PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

21 Mart Showdown *LIVE*

+3
Mamy D Way
The Charismatic Enigma
leo
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

21 Mart Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:01

Click Click Boom! Intro eşliğinde Showdown başlıyor! Kameralar spikerlere dönüyor.

21 Mart Showdown *LIVE* Booker-t-michael-cole-jbl-1427975052

Michael Cole : Bayanlar ve Baylar, Salı akşamlarının değişmezi Showdown'a hoşgeldiniz. Her zaman olduğu gibi yine-

JBL : JBL ve Booker T ile birliktesin Maggle. Açılış konuşmanı değiştirsen iyi olacak.

Booker T : Mesela tekerleme okuyarak başlayabilirsin.

Michael Cole : Her zamanki gibi yine çok şakacısınız baylar. Ama PWE Ailesini daha fazla bekletmeyelim ve şova geçelim.

The Truth Reigns!

21 Mart Showdown *LIVE* CqbnrFnXgAApUwq

'' The Big Dog '' Roman Reigns ringe geliyor. Mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Roman Reigns : Lafı dolandırmayı sevmem. Apocalypse'de kaybetmiş olabilirim. Bu beni güçsüz ya da işe yaramaz bir güreşçi parçası yapmaz. Meksikalı mafya bozuntusuna kaybetmek itibarımı zedelemiş olabilir. Ama onu ringe gömdüğüm zaman hem zedelenen itibarımı, hem de kaybettiğim Kıtalararası Şampiyonluğu geri alacağım. Bu cümlem kin ve nefret dolu bir cümle değil. Elimde bulunan bir rövanş maçı var. Bunu kullanacağım. Ve bunu önümüzde Special Event'te, PWE Redemption II'de kullanacağım! Alberto, geldiğin kasabaya kendi ayaklarınla geri dön. Eğer ambulansla dönmek istemiyorsan!

Roman mikrofonu sertçe yere fırlatır. Bu sıra da bir müzik duyulur.

I'm Back!

21 Mart Showdown *LIVE* 423

Showdown Genel Menajeri Eric Bischoff elinde mikrofonla girişte. Konuşmaya başlıyor.

Eric Bischoff : PWE Ailesi, öncelikle Showdown'a hoşgeldiniz. Roman, senden bu konuşmayı geçen hafta bekliyordum. Her neyse. Yeni Kıtalararası Şampiyon Alberto Del Rio'nun şu an da bir rakibi yok ve söylediğin gibi o Şampiyonluğun bir önceki sahibi olarak bir rövanş maçı hakkın var. Bunun ne zaman olacağına ben karar veririm. Ama yine de Redemption II'de PWE Ailesine umduğu heyecan dolu dakikaları vermek için, bu maçın iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum. Bayanlar Baylar, PWE Redemption II'de Kıtalararası Şampiyonluk için Alberto Del Rio, kemerini eski şampiyon Roman Reigns'e karşı savunacak! 

Mikrofonu bırakır. I'm Back eşliğinde arka alana giderken biz de reklama gidiyoruz.

Tekrar birlikteyiz. Bir müzik duyuluyor.

Fight!

21 Mart Showdown *LIVE* Kevin-owens-nxt-champion

PWE Hardcore Şampiyonu Kevin Owens ringe doğru geliyor.

21 Mart Showdown *LIVE* Maxresdefault

Mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Kevin Owens : Kısa sürede birden fazla unvan için maça çıkan birisi olarak, PWE'nin ve dolayısıyla tüm güreş aleminin en iyi süperstarı olduğumu söylememe gerek yok sanırım. Önce Kıtalararası Şampiyonluk için maça çıktım. Sonra PWE Universal Şampiyonluğu için Elimination Chamber maçına seçildim. Son olarak, diğerlerinden farklı olarak üstün zekam ile, The Brian Kendrick denen gerizekalıdan, önemini kaybetmiş ancak benimle tekrar hakettiği seviyeye ulaşacak olan Hardcore Şampiyonluğu'nu kazandım. Kısa sürede, PWE'nin en önemli maçlarında yer alarak aslında Kevin Owens adının PWE'nin tüm şovlarına verilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hepiniz alkışladınız. İçinde olduğum o maçları hepiniz teker teker alkışladınız. O maçlarda Kevin Owens olmasaydı, ne o Şampiyonlukların bir değeri olurdu, ne de PWE'nin izlenilebilirliği kalırdı!! Ancak ben-

Bir müzik duyuluyor.

