PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT*

YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Empty
MesajKonu: 14 Haziran PWE SuperShow! *BANT*   14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 14 Haz. 2017, 20:59

Kameralar bir süre arenayı turluyor, son olarak da spiker masasına geliyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Jim-ross-jerry-lawler

Jim Ross: Tüm PWE izleyicilerine iyi geceler diliyorum. Ben deniz ''The Good Ol' JR'', Jim Ross ve yanımda da Jerry ''The King'', Lawler var. Yeni bir PWE SuperShow ile karşınızdayız.

Jerry Lawler: Yeni bir hafta, yeni bir şov JR. King of the Ring turnuvasının devam ettiği, aksiyon dolu bir şov olacak, ek olarak bir de Tag Team maçımız var.

Bir müzik duyuluyor.

Devil's Sky!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Mbhb0Ju

''The Cleaner'', Kenny Omega geliyor.

Catch Your Wretched Kings!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Cc87b471018d38ffb1865b812eaff8b5

PWE Universal Şampiyonu Finn Balor geliyor.

King of the Ring Tournament Semi Final Match

Kenny Omega vs Finn Balor

Zil çalıyor ve ikili Lock Up ile başlıyor. Balor hemen üstünlük kurup Headlock bağlıyor. Kısa bir süre sonra Omega kurtuluyor ve Wrist Lock bağlıyor arkasına geçiyor, ensesine sağlam bir dirsek darbesi vuruyor. Balor yarı ayakta, Kenny iplerden sekiyor ve V-Trigger!! vuruyor ama Balor çekiliyor ve ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Omega. İkisi de aynı anda kalkıyor, Finn Hurricanrana ile atıyor onu. İkisi de hemen kalkıyor ve Finn Balor bu sefer Dropkick vuruyor. Omega kalkıyor ayağa, Balor onun üstüne koşuyor ama Kenny Omega yana çekiliyor ve Finn geçerken belini yapışıyor. Omega onu sıkıca tutuyor ve köşeye kadar götürüp köşeye çarpıyor onu. Omega rakibini sıkıca tutuyor ve German Suplex ile atıyor. Kenny geri takla atarak rakibi ile beraber kalkıyor ve bir German Suplex daha yapıyor. Kenny yine geri takla atarak rakibi ile beraber kalkıyor ve 3. kez German Suplex yapıyor. Kenny bir kez daha geri takla atarak rakibinin üstüne geçip tuş deniyor 1.. 1.50.. da atıyor Balor.

Kenny Omega klasik tauntunu yapıyor ve rakibini kaldırıp sırtlıyor, ONE WINGED ANGEL!!! deniyor Omega ama Balor kolunu yakalayıp Arm Drag ile atıyor. Omega iplere tutunarak kalkıp arkasını dönüyor, Balor ona Running Front Dropkick vuruyor ve Omega orta iplerin arasından dışarı düşüyor. Balor ringde bekliyor, Omega ayaklanıyor ve Balor iplerden sekip Tope Con Hilo!! ile onun üstüne atlıyor. Balor kalkıyor ayağa ve taunt yapıyor, Omega'yı ringe sokuyor ve kendisi de giriyor, tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de atıyor Omega. Balor onu kaldırıyor ve köşeye götürüyor, kafasını bir kaç kez köşeye vuruyor ve sonra ringin ortasına getirip karnına tekme atıyor. Balor arenaya bir bakıyor ve Kenny'yi yakalıyor, Pumphandle Gutbuster yapıyor. Omega karnını tutarken de LARIAT vuruyor Finn, Kenny takla atarak düşüyor. Finn Balor hemen tuş deniyor 1.. 1.50.. 1.75.. de omzunu kaldırıyor Omega. Balor rakibinin kalkmasını bekliyor ve kalkınca da karnına Spinning Back Kick vuruyor, yakalayıp STO ile yere çakıyor ve köşeye çekiyor onu. Balor köşeye çıkıyor ve taunt atıyor, COUP DE GRACE!!! ile atlıyor... AMA Omega çekiliyor, Balor da yere deydikten sonra takla atarak toparlanıyor. İkisi de kalkıyor ayağa, Balor rakibinin üstüne koşuyor ama Omega ona karşı ellerini kaldırıyor ve Balor duruyor, Kenny de Flash Man's Time Stopper vuruyor. Omega rakibini kaldırıyor, iplerden sekiyor ve KOTARO KRUSHER! için zıplıyor ama havada iken Finn onu ittiriyor. Omega kendisini iplerden buluyor. Arkasını dönüp onun üstüne koşuyor ama Balor onu Back Body Drop ile atıyor. Omega sırtını tutarak kalkıyor, Finn de koşup Slingblade yapıyor. Balor hemen onu kaldırıyor ama Omega onu ittiriyor ve Balor ona dönüyor, Omega yumruk sallıyor Finn eğilerek kurtuluyor. Kenny arkasını dönüyor, Balor ona PELE KICK vuruyor. Omega ayakta sallanırken Balor karnına tekme atıp BLOODY SUNDAY!!! yapıyor. Balor hemen tuşa gidiyor 1... 2... 2.50... da Omega atıyor. Balor çılgına dönüyor bir anda. Hakeme itiraz ediyor ama hakem attı diyor. Balor rakibini kaldırmak için eğiliyor ama Omega SMALL PACKAGE!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Finn. İkisi de kalkıyor ayağa, Balor onu Hip Toss ile atıyor. Finn yerde ki rakibini biraz tekmeliyor ve COUP DE GRACE için köşeye çıkıyor ama Omega iplere vuruyor ve Balor sallanıp köşeye düşüyor. Omega hemen kalkıyor ve boynundan tutuyor onu, çekip yüzüstü yere vuruyor. Balor kalkmaya çalışırken Kenny onu yakalıyor ve Bridging Northerın Lights Suplex yapıyor. Omega geri takla atarak kalkıyor ama rakibini bırakmıyor, onu tutuyor ve onu da kaldırıyor, Falcon Arrow yapıyor bir de ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.25.. de atıyor Balor. Kenny kalkıyor ayağa ve rakibini bekliyor. O da yarı ayakta olunca Omega klasik ateş etme tauntunu yapıyor ve koşuyor, V-TRIGGER! vuruyor. Balor iplere düşüyor ve iplerden geri geliyor, Kenny bir V-TRIGGER!! daha vuruyor ve Balor yerde. Omega onu kaldırıyor ve ONE WINGED ANGEL!!! yapıyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Omega tur atlıyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Kenny

