PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*

+5
A little Happines
Doctor
GS Forever
The Unpredictable
The Boss
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
The Boss
Emekli
Emekli
The Boss

REP Puanı : 3

PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* Empty
MesajKonu: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:23

Merhaba bütün PWE takipçileri bugün güzeller güzeli Philadelphia'dan canlı olarak karşınızdayız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Michael Cole:Herkese merhabalar PWEnin ilk Smackdown şovundayız gerçekten çok heyecanlı main eventte ne olucak gerçekten hiç bir fikrimiz...

My Time Is Now çalıyor ve Colenin sözü bölünüyor PWE Universenin müthiş bir cheeri var Cenaya karşı.

Girişte asker selamını verip ringe doğru hızla koşuyor. Tüm seyirciler ayakta !Ringe giriyor. İplerden hızlanıp t-shirtünü tribüne fırlatıyor. Mikrofonu alıyor.

Cena:- Merhaba ! Merhaba millet ! Bu gece her zamanki olduğunuzdan daha da ateşlisiniz ! Ateşinizi almaya değil, ateşinizi kat kat arttırmaya geldim. Bugün siz ve ben aynı ortamdayız. Size şunu söyleyebilirim, eğer ben sizinle aynı yerdeysem sıkılmanız mümkün değil. Arka alanda şuanda beni televizyon ekranından izleyen diğer güreşçiler içlerinden geçiriyorlar. Bu adam ne saçmalıyor böyle diyorlar. Bunu tahmin edebiliyorum. Hislerimin kuvvetli olduğunu daha önce söylemişmiydim bilmiyorum ama nasıl olsa bunun önemi yok, şuanda söyledim. Arka alandakiler benim bir palyaço olduğumu düşünüyorlar. Hani az önce sizlere dedim ya ''Eğer ben sizinle aynı yerdeysem sıkılmanız mümkün değil.'' işte onlar beni bu sözlerimle sınıflandırıp, beni bir palyaço sınıfına dahil ediyorlar. Ama aslında böyle birşey yok. Ben bu şirketten ekmeğimi yiyorum. Patronum belli, ücretim belli. Ama bu şirket, tribünleri dolduran binlerce insandan kazandığı paraları veriyor. Bununda bilincinde olduğumu bilmenizi isterim. Ben patronumdan maaşımı alırım, patronum sizden elde ettikleri ile hem kendini geçindirir hemde şirketi. İşte bu bir dönence veya döngü. Siz ne derseniz deyin işte. Bu işler böyle. Şimdi diyeceksiniz ki bu muhabbeti buradan nereye bağlayacak bu adam. Hemen söyleyeyim fazla meraklanmayın siz. Arka alanda beni izleyip benden nefret edenler ve benimle tam zıt olanlar var. Mesela ben size saygı gösteriyorum değil mi ? (Yes !) Sizde bana saygı gösteriyorsunuz öyle ise ? (Yes !) Ama herkes böyle değil. Bir örnek vererek açıklayayım. Mesela Batista. O size küfrediyor, sizi aşağılıyor. Doğru mudur ? (Yes !) Sizde ona küfrediyorsunuz, onu aşağılıyorsunuz. Doğru mu ? ( Yes ! ) İşte buda başka bir dönence. Bu öyle bir dönenceki, hayatın her alanında var. Hayatta herşey müşterek ve herşey karşılık doludur. Ben zamanında size saygı gösterdim, aslında hala gösteriyorum. Siz benim için en değerlisisiniz. Ve biliyorum ki bende sizler için değerliyim. (Cheer ! Cena ! Cena ! Cena !)

Batista’nın müziği çalıyor ve birden tüm salon susuyor. Batista ağır adımlarla, gülerek ringe geliyor.

Batista: - Hey hey hey ! Çok konuşan çocuk, çok tatlı çocuk, sevilen çocuk, vazgeçilemeyen çocuk. Ne kadar çok sıfat takılabilir sana. Ama değişmeyecek tek sıfatın, çocuk sıfatı Cena. (Boo !)

Cena: - Sıfat takmaca mı oynuyoruz ? O zaman sıra bende. Sana ne diyebilirim.. Düşüneyim. Hmmmmmm. Hayvan ? (Cheer !)