Domination! 

21 Mart Showdown *LIVE* Lashley-07

Bobby Lashley ringe doğru geliyor. Eline mikrofon alıyor ve Owens'ın karşısına geçip konuşmaya başlıyor : 

Bobby Lashley : Söylediklerinin bir kısmına katılıyorum Kevin. Son zamanlarda olmazsa olmaz diye nitelik taşıyan birisi değil, çok fazla sesi çıkmaya başlayan birisi oldun. Kendi kendine değer yükledin ve bunu kendin dışında kutlayan veya destek veren de olmadı. Neden biliyor musun Kevin ? Çünkü sen işe yaramaz bir adamsın! Güvendiğin şey eğer omzundakiyse, senin kıçını yerden yere vurup onu alabilirim. Bunu şu an bile yapabilirim! Bilirsin, kurallar uymamız gerek şeyler. Ama iyi haberim şu dostum, bunu şu an yapmayacağım. Çünkü istediğim şey Hardcore Şampiyonluğu'nu gerçek bir maçta kazanmak. Evet Kevin, bunu yapacağım. Gerçek bir maça çıkıp senin-

Kevin Owens : Etkileyici olmaya yakın bir konuşma. Ama yine de yeterli değil!

Owens bir anda Lashley'in karnına tekme atıyor! Ardından ensesine kemerle vuruyor!! Lashley yere yığılıyor! Owens üzerine atlıyor ve deli gibi yumruklamaya başlıyor!! Öfkesini boşalttıktan sonra ayağa kalkıyor ve derin bir nefes alıyor. Ardından kemerle taunt atarken kameralar arka alana gidiyor.

Karl Anderson'u görüyoruz.

21 Mart Showdown *LIVE* Maxresdefault
( Gallows yokmuş gibi takılın )

Anderson : Yeri geldiğinde tek tabanca ilerlemek en doğrusudur. Bende bunu yaptım, tek tabanca ilerleme kararı aldım. Aynı eski günlerimdeki gibi tek başıma ilerliyorum, yarı yolda bırakma veya yarı yolda bırakılma olayı söz konusu değil. Kendimce aldığım kararların sonucunu kendim göreceğim.Önceki zamandan daha iyi bir performans sergileyeceğim ve daha çok öne çıkacağım kesin olsa da bazı kişileri uyarmak istiyorum. Şimdilik sizler için önemli birisi değilim ama ilerde beni gözünüzden kaçırdığınız için pişmanlık yaşayacaksınız. Bu kadar emin konuşmamı ilerde göstereceğim performansa bağlayabilirsiniz.

Anderson kadrajdan çıkıyor. Kameralar tekrar ringe dönüyor.

Catch Your Wretched Kings!

21 Mart Showdown *LIVE* Balor

PWE Television Champion Finn Balor ringe geliyor. Mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Finn Balor : Zamanı gelmek üzere. Benim isteğim dışında rüzgar hiçbir şey hareket bile edemeyecek! Bunu yapmayı istememin dışında, bunu yapmak zorunda kalacağım gibi görünüyor. Rise'da rakibimin belirlenmesi bir maç ayarlandı. Ancak ortaya rezalet bir sonuç çıktı. Küçücük bir işi bile beceremeyenler, kalan sayılı günlerinde karşıma iki rakip çıkarma kararı aldılar. Bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Kurban sayımı arttırmak dışında! Koruduğum şey sadece bir kemer değil. Basit olan hiçbir şey umrumda değil çünkü. Hayatımın her anını mükemmel olmaya çalışmakla geçirdim ve sonunda ulaştım. Ve korumakta olduğum şey, mükemmel olanın omzunda dururken, her gün, her saat ya da her dakika güvende demektir!

Bir müzik duyuluyor!

Swiss Made!

21 Mart Showdown *LIVE* CesaroReturn

Cesaro ringe geliyor. Finn Balor'un karşısına geçiyor ve konuşmaya başlıyor

Cesaro : Madem söylediğin gibi, o kemer mükemmel olanın omzunda durduğu sürece güvende, mükemmel olanın kim olduğunu deneyelim!

Finn Balor sırıtıyor. Eliyle girişe dğru bir işaret veriyor ve hakem geliyor koşarak! 