Hakem geliyor ve onun elini kaldırıyor. Omega bir maç daha kazanıyor ve klasik tauntunu yapıyor. Bir müzik duyuluyor.

No Chance In Hell!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Vince-McMahon

PWE Başkanı Vince McMahon girişte beliriyor, elinde bir mikrofon var.

Vince McMahon: Bay Omega iyi bir maç çıkardınız ve sizi tebrik ediyorum fakat rakibin ile konuşmam ve PWE Evrenine açıklamam gereken bir durum var, o yüzden sizi böldüm. PWE Universal Şampiyonu Finn Balor'un yaptığı açıklamaları gördük. Kendisi PWE ile olan bağlarını koparma kararını verdi ve buna saygı duyuyoruz. Herkesin seçim şansı var. Bu demek oluyor ki bu maç Finn Balor'un PWE de ki son maçıydı. PWE'ye olan tüm katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz ve gelecekte ki hayatında kendisine başarılar diliyoruz. Ve diğer bir durum da Universal Kemeri. Bu gün itibari ile PWE Universal Kemeri boşa çıkıyor ve yeni sahibini belirlemek için Worldwide da bir maç olacak. Kimlerin mücadele edeceğini de bu akşam daha sonra açıklayacağım.

McMahon mikrofonu bırakıyor arenada Balor'a karışık tezahüratlar geliyor, kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Adam Cole ekranlara geliyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 7d1f9b26ed31559480da0eba983cfa7e_crop_north

Adam Cole: Tam anlamıyla beklenmedik bir durumdu. Girdiğim bir savaşta kendi müttefiklerim tarafından saldırıya uğradım. Ama hala savaşta kaybetmiş sayılmam, savaşı kazandığımı zannettiğim anda savaşın beklenmedik bir şekilde uzaması beni heyecanlandırdı. Karşıma Pwe'nin ve hatta güreş dünyasının en iyi isimleri geldi, hepsini geldiğim yerlerde yaptığım gibi süpürdüm, onlardan üstün olduğumu kanıtladım. Tabi serüvenim bitmiş sayılmaz çünkü hala patronun gözüne girmek için orospuluk mesleğini tercih eden bir grup insan var, güreşteki pislikler temizlenmediği sürece bir yere ayrılmıyorum. Young Bucks benim tarafımda olmayarak kaybeden olmayı ve beraber mermi sıktığımız insanların arasında olmayı tercih etti. Artık yaptıklarınızın sonucuna katlanma vaktiniz geldi. Pwe'de yapılması en zor şeyleri başardım ve bunların hepsini tek başıma yaptım. Arkamda Bullet Club yoktu, ben zaten Bullet Club'dım. Bullet Club olarak en önemli başarıları elde etmiş sadece bir kişi var,  oda ADAM COLE BAYBAY!!!

