PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

22 Mart Showdown *LIVE*

+9
Rawe
Oberyn Martell
Mamy D Way
I'll Keep Coming
Klaus Meine
The Charismatic Enigma
Ryan O'reily
The Brahma Bull
Ace of Diamonds
13 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

22 Mart Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:00

Ignition ve pyro gösterisi eşliğinde Showdown zamanı geldi bebeğim! Kameralarımız birbirinden eksantrik spikerlerimize çevriliyor.

22 Mart Showdown *LIVE* 5eef6g

Ahmet Çakar: Showdown'a hoş geldiniz yavrucaklarım. Çakal Rasim ve yeraltının sevilen isimlerinden Sinan Engin ile birlikte bu şovu sizlere anlatacak isimler olmaktan çok sevinçliyiz.

Rasim Ozan Kütahyalı: Hocam Rise'dakiler adam mıdır?

Ahmet Çakar: Değildir. 

A Rose For Epona arenada yankılandığı an Seth Rollins girişte gözüküyor. Kendisini yuhalayan kesim çoğunlukta olsa da Rollins'i alkışlayan bir kaç seyirci olduğunu görüyoruz.

22 Mart Showdown *LIVE* Bb515a54ac24498d4f40a65434b2d081

Rollins ringe yürürken yüzünde sinsi bir sırıtış var. Ringe girdiği an seyircileri yatıştırmak için bir kaç el kol hareketi yapıyor. Ardından bir mikrofon alıyor.

Seth Rollins: Pazar gecesi, hayatımın en önemli gecelerinden biriydi çünkü rakibim sadece Dean Ambrose değildi. Ona tapan ve iki kafa seyirmesiyle ıslanan hayranlarıydı. Ne olmasını bekliyordunuz ki? Ambrosewinslol mü? Goldberg'e, CM Punk'a yaptığı gibi mi? Benim kim olduğumu henüz anlamadınız. Ben ne Goldberg'im, ne de CM Punk'ım ve bana inanın. Eğer Punk, Dean'in kendisini yenmiş olmasının verdiği acıyla o kapıyı kapatmasaydı o maçı kazanan yine Seth Freaking Rollins olacaktı. Bana inanmıyor musunuz? Hadi bunu Dean Ambrose'a soralım. Ah, ama soramayız çünkü onu çürümeye yollayan yine benim. Burada hakikat ben ve PWE Championship kemerimden oluşuyor ve bunu değiştirmek için yapacağınız her çaba yersiz olacaktır. Teşekkür ederim.

Seth ünlü kahkahalarından birini patlatıyor ve konuşmaya devam edecekken.....

Arenanın kenarına bir ambulans yanaşıyor! Ambulansın kapıları yavaş yavaş açılıyor ve bu.......

CM PUNK! 

This Fire Burns eşliğinde CM Punk ringe yürüyor. Ringe girdiğinde bir mikrofon alıyor.

CM Punk: Seth senin muhtemelen 1 aydan uzun sürmeyecek reignin sanki benim 434 günlük reignimin onda birinden fazlası olacakmış gibi konuşmalarını daha fazla dinleyemedim. Aynı zamanda, sen kimsin de CM Punk'ın zamanını işgal ediyorsun?

Seth Rollins: Kim olduğumu söyleyeyim Punk. Senin dişini sıkıp da yenemediğin Dean Ambrose'u bu şirketten dışarı postalayan adamım ve aynı zamanda senin çok istediğin bu kemerin şimdiki sahibiyim. O yüzden zaman bana ait ve sana tek önerim, git kendini becer.

CM Punk: Bak Seth, buraya gelme sebebim sen değildin ama madem bir sebep olmak istiyorsun, o kemeri senden aldığım zaman da zırlama. Buraya gelme sebebim, bu insanlara sürekli vaat edip de senin gibi zerzevatların gevelemeleri yüzünden gerçekleştiremediğim, bomba gibi açıklama. O yüzden Vince McMahon buraya gelebilir mi? Sen de tıpış tıpış burayı terk edersen güzel olur.

