiyor ve bırakıyor.

Sabre Roode'u kaldırıyor ringe sokuyor , Sabre masayı alıyor ringin köşesine yerleştiriyor ardından bir tane sandalye alıyor, Sabre sandalye ile Roode'a vuracak iken Roode ringin dışına yuvarlanıyor, Sabre sinirleniyor ringin dışına çıkıyor ve sandalye ile Roode'a vuruyor, Roode tekrar yere düşüyor , Sabre Roode'u tekrar ringe sokuyor , Sabre sandalyeyi Roode'un kafasına yerleştiriyor ardından Sabre iplere gidiyor, gelirken RUNNING SINGLE KNEE VURUYOR!! Roode acıdan kıvranıyor!! Sabre Roode'u kaldırıyor köşedeki masaya doğru TIGER SUPLEX YAPIYOR!! masa kırılıyor!! Sabre tuşa gidiyor 1...2...3!! Sabre kazanıyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Zack-Sabre-Jr-CWC

Sabre bir galibiyet daha alıyor. Sabre taunt atarken arkadan Kevin Owens ona saldırıyor.

Owens yerde Sabreyi yumruklamaya başlıyor, Sabre kendinden gidince Owens Sabre'yi kaldırıyor iplere yolluyor, gelirken POP UP POWERBOMB YAPIYOR!! Owens Sabre'nin suratına bakıyor ardından  RUNNING SENTON YAPIYOR!! Owens arkasını dönüyor o arada... Roode Owens'ı yakalıyor omzuna alıyor VE GLORIOUS BOMB!! yapıyor. Roode ringe bir hakem çağırıyor.

PWE Hardcore Championship Match

Kevin Owens (c) vs Bobby Roode

Roode dışarıdan kendo stick alıyor ve tekrar ringe giriyor, Roode kendo stick ile Owens'ın boynunu sıkmaya başlıyor, Owens kurtulmayı başarıyor arkaya doğru kafa atıyor , Roode kendostick'i bırakıp burnunu tutarken Owens ayağa kalkıyor VE SUPERKICK!! ama Roode Owens'ın bacağından yakalıyor ama Owens'dan ENZUIGIRI!! Owens Roode'u kaldırıyor pop up için iplere göndermeye hazırlanırken Roode Owens'ın karnına knee vuruyor ardından Roode'dan GLORIOUS DROP YAPIYOR!! Roode tuşa gidiyor 1...2...3!! Roode şampiyon oluyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 588d68bd5c25c

Roode kemeri eline alıyor ama Sabre arkadan ona saldırıyor.

PWE Hardcore Championship Match

Bobby Roode (c) vs Zack Sabre Jr.

Roode'u kendisine çeviriyor ve bir sert bir yumruk atıyor Sabre ve SMALL PACKAGE YAPIYOR!! 1...2...3!! Sabre hızlıca kemeri alıp ringden ayrılıyor, Roode şaşırıyor. Sabre Hardcore Şampiyonu oluyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* C5n5VMcUwAAQm6O

Sabre kemeri hakemden alıyor ve havaya kaldırıyor. Bu arada Kevin Owens ayaklanıyor, Sabre ringden ayrılıyor, Roode da hakeme itiraz ediyor. O anda bir ses duyuluyor. Girişte birisi var.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 19

Bu Showdown GM'i Eric Bischoff!

Eric Bischoff: PWE Hardcore kemerinin bu noktaya gelmesi ne kadar güzel, ama bu kadar güzel olmasını sağlayan şey sizin ezeli kapışmanızdır. Summerslam'de üçünüzün PWE Hardcore kemeri için sonuna kadar savaşmanızı istiyorum ve bu nedenle Summerslam'e kadar 7/24 kuralını inaktif yapıyorum. İyi geceler beyler.

Bischoff arka alana gidiyor. Sabre, Owens ve Roode birbirine bakarken kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alana gidiyor, Brock Lesnar ekranlara geliyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Brock-Lesnar-WWE-Wellness-Policy-Exemption-Considered-Unfair-Double-Standard-Backstage

Matt Striker onun yanına yaklaşıyor.

Matt Striker: Brock, geçen hafta Roman Reigns'e zor anlar yaşattın. Ona sağlam bir mesaj gönderdiğin düşünülüyor. Sence Roman bu mesajı almış mıdır ?

Brock Lesnar: Umarım almıştır. Geçen hafta olanlar sadece bir anlık bir şey idi. IWC - Crossfire in the Garden'da ki maçımdan sonra bana yaptığı saldırıya bir karşılık idi. Eğer Brock Lesnar'a bulaşırsan Brock Lesnar da sana bulaşır. Bu kadar basit.

Matt Striker: Fakat ilk hamleyi sen yapmıştın. PWE Redemption II de Alberto Del Rio ile arasında ki maçta sen gelip onun dikkatini dağıtmıştın.

Brock Lesnar: Evet o maçta o ringe geldim. Ama dikkatini toplayamayan o. Daha dikkatli olması gerekirdi. Bu onun hatası. 

Matt Striker: Peki bunu neden yaptın ?

Brock Lesnar: Piyasayı yokluyordum. Ve Roman Reigns de kendisini öne atıyordu. Ne kadar güçlü olduğu ve iyi olduğu falan filan. Bunlar sadece birer söz. Benim gibi bir canavar ile ringe çıkınca da sözlerin söz olduğunu görmek istedim. Bu onu kızdırmaya yeter. Aynı anda böyle bir röportaj koparmak da sana yeter. Şimdi ikile, işim gücüm var.

Matt Striker: Evet, Brock. Onu kızdırmış olabilirsin.

Brock Lesnar: Ne diyorsun ?

Matt Striker: Karşıya bak lütfen.

Brock Lesnar karşısına bakıyor ve...

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* CeHvhtOXEAAl2_9

BU ROMAN REIGNS!!!

Reigns koşarak geliyor ona, Lesnar direk yumruk sallıyor ama Roman blokluyor ve bir yumruk atıyor, bir daha atıyor ve Lesnar'ı duvara doğru ittiriyor. Roman onun üstüne gidecek iken Brock Lesnar onun karnına tekme atıyor ve Lesnar Matt Striker'ı tutuyor, Roman'ın önüne atıyor. Reigns Striker'ı tutuyor ve çöp atar gibi sallıyor onu. Lesnar da direk onun üstüne gidiyor ve karnına diz darbesi vuruyor. Şimdi de boynuna dirsek darbeleri vuruyor Lesnar. Brock biraz açılıyor ve geniş bir yumruk sallıyor ama Reigns eğiliyor. Brock arkasını dönüyor, Roman ona yumruk atıyor, bir tane daha atıyor, Roman 3. ve sert bir yumruk atıyor, Lesnar biraz afallıyor ve Roman Reigns SPEAR!!! vuruyor ona. Brock Lesnar yerde karnını tutuyor, Roman Reigns ise ayağını onun gövdesine koyuyor, saçını düzeltiyor ve elini havaya kaldırıyor. 