Cole sandalyeden kalkıp gidiyor, kameralar da ringe dönüyor.

Ringde ise Bobby Lashley ve Lince Dorado ikilisi var, turnuva maçları için ringdeler.

King of the Ring Tournament First Round Match

Bobby Lashley vs Lince Dorado

Zil çalıyor, ikili lock up ile başlıyor, Lashey üstün çıkıyor, Dorado karşılık vermeye çalışırken Lashley karnına Knee vuruyor ardından kafasından tutup iplere yolluyor, Dorado iplerden takla ile sekiyor ve Spınnıng Heel Kick vuruyor, Lashley iplere doğru sürükleniyor, Dorado onu kaldırıyor köşeye yolluyor, Dorado köşede olan Lashley'nin üzerine doğru koşuyor ama Lashley'den Big Boot geliyor, Dorado neye uğradığını şaşıramadan Lashley onu yerde yumruklamaya başlıyor, Dorado yüzünü korumaya çalışıyor ama pek başarılı olamıyor, Dorado kendini ringin dışına sürüklüyor, Dorado soluklanmaya çalıştığı gibi Lashley ringin dışına çıkıyor onu yakalıyor ve bariyerlere hızlıca fırlatıyor, Lashley arkasından geliyor, Dorado bariyerlerin üstüne basıyor VE MOONSAULT YAPIYOR! Lashley yerdeyken Dorado onu kaldırıyor ringe sokuyor ardından köşeye çıkıyor, Dorado taunt yapıyor ve 450 SPLASH! ama Lashley son anda çekiliyor, Dorado boşa atlıyor, Dorado ayağa kalktığı gibi Lashley'den Shoulder Block geliyor,  Lashley Dorado'yu kaldırıyor köşeye yerleştirip köşede yumruklamaya başlıyor,  Dorado yere düşecek gibi olurken Lashley onu Biel ile ringin ortasına fırlatıyor, Lashley köşede hazırlanıyor, Dorado ağır bir şekilde kalkıyor, Lashley'den SPEAR!!! Lashley Dorado'yu kaldırıyor VE DOMINATOR YAPIYOR!! Lashley tuşa gidiyor 1...2...3.. oluyor. Lashley kazanıyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Bobbylashley2

Lashley üst tura geçen diğer bir isim oluyor. Hakem onun elini kaldırıyor ve o da taunt atıyor, bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Ringde Chat with Sheamus dekorları var. Sheamus da mikrofon başında.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* RAW_1031_Photo_107

Sheamus: PWE Ailesi! Yeni bir Chat With Sheamus programına hoşgeldiniz! Her hafta olduğu gibi yine güzel bir program olacağından şüpheniz olmasın. Bildiğiniz gibi PWE King Of The Ring turnuvası başladı ve heyecan dolu maçlar bizi bekliyor. Bununla birlikte buradaki aksiyonun asla bitmeyeceğini de söylemeliyim. Tüm bunlardan mahrum kalmamak için PWE Network hesabını ayda sadece 14.99$ karşılığında edinebilirsiniz! Lafı uzatmadan bugünkü programa geçmek istiyorum. Bugün iki tane fellayı ağırlayacağız. Bayanlar Baylar, karşınızda, Matt ve Nick Jackson kardeşler! The Young Bucks!

War of Nerves!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* I?img=%2Fphoto%2F2016%2F1005%2Fr135529_1296x729_16-9

The Young Bucks geliyor.

Ringe girip mikrofon alıyorlar.

Sheamus: Hoşgeldiniz fella. Young Bucks'ı bir talk show programında görmek açıkçası beni şaşırttı. Teklifi kabul edip buraya çıkmanız.. Her neyse, şu an burdasınız ve size sormam gereken sorular var. Hepsinden önce, Young Buck geri döndükten sonra nasıl bir profil çizdi ? Kendinizi nasıl tanımlarsınız ?

Matt Jackson: Biz çok konuşmayı sevmeyiz Sheamus. Bizim işimiz çok konuşmak değil dövüşmek. Ama bazı durumlar gereği yapmamız gereken açıklamalar olduğuna karar verip teklifini kabul ettik. Young Bucks, insanların gözünde iki tane çocuğun eğlenmek için bir araya geldiği bir takım gibi görünüyor. Ya da şirketin dağılan takım jenerasyonunda kalan son artık. Hayır bunların hiçbiri değil. Ne takım şampiyonluğu ne de başka bişey bizim umrumuzda değil. Biz kardeşimle beraber. bazı dersler vermek istedik ve buna da yeterince hızlı başladığımızı düşünüyorum.