Seth Rollins: Asıl sen kim oluyorsun da beni böl-

Vince McMahon girişte gözüküyor! Her zamanki yürüyüşünü yapmak için fazla keyifsiz gözüküyor. Yavaş yavaş ringe yürüdükten sonra yutkunarak Punk'a bakıyor.

CM Punk: Ne iyi ettin de aramıza teşrif ettin Vince. Senin de bildiğin üzere bomba gibi bir açıklamam var. Drumroll please.

Davul sesleri geliyor.

Vince McMahon: Çabuk ol da şu açıklamanı yap Punk, yaşlı kalbim bu kadarını kaldırmaz, biliyorsun.

Punk gülüyor.

CM Punk: Ve büyük açıklamaaaaaa-

ROLLINS'TEN PUNK'A ENZUGRI GELDİ! PUNK YERDE! Açıklamayı böldü Rollins! (ibnelik şov)

Sinan Engin: E AYIP BE KARDEŞİM O KADAR BEKLİYORUZ ADAM NE AÇIKLAYACAK DİYE

Punk'u yerden kaldırıyor Rollins ve Turnbuckle Powerbomb ile köşeye gönderiyor. Ardından iplerden sekiyor ve CURB STOMP! Punk yerde. Rollins kemerini kaldırırken Vince hafiften sırıtıyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Hardcore şampiyonu Showdown'da!

22 Mart Showdown *LIVE* MNi7YHi

Sinan Engin: Ahmet hocam sen bunla güreş tutar mısın?

Ahmet Çakar: Hem de ne tutarım Sinan.

Rasim Ozan Kütahyalı: OOOOOOOOO HOCAMDAN ÇOK BÜYÜK BİR İDDİA ALT YAZI GEÇELİM HEMEN AHMET ÇAKAR MI GOLDBERG Mİ?

Sinan Engin: Beyaz Futbol'da mıyız Rasim, ne alt yazısı?

Goldberg ringe giriyor ve ''WHO'S NEXT'' diye bağırdıktan sonra rakibini bekliyor.

LADIES AND GENTLEMEN
E
C
THREE

22 Mart Showdown *LIVE* OZ4MrEf

Ethan Carter III ringe yürüyor. Goldberg'in yüzünde şaşkın bir ifade var. EC3 ringe girdikten sonra Goldberg ile bakışıyor.

ETHAN CARTER III VS GOLDBERG

Sinan Engin: İzleyicilerimiz için bir şeyi belirtmekte yarar var. Bu maç bir Non-Title maçı. Yani Ethan Carter III bu maçta Goldberg'i tuş etse bile Hardcore kemerinin yeni sahibi olamayacak.