Bu görüntüler eşliğinde kameralar ringe dönüyor.

Break The Walls Down!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 10-2-1432120407
3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 18_Dublin_0412_1308

Yeni PWE Tag Team Şampiyonları ''Y2J'', Chris Jericho ve ''The American Nightmare'', Cody Rhodes geliyor.

War of Nerves!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* I?img=%2Fphoto%2F2016%2F1005%2Fr135529_1296x729_16-9

The Young Bucks geliyor.

Non Title Tag Team Match

Chris Jericho & Cody Rhodes vs The Young Bucks

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Ringte Matt Jackson ve Cody Rhodes var. Cody ve Matt birbirleri etrafında bir iki tur dönüyorlar ve Lock-Up'a giriyorlar. Matt Jackson rakibinin boynunu yakalıyor ve köşeye kadar götürüyor. Cody bir anda arkasına geçiyor onun ve kafasını yakalıyor! Şimdi sertçe köşeye vuruyor! Arka arkaya vurmaya başlıyor! Hakem müdahale edince bırakıyor. Şimdi kolundan tutuyor rakibini ve karşı köşeye fırlatıyor. Peşinden kendisi de koşuyor! Matt HIGH KNEE ile karşılıyor onu! Şimdi Cody tekrar gidiyor üzerine. Bir HIGH KNEE  daha vuruyor Matt! Ardından Cody'nin arkasından sert bir DROPKICK çakıyor! Cody dizlerinin üzerine düşüyor. Matt onu kolundan tutuyor ve kendi köşesine çekiyor. Nick tag alıyor ve ringe giriyor. Şimdi ikili Cody'nin kolundan tutuyor ve iplere gönderiyorlar. Ardından DOUBLE BACK ELBOW ile sere seriyorlar! Nick tuş deniyor ama Cody hemen atıyor. Nick onu kafasından tutup kaldırıyor. Sert bir BACKHAND CHOP vuruyor! Bir tane daha! Çıkan ses arenada yankılanıyor! Cody bir anda yumruk sallıyor ama Nick eğilip arkasından yakalıyor onu!! Şimdi GERMAN SUPLEX!!! Tuş pozisyonundalar! 1...2.... atıyor Cody. Nick tekrar kaldırıyor onu. Bu kez köşeye gönderiyor. Şimdi koşuyor ve CORNER CLOTHESLINE! Cody darbenin etkisiyle bir iki adım ringe doğru geliyor. Nick iplerden sekiyor ve SPINNIN HEEL KICK!!! Yine tuş deniyor. 1...2... atıyor Cody! 

Nick kaldırıyor tekrar. Sert bir yumruk patlatıyor. Bir tane daha! Şimdi karına tekme vuruyor ve kendi köşesine çekmek için kolundan tutuyor! Ama Cody onun eline vuruyor ve kafasını tutup sert bir aparkat vuruyor! Üç dört adım geriliyor ve bir de LARIAT vuruyor!! Şimdi hızla kendi köşesine sürükleniyor!!! İkili aynı anda tag veriyorlar. Jericho ve Matt içerdeler! Koşuyorlar birbirlerine. Jericho SHOULDER BLOCK ile yere seriyor onu! Matt kalkıyor ve Jericho bir SHOULDER BLOCK daha vuruyor! Matt tekrar kalkıyor. Jericho onu iplere yolluyor ve ardından POWER SLAM!!! Şimdi iplere koşuyor ve sıçrıyor! LIONSAULT!!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2... Nick bozuyor tuşu!!!! Jericho'yu yumruklarken Cody giriyor içeri ve Nick Jackson'ı kafasından tutuyor. Köşeye fırlatıyor!!! Kendisi de iplerden sıçrıyor ve DISASTER KICK!!! Nick kendisini dışarıya bırakıyor!!! Cody ona bakarken Matt onu iplerden dışarı yolluyor!!!! Ama arkasındaki Jericho'yu unutuyor!!!! Matt şimdi dönüyor arkasını ve CODEBREAKER!!!! CODEBREAKER!!!!! Jericho hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!!! Tag Team şampiyonların kazanmasını biliyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Z8H6uN7
3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Cody-Rhodes-The-new-Intercontinental-champion

Hakem onlara kemerlerini getiriyor. Cody ve Jericho kemerlerini havaya kaldırıyor. Bu arada ringde toparlanan Matt ve Nick Jackson arkadan onlara saldırıyorlar! Cody ve Jericho'ya arkalarından saldırıyorlar!!!! Şimdi çıldırmış gibi yumrukluyorlar!!!! Hakem araya girmek istiyor ama kaçmak zorunda kalıyor! Young Bucks adeta dümdüz ediyor ringi. Bu arada bir müzik duyuluyor.

Done With That!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Jerry-Lawler-Beyond-The-Ring-20-e1476072175701

The Usos girişte beliriyor. İkili ceketlerini çıkartıyorlar ve ringe koşuyorlar.

Hemen ringe dalıyor onlarda. Ve Young Bucks'a saldırıyorlar. Matt'i kaldırıyorlar ve DOUBLE SUPERKICK!!! Ardından Nick'i kaldırıyor ve ona da DOUBLE SUPERKICK!!! Şampiyonlar Cody ve Jericho da ayaklanıyor ve Usos da onlara bakıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve sırada bir Triple Threat maçı var.

I Am Stronger!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Braun-strowman-entrance-1483841366-800

Braun Strowman geliyor.

Root of All Evil!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* C8XhQLXUQAQzL-2.0.0

''The Anti Hero'', Aleister Black geliyor.

Bir ses duyuluyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* L

Ve pyrolar patlıyor.

Veil of Fire!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* RAW_986_Photo_041_zps92bf1340

''The Devil's Favorite Machine'', Kane geliyor.