Batista: - (Güler.) Gerçekten çok komiksin Cena. Az önce sana taktığım sıfatı hemen üzerine aldın. Bunu bir oyuna çevirdin, gerçekten çocuksun. Her şeyi oyun zannediyorsun sen. Ama burası gerçek bir dünya. Burada periler, sihirler, doğa üstü güçler yok. Burada sadece zihinsel ve fiziksel güçler var. Senin zihinsel ve fiziksel olarak bir vücut haritanı çıkartalım. Hmm. Beyin bölgesine bakalım. Gerçekten ağır ve dolu gözüküyor. Ama içi boş. (Güler ve Boo ! )

Cena: - Ha ! Ha ! Ha ! (Gülmüş gibi yapar ve birden ciddileşir.) Çok komik.. Böyle espriler yaparak kapasiteni bu kadar çabuk ortaya koyma istersen. (Cheer !) Senin zihinsel haritan yaptığın espri ile meydana çıktı. Şimdi sıra fizikselde. Şöyle bir bakıyoruz. Her tarafın pazı. Ama işe yaramaz çünkü hepsi haplar yoluyla elde edildi. Kendi çabanla değil. (Gülümser. Cheer alır.)

Batista: - (Birkaç kez öksürerek sesini düzeltir ve ciddileşir.) Pekala Cena. Buraya seninle dalga geçmeye gelmedim. Sana şunu söylemeye geldim; seninle çok büyük şeyler yapacağız. Haber vereyim dedim. (Cena dahil herkes şaşırır. Batista elini Cena’ya doğru uzatır ve tokalaşmak için bekler. Cena önce biraz düşünür ve ardından tedirgin bir şekilde Batista’nın elini tutup sıkar.)

Batistanın müziği çalar ve Batista gülerek gider ve Cena tedirgin bir şekilde Batistanın arkasından bakar ve ara.

Aaaaweeeesome!The Miz yine kendine çok güveniyor görünüyor ringe girip rakibini bekliyor.

(Cheer)Just Close Your Eyes!!Christian peepslerinin cheeriyle ringe giriyor.

Gong sesi geliyor ve maç başladı.

Maç Lock-up ile başlıyor. Miz üstün çıkıp headlock bağlıyor. Christian iplerden güç alarak rakibini ittirip hareketten kurtuluyor. Miz Shoulder Block ile rakibini indiriyor ancak elbow drop denemesinde ıskalıyor. Christian’dan clothesline. Ardından Irish Whip izliyoruz. Miz eğilen rakibinin kafasına tekmeyi çakıyor ve Neckbreaker buluyor. Ancak tuş gelmiyor. Miz kalkmaya çalışan rakibine chinlock bağlayarak maçı yavaşlatıyor. Christian savaşıp jawbreaker ile hareketten kurtuluyor ve rakibini dropkick ile yere seriyor. Christian turnbuckle’a çıkıyor. Rakibi kalkınca oradan diving elbow drop’u yapıyor ancak yine tuş çıkmıyor. Christian’dan köşeye slingshot ardından Reverse DDT denemesi ancak Miz izin vermeyip Snap DDT yapıyor! İki isim bir süre yerdeler. Önce kalkan Mİz rakibine Discus Punch yapıyor. Ardından köşeye Irish Whip. Swinging Corner Clothesline denemesi ancak Christian çekilince ikinci iplerin üzerinden köşeye giriyor. Christian o vaziyetteki rakibini yakalayıp Reverse DDT’yi vuruyor! Tuş çıkmıyor! Killswitch denemesi fakat Miz izin vermeyip rakibini Back Drop ile yere yapıştırıyor. Kalkan rakibine bir Big Boot. Miz rakibini bir süre iplerde boğuyor ve tam hakem 5 diyecekken bırakıyor. Bu işlem birkaç kere tekrarlandıktan sonra Christian artık dayanamayıp hakemin görmediği bir anda eye poke yapıyor. Miz gözünü tutarken DDT geliyor Christian’dan. Ardından Gutbuster. Diving Headbutt! Tuş denemesi ancak Miz 2,99’da kurtuluyor! Tekrar Killswitch denemesi, Miz yine izin vermiyor ve Skull Crashing Finale arıyor! Christian’da ona izin vermeyip Snapmare ile rakibini indiriyor ve Miz kalkarken Spear’ı vuruyor! Tuş denemesi. Tuş geliyor!! Hayır, hayır Miz’in ayağı iplerde ve maç devam ediyor. Christian bir Spear daha arıyor. Spear için koşuyor ancak Miz çekilince kafasını köşeye vuruyor. Miz’de sersemlemiş rakibini yakalayıp Half Nelson Facebuster yapıyor! Tuş çıkmıyor yine. Miz üst iplerde bu kez. Christian kalkınca crossbody ile atlıyor. Ardından yerdeki rakibini yumruklamaya başlıyor. Bir süre sonra hakem onu Christian’dan ayırıyor. Miz Reality Check deniyor. Christian izin vermeyip Back Drop yapıyor ancak o sırada onların arkasında olan hakem de bu hareketten nasibini alıyor. Christian üst iplere çıkıyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor. O anda önceki harekette darbe alan hakem de iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor ve iplere tutunurken yanlışlıkla üst ipleri sallıyor ve böylece Christian orada dengesini kaybedip düşüyor! Miz’den bir hareket denemesi var ancak Christian izin vermeyip onu köşeye monte ediyor ve hakeme dönüp ondan az önceki hatasının hesabını soruyor. Hakem yanlışlıkla olduğunu anlatmaya çalışsa da Christian’ı inandıramıyor ve sonunda bir Killswitch’e maruz kalıyor! Miz’de bu arada toparlanmış durumda ve Christian’ın üstüne doğru koşuyor. Christian fark edip kaçıyor ve bu olayın sonunda iki isim aynı anda birbirlerine double clothesline yapıp yerde kalıyorlar! Ringde hakem dahil herkes yerde şuanda.