Zil çalıyor ve ikili önce el sıkışıyorlar. Ardından Lock Up bağlıyorlar. Goldberg üstün çıkıyor ve köşeye kadar sürüklüyor Ethan'ı. Şimdi sıkıştırdı köşede. Karnına diz ve yumruk darbeleri vurarak etkisiz hale getiriyor Ethan'ı. Ardından karşı köşeye sertçe yolluyor ve Ethan köşeden sektiğinde Goldberg Clothesline ile yere seriyor onu. Şimdi tuş deniyor Goldberg 1.. 2'de attı Ethan! Goldberg Ethan'ın kalkmasını bekliyor. Şimdi kalktığında üstüne doğru gelen Ethan'ı Spinebuster ile yere çakıyor Goldberg. Ardından taunt atmaya başlıyor. Bu sırada Ethan'ın kalktığını fark ediyor ve hiç beklemeden Gorilla Press Slam için havaya kaldırıyor onu. Ama Ethan reverse etmeyi başarıyor ve yere indiğinde bir Dropkick vuruyor Goldberg'in dizlerine. Goldberg dizlerinin üstüne düştü. Ethan şimdi iplerden sekiyor ve bir Dropkick daha! Goldberg yerde! Ethan sonunda kendine geldi! Şimdi Goldberg ağır ağır kalkmaya çalışıyor ama Ethan yakalıyor onu ve Sleeper Hold bağlıyor. Çok iyi yakaladı Ethan! Goldberg sallanarak atmaya çalışıyor ama nafile. Şimdi taktik değiştiriyor Goldberg ve arkası dönük bir şekilde boğa gibi köşelere çarpıyor. 3. çarpışında Ethan dayanamıyor ve bırakıyor. Goldberg şimdi turnbuckle a oturttu Ethan'ı. Bir iki yumruk sallıyor ve kendisi de çıkıyor. Şimdi ayaklarını iki kenara atıyor. Bir yumruk daha atıyor ve son olarak bir de kafa darbesi vurduktan sonra Superplex pozisyonuna alıyor Ethan'ı. Şimdi Superplex için ilk hamleyi yapıyor ama Ethan izin vermiyor. Yumruk darbeleri Ethan'dan geliyor bu sefer. Ardı ardına seri yumruklarla Goldberg'i indiriyor turnbuckle dan. Ardından Flying Dropkick ve Goldberg bir kez daha yerde! Ardından bir Leg Drop geliyor Ethan'dan. Şimdi kaldırıyor Goldberg'i ve Suplex! Bu sefer kendi isteğiyle köşeye çıkıyor Ethan. Goldberg yerde etkisiz bir şekilde yatıyor. Ethan uygun pozisyonu aldı ve Elbow Drop ile uçuyor Goldberg'in üstüne! Tuşa gidiyor hemen 1.. 2.. 

2.9'da atıyor Goldberg. Ethan hiç vakit kaybetmeden Headlock bağlıyor ve bir hayli yoruyor Goldberg'i. Goldberg yavaş yavaş ayaklanıyor. Bu sırada dirsek darbeleriyle Headlock'u bozmaya çalışıyor. Tamamen ayağa kalkar vaziyete geldiğinde Headlock'tan kurtuluyor ve iplere yolluyor Ethan'ı. Döndüğünde Clothesline vurmak istiyor Goldberg fakat Ethan eğiliyor ve Roll Up'a gidiyor hemen! 1.. 2.. 3 olmuyor. Yine son anda attı Goldberg! Şimdi ikiside aynı hızla kalkıyor. Goldberg hızlı davranan isim oluyor ve bir Body Slam yapıyor hemen. Ethan çabuk kalkıyor ve bir Body Slam daha geliyor Goldberg'den. Ethan yine kalkıyor ve bu sefer Gorilla Press Slam için yakalıyor Goldberg. Biraz bekliyor ve çakıyor yere Ethan'ı. Goldberg böğürüyor ardından köşeye geçip SPEAR için hazırlık yapıyor! Ethan kalkıyor! Goldberg koşuyor!! Ve SPEAR!! Ama köşeye!! Ethan kurtardı kendini ve Goldberg çok sert bir şekilde köşeye girdi! Şimdi Ethan fırsatçılığını konuşturuyor ve One Percenter için yakalıyor Goldberg'i! Ve One Percenter!!! Tuşa gidiyor Ethan! 1!! 2!! 3!! Ethan kazandı!!

Ethan bu Non-Title maçını kazanıyor. Hakem onun elini kaldırdıktan sonra ayağa kalkan Goldberg ona bakıyor ve ikili sarıldıktan sonra Goldberg ringi terk ediyor. EC3 eline bir mikrofon alıyor.

22 Mart Showdown *LIVE* 1458555_10151895838101026_1309610150_n_crop_north

Ethan Carter III: Yeterince vakit kayıp ettiğimi düşünüyorum. Ben titiz bir insanım ve boşa geçen her saniye benim için çok değerlidir ve bunlardan fazlasıyla harcadım bile. Olmam gereken ön plana çıkmak için çok bekledim ve Vince'in benim hakkımda planı yoksa, ben kendi planlarımı kendim yazacağım. Benim adım Ethan Carter III ve mükemmellik benim mutlak kaderimdir.