Nick Jackson: Kesinlikle kardeşim. Büyük bir ses getirdik. Ama bu sesi henüz duymayanlar var. Bizim yaptığımız ya da yapmaya çalıştığımız şey bir devrim değil, biz varolan bişeyi değiştirmek için değil, çarkın bozuk dişlisini söküp atmak için burdayız. Ada-

Sheamus: Şimdi kıvama geldik. Young Bucks'ın Adam Cole'a ihanet etmesinin açıklaması bu mu ?

Nick Jackson: İhanet ? Adam Cole hiçbir şey haketmeyen birisi Sheamus. Onun kıçını korurken herşey çok güzeldi ama hakettiği gibi dişlerini parçaladıktan sonra Young Bucks ihanet etti öyle mi ? Hadi ama, bunun çok saçma olduğunu anlamak için akıllı birisi olmaya gerek yok. Adam Cole bizim sayemizde ayakta duran ve PWE'ye tutunan güçsüz ve gereksiz biri.

Matt Jackson: Adam Cole'un gözleri o kadar körleşti ki, bizim desteğimiz olmadan aslında bugün bulunduğu konumun yanından bile geçemeyeceği gerçeğini unuttu. Görmesi gereken şeyleri görmedi. Bana ve kardeşime emir eri muamelesi yaptı. Biz de cezasını verdik.

Sheamus: Şimdi anladığım kadarıyla burda bir eziklik hissi var. Adam Cole başarılı bir fella olarak PWE'deki en uzun World Heavyweight Şampiyonu konumunda. Onun yanında siz kendinizi küçük hissetmiş, Adam Cole'un sizden neredeyse iki kat daha büyük olması nedeniyle gururunuza yedirememiş olabilirsiniz. Durumu böyle açıklamak sizce nasıl olur baylar ? 

Nick Jackson: Saçmalık olur. Hatta Adam Cole'u haklı çıkarıp Young Bucks'ı karalamak içi uydurulan bir masal olur. Bak Sheamus, bizi buraya çağırdın, biz de geldik. Olanları sen sormadan anlattık. Eğer insanların duymak istediği şeyler bunlar değilse, lanet olası koltuklarından kalkıp siktir olup gidebilirler. Eğer bizim değilde, sırf sempatik üç beş hareketi sebebiyle Adam Cole'un haklı olduğunu düşünüyorlarsa, onun kapısında paspas olabilirler.

Matt Jackson: Ve sen Sheamus, buraya bizi karalamak için çağırdıysan, Adam Cole gibi seninde dişlerini parçalamaktan geri durmayız!

Sheamus: Ne konuşma ama. Bunu kaç kaz prova ettiniz fella merak ediyorum. Buraya siz ikinizi karalamak için çağırmadım. Çünkü isminizi bırakacak kadar sağlam bir karaktere sahip değilsiniz. Olmayan bişeyi karalayamam. Buraya sizi çağırdım. Belki yaptığınız ve içine düştüğünüz ihaneti dürüst bir şekilde anlatırsınız diye. Ama görüyorum ki siz gemileri çoktan yakıp anlamsız bir savaşın başlamasına sebep olmak üzeresiniz. Eğer, bu savaşın galibi olmak istiyorsanız, bir şamandan koruma büyüsü alıp kendinizi müdafaa etmeniz gerekecek. Çünkü az önce bana, The Celtic Warrior Sheamus'a-

Nick onun elini vuruyor ve mikrofon Sheamus'ın elinden düşüyor, Sheamus eğilip mikrofonu alıyor ve ayağa kalkıyor...

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 1035x690-Youjng-Bucks

Matt ve Nick Sheamus'a DOUBLE SUPERKICK vuruyor!!! Sheamus hareketsiz biçimde yerde. Matt ve Nick onun önüne geliyorlar ve taunt atıyorlar. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara PWE World Heavyweight Şampiyonu Roderick Strong geliyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Mqdefault

Roderick Strong: Geçen hafta turnuvanın ilk maçında Shawn Michaels'ı yenip tur atlamak ile kalmadım ve PWE Kemerini de ele geçirdim. PWE'ye adım attığımda çoğu kişi bunu bekliyordu. Bende bunun için bir çok şans elde ettim. Hepsi elimden kaçtı, PWE Television Kemeri dışında başka bir başarım yoktu ve onu bile alırken zorluklar çekmiştim. İnsanlar Roderick Strong'dan ümidi kesmişti. Artık onun zamanı geçti, bundan sonra da kazanamaz dediler. Ama onlar da burada hata yaptı. Çektiğim tüm zorluklar bana bir ders oldu ve beni daha güçlü kıldı. Kimsenin beklemediği bir anda da PWE World Heavyweight Kemerini ele geçirdim. Turnuva da da son hız devam ediyorum ve bu turnuvayı da hiçe saymayacağım. Turnuvayı da kazanacağım. Ayrıca Shawn Michaels'a bir rövanş borçluyum. O maçı da ona vereceğim ve kemerimi koruyacağım.