OMG!Bu..Bu Daniel Bryan PWE taraftarları bir anda "YES!YES"lemeye başlıyorlar ve Bryan YES!leyerek ringe geliyor.Sandalye alıyor!Miz ve Christian’da o sırada ayaklanmaya çalışıyorlar. Bryan Miz’e odaklanıyor. Sandalyeyle Miz’e çakacak zannediyoruz ama bizi kandırdığını anlıyoruz çünkü Christian’a çakıyor!

Miz’de daha sonra kendine tam olarak gelip Bryan’ın yanına geliyor ve onun elini kaldırıyor. Bu ikili sarılıyorlar ringde. Miz tam mutlu mesut ringden ayrılmak üzereyken Bryan sandalyeyle Miz’e de çakıyor! Bryan hem Miz’i hem de bizi kandırmış oluyor böylece maç No Contest olarak sonuçlanıyor.Bryanda ringi YESleyerek terk ediyor.

Reklamlar.

Gözümüz backstagede karşımızda Josh var

Josh:Merhaba PWE Universe ,PWE de ilk defa bir interwiev gerçekleştireceğiz bugünki konuğumuz ilk sXe şampiyon,3 kere dünya,2 kere WWE şampiyonu olan Best In The World CM PUNK var.

CM Punk:Teşekkürler Josh ama beni övüp bana yalakalık yapıcağına susup direk Best In The World deseydin zamanımdan çalmazdın ve seyircileri seni daha çok izlemeye mahkum etmeseydin.

Josh:Ama Punk...

CM Punk:Ama ne ?Ama Mr. Punk ben sadece sizin candy assinizi yalamak istiyordum mu diyecektin?Daha fazla konuşma yoksa Pipe Bomb sana çok gelebilir seni cılız şey.(cheer alır Punk)

CM Punkun arkasında birden Steve Austin belirir.

Josh:Punk arkana baksan iyi edersin..

Punk arkasına döner Austini görünce şaşırır ve iyice yaklaşır Austine bakışmaya başlarlar.

Austin:Bira istermisin,haa?

CM Punk:Ne?!Ne dedin sen ?

Austin:Biraa!Bira diyorum içmek istermisin.

CM Punk:Ne?Seni anlayamıyorum old Austin?

Austin:Bira istemiyorsan votka var ha istermisin?

[color=red]CM Punk:[/color]Seni ayyaş senin Smackdownda olmana katlanamazken yanıma gelip içmene ,hatta bana teklif etmene inanamıyorum sen ve senin gibilerden nefret ediyorum.O kadar sarhoşsunki alfabeyi tersten saysana ha!

Austin:Alfabemi...Alfabeyi tersten belki sayamam ama kıçını tersten tekmeleyebilirim bunu çok iyi biliyorum.

ikilinin bakışlarının ardından kameralar ringe çevirilir.

Müthiş bir cheer!!