Triple Threat Match

Braun Strowman vs Aleister Black vs Kane

Hakemin işaretiyle maç başlıyor ve maçın başlaması ile Strowman Kane'e doğru koşuyor ve ringin dışına atıyor Clothesline ile! Ardından ringden iniyor ve Kane'i Body Slam ile spiker masasının üzerin atıyor! Ardından ringe giriyor ve kendisine korkuyla bakan Aleister'i de  yere seriyor. Ardından bir de Leg Drop yapıyor. Maçın başlarında Aleister'i pert ediyor Strowman. Şimdi kaldırıyor Aleister'i ve Body Slam ile  yere çarpıyor ardından kaldırıp omuzluyor ve köşeye Powerslam! Aleister asılı kalıyor köşeye.  Şimdi Strowman biraz geriliyor ve tekrar koşuyor ama Aleister kaçıyor ve Strowman kafasını ringin demirine çarptı! Aleister hemen iplerden sekiyor ve Running Dropkick ile Strowman'ı köşeye yapıştırıyor ardından Corner Clothesline yapıyor, ardından geriliyor ve bir Clothesline daha ve Strowman ringin ortasına kadar yürüyor, Aleister iplerden sekiyor ve Running Big Boot! Strowman yerde! Aleister tuşa gidiyor, 1! 2! Strowman kurtuldu! Aleister şimdi kalkıyor ve Strowman'ı ayağından yakalıyor, Leg DDT! Strowman acı içinde ayağını tutuyor. Aleister şimdi Strowman'ı ringin kenarına kadar sürüklüyor ardından dışarı çıkıp ringin demirine doğru getiriyor Strowman'ın ayağını ama Strowman'dan bir tekme! Aleister bariyerlere çarpıyor tekmenin etkisiyle ardından Strowman hemen oraya gidiyor ve Aleister'i tutup bariyerlere fırlatıyor! Bir de kendisi koşuyor ve Spear! Bariyerleri parçalıyorlar! Hakem de sayıyor bu arada ve Strowman hakemi duyunca Aleister'i alıyor ve ringe atıyor tekrar.Tam kendisi de ringe girecekken Kane geliyor ve Strowman'ı bariyerlere yapıştırıyor! Ardından tutuyor Strowman'ı ve ringe atmayı deniyor ama Strowman'dan reversal ve Kane'i omuzluyor, ringin direğine Powerslam! 

Strowman şimdi ringe giriyor ve Aleister'i kaldırıyor ve ona da Running Powerslam yapıyor! Şimdi Tuşa gidiyor 1! 2! Aleister kurtuldu! Strowman inanamıyor! Strowman şimdi kaldırıyor Aleister'i ve omuzluyor tekrar, Running Powerslam için koşuyor ama Aleister kurtuluyor ve Strowman'ın arkasına düşüyor ve Inverted DDT! Strowman yine yerde! Aleister şimdi köşeye çıkıyor ve Flying Elbow Drop! Aleister tuşa gidiyor, 1! 2! Strowman kurtuldu! Aleister çıldırıyor sinirden! Kaldırıyor Strowman'ı ve köşeye itiyor, biraz zorlansa da köşeye oturtuyor onu ardından kendisi de çıkıyor ve SUPERPLEX! İki isim de çok sert çarptılar yere!  Aleister zor zahmet elini atıyor Strowman'ın üzerine, 1! 2! 3! Ve Aleister Black kazanıyor!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* AB

Hakem onun elini kaldırdıktan sonra Black yere çöküyor ve bağdaş bağlıyor. Kameralar da arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Ekranlara Cesaro geliyor.

Bir muhabir ona mikrofon uzatıyor.

Cesaro: Geçtiğimiz hafta Alberto Del Rio'nun Intercontinental Kemeri için kendimi rakip ilan etmiştim. Del Rio da bunu çok sorun etmedi ama bir kemer maçına çıkmak yerine bizleri SuperShow Main Event'in de Tag Team maçına koyuyorlar. Bu duruma çok bozulmuyorum aslında. Demek ki birileri benim o maçı hak ettiğimi düşünmüyor. Bu da demek oluyor ki bu gece neden o maçı hak ettiğimi bir kez daha göstermem lazım. Bu akşam ise The Rock ile takım olacağım ve Sheamus & Alberto Del Rio ikilisini yeneceğiz. Sonrasında ise Intercontinental Kemeri için yoluma devam edeceğim.

Cesaro bir taunt atıyor, kameralar ringe dönüyor.

Next Level!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Roddyre-signs

PWE Television Şampiyonu Roderick Strong geliyor. Yanında Triple H var.

Şampiyon Strong ringe giriyor, Triple H de ondan sonra giriyor ve bir mikrofon alıyor.

Triple H: Bayanlar ve baylar, karşınız da PWE Television Şampiyonu, ''The Messiah of the Backbreaker'', RODERICK STRONG!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Roderick-Strong-at-Ring-of-Honor

(Mikrofonu tutan adamı Triple H varsayın)

Roderick Strong Kemerini havaya kaldırıyor, Triple H onu alkışlıyor, arenadan karışık tezahüratlar geliyor. Strong mikrofonu alıyor.

Roderick Strong: Tanıştırma fastı için teşekkür ederim Hunter. Fakat sadece bunun için buraya gelmedik. PWE Araya gitmeden hemen önce bu kemeri kazandım ve Live Event'ler de koruduğumu duymuşsunzudur. PWE geri dönerken Finn Balor ile bu kemer için maça çıkacağımı duyunca heyecanlanmıştım. Çünkü bu kemeri alırken onu tuş etmedim. Maçı ve kemeri kazandım ama şampiyon tuş olmadı. Onunla teke tek bir maça çıkmak istedim. Kıçını tekmelemek ve bu kemerin tek sahibi olduğumu göstermek için. Fakat kendisi rövanş hakkında vazgeçti ve başka kemerin peşinden gitti. Bu onun kararı, bu kemeri kendisine layık görmedi. Ben bu kemeri kendime layık görüyorum ve sizler için en iyi şekilde taşıyacağım. Ama rakip olmadan taşıma şansım yok. O yüzden birinin meydan okumasını bekliyorum, var mı bana meydan okuyacak bir delikanlı ? Bekliyorum.

Strong ve Triple H bekler iken bir müzik duyuluyor.

Glass Shatters!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Steve_Austin_bio

Stone Cold Steve Austin geliyor. Kendisini uzun süredir PWE de görmüyorduk.

Austin ringe giriyor ve köşeye çıkıyor, taunt attıktan sonra köşeden iniyor ve mikrofon alıyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Stonecold6-1431844126

Stone Cold Steve Austin: Eski toprak Stone Cold'un geri dönmeme sevinen var mı ? Var galiba. Gimme a HELL YEAH!

ARENA: HELL YEAH!

SCSA: What ?

ARENA: HEEL YEAH!