PWE Television Championship

Finn Balor (c) vs Cesaro  

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Cesaro temkinli şekilde rakibine yaklaşıyor. Balor'da gardını almış vaziyette. Bir anda Cesaro'nun kaval kemiğine tekme atıyor Balor! Cesaro tek dizinin üzerine düşüyor. Balor şimdi suratına indiriyor Cesaro'nun! Tekmenin sesi arenada yankılanıyor! Balor tuş deniyor ancak Cesaro atıyor hemen. Şimdi kalkmaya çalışırken Balor kafasından tutuyor. Önce bir yumruk atıyor ve kaldırıyor. Kolundan tutup köşeye itmek istiyor ancak Cesaro reverseliyor ve Balor'u köşeye gönderip peşinden koşuyor! RUNNING EUROPEAN UPPERCUT! Tekrar kolundan tutuyor ve karşı köşeye yollayıp tekrar koşuyor! Bir RUNNING EUROPEAN UPPERCUT daha! Şimdi sarılıyor rakibine ve OVERHEAD BELLY TO BELLY!! Hemen tuş deniyor. 1...2.. atıyor Balor. Cesaro hemen kalkıyor ve rakibini de kafasından tutarak kaldırıyor. Şimdi iplere yolluyor. Balor iplerden sekiyor ve gidiyor rakibine doğru. Cesaro UPPERCUT deniyor ama Balor eğiliyor! Cesaro arkasını dönüyor! ENZUIGIRI!!! Balor sağlam bir Enzuigiri vuruyor! Ancak Cesaro düşmüyor ve iplere atıyor kendisini. İplerden sekiyor! Balor koşuyor ona ve RUNNIGN FRONT DROPKICK vuruyor!!! Cesaro bu kez boylu boyunca yerde!!! Balor hemen rakibinin ayaklarından tutuyor ve köşeye doğru çekiyor. Ardından köşeye çıkıyor!!! Ve atlıyor Coup De Grace için!!!!!! Cesaro çekiliyor!!! Balor hızın etkisiyle yerde bir takla atıyor ve tekrar kalkıyor ayağa! Cesaro'da kalkıyor! Balor tekrar koşuyor rakibine doğru! Cesaro havaya kaldırıyor onu! VERY EUROPEAN UPPERCUT!!! Çok güzel bir hareket izledik!! Cesaro'da tuş denemiyor ve köşeye çıkıyor! Balor ağır ağır kalkıyor!! DIVING CROSSBODY!!!! Tuş pozisyonundalar. 1...2.... atıyor Balor!!!! Cesaro şimdi terini siliyor ve ayağa kalkıyor. Eliyle Cesaro Swing tauntu atıyor! Ardından rakibinin bacaklarını tutmak için eğiliyor!!! Balor ayaklarıyla itiyor onu!!  Ve tek hamlede ayapa kalkıyor!

Cesaro rakibine doğru koşuyor ancak Balor SPINNING HEEL KICK ile yere indiriyor onu!! Ardından DOUBLE FOOT STOMP yapıyor!!! Şimdi rakibinin baş ucunda dikiliyor ve göz ucuyla bakıyor ona. Cesaro hareketlenmeye başlıyor. Balor kalkmasını izliyor. Cesaro kalkıyor. Balor yakalıyor rakibini!! BLOODY SUNDAY!!!!! Balor işi bitirdi gibi!!! Hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!!

21 Mart Showdown *LIVE* 3a0e4cfbf8d4087802de8dadd2b25ce1_crop_north

Finn Balor kazanıyor! Hakem elini havaya kaldırıyor! Balor Cesaro'ya bakarak kafa sallarken reklama gidiyoruz.

Reklamdan dönüyoruz. Ringte Corey Graves var.

21 Mart Showdown *LIVE* Corey_Graves_bio

Corey Graves : Değerli PWE Ailesi, lafı çok fazla dolandırıp uzatmak istemiyorum. Bugünkü konuğum, PWE Universal Champion, Goldberg!!!

Invasion!

21 Mart Showdown *LIVE* Wwe-news-bill-goldberg-has-not-be-contacted-to-work-wrestlemania-32_1

Goldberg ringe geliyor. Mikrofon alıyor ve Corey Graves ile tokalaştıktan sonra sandalyeye oturuyor. 

Corey Graves : En son bu şekilde bir konuşma yaptığımızda, Elimination Chamber maçından önceydi ve sen bu maçı kazanacağını üzerine basa basa söylemiştin Goldberg. Tekrar tebrik ediyorum.