EC3 mikrofonu yere bırakıyor, taraftarlardan iyi destek geliyor ona. Reklamlara gidiyoruz.
Reklamlardan döndüğümüzde Renee Young'un yanında Kane var.

Renee Young: Kane, herkes Pazar gecesi senin kardeşin Undertaker'ı yakmanı izledi ve aldığımız duyumlara göre Undertaker ekranlardan bir süre uzak kalacakmış. Onun yokluğunda senin hedeflerin neler?

Kane metal maskesini çıkarıyor ve Renee'ye bakıyor.

Kane: Göreceksin.

Kane oradan uzaklaşıyor. Renee de arkasından baka kalıyor.

YES! YES! YES! Intercontinental kemerini Raven'a karşı başarıyla koruyan Daniel Bryan ringe YES çeke çeke ilerliyor.

22 Mart Showdown *LIVE* 5vzvlXM

Bryan ringe giriyor ve köşeye çıkıyor. Kemeriyle birlikte YES! çektirmeye devam ederken rakibinin giriş müziği duyuluyor.

Cesaro garip ambulans müziği ile girişte beliriyor.

22 Mart Showdown *LIVE* 5CwOvQv

Yanında Morrison olmadan ringe ilerleyen Cesaro, kendinden gayet emin gözüküyor.

DANIEL BRYAN VS CESARO

Zil çalıyor ve ikili Lock Up bağlıyor. Daniel Bryan daha hızlı davranıyor ve kolundan yakalıyor Cesaro'yu. Ardından köşeye yolluyor. Şimdi kendi de koşuyor ama Cesaro köşede Dropkick ile karşılıyor onu. Bryan henüz sersemliğini atamamışken bir de European Uppercut geliyor Cesaro'dan. Ardından bir tane daha ve bir tane daha. Şimdi karnına bir tekme vuruyor ve Suplex! Tuş deniyor Cesaro. 1..2'de atıyor Bryan! Şimdi Cesaro Bryan'ı kaldırmak istiyor fakat Bryan'dan Headbutt geliyor. Hemen ardından Roundhouse Kick! Cesaro süzüle süzüle yere serildi. Şimdi tuş deniyor Bryan! 1..2.. 3'ü vurmadan atıyor Cesaro! Cesaro şimdi köşeye doğru sürünüyor ve köşeden destek alarak ayağa kalkıyor. Bu sırada Daniel iyice geriliyor ve Corner Dropkick! Şimdi bir kez daha geriliyor ve bir Corner Dropkick daha! Ve 3. kez yapıyor! Cesaro öldü! Ringin dışına bırakıyor kendini Cesaro. Daniel Bryan ise taunt yapıyor bu sırada. Şimdi Cesaro kalkıyor yavaş yavaş. Daniel iplerden sekiyor ve Suicide Dive! Ardından kaldırıyor Cesaro'yu ve ringe sokuyor. Cesaro ringe girer girmez birden kendine geliyor ve üstüne doğru gelen Daniel Bryan'a bir European Uppercut vuruyor. Ardından Bryan'da aynı şekilde vuruyor. Şimdi Cesaro. Hemen ardından Bryan. Bir Cesaro vuruyor bir Bryan vuruyor. Cesaro üstün çıkıyor şimdi ve ardı ardına European Uppercut'larla köşeye sıkıştırıyor Bryan'ı. Ardından geriliyor ve Corner Clothesline! Şimdi iplere yolluyor Bryan'ı. Döndüğünde yine Clothesline deniyor fakat Bryan eğilip kurtuluyor ve karşı iplerden sektiğinde Running Elbow Drop ile yıkıyor Cesaro'yu! Arena YES! Chantleri ile inliyor adeta! Daniel Bryan'da köşeye geçiyor ve YES çektirmeye başlıyor! Cesaro kalkıyor. Bryan kosuyor... Ve Running Dropkick! Cesaro iptal! Bryan şimdi Yes Lock bağlıyor! Cesaro fazla direnemiyor ve pes ediyor! Daniel Bryan kazanıyor!!