SCSA: Şimdi oldu. Ve lafı uzatmak istemiyorum. Hunter sen bunu iyi bilirsin. Roderick Strong, az önce yaptığın şeyi beni kızdırmadı. Çünkü ölüm fermanını imzaladın evlat. O kemer için ringe herhangi bir rakip çağırdın ve karşına Stone Cold Steve Austin geldi. Şimdi ne yapacaksın ? Sen söylemeden ben söylerim. Teknik olarak hiç bir şey. Kıçını tekmeleyeceğim ve o kemeri alacağım. Bir bahane bulup rövanş isteyeceksin ve alacaksın. Tekrar kıçına tekmeyi basacağım ve kemeri koruyacağım. Sonra sen yoluna ben de yoluma gideceğim. Bu kadar basit. Eğer bir sorun varsa yanındakine sor. O beni iyi bilir. Fakat bana kalırsa bu iş burada bitti. Gider Bischoff ile konuşurum, sana yer ve zamanı ulaştırırım. Aslında geri dönmek çok güzelmiş.

Austin sözünü bitirdiği anda bir müzik duyuluyor.

Domination!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Lashley-07

Bobby Lashley geliyor.

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Bobby Lashley: Geçen hafta ufak bir hata sonucu o kemeri elimden kaçırdım. Aynısı bir daha olmayacak. Tabi o kemerde için bir maçım daha olursa. Hak ediyorum demiyeceğim ama sen kemer için rakip çağırdığında herkesi kapsıyor. Ve bu Austin isimli dede niye burada bilmiyorum ama dediği tek bir şeye katılıyorum. Az önce ölüm fermanını kendin imzaladın Roddy. 

Roderick Strong: Fakat sonuç farklı olacak mı Bobby ? Seni zaten yendim. Geçen hafta bu ringde, tamı tamına 1.. 2.. 3.. oldu ve bitti. Bahane yok bir şey yok. Bunu kabul et ve yoluna devam et Bobby. Bana taze kan lazım.

SCSA: Beni iyi dinle Bobby. Yaşım dede olabilir ama yumruklarım değil. Belki bunu ileride öğrenirsin.

Bobby Lashley bir şeyler söylüyor, Steve Austin ona cevap veriyor, kargaşadan bir şey anlaşılmıyor. Strong da yukarıdan bakan bir ifade ile onları izlerken Triple H araya giriyor.

Triple H: Sakin olalım. Bunu çözebiliriz. Bobby Lashley, sen bu Television Kemeri için maç istiyorsun. Stone Cold, sen de bu Television Kemeri için maç istiyorsun. Roderick Strong, sen de bu kemer için rakip istiyorsun. Bunlar net. O yüzden bunu aramızda halledelim ve bende Bischoff ile konuşup resmiyete dökerim. Gelecek hafta Bobby Lashley ve Stone Cold Steve Austin'i bu kemer için #1 Contender maçına koyalım. Kazanan Şampiyon olan Roderick Strong ile bir kemer maçına çıkar. Bu kadar basit.

Roderick Strong: Mükemmel bir öneri. Bana fark etmez.

Bobby Lashley: Benim için sıkıntı yok. Bu dedeyi yenmek çok zor olmasa gerek.

SCSA: Benim için de yok. Neden biliyor musun Bobby ? 

Lashley neden der, Austin bir anda mikrofonu atar ve Lashley'e STUNNER!!! yapar.

SCSA: Austin 3:16 says I just whooped your ass. And that's the bottom line, cause Stone Cold said so.

Austin mikrofonu atıyor ve taunt yapıyor. Arkasını dönüyor ve Strong ile göz göze geliyor, Strong kemerini havaya kaldırıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.
Reklamlardan dönüyoruz. Sırada heyecan verici bir maç daha var.

Making A Difference!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Andrade-almas-entrance-2_orig

Andrade ''Cien'' Almas geliyor.

Just One!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Courtesy%20Will%20Ospreay.jpg

PWE United States Şampiyonu, ''The Aerial Assassin'', Will Ospreay geliyor. 

Non Title Singles Match

Andrade ''Cien'' Almas vs Will Ospreay

Zil çalıyor ve ikili ringin ortasına geliyor, Lock Up deniyorlar ama Almas rakibini ittiriyor hemen, Will geri takla atarak düşüyor ama hemen kalkıyor ve rakibinin bacağına bir tekme atıyor. Ospreay bir de onun üstüne gidiyor ve Hurricanrana ile atıyor onu. İki isim de hemen ayaklanıyor, Andrade bir yumruk atıyor ama Ospreay eğiliyor. Bir yumruk daha geliyor Andrade'den ama Ospreay yine eğiliyor. Almas 3. kez yumruk atıyor ama Will yakalıyor ve Almas'ı Arm Drag ile atıyor. Ospreay ve Almas aynı anda kalkıyor yine. Will hızlı bir şekilde onu yakalıyor ve arkasına geçiyor, German Suplex için kaldırmayı deniyor onu ama Almas dirsek darbesi vuruyor ona ve iplere koşuyor. Andrade ''Cien'' Almas iplerden sekiyor ama Will Ospreay ona sert bir Dropkick çakıyor. Almas iplere tutunarak kalkıp rakibinin üstüne gidiyor ama Ospreay Hip Toss ile onu yere çakıyor, parende atıyor ve Low Dropkick vuruyor. Will tuş deniyor 1.. 1.15.. de atıyor Almas. Ospreay hemen kalkıyor ve rakibini kaldırmak için eğiliyor ama Almas Fireman's Carry hareketi ile onu yakalıyor ve yana atıyor. Almas hemen kalkıyor ayağa ve ona art arda tekmeler atıyor. Bir de Jumping Knee Drop yapıyor. Almas rakibini ayağa kaldırıyor ve Backhand Chop vuruyor, sonrasında bir de yumruk atıyor ve bir de Open Handed Chop vuruyor, Will Ospreay ayakta sallanıyor. Almas bir de Low Spinning Heel Kick vuruyor ona, Ospreay yerde Andrade ise köşeye çıkıyor ve taunt atıyor, DIVING LEG DROP!! ile atlıyor. Almas tuşa gidiyor 1.. 1.25.. 1.50.. da atıyor Ospreay.