Goldberg : Söylediğin gibi bunu kazanacağımı uzun uzun net bir dille anlatmıştım. Sahip oldum gücü, sahip olduğum tecrübeyle birleştirdim ve yapmam gereken şeyi yaptım. Dürüst olmam gerekirse, zor bir kavga oldu. Beklendiği gibi! Her maçıma sarsılmaz bir duvar gibi çıkıyorum ve rakiplerimin bana nasıl baktıklarını, bakarken nasıl endişelendiklerini görüyorum. Bu öncede hoşuma gidiyordu ancak zamanla olağan bir duruma dönüştü. Başarılarım ve başarısızlarım da dahil olmak üzere hayatımın her evresinde, aynı ciddiyetle yaşadım. Hem ben hem de karşımdakiler. İş profesyonel güreşe döüşünce, biraz daha sert olmam gerekiyordu ve öyle de oldum. Herkes zamanımın geçtiği söyledi durdu. Ancak şimdi hepsi, benim kazandığım başarı için, ağızlarının kenarındaki suları siliyorlar! Gerçek olanı anlamakta zorlansalar da, elverişli bir yapıya sahip olduğum sürece anlatmaya devam edeceğim!

Bir anda bir müzik duyuluyor!

Space Demantia!

21 Mart Showdown *LIVE* Sami1

Sami Callihan ringe geliyor. Mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor

Sami Callihan : Tüm bu yaptıkların zamanının geçmediğini göstermez Bill. En vasıfsız ve beceriksiz adamlar bile burda ana kemer kazanabilir. Gerçekten zor bir maçtan çıktık bu doğru. Bu kemerin ilk şampiyonu olarak onu hakettiği gibi korudum ve ulaştırdığım seviyeyi bir tek ben biliyorum. Ne demek istediğimi anladın Bill. Bu kemer bende olduğu sürede kendi değerini fazlasıyla aştı. Senin taşıdığın süre boyunca bunun başına neler gelir az çok tahmin edebiliyorum. Onu senden geri aldığım zaman, tekrar yükseltmek için uğraşacağım demek oluyor. Bunu seve seve yaparım. Sende artık zamanı gelmiş birisi olarak And Dağlarının ıssız bir yamacında emekliliğinin tadını çıkarırsın!

Goldberg : Elinde sadece bir rövanş hakkı var evlat. Kendini bu potada görebileceğin son bir maç! Sonra şirketi süpürmeye başlayacaksın!

Sami Callihan : İlk senden başlayacağımdan şüphen olmasın!

İkili face to face yaparken kameralar arka alana gidiyor.

Eski Hardcore Şampiyonu Brian Kendrick'i görüyoruz.

21 Mart Showdown *LIVE* Brian-kendrick-wwe-cruiserweight-division_3770693

The Brian Kendrick: PWE Apocalypse II de dünyalar benim olmuştu. PWE de Hardcore kemerini kazanmıştım. Fakat bu dünya 2 gün için de sona erdi. Bu dünyayı sonlandıran ise Kevin Owens. Hiç beklemediğim ve %100 hazır olmadığım bir anda saldırdı bana. Evet, kemerin 7/24 kuralı var fakat bu Kevin Owens için bile fazla onursuzca bir davranış idi. Ama ben öyle yapmayacağım. Owens arkada yürürken saldırıp kemeri almayacağım. O yüzden sizlere açıklıyorum ki, gelecek hafta Showdown da Kevin Owens'a Hardcore Kemeri için bir Hardcore maçına meydan okuyorum.

Kendrick oradan kalkıp yoluna devam ediyor, kameralar ringe dönüyor.

More Than One Man!

21 Mart Showdown *LIVE* Heath_Slater_bio

Heath Slater ringe geliyor.

Sheepherder!

21 Mart Showdown *LIVE* Ccd42eca61ebeb536763aeb78932a87d

Eric Rowan'da ringe geliyor. Heath Slater ile birlikte beklemeye başlıyorlar.

Sasquatch!

21 Mart Showdown *LIVE* 20120402_raw_brock_lesnar

'' The Beast '' Brock Lesnar geliyor. Ringe giriyor ve ince bir gülümseme ile bakıyor rakiplerine.