Strong kemerini havaya kaldırıyor ve taunt atıyor, kameralar ringe dönüyor.

Fearless Warrior!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Kalisto_bio--fb45c5e2c06a1a008c9f0c40834c917d

''The King of Flight'', Kalisto geliyor.

Worlds Apart!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Sami_Zayn_bio--a4d935562066d5193625109ebfca07df

''The Underdog from the Underground'', Sami Zayn geliyor.

Phenomenal!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Styles

PWE Television Şampiyonu, ''The Phenomenal One'', AJ Styles geliyor.

Swiss Made!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* WWE-Antonio-Cesaro-Holding-United-States-Champion-Belt

PWE Intercontinental Şampiyonu, ''The Swiss Superman'', Cesaro geliyor.

Tag Team Match

Kalisto & Sami Zayn vs AJ Styles & Cesaro

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Ringte Sami Zayn ve Cesaro var. İkili birbirleri etrafında iki tur dönüyorlar. Ardından Lock Up'a giriyorlar ama Cesaro çevik bir hareketler rakibinin boynunu yakalıyor. Ardından sert bir şekilde yere doğru itiyor! Zayn yere yapışıyor! Şimdi ikili kısa süre birbirlerine bakıyorlar. Sami Zayn tekrar kalkıyor. Cesaro ona gel işareti yapıyor. Sami ise orta parmağını gösteriyor. Cesaro sinirlenip üzerine koşuyor!! Sami Zayn rakibinin kaval kemiklerine LOW DROPKICK indiriyor! Cesaro darbeden dolayı köşeye yapışıyor! Şimdi köşeye tutunarak ayağa kalkıyor. Zayn üzerine koşuyor ve CORNER CLOTHESLINE!!! Cesaro ringe doğru salıyor kendisini. Zayn iplere koşuyor ve sekiyor. Şimdi bir HURRICANRANA yapıyor! Ardından tuş deniyor. 1...2 olmadan atıyor Cesaro. Zayn onun kafasından tutarak kaldırmak istiyor. Ama Cesaro itiyor! Şimdi kalkıyor ayağa. Zayn dönüyor rakibine. Cesaro bir EUROPEAN UPPERCUT çakıyor! Şimdi koşuyor ve RUNNING EUROPEAN UPPERCUT ile yere seriyor! Şimdi ayaklarıdan tutup kendi köşesine çekiyor. Styles tag alıyor ve giriyor ringe. Bir süre yerde tekmeliyor Zayn'ı. Ardından kafasından tutup kaldırıyor. Sert bir tokat atıyor! Zayn iplere yaslanıyor şimdi. Styles karşı iplere koşuyor. Sekip rakibine geliyor! Zayn ipleri çekiyor aşağı! Styles ringin dışına uçuyor! Cesaro giriyor şimdi ringe ve Zayn'ı Styles'ın olduğu yere atıyor! Bu kez Kalisto giriyor! İplerin önündeki Cesaro'ya sert bir DROPKICK vuruyor ve Cesaro'da Zayn ve Styles'ın üzerine düşüyor!!! Şimdi Kalisto köşeye çıkıyor. Dışardakileri kalkınca MOONSAULT ile atlıyor üzerlerine!!!!