Andrade ''Cien'' Almas maça baya hızlı başlıyor ama Will Ospreay de onu savurmasını biliyor. Almas Will'i ayağa kaldırıyor ve onu yumruk sallıyor ama Will onu blokluyor ve ona 2 yumruk çakıyor. Hemen ardından da karnına Spinning Back Kick vuruyor ve bir de Kick to the Chest geliyor Ospreay'den. Ospreay bir de Dropkick patlatıyor ve Almas köşeye geriliyor. Ospreay toparlanıyor ve koşuyor, Andrade'ye Running Forearm Smash! vuruyor. Andrade Almas ona doğru süzülüyor, Ospreay de onu Back Body Drop ile atıyor. Almas yerde, Ospreay ayakta ve Ospreay köşeye yaklaşıyor, Double Jump Moonsault!!! yapıyor. Ospreay hemen ayaklanıyor ve bir Double Jump Moonsault! daha yapıyor... AMA Almas çekilince yere çakılıyor Will Ospreay. Almas ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, Ospreay yarı ayakta. Almas iplerden sekiyor ve One Handed Bulldog yapıyor ona. Ospreay yüzünün tutarken Andrade yandan yakalıyor onu ve Side Suplex yapıyor, hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. de atıyor Ospreay. Almas toparlanıyor ve rakibini kaldırıyor, Enzuigiri vuruyor ona ama Will eğiliyor, Almas ıskalıyor. İkisi de ayağa kalkıyor, Almas rakibinin üstüne koşuyor, Ospreay ona dirsek darbesi vuruyor ve Hurricanrana ile atıyor. Ospreay bir de Jumping Corkscrew Roundhouse Kick! vuruyor ama Almas son anda çekiliyor. Will ayağını tutar iken Almas ona Running Low Knee Strike vuruyor. Ospreay geri takla atarak ayaklanıyor, Almas onu yakalıyor ve POWERBOMB için kaldırıyor ama Ospreay REVERSELİYOR! ve Sunset Flip Powerbomb!! yapıyor, tuş da geliyor anında 1.. 1.25.. 1.50 da atıyor Andrade. Ospreay hemen ayaklanıyor, Almas da yarı ayakta. Ospreay iplerden sekiyor ve OSCUTTER!!! deniyor ama Almas son onda onu havada yakalıyor ve köşeye ittiriyor. Ospreay kafasını köşeye çarpıyor ve ringin ortasına doğru geriliyor, Almas o anda ona arkadan Jumping Enzuigiri vuruyor ve yakalıyor onu, LA SOMBRA!!! yapıyor Almas, tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Cienwins

Hakem geliyor ve onun elini kaldırıyor. Almas taunt atıyor ve hakeme kemeri getir diyor. Aynı anda bir muhabire de ringe gel diyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 015_NXT_01052016ej_0965--3b93ce19e3855a8750908546a3d31482

Hakem United States Kemerini getiriyor ona, muhabir de ringe giriyor ve mikrofon uzatıyor ona.

Andrade ''Cien'' Almas: Geçen hafta niyetimi belli etmiştim. Ve bu hafta da niyetimin ne kadar ciddi olduğunu gösterdim. Buralara yabancı bir insanım ama bu işin temelinde ki bir kaç şey dünyanın her yerinde aynıdır. Benim geldiğim yerde bir güreşçi şampiyon olan bir güreşçiye meydan okuyup onu bire bir maçta yendikten sonra onun kemeri için bir maç hakkı elde etmiş olur. O yüzden Will Ospreay'a karşı bir United States Kemeri maçı istiyorum. Kendisini bire bir maçta yendiğim için onunla başka bire bir maç veya herhangi bir Contender maçı istemiyorum. Andrade ''Cien'' Almas buraya gelir, yapacağını yapar ve istediğini almak için çabalar, alır ve gider.

Almas mikrofonu iteliyor ve United States Kemeri ile taunt atıyor. Kameralar da arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Yeni Hardcore Şampiyonu Zack Sabre Jr. ekranlara geliyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* How-did-dar-light-a-fire-under-z-620x350

Muhabir ona mikrofon uzatıyor.

Zack Sabre Jr: Bu gece yeni Hardcore Şampiyonu oldum ve şampiyon olur olmaz bu kemerin ön önemli özelliğinin devre dışı olması aslında beni rahatsız ediyor. Kemer bunun etrafında büyümüş ama Eric Bischoff'un dediğini de gayet iyi anlıyorum. Gayet yetenekli 3 güreşçi ve ortada bir kemer görüyor, 7/24 savunulan. Bu tarz durumda işler çığrından çıkabiliyor, diğer 2 güreşçi olsun veya bu kuraldan yararlanmak isteyenler olsun. İşin gerçeği ise SummerSlam benim yer alacağım en önemli PWE Special Event'i olacak. O şova şampiyon olarak gideceğim ve şampiyon olarak çıkacağım.

Sabre yoluna devam ediyor, kameralar ringe dönüyor.

Voices!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Wwe-smackdown-january-4-2013-randy-orton-returns-2

''The Viper'', Randy Orton geliyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* UalENl2

Randy Orton: Özlem duyup duymadığımı belirtmek için gelmedim, sadece bazı kişilerin eskisi gibi eylemlerine dikkat etmesini belirtmek için buraya geldim. İki kez hakkım ile PWE şampiyonluğunu kazandım, bunu ne başkalarına güvenerek ne de bedavadan kazandım. Kendi çabalamalarım ile karşıma çıkan herkesi temizleyerek başardım, kazanmama ihtimal verilmeyen çanta maçını kazandım ve bu galibiyet ile insanlar geçmişte göz ardı ettikleri bir tehlikenin farkına varmak zorunda kaldı. Farkına vardıklarında zehrim yayılmıştı bile, alacakları önlemler...

Bir müzik duyuluyor.

King!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* IMG_2782

Eski şampiyon Drew McIntyre geliyor.

Drew McIntyre: Üzgünüm ama lafını kestiğim için özür dilemeyeceğim. Öncelikle geri dönmeni büyütmek yerine neden gönderildiğin anı hatırlamıyorsun? Kameraların çekmediği bir noktada ağlamakta özgürsün. Ayrıca bu ringde durmak için gururun el vermez ise seni bu ringlerden daha önce yaptığım gibi gönderebilirim. Bir kez yaptığımı defalarca yapabilirim, bunun için sadece fırsatım olması yeter. Üç kez Pwe şampiyonu oldum, bazı şampiyonlukları hak etmediğimi söylediler ama istemeden şampiyon olduğumu kabullenmek zorunda kaldılar. Çünkü gerçeği inkar edemezsin Orton , senden zamanında unvanını ve güreş hayatını elinden aldıysam bunu tekrar yapma olasılığım %100'e yakın. En can alıcı nokta ise bunu belli etmeden kabulleniyor olman. Şimdi iz...

O sırada bir ses duyuluyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 9487_5

Yeni PWE World Heavyweight Şampiyonu Shawn Michaels ekranlara geliyor.