Harika bir performans Daniel Bryan'dan! Cesaro ring dışına yuvarlandıktan sonra Bryan kemerini alıp seviniyor...

KANE GELİYOR!

22 Mart Showdown *LIVE* RAW_986_Photo_041_zps92bf1340

Kane yavaş yavaş ringe ilerlerken Bryan ''aha sıçtık'' bakışlarıyla izliyor. Kane ringe giriyor ve Bryan ile face-to-face yapıyor. Metal maskesini çıkarıyor Kane ve bu sırada Bryan saldırıyor ona! Çeşitli tekmeler vurup iplerde sıkıştırmayı deniyor Bryan, Kane'yi. En sonunda üzerine koşarken Kane onu boğazından yakalıyor VE CHOKESLAM! Bryan yerde. Kane şimdi boğaz kesme tauntunu da yapıyor. Bryan kalkınca Kane'den bir de Tombstone geliyor Intercontinental şampiyonuna! Bryan yerdeyken Kane taunt yapıyor ve köşelerden alevler yükseliyor! Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde spikerlerimizi konuşurlarken görüyoruz.

Rasim Ozan Kütahyalı: Reklamlardan döndük ve siz Showdown ahalini bir kez daha selamlıyoruz.

Sinan Engin: Gecenin Main-Event'i belli oldu. Vince McMahon'un kararına göre CM Punk, Seth Rollins'in kemerine aday olabilmek için bu gece Raven'ı geçmek zorunda kalacak. Bu maç bir 2 out of 3 Falls maçı olacak.

Ahmet Çakar: Bu maçı CM Punk kazanmazsa bana da adam demesinler.

Ahmet Çakar: Geliyor gene akıl hastaları.

Mental Hospital'in müziği bu. Takım şampiyonları Sami Callihan ve Edge girişte gözüküyor ve kemerlerini kaldırdıktan sonra ringe ilerliyor. Kafalarını tokuşturup birbirlerine hırlıyorlar ardından Edge konuşmaya başlıyor.

Edge: Mental Hospital'in şovuna hoş geldiniz. Kardeşim Sami Callihan, bir Rise güreşçisi olmasına rağmen burada çünkü Dean'in yokluğunu birinin doldurması gerekiyor, değil mi? Dean'dan bahsetmişken, Seth Rollins denen alçağın yaptıkları yanına kalmayacak. Zamanı gelince onu doğduğuna öyle bir pişman edeceğiz ki....

Sami Callihan: Kendisini bir tımarhaneye kapatmak isteyecek. Biz Mental Hospital olarak hainlerden hiç haz etmeyiz. Özellikle bu bahsettiğimiz hain, korkak herifin tekiyse. Ama ondan daha önemli konular var. Mesela bu kemerler ile ne yapacağımız gibi.

Edge: Bu kemerler artık üzerimize zimmetli ve almak isteyenlerin, zihinlerinin derinliklerine inilmesine hazır olmasını tavsiye ediyorum çünkü Mental Hospital sizin gördüğünüz abidik gubidik takımlara benzemez.

Sami Callihan: Takım divizyonunu komple sürklase ettiğimizi söylemekten gurur duyuyorum çünkü biz hem güreşte, hem savaşta hem de siki.....

Edge: Demek istediği biz bu federasyonun görüp görebileceği en iyi takımız ve buna karşı çıkıyorsanız ayağınızı götünüze sokun çünkü siz aptal heriflerin tekisiniz. PWE'nin takım divizyonu Mental Hospital'in malıdır.

Yeniden Heavy Is The Head çalıyor ve Mental Hospital ringi terk ediyor. Kameralarımız da arka alana çevriliyor.
Arka alanda Raven, Hardcore eşyalarıyla dolu alışveriş arabasını sürüyor. Bu sırada Seth Rollins onun yanına geliyor.