Hepsi yere düşüyor! İlk kalkan Kalisto oluyor ve takım arkadaşını kaldırıyor. Ringe atıyor ve köşesine geçiyor. Styles ve Cesaro'da kalkıyorlar. Styles ringe giriyor ve Zayn'ın Kalisto'ya tag vermesini engellemek istiyor. Ama başaramıyor! Kalisto dalıyor ringe tag alıp! Styles'a önce bir tekme atıyor. Ardından sırtından bir DROPKICK vuruyor ve Styles köşeye son anda tutunuyor! Ama Kalisto geliyor arkasından ve itiyor bir kez daha! Styles köşeye çarpıp geri sekiyor! Kalisto boynundan tutuyor. Birinci iplerden yükseliyor ve TORNADO DDT!!! Şimdi köşeye çıkıyor Kalisto. Ve PHOENIX SPLASH!!!!! Tuş denemek istiyor ama Styles kendisini apron tarafına sürüklüyor! Kalisto karşı iplere koşuyor. Tam iplerden sektiği sırada Zayn sırtına vuruyor ve tag alıyor!!! Kalisto ona dönüyor ve napıyosun gibisinden ellerini açıyor. Zayn'da ben içerdeyim dışarı çık diyor. İkili itişmeye başlıyorlar! Bu sırada Cesaro koşarak onlara doğru geliyor!!!  İplerin yanındaki Kalisto'yu sert bir LARIAT ile dışarı atıyor!!!! Zayn Cesaro'ya STEP UP ENZUIGIRI vuruyor!!!! Cesaro kendisini iplere bırakıyor. Zayn gerilip koşuyor üzerine. Ama Cesaro bir anda iplerden doğruluyor!!!! Ve Zayn'ı POP-UP EUROPEAN UPPERCUT ile yere seriyor!!!! Bu sırada Styles apron tarafında!!!! Resmi olarak ikisi içerdeler! Styles'dan SPRINGBOARD 450 SPLASH geliyor!!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2...3!!! oluyor, Styles ve Cesaro kazanıyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* CufiYeSWgAEIc0T
14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Antoniocesaroretains2original

Styles ve Cesaro kemerlerini alıyorlar ve taunt atıyorlar. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve bir müzik duyuluyor.

The Rock Says!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* The-Rock-Entrance

The Rock geliyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* The-rock-returned-to-wwe

Ringe girip mikrofon alıyor.

The Rock: Sen ve ben baş başa kaldık kuzen. X-Rated da gördük ki ikimiz de Intercontinental Kemeri için yeterli değiliz. Ama aramızda olan bir savaş var. Sen başlattın bu savaşı kuzen ama bitiren ben olacağım. Kıçına tekmeyi o kadar sert atacağım ki anneciğin bile ağlayacak. Ve bu savaşı senin başlattığını hatırlayıp merhamet dileyeceksin. Fakat Rock sadece kuzenin olduğu için sana merhamet göstermeyecek ve kıçına bir kez daha tekmeyi basacak. Rock ile uğraşırsan böyle olur. Bunu bilmen gerekirdi kuzen. Sen liseye giderken ben bu ringde güreşir sen de televizyondan beni izlerdin. Şimdi o koca ve terli kıçını kaldı ve buraya getir.

Bir müzik duyuluyor.

The Truth Reigns!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Roman-Reigns-Entrance-AWl1070

''The Big Dog'', Roman Reigns geliyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 53ddc43f155c016b3ce0448775c22cbae9702771_hq

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Roman Reigns: Senin de benim hakkımda bilmen gereken şey sinirlendiğimde kimseyi tanımam. Bunu öğren Rocky çünkü sen beni çok sinir etmeye başladın ve bunun acısını senden çıkaracağım. Çünkü burası benim imparatorluğum, bana The Big Dog derler. Benim adım Roman Reigns ve sen---

The Rock: It doesn't matter what your name is.

Roman Reigns: Bunu bir daha yapma yoksa kafanı kopartırım.

The Rock: Denediğini görmek isterim.

İkili mikrofonları atıyorlar ve Face to Face yapıyorlar. Bir müzik duyuluyor.

I'm Back!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Eric-Bischoff

Showdown Genel Menajeri Eric Bischoff girişte beliriyor, elinde mikrofon var.

Eric Bischoff: Beyler sizden sakin kalmanızı istiyorum. Duymak isteyeceğiniz haberlerim var. İkiniz isteği yerine gelecek. Worldwide şovunda karşı karşıya geleceksiniz. Ama bunun dahası da var. Vince McMahon'ın talebi üzerine ikiniz arasında ki geçecek olan maç aynı zamanda an itibari ile boşta olan PWE Universal Şampiyonluğu için olacak. Bol şans beyler.

Bischoff arkaya gidiyor, ringde de Reigns ve Rock yüz yüze bakarken kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekranlara PWE United States Şampiyonu Cody Rhodes geliyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* LGk9f

Cody Rhodes: Amerika'nın en güzide şampiyonu olarak söylemek istediğim şeyler var. Her ne kadar bana hakettiklerim zamanında verilmemiş olsa da, PWE'nin en istikrarlı yıldızıyım. Uzun süredir buradan tek bir adım bile dışarı atmadım. Hep sadık kaldım. Bir kere bile olsun sorun çıkarmadan sadece bana verilenler ile yetinip benden istenileni yaptım. Çoktan ana kemere gitmem gerekiyordu. Ancak hep geçiştirildim. Bende tepkimi Amerika Şampiyonu olarak gösterdim. Ben savaşan ve kavga etmeyi seven birisyim. Yatarak şampiyonluğumun hakkını veremem. Bu yüzden bu kemer için, bunu alabileceğini düşünen yürekli birisi varsa, karşıma çıksın! Bende bu şirketin bel kemiği olduğumu bir kere daha göstereyim!