Shawn Michaels: Çocuksu tartışmanız bitti sanırım. Madem ikinizde birbirinize aşırı güveniyorsunuz, bende o zaman ikinizin de birbirinize olan kin ve nefretlerinizi dökebileceğiniz bir fırsat tanırım. Hatta bu fırsatta sizin defalarca kazandığınız unvanda bulunuyor. İkinizi birden halledebileceğimi biliyorum. Ve en kısa zamanda görüşeceğimizi de biliyorum.

Michaels ekrandan kayboluyor. Orton ve McIntyre Face to Face yaparken biz de reklamlara gidiyoruz.

ADAM COLE BAYBAY!!!

Something For You!

Adam Cole geliyor.

I Hope You Suffer!

Jimmy Havoc geliyor.

Singles Match

Adam Cole vs Jimmy Havoc

Zil çalıyor ve maç başlıyor, ikili Lock Up ile başlıyor. İki taraf da 1 dakika boyunca üstünlük kuramıyor ve Adam Cole bir anda bırakıyor, ADAM COLE BAYBAY tauntunu yapıyor. Havoc da arkadan ona Dropkick vuruyor, Cole soluğu köşe de alıyor. Havoc onun üstüne gidiyor ama Cole ona yumruk atıyor fakat Havoc blokluyor ve bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ve bir tekme atıyor fakat Cole son anda yakalıyor onun bacağını. Cole onun ayağını iyice kavrıyor ve çeviriyor. Havoc 360 derece dönüyor, Adam onun karnına tekme atıyor ve DDT yapıyor. Adam Cole tuşa gidiyor 1.. de atıyor Jimmy Havoc. Cole hemen kalkıyor ayağa ve ona bir kaç tekme atıyor. Sonra onu yerden kaldırıyor ve Pumphandle Backbreaker yapıyor. Cole onu bırakıyor ve bir dirsek darbesi vuruyor. Havoc yarı ayakta, Cole da köşeye çıkıyor fakat Havoc bir anda ona sert bir yumruk patlatıyor. Havoc biraz toparlanıyor ve köşede ki Cole'a Backhand Chop vuruyor. Sonra art arda 2 yumruk atıyor Jimmy ve köşeye çıkıyor, Headbutt vuruyor Cole'a. Havoc da onun boynuna bir kaç dirsek darbesi vuruyor ve sonrasında da TOP ROPE HURRICANRANA!!! ile onu ringin ortasına atıyor. Havoc da biraz darbe alıyor. Biraz oyalandıktan sonra Havoc tuşa gidiyor 1.. 1.50.. da atıyor Cole.

Jimmy Havoc ayağa kalkıyor ve rakibini de kaldırıyor. Wrist Lock bağlıyor ona ve kontrolü altına alıyor. Havoc rakibi Cole'un göğüs kafesine bir kaç diz darbesi vuruyor. Havoc aynı dizi ile bir de Cole'un kafasına vuruyor. Havoc Wrist Lock'u bırakıyor ve yarı ayakta ki Cole'a bir de Leaping Double Foot Stomp yapıyor ve iplerden sekiyor... AMA Cole onu Back Body Drop ile atıyor. Havoc yerde, belini tutuyor. Cole da yavaştan ayaklanıyor. Adam Cole ayakta şimdi, köşede bekliyor. Havoc da kalkıyor ve arkasını dönüyor, Cole onu SUPERKICK!!! vuruyor. Tekme Havoc'un suratında patlıyor. Havoc ayakta sallanırken Cole bir de iplerden sekiyor ve Corona Kick vuruyor. Cole tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Havoc. Cole ayağa kalkıyor, rakibi de kalkıyor bir süre sonra ve Cole ona sert bir Clothesline vuruyor. Cole rakibini kaldırmak için eğiliyor ama Jimmy Arm Drag ile atıyor onu. İkisi de kalkıyor hemen. Havoc önce onun karnına tekme atıyor. Adam hemen kalkınca bu sefer dizine tekme atıyor Havoc ve bir tane de sırtına tekme atıyor. Havoc'dan Cole'un sırtına art arda darbeler geliyor. Cole mayışıyor biraz, yarı ayakta duruyor. Havoc biraz geriliyor ve sonra onun üstüne koşuyor, Shining Wizard!! vuruyor. Cole düşmüyor ama sallanıyor biraz daha. Havoc hemen onu yakalıyor ve Kneeling Double Underhook Powerbomb! yapıyor, hemen tuş deniyor 1.. 1.75.. 2.15.. de atıyor Adam Cole. Havoc sinirle kalkıyor ayağa, kazanamadığı için öfkeli derken Cole ona bir anda arkadan Chop Block vuruyor. Havoc bacağını tutar iken Cole ona CORONA CRASH! vuruyor ve tuş deniyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor Havoc. Cole kendini sürüklüyor ve aprona geçiyor, oradan da yavaşça köşeye tırmanıyor. Havoc da ayaklanıyor ringde ve Adam ona DIVING CROSSBODY ile uçuyor. Fakat Havoc düşerken geri takla ile düşüyor, Cole'u kaldırarak kalkıyor ayağa Jimmy ve onu bir an yere bırakıyor ama sonra hemen kaldırıyor ve Double Underhook Backbreaker yapıyor. Havoc ona Wrist Lock bağlıyor ve ileri doğru bırakıyor, Havoc Lariat'ı vuracak iken Cole hakemi tutuyor ve araya çekiyor. Havoc hem hakeme hem de Cole'a ACID RAINMAKER!!! vuruyor. Cole yerde, hakem ise baygın. Havoc birine gelin işareti yapıyor ve bir müzik duyuluyor.

Beats Rhymes!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Cena-entrance1-1024x575-2085331

John Cena geliyor.

Cena koşarak geliyor ve ringe giriyor. Havoc ona yumruk atıyor ama Cena blokluyor ve art arda ona 3 yumruk atıyor. Cena onun kolundan tutuyor ve onu köşeye atıyor. Cena'dan bir Corner Clothesline geliyor. Havoc ringin ortasına doğru süzülüyor ve Cena onun karnına tekme atıyor, sonra da omuzluyor ve FU!!! yapıyor. Cena Adam Cole'u tutuyor ve Havoc'un üstüne bırakıyor. Cena hakemi dürtüyor biraz ve ringden iniyor. Hakem kendine geliyor ve yavaş yavaş saymaya başlıyor 1... 2... ve 3... oluyor. Adam Cole kazanıyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* A96a717bdb7b19e569bb1cf9da4cc46a

Hakem geliyor ama Cole onu ittiriyor. Adam Cole bir taunt atıyor, şaibeli şekilde bu maçı kazanıyor. Bu arada John Cena ringe giriyor, Cole biraz kenara çekiliyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* John-Cena-On-Mic-Awl1431

Cena mikrofon alıyor ve tişörtünü çıkartıyor.