Seth Rollins: Bu gece, üzerine düşeni yapmanı bekliyorum.

Rollins, Raven'in sırtını sıvazlarken

Raven: Ben kimseden emir almam evlat.

Raven, Rollins'i iterek alışveriş arabasını sürmeye devam ediyor.

CM Punk girişte gözüküyor. ''It's Clobberin Time'' diye bağırdıktan sonra ringe ilerliyor.

Sinan Engin: Hocam CM Punk adam mıdır?

Rasim Ozan Kütahyalı: Adamdır hocam hem de ne adam.

Ahmet Çakar: Adamdır Sinan, sen sıkma çok canını.

22 Mart Showdown *LIVE* BIX8mjn

Punk ringe giriyor ve rakibi Raven'ı bekliyor.

Raven geliyor! Hardcore eşyalarıyla dolu alışveriş arabasını süre süre ringin kenarına geliyor ve arabayı ringin kenarına park ediyor.

22 Mart Showdown *LIVE* 31a8N7x

Raven da ringe giriyor ve iki isim bakışıyor. Bu sırada kameralarımız spiker masasına çevriliyor ve Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı ve Sinan Engin üçlüsünün yanında Seth Rollins'i görüyoruz. Rollins kahvesinden bir yudum alıyor.

Rasim Ozan Kütahyalı: Seth hocam sen ne ara geldin ya?

Ahmet Çakar: Bak bana Rollins, bu şirkette güreşeceksen önce ilk adam olacaksın, anlaştık mı?

Seth Rollins: Kes sesini Ahmet hocaaaa, sen ilk önce bikinini giy bikinini.

Ahmet Çakar: KES LA-

Sinan Engin: Hocam kesin şunu ya çok üstüne gidiyorsun çocuğun. Seth Rollins'i tanırım ben pırıl pırıl çocuktur.

Raven ve CM Punk bu sırada birbirlerine bakmaya devam ediyor.

RAVEN VS CM PUNK
PUNK KAZANIRSA PWEC İÇİN #1 CONTENDER OLUR
2 OUT OF 3 FALLS

Raven ve Punk birbirlerine bakışıyorlar maç başlamadan önce. Punk'un bakışları anonsör masasında oturan Seth Rollins'e kayıyor. Sonra da lockupa giriyorlar Raven ile, Punk Raven'ı iterek kilidi bozuyor. Tekrar bakışıyorlar. Bu sefer Raven harekete geçiyor ve bir tokat atıyor Punk'a. Punk da geri karşılık veriyor, ama tek seferde bırakmayıp yumrukları yağdırıyor. Köşeye yaslıyor sırtını Raven ve sonunda eye gouge yaparak kurtuluyor ve bir discus clothesline geliyor, tuş denemesi başarısız. Punk Raven'ın karnına bir tekme sallıyor ve hızlıca ayağa kalkıp onu Irish Whip'e gönderiyor ve geri dönerken de bir Back Body Drop. Punk ardından iplere kendisi giriyor ve geri dönerken bir low dropkick vuruyor. Raven ayağını tutarak acı çekiyor, ama sonradan toparlıyor kendini ve Punk'a karşılık verip ayağa kalkıyor, headlock'a aldıktan sonra bir drop toe hold yapıyor ve achilles lock bağlıyor. Punk bir süre debelendikten sonra ipleri tutuyor ve hakem Raven'i iterek uzaklaştırmak zorunda kalıyor. Punk sendeleyerek ayağa kalkıyor, Raven da üzerine koşuyor ama Punk çelme takınca Raven iplere boynunun üzerine düşüyor ve yere yığılıp acı içinde kıvranıyor. Sürünerek ayağa kalkıyor Punk ve uyku tauntu yapıyor Raven'a. Raven ayağa kalkarken gel gel işareti de yapıyor, ama Rollins koşarak aprona çıkıyor ve Punk'a bağırıyor. Punk arkasını dönünce dikkati dağılıyor ve Raven de hızlıca Raven Effect'i çakıyor ve tuşa gidiyor. Rollins gülerek aprondan inerken hakem onu uzaklaştırmaya çalışıyor ve o da tekrar gidip anonsör masasına oturuyor. Hakem arkasına dönünce tuşu fark ediyor ve sayıyor. 1. 2. 3!