Rhodes oradan gidiyor, kameralar ringe dönüyor.

Live for the Moment!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* WWE-news-Matt-Hardy

Matt Hardy geliyor.

SOS!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 18544

Kofi Kingston geliyor.

Matt Hardy vs Kofi Kingston

Zil çalıyor ve maç başlıyor!! Kofi Lock Up için rakibinin üzerine giderken Matt bir andan karnına tekme atıyor rakibinin. Şimdi kafasından tutuyor ve köşe direğine fırlatıyor!!!! Kofi omzunu sertçe köşeye çarpıyor! Matt tekrar geliyor yanına ve kaldırıyor. SIDE SLAM! Şimdi köşeye çıkıyor Matt Hardy. DIVING LEG DROP!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2... atıyor Kofi. Matt onu kafasından tutup kaldırıyor. Şimdi kolundan tutup köşeye fırlatıyor. Ardından koşuyor üzerine. Kofi çekildi! Matt köşeye yapışıyor. Kofi onu kendisine çeviriyor. MONKEY FLİP!!!!! Matt kalkıyor. Kofi koşuyor ve DOUBLE AXE HANDLE vuruyor. Matt yine kalkıyor. Kofi bu kez BACKHAND CHOP vuruyor! Bir de DROPKICK vuruyor Kofi!!!! Kofi iplerden sekiyor. Seyirciyle beraber '' Boom Boom! '' BOOM BOOM LEG DROP!!!!!! Şimdi kalkıyor ve Truoble In Paradise tauntu atıyor!!!! Matt ağır ağır kalkıyor. Kofi sıçrıyor... Matt çekildi!!!! Kofi yere düşüyor! Şimdi iplerden destek alıp birden kalkıyor. Matt geliyor ona karnına bir tekme atıyor! Ardından kaldırıyor ve EXPLODER SUPLEX!! Şimdi Matt köşeye çıkıyor. Taunt atıyor ve DIVING ELBOW DROP!!!! Tuş deniyor. 1...2...2.60'da atıyor Kofi! Matt geriliyor ve kalkmasını bekliyor. Kofi ağır ağır kalkıyor. Matt tutuyor onu SIDE EFFECT için. Kofi dirsek vuruyor! Bir tane daha!! Şimdi itiyor rakibini. Ardından iplerden sıçrıyor ve SPRINGBOARD CROSSBODY!!!! Tuş pozisyonundalar. 1...2... atıyor Matt! Kofi vakit kaybetmeden yine köşeye çıkıyor! Matt tekrar kalkıyor. Kofi bu kez DIVING CORSSBODY  için atlıyor!! Matt çekiliyor yine! Kofi yere düşüyor! Az önceki gibi çabuk kalkıyor Kofi! Matt hemen karnına tekme atıyor onun! Ardından TWIST OF FATE!!!! TWIST OF FATE!!!!! Tuş deniyor hemen. 1...2...3!! oluyor ve Hardy kazanıyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Broken-Matt-Hardy

Hakem onun elini kaldırıyor, Matt taunt atıyor. Bir üst tura geçiyor Matt. O taunt atarken biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada Main Event maçı var.

My Time Is Now!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* 27809

John Cena geliyor.

King!

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* IMG_2782

Drew McIntyre geliyor.