John Cena: Eğer benimle uğraşacaksan Jimmy Havoc, ne olabileceğine her zaman dikkat et. Bu işi bir besin zincirine benzetecek olursak ben herhangi bir katta yer alan bir yırtıcı değilim. Ben o besin zincirinin başında olan canlının ta kendisiyim. Dikkatli ol ve kıçına sahip çık. Bir sonra ki saldırının nereden geleceğini bilemezsin. BECAUSE YOU CAN'T SEE ME!

Cena mikrofonu atıyor ve Havoc'u kaldırıyor ayağa ve onu omuzluyor. Cena'dan bir FU!!! daha gelecek.... HAYIR! Havoc onun arkasına düşüyor ve Cena'nın boynuna sert bir darbe vuruyor, Cena yarı ayağa düşüyor. Havoc onu yakalıyor ve ACID RAINMAKER!!! yapıyor. Havoc Cena'yı ringden atıyor ve kendisi de çıkıyor, Havoc arka alana gidiyor.

Bu sırada ringde Adam Cole ayağa kalkıyor, etrafına bakıyor ve kimsenin olmadığını görüyor, klasik ADAM COLE BAYBAY! tauntunu atıyor Cole ve o sırada bir müzik duyuluyor.

Here to Show the World!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Dolph-Ziggler-Entrance-TB128

Dolph Ziggler girişte beliriyor. Yüzünde pişkin bir gülümseme var. Ziggler bir anda ceketini çıkartıp atıyor ve ringe doğru koşuyor.

Ziggler ringe giriyor. Adam Cole  hemen onun üstüne gidiyor ve ona yumruk sallıyor ama Ziggler onu blokluyor ve Double Leg Takedown ile yere indiriyor onu, üstüne çıkıyor ve Ziggler'dan Cole'a art arda yumruklar geliyor. Dolph Ziggler onu bırakıyor, kalkıyor üstünden. Cole da güç bela kalkıyor ayağa ve Ziggler'dan ona Flying Clothesline geliyor. İkisi yine aynı anda kalkıyor ve DZ'den bir Flying Clothesline daha geliyor. Yine ikisi aynı anda kalkıyor, Ziggler ona 3 tane yumruk atıyor ve karnına da bir tekme atıyor ve Sitout Facebuster yapıyor ona. Ziggler hemen kalkıyor ayağa ve Cole'un kalkmasını bekliyor. Cole yavaş yavaş kalkıyor ve arkasını dönüyor, Ziggler da ona SUPERKICK!!! vuruyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Dolph-ziggler-wwe-smackdown-wrestling_3756851

Ziggler köşeye çıkıyor ve beni alt etmek için daha çok çabalaman gerekiyor diye bağırıyor. Bu görüntüler sırasında kameralar arka alana gidiyor.

Kameralar arka alanda. Austin Aries geliyor ekranlara.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Austin-aries-predicts-the-finals-for-tonights-nosurrender-620x350

Austin Aries: Gereksiz geçen zamanımın ardından tekrar istediğim şekilde yön vereceğim bir döneme giriyorum. Ethan Carter'dan kurtulmanın verdiği rahatlık ve huzur, gerçekten beni hafifletti. Hissediyorum. Eğer sırtımda onun gibi bir kambur olmasaydı belki de çoktan şirketin yüzü olmayı başarmıştım. Neyse. Geçmiş geçmişte kalır. Bundan sonra ne o ne de başkasıyla işim olmaz. Herkes tek başına kendi işine bakacak!

Kadrajdan çıkıyor. Kameralar da Main Event maçı için ringe dönüyor.

Electrifying!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* A-Star-Entry-Of-The-Rock-In-WWE-Arena

''The Brahma Bull'', The Rock geliyor.

Swiss Made!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Cesaro_bio--bd4b369d248fe537573758f0c64e7ec3

''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor.

Ricardo Rodriguez girişte beliriyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* 20130701_LIGHT_Ricardo2_C

Elinde bir mikrofon var. 

Ricardo Rodriguez: Beyler ve bayanlar, huzurlarınızda, Albertooooooooo Deeel Riiooo!

Realeza!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Alberto-Del-Rio-With-Yellow-Car-awl157

PWE Intercontinental Şampiyonu Alberto Del Rio geliyor. Kemerini arabanın yan koltuğundan alıp geliyor.

Written In My Face!

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Images?q=tbn:ANd9GcRY8giSagy6FT9uuXUSDXlrFzsk7zoL-4p1X9r7AWs35L_ALOY-sg

''The Celtic Warrior'' Sheamus geliyor. 

Tag Team Match

The Rock & Cesaro vs Alberto Del Rio & Sheamus

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Ringte Rock ve Del Rio var. Del Rio bir anda koşuyor Rock'a doğru! Ama Rock onu ARM DRAG ile fırlatıyor. Del Rio kalkıyor ve bir ARM DRAG daha! Rock şimdi kafasından tutup kaldırıyor onu. Ardından köşeye fırlatıyor! Şimdi kendisi de koşuyor! Ama Del Rio çekiliyor! Ardından Rock'ın bacağına sert bir LOW KICK indiriyor. Şimdi iplere koşuyor Del Rio. Rock ona doğru dönüyor. Del Rio geliyor ve FRONT DROPKICK!! Rock iplere yaslanıyor. Del Rio tekrar ona doğru koşuyor.. Ama Rock sert bir LARIAT ile yere indiriyor onu! Şimdi Cesaro'ya tag veriyor! Del Rio yerdeyken Cesaro geliyor ve DOUBLE FOOT STOMP! Del Rio şimdi köşeye sürüklüyor kendisini. Cesaro'da geriliyor ve kalkmasını bekliyor. Del Rio kalkıyor. Cesaro koşuyor ve RUNNING EUROPEAN UPPERCUT! Şimdi rakibine sarılıyor Cesaro ve OVERHEAD BELLY TO BACK SUPLEX! Tuş deniyor Cesaro. 1...2.. atıyor Del Rio. Cesaro şimdi kafasından tutup kaldırıyor onu. Ardından sert bir aparkat vuruyor. Del Rio'da karşılık veriyor! Şimdi bir Cesaro bir Del Rio!! İkiside iplere koşuyorlar. Ardından Birbirlerine CROSSBODY ile atlıyorlar ve çarpışıp yere düşüyorlar!!! İkiside yerde!!! Rock ve Sheamus takım arkadaşlarından tag bekliyorlar!!! Şimdi aynı anda tag alıp ringe giriyorlar!!!! Rock ve Sheamus askerden gelmiş gibi koşuyorlar birbirlerine! Rock eğiliyor ve Sheamus'uı arkasından yakalıyor! Şimdi GERMAN SUPLEX!!!! Sheamus dizlerinin üzerinde! Rock hemen kaldırıyor onu ve kolundan tutup iplere gönderiyor. Ardından sert bir BIG BOOT ile yere seriyor! Sheamus tekrar kalkmaya çalışıyor! Rock kolundan tutuyor ve yine iplere yolluyor!!!! Şimdi SPINEBUSTER!!!!