İlk Tuş: Raven 1-0 CM Punk

Raven Punk'un üzerinden kalkıyor ve köşeye gidiyor. Rollins'e ters bir bakış atıyor. "İşime karışma sarı çıyan!" diye bağırıyor. Rollins ellerini kaldırıyor ve taraftarlara dönüyor. Raven tip tip bakarken arkasında kalkan Punk'u farketmiyor ve Punk deli bir sırıtmayla Raven'a bakıyor. Raven tam arkasını döndüğü anda Punk üzerine koşuyor ve bir Shining Wizard, sonra da bir Bulldog deniyor, ama Raven fırlatıyor onu, sonra da üzerine koşuyor ama hemen bir Roundhouse Kick geliyor Punk'tan, Punk da sonra sırtlıyor Raven'ı ve Go To Sleep'i vurarak hemen tuşa gidiyor, 1, 2, 3!

İkinci Tuş: Raven 1-1 CM Punk

İkisi de bir süre yerde kalıyor ve Rollins ayağa kalkıp alkışlamaya başlıyor ringdekileri. Aynı anda da cebinden bir ipek mendil çıkarıp kemerinin üzerini siliyor. Mücehverlerin üstü parlıyor. Bu sırada Punk ve Raven ayaklanıyor ve tekrar birbirlerinin etrafında dönmeye başlıyorlar. Yine bir lockup geliyor ve Raven headlock'a alıp bir facesmash yapıyor, sonra da üzerine çıkıp yumruklamaya başlıyor. Punk kıpkırmızı oluyor ve bayılıyor sonunda. Raven kalkıp taunt yaparken Punk sürünerek turnbuckle'a dönüyor ve kendini ayındırmaya çalışıyor. Raven onu kaldırıyor ve Discus Clothesline ile indiriyor tekrar. Punk yerdeyken Raven onu yerde tekmelemeye başlıyor. Punk kendini kurtarmaya çalışıyor, iplere yaslanıyor ve Raven onu iplerin üzerinden dışarıya atıyor. Punk bariyerlerin oradayken Rollins spiker masasından kalkıp Punk'ın yanına gidiyor ve kemerini gösteriyor Punk'a. Punk ona bakarken Raven arkadan ona Double-Axe-Handle gömüyor sırtına. Punk yerde yeniden. Raven onu tutuyor ve bariyerlere fırlatıyor. Ardından ringe sokuyor. Punk kalkar gibi olunca Raven koşuyor ve bir de knee lift vuruyor! Tuş denemesi. 1, 2- Punk kurtuluyor. Raven onu kaldırmayı deniyor fakat Punk onun karnına tekme atıyor. Raven karnını tutarken Punk'tan bir Muay Thai Kick! Raven yerde. Punk köşeye çıkıyor ve Diving Elbow Drop! Tuş deniyor. 1, 2- Raven kurtuldu! Raven kalkmaya çalışırken Punk iplerden sekiyor fakat Raven aniden Big Boot çıkarıyor Punk'a. Punk yerde. Raven onu kaldırıyor ve Inverted Suplex Slam! Tuş deniyor. 1, 2- Punk yine kurtuluyor. Raven onu kaldırıyor ve DDT pozisyonuna sokuyor ama Punk onun kolunu çevirerek kurtuluyor ve Arm Trap Swinging Neckbreaker yapıyor! Punk yerdeki Raven'ı orada bırakıyor ve ringden çıkıyor. Rollins de spiker masasından ayağa kalkıyor. Punk ona sırıttıktan sonra yeniden aprona çıkıyor. Raven kalkar gibi olunca Punk iplerden zıplıyor ve Springboard Clothesline! Raven yeniden yerde. Punk, GTS tauntu yapıyor. Raven kalkınca Punk sırtlıyor... Rollins aprona çıkıyor ve Punk'a ''ibne'' diye bağırıyor. Punk, GTS'yi vuruyor! Rollins ipleri çekince Raven ring dışına düşüyor ve Punk tuşa gidemiyor. Rollins sırıtırken Punk'tan Rollins'e Dropkick! Rollins spiker masasına kadar uçuyor! Punk ring dışındaki Raven'ı ringe sokuyor. Ring dışına düşmekten bayağı zarar görmüş Raven'ı kaldırıyor ve bir Go To Sleep daha vuruyor! Tuş denemesi. 1, 2, 3!