John Cena vs Drew McIntyre

Zil çalıyor, ikili lock up ile başlıyor, Cena Headlock bağlıyor, McIntyre arkasına geçmeye çalışıyor ama Cena izin vermiyor, McIntyre Cena'yı belinden iterek iplere yolluyor, Cena iplerden gelirken McIntyre Lariat vuruyor ama Cena altından sıyrılıyor tekrar iplere gidiyor, Cena tekrar iplerden geliyor ama McIntyre bu sefer Big Boot vuruyor, McIntyre Cena'yı tokatlayarak ayağa kaldırıyor tekrar iplere yolluyor, Cena iplerden gelirken McIntyre'dan Title Whirl Backbreaker geliyor, Cena sırtını tutarak apron'a doğru yuvarlanıyor, McIntyre Ringin içinden Cena'yı ayağa kaldırıyor, McIntyre Cena'yı yakalıyor ve ringin içine doğru Gutbuster yapıyor, McIntyre Cena'yı kaldırıyor, McIntyre bu sefer Cena'yı köşeye çıkarıyor ardından kendiside çıkıyor, McIntyre'dan SUPERPLEX!! ama Cena izin vermiyor yumruklamaya başlıyor, McIntyre sersemliyor, Cena onu köşeden itiyor, McIntyre ringe düşüyor, Cena köşede ayağa kalkıyor, McIntyre ağır bir şekilde ayağa kalkıyor ama Cena havada McIntyre'ın boynunu yakalıyor ve TORNADO DDT YAPIYOR!! Cena tuşa gidiyor 1...2....2.333...attı. Cena McIntyre'ı kaldırıyor hızlıca köşeye yolluyor, McIntyre köşeye doğru giderken ringin dışına kaçıyor, Cena hızlıca ringin dışına çıkıyor ama McIntyre daha önce davranıp Cena'yı yumruklamaya başlıyor, Cena sersemliyor apron'a tutunarak ayakta durmaya çalışıyor, McIntyre Cena'yı yakalıyor Snap Suplex yapıyor, Cena yerdeyken McIntyre onu kaldırıyor ringe sokuyor, Cena ringin ortasında ayağa kalkmaya çalışırken McIntyre onu yerde yakalıyor ve IRON MAIDEN YAPIYOR!! Cena direnmeye çalışıyor, McIntyre iyice zorlamaya başladı, Cena iplere sürükleniyor, Cena iplere yaklaştığı anda McIntyre bırakıyor ve Cena'yı bacağından tutarak ringin ortasına geri getiriyor ve tekrar IRON MAIDEN YAPIYOR!! Cena tekrar zorla da olsa iplere doğru sürüklenmeye başlıyor, Cena öncekinden daha yavaş ilerliyor, Cena zor da olsa iplere yaklaşıyor ama McIntyre yine aynı hamleyi yapıyor, McIntyre Cena'yı bacağından sürüklemeyi deneyecek iken Cena ipi yakalıyor, McIntyre kendine çekmeye çalışıyor ama Cena McIntyre'ın suratına tekme atıyor, McIntyre geriliyor, Cena zor bir şekilde ipe tutunarak ayağa kalkmaya çalışıyor, McIntyre hızlıca Cena'nın üzerine doğru koşuyor ama Cena eğiliyor, McIntyre ringin dışına düşecek iken son anda iplere tutunup apron'da kalıyor , Cena McIntyre'ı BUTTERFLY SUPLEX İLE RİNGE SOKUYOR!! McIntyre yerde kıvranırken Cena McIntyre'ın suratına tekme atıyor, McIntyre hareketsiz kalıyor, Cena taunt yapıyor VE FIVE KNUCKLE SHUFFLES!! Cena tuşa gitmiyor McIntyre'ın bacağını yakalıyor VE STF!!

McIntyre direniyor iplere sürükleniyor ve başarılı oluyor, Hakem Cena'yı uyarıyor Cena bırakmak zorunda kalıyor, McIntyre kendini ringin dışına bırakıyor, Cena McIntyre'ı ringin dışından kaldırıyor ama McIntyre Cena'yı stepslere itiyor, Cena stepslere çarpıp yere düşüyor, McIntyre Cenayı kaldırıyor ringe sokuyor, McIntyre köşeye geçip taunt yapıyor, Cena ayağa kalktığı gibi McIntyre'dan CLAYMORE GELİYOR!!! McIntyre tuşa gidiyor 1...2...2.777...attı. McIntyre Cena'yı kaldırıyor Future Shock Ddt için kollarını yakalıyor ama Cena McIntyre'ı yumruklamaya başlıyor, McIntyre bıraktığı gibi Lariat deniyor ama Cena altından sıyrılıyor, McIntyre tekrar Cena'ya yöneldiğinde Cena onu omzuna alıyor VE AA YAPIYOR!! Cena tuşa gidiyor 1...2...3! oluyor ve Cena kazanıyor.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Cena%2BWins

John Cena geri dönüş maçını kazanıyor ve tur atlıyor. O köşeye çıkıp taunt atarken şovun sonuna geliyoruz.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* Empty
MesajKonu: Geri: 14 Haziran PWE SuperShow! *BANT*   14 Haziran PWE SuperShow! *BANT* EmptyÇarş. 14 Haz. 2017, 20:59

Bir işim çıktığı için bant attım.

14 Haziran PWE SuperShow! *BANT*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 21 Haziran PWE SuperShow! *BANT*
» 3 Mayıs PWE Supershow! *BANT*
» 17 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*
» 24 Mayıs PWE SuperShow! *BANT*
» 23 Haziran PWE XXtreme *BANT*