Rock taunt atmaya başlıyor!!!! Dirsekliğini çıkarıyor ve People's Elbow için iplere koşuyor! Şimdi sekiyor ve karşı iplere koşuyor! Rock iplere giderken Sheamus kalkıyor!!! Rock döner dönmez Sheamus yakalıyor onu ve IRISH CURSE BACKBREAKER! Hemen tuş deniyor Sheamus. 1...2... atıyor Rock! Sheamus kaldırıyor şimdi onu. Omuzluyor ve köşeye yaslıyor! Ardından geriliyor ve SHOULDER ATTACK!!!! Ardından iplere koşuyor. RUNNING KNEE!!! Rock kendisini iplere bırakıyor! Sheamus gelioyr onu iplerin arasından geçirmeye çalışıyor! Ama hayır! Rock arka arkaya dirsek darbeleri vuruyor!!! Şimdi Sheamus'a. PEOPLE'S PUNCH darbeleri indirmeye başlıyor!!!! Ve sonuncusunu vuruyor!!! Sheamus yerde!!! Rock tuş deniyor. 1...2... atıyor Sheamus!!! Rock terini siliyor. Şimdi Sheamus'u kolundan çekerek kendi köşesine getiriyor ve Cesaro tag alıyor. Cesaro Sheamus'un kalkmasına izin veriyor. Eski takım arkadaşına bişeyler söylüyor Cesaro. Ardından Sert bir aparkat çakıyor!!! Şimdi Sheamus ona tyumruk sallıyor ama Cesaro eğilip kaval kemiklerine LOW DROPKICK vuruyor!!!! Sheamus iplere düşüyor! Cesaro karşı iplerden sekiyor ve SWISS ONE NINE!!!! Şimdi köşeye çıkıyor!!!! DIVING CROSSBODY!!!!! Tuş pozisyonundalar!  1...2... atıyor Sheamus!!!! Cesaro hemen kalkıyor ve Sheamus'u kafasından tutup kaldırıyor! Önce bir aparkat vuruyor! Ardından iplere koşuyor ve sekiyor! Ama Sheamus onu omuzluyor bir anda!!! ROLLING SENTON!!!!! İki isimde yerde!!! Sheamus sürükleniyor ve Del Rio'ya tag veriyor!!! Hemen Cesaro'yu yakalıyor ve tag vermesini engelliyor!!!  

Şimdi bacağından çekiyor ve deli gibi tekmelemeye başlıyor!!!! Ardından kafasından tutup kaldırıyor! Şimdi köşeye fırlatıyor ve peşinden koşuyor! BIG BODY SPLASH!!!!! Cesaro köşede kalıyor!!! Del Rio karşı köşeye geçiyor ve şimdi koşuyor yine!!! STEP-UP ENZUIGIRI!!!!! Cesaro yerde!!!!! Del Rio Cross Arm Breaker için taunt atıyor! Cesaro ağır ağır kalkarken Del Rio kolundan yakalıyor ve CROSS ARM BREAKER!!!!! Cesaro acı içinde bağırıyor!!!! Elini vuruyor!!!! İkinci kez vuruyor!!!!! Üçüncü kez vuracakken Rock dalıyor içeri!!!! Ve Del Rio'ya saldırıyor!!! Del Rio kilidi bırakıyor!!! Bu sırada Sheamus'da Rock'a saldırıyor!! İkili birbirlerine yumruklar vuruyor ve iplerden dışarı yuvarlanıyorlar!!! Kavga orada da devam ediyor!!! Del Rio ve Cesaro aynı anda kalkıyorlar!!! Del Rio Cesaro'ya koşuyor! Cesaro onu havaya fırlatıyor ve POP UP EUROPEAN UPPERCUT!!!! Cesaro hemen tekrar kaldırıyor rakibini ve NEUTRALIZER!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2...3!!! Rock ve Cesaro kazanıyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Cesaro-wins-5-1470544646-800

Cesaro ve Rock kazanıyor fakat Rock ve Sheamus hala ringin dışında kavga ediyolar ve hakemler onları ayırmakta zorluk çekiyorlar. Hakem Cesaro'nun elini kaldırıyor.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* Antoniocesaroretains2_original-1406563206

Cesaro bu durumu umursamadan Intercontinental kemeriyle taunt atıyor ve şov bu görüntüler ile sona eriyor.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 3 Mayıs PWE Supershow! *BANT*   3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* EmptyÇarş. 03 Mayıs 2017, 20:07

Ben müsait olmadığım için benim yerime paylaşacak olan arkadaştan haber alamadığım ve başka paylaşacak biri olmadığı için ve şu an forumda benden başka online olan olmadığı için bant geldi.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 3 Mayıs PWE Supershow! *BANT*   3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* EmptyÇarş. 03 Mayıs 2017, 21:12

Aile içi bir tartışma nedeniyle aktif olup promo kesemedim kusuruma bakma Alper abi
Texas Rattlesnake
Main Eventer
Main Eventer
Texas Rattlesnake

REP Puanı : 29

MesajKonu: Geri: 3 Mayıs PWE Supershow! *BANT*   3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* EmptyÇarş. 03 Mayıs 2017, 22:43

Bu hafta tam anlamıyla geri dönüşümüzü gerçekleştirdik
Uchiha Itachi
Jobber
Jobber
Uchiha Itachi

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 3 Mayıs PWE Supershow! *BANT*   3 Mayıs PWE Supershow! *BANT* EmptyPerş. 04 Mayıs 2017, 08:53

Maçımızı kazanıp şeklimizi koymuşuz. Kemeri de alırız umarım. Elinize sağlık.

3 Mayıs PWE Supershow! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*
» 24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*
» 14 Haziran PWE SuperShow! *BANT*
» 21 Haziran PWE SuperShow! *BANT*
» 3 Mayıs Showdown *BANT*