ÜÇÜNCÜ TUŞ: RAVEN 1-2 CM PUNK

22 Mart Showdown *LIVE* DMdnblr

Bu müthiş maçı CM Punk kazanmasını biliyor! Rollins'in müdahelesi pahalıya patlıyor. Punk, Rollins'i işaret ederken Rollins kendini ringe atıyor ve Punk'ın üzerine çullanıyor. FAKAT PUNK ANİDEN ROLLINS'I GTS İÇİN KALDIRIYOR! Rollins dirsek darbeleriyle iniyor ve Punk'ın ayaklarını çekiyor ve yerde yumruklamaya başlıyor. Punk onu üzerinden fırlatıyor ve Rollins'e Roundhouse Kick! Rollins sersemleyip köşeye yapışıyor. CM Punk iplerden sekiyor ve köşedeki Rollins'e Shining Wizard! Ardından Bulldog için tutuyor ama Rollins itiyor onu ve Enzugri! Punk yerde! Kalkmaya çalışırken Rollins köşeye geçiyor ve Curb Stomp için koşuyor..... Punk onu omuzluyor aniden VE GO TO SLEEP! Rollins yerde. Punk onun kemeri ile taunt yaparken şovun sonuna geliyoruz.

En son God's Biggest Mistake tarafından Salı 22 Mart 2016, 22:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:04

İşte şu ana kadarki en heyecan verici şov başlangıcı (troll değil)
:kel:
Ryan O'reily
Emekli
Emekli
Ryan O'reily

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:12

Başlamız demek.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:13

:kel:
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:14

O ambulansdan büyük ihtimalle başka biri çıkacak. Seth birini Ambrose'a benzetmeye çalışmıştır. Fake vericek. 2009'da ki Punk'ın Jeff Hardy'ye yaptığı gibi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:20

O kadar aktif var niye yorum atan yok ?
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:21

Yeni part attık. 3 kişiye yayın yapma keyfi.
The Brahma Bull
Main Eventer
Main Eventer
The Brahma Bull

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:22

:kel: ahmet
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:22

Çetin şu kafamı artık kullanma lan
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

REP Puanı : 14

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:24

Ambulans dan Punk´un ineceğini tahmin etmiştim be! Şu külüstür PC daha erken açılsaydı müneccimlik yapacaktım.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:28

Arkadaşlar biraz daha yorum atmaya özen göstersek : )
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:29

Beyler emeğe saygı. Bu sefer cidden az yorum var. 3-5 demeyelim yorum atalım.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:30

Vince, Punk´ı GM ilan edecek. Rez.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:31

Punk'ın elinde ne var çok merak ediyorum.
I'll Keep Coming
Emekli
Emekli
I'll Keep Coming

MesajKonu: Geri: 22 Mart Showdown *LIVE*   22 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 22 Mart 2016, 20:32

Ahmet hoca ilk defa doğru bir şey söyledi herhalde. Girişteki muhabbetlerine ilk defa katıldım. Very Happy

22 Mart Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» 14 Mart Showdown * LIVE *
» 29 Mart ShowDown *LIVE*
» 21 Mart Showdown *LIVE*
» 28 Mart Showdown *LIVE*
» 7 Mart Showdown *LIVE*