Ringe girer ve mikrofonu alır.

CM Punk:Merhaba Philadelpia!!Bugün ringe gelmemin ana sebebi bu akşam Main eventte olucak şeylerle ilgili öğrendiğim bilgiye göre bu akşam main eventte çok önemli bir maç olucakmış,bir battle royal maçı!Tüm smackdown üyeleri bu maçta yer alıyor ama benim ismimi göremedim o maçta lütfen biri gelsin ve benim o kazanabileceğim maçta neden yer almadığımı açıklasın!

Smackdown GMi ringin girişinde gözükür elinde mikrofon vardır.

Teddy :Playa,playa,player.Derdini çok iyi anlıyorum açıklamama ve sonrada kararımı açıklamama lütfen izin ver.Maça girmeme sebebin bu akşam senin için başka maç planlamış olmamdı ,eğer çok istiyorsan birazdan yapıcağın maçın formatını değiştiriyorum birazdan yaptığın maçı yenersen AKŞAM KAZANANIN HAFTAYA SMACKDOWN GM'İ OLUCAĞI VE WHC CONTENDERLARINDAN BİRİ OLACAĞI maça seni dahil ediceğim iyi maçlar.

Punk soyunur ve rakibini bekler.

Bu??Buda ne ?

Justin:Yerel oyuncumuz ,Yalova Türkiyeden,183 boyunda ve 80 kilo karşınızda Yılmazzzz Ankara....

Punk bi an gülümser ve Yılmaz ringe girip Punka elini uzatır el sıkışırlar ve maç başlar.

Yılmaz Punka yavaşça tek elini uzatıyor ve lock upa aldılar bir birlerini Punk hemen head locka bağladı iplere fırlattı gelirken clothesline.Punk iplerden sekiyor Yılmaza tekrar clothesline pin denemesi 1--2 olmadı!Yılmaz kurtuldu.Punk hemen köşeye çıktı elbow drop mu geliyor atladı.Pin 1--2 yine olmadı!Yılmaz dayanıklı çıktı.GTS için kalkmasını bekliyor Punk GTS e aldı ama Yılmazdan reversall Yılmaz GTSe attı ama Punk hemen kurtuldu ve Yılmazın kafasına tekmeyi geçirdi Pin 1--2--3!!Ve maçın kazananı Punk!

CM Punk Battle Royale katılmaya hak kazanıyor. Reklamlar

Smackdown Battle Royal for Next Week GM and WHC No 1#

Zil çalıyor ve 10 kişilik Battle Royal’imiz başlıyor! İlk anlarda ring karman çorman. Herkes birbirine giriyor. John Morrison’dan Goldberg’e Flying Chuck geliyor ancak arkasını dönünce John Cena onu omuzlayıp dışarı Attitude Adjusment yaparak eliyor.

İlk elenen John Morrison oluyor.

İlerleyen anlarda Austin’dan Rock’a köşede Mudhole Stomping, Ziggler’e Lou Thesz Press geliyor. Miz ve Christian’a Stunner geliyor ancak arkasını dönünce Punk’tan Roundhouse Kick yiyor kafasına. Bir süre Rock vs Bryan mücadelesi izliyoruz. Bryan’dan Rock’a Missile Dropkick geliyor bu süre içerisinde. Bu arada Punk, Austin’i dışarı yollayıp eliyor.

İkinci sırada elenen Steve Austin oluyor.

Miz’den Rock’a Skull Crashing Finale izliyoruz. Goldberg Bryan’a Spear yapıyor. Ayağa kalktığı anda ise Punk onu bir clothesline ile eliyor.

Üçüncü sırada elenen Goldberg oluyor.

Christian’dan Bryan’a Frog Splash geliyor ancak bu sırada kendini de sakatlıyor. Ziggler’den Miz’e ZigZag geliyor. Cena iplerdeki Punk’ı elemek istiyor ancak Punk onu Backdrop şeklinde dışarı yollayarak eliyor.

Dördüncü sırada elenen John Cena oluyor.

CM Punk’tan Dolph Ziggler’e Go to Sleep geliyor. Ancak Steve Austin bir anda geri dönüp ona Stunner yapıyor. Punk’da hareket sonucunda sersemleyip dışarı düşüyor ve eleniyor!

Beşinci sırada elenen CM Punk oluyor.

Bu sırada Miz ve Christian ortak çalışıp Ziggler’e Double Suplex, Rock’a Double DDT yapıyorlar. Ardından Bryan’a yöneliyorlar. Bryan bir süre onları pataklıyor ancak Miz’den low blow yiyince üstünlüğünü kaybediyor ve Miz&Christian ikilisi tarafından eleniyor.

Altıncı sırada elenen Daniel Bryan oluyor.

Miz ve Christian ortak çalışmaya devam ediyorlar. Rock’a odaklanıyorlar. Miz’den Neckbreaker geliyor. Christian üst iplerden hareket yapacağını belirtip üst iplere çıkıyor. Miz’de bu anda ortaklığı falan bir yana bırakıp Christian’ı ittirip rahatça eliyor!

Yedinci sırada elenen Christian oluyor.

Son üçe kalıyoruz. Miz, Ziggler’e ortak çalışmayı teklif ediyor ancak reddediliyor. Bu kez Rock’a teklif ediyor. Rock tamam diyor. İkili ortak çalışıyorlar. Miz Ziggler’e Swinging Corner Clothesline yaptıktan sonra Rock Miz’i kendine çevirip Rock Bottom yapıyor ve onu eliyor!

Sekizinci sırada elenen The Miz oluyor.

Son ikiye kalıyoruz. Rock’tan DDT geliyor. Ziggler iplere tutunup elenmiyor ve ringe dönüyor. Rock crossbody’i ıskalayınca Ziggler’den Fameasser geliyor ancak bu kez de elenmeyen isim Rock. Ziggler’de bunun üzerine Zig Zag deniyor. Rock iplere tutunarak harekete engel oluyor. Rock’tan üst üste yumruklar geliyor ve rakibini iplere kadar götürüyor! Son yumruğu atıp elemek istiyor ancak Ziggler çekilip Rock’ı omzunun üzerinden dışarı yollayıp eliyor ve maçı kazanıyor!

Dokuzuncu sırada elenen The Rock oluyor.

Justin:Winner ,GM for Next Week and Number One Contender...Doooolph Zigglerr

Dolph Ziggler'in sevinci eşliğinde ilk Smackdown şovu sona eriyor haftaya görüşmek üzere.

All Rights Reserved.PWE 2012 Smackdown

En son The Boss tarafından C.tesi 14 Tem. 2012, 19:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
https://pwetr.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:24

Şov süper gidecek gibi.
The Unpredictable
Main Eventer
Main Eventer
The Unpredictable

REP Puanı : 0

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:27

Güzel başladı. Cena tırsmış. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:27

Şov iyi başlamış. Şovun ilerleyen anları daha iyi olacak.
GS Forever
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
GS Forever

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:28

Heyecanlı şov olacağa benziyor.
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:29

Cena tırsmadı lan ! Atara atar gidere gider. Geri vites bozuk, yüreğimiz yeter.. Ayık olun. Very Happy Razz
A little Happines
Newbie
Newbie
A little Happines

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:29

Şovun ilk kısmını beğendim.Diğer kısımlarını merakla bekliyorum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:38

Şov gayet iyi başlamış, umarım böyle devam eder.
A little Happines
Newbie
Newbie
A little Happines

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:44

Daniel Bryan bence en iyisini yapmış.
Doctor
Main Eventer
Main Eventer
Doctor

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:44

Bryan'a bak sen ya, ortalığın... Very Happy
The Unpredictable
Main Eventer
Main Eventer
The Unpredictable

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 18:49

Vay be. Kesin üçlü feud doğacak. Demedi demeyin.
GS Forever
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
GS Forever

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 19:01

Bryan a bak ortalığı karıştırmış. Very Happy
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 19:07

Güzel olmuş panpiş devam et.Cena bittin sen. Very Happy.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 19:37

Punk vs Yılmaz maçı. ROCK
A little Happines
Newbie
Newbie
A little Happines

MesajKonu: Geri: PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*   PWE Smackdown 14 July 2012 *Live* EmptyC.tesi 14 Tem. 2012, 19:40

3 kısım çok saçma olmuş.

PWE Smackdown 14 July 2012 *Live*
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» PWE Smackdown 21 July 2012 *Live*
» PWE Smackdown 28 July 2012 *Live*
» PWE Smackdown 4 August 2012 *Live*
» PWE Smackdown 11 August 2012 *Live*
» PWE Smackdown 18 August 2012 *Live*