2 vs 1 Handicap Match

Brock Lesnar vs Heath Slater & Eric Rowan

Zil çalıyor, Slater ringde bulunuyor, Lesnar gülmeye başlıyor, Slater Lesnar'ın üzerine doğru koşuyor , Lesnar hemen Slater'ın bacaklarından yakalayarak yere seriyor , Lesnar yerde Slater'ı yumruklamaya başlıyor , Slater gardını indirmeden savunma halinde kalıyor , Lesnar Slater'ı kaldırıyor köşeye hızlıca yolluyor , Slater köşeye çarptığı gibi yere düşüyor, Lesnar köşeye yakın olan Slater'ı kaldırıyor karşı köşeye yolluyor ,Slater yüz üstü köşeye çarpıyor kendini zorlayarak ayakta kalıyor Lesnar'a doğru dengesiz bir şekilde yöneliyor , Lesnar hızlıca Slater'ı yakalıyor, Lesnar  OVERHEAD BELLY TO BELLY SUPLEX YAPIYOR! Slater acı içinde iplere yöneliyor , iplere tutunarak kalkıyor ama Lesnar arkadan yakalıyor GERMAN SUPLEX!! Slater kendini ringin dışına bırakıyor , Lesnar ringin dışına çıkıyor , Rowan Lesnar'ın karşısına çıkıyor , Lesnar lariat ile Rowan'ı yere seriyor , Lesnar Rowan'ı kaldırıyor SCOOP POWERSLAM İLE APRON'A VURUYOR! Lesnar Slater'ın kalktığını görüyor , Lesnar Slater'ı yakalıyor yere SUPLEX YAPIYOR! Slater acı ile kıvranmaya devam ediyor , Lesnar Slater'ı ringe sokuyor , Lesnar Slater'ı tekrar kaldırıyor SUPLEX CITY GELİYOR!! Slater yerde iki büklüm uzanırken Lesnar tuşa gidiyor 1...2...2.555...attı. Rowan ringe giriyor , Rowan Lesnar'a saldırıyor , Lesnar direnmeye çalışıyor , Rowan Lesnar'ın karnına knee vuruyor , Lesnar karnını tutarken Slater Lesanar'ı yakalıyor VE SMASH HIT!! Slater köşeye doğru geçip dinleniyor ardından Rowan'a tag veriyor, Rowan Lesnar'ı yerde tekmelemeye başlıyor , Rowan tekmelemeyi bırakıp Lesnar'ı kaldırmayı deniyor AMA LESNAR'DAN KIMURA LOCK GELİYOR!! Rowan pes etmek üzere , elini iki kez vuruyor üçüncü kez vuracak iken Slater Lesnar'a saldırıyor , Lesnar Kımura'yı bırakıyor , Slater yerde Lesnar'ı yumruklamaya başlıyor ama Lesnar ayağa kalkıyor Slater'ı omzuna alıyor VE F-5!! Slater yerde baygın yatıyor, Rowan köşeye tutunarak kalkmaya başlıyor. Brock Lesnar bekliyor kalkmasını. Rowan şimdi kalkıyor ayağa!! Brock Lesnar alıyor onu omzuna. Slater'ın üzerine F-5 ile çakıyor!!!! Şimdi tuş deniyor. 1...2...3!

21 Mart Showdown *LIVE* Brock-Lesnar-wwe

Lesnar kazanıyor! Adeta süpürüyor rakiplerini. Lesnar ağır ağır ringten ayrılırken reklama gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sırada PWE Tag Team Şampiyonluğu maçı var.

Ambition And Vision!

21 Mart Showdown *LIVE* Austin-Aries-9

Austin Aries geliyor.

Trouble!

21 Mart Showdown *LIVE* 0ec3f6e307f3744beb2d8c328d0c02ec

Ethan Carter III geliyor.

The Elite!

21 Mart Showdown *LIVE* Gable-and-Jordan

PWE Tag Team Şampiyonları, American Alpha geliyor. 

PWE Tag Team Championship Match

American Alpha (c) vs Austin Aries & Ethan Carter III

Zil çalıyor ve maç başlıyor, ringde EC3 ve Chad Gable var. Ethan hemen rakibinin üstüne koşuyor, Gable onu yakalıyor ve ALPHA-PLEX! ile atıyor. Gable tuşa gidiyor 1.. de atıyor Carter. Gable onu ayağa kaldırıyor ve kafasına bir yumruk atıyor. Bir tane daha atıyor. Gable rakibinin karnına bir tekme atıyor ve tag veriyor, Jason Jordan ringe giriyor. American Alpha ikilisi EC3'yi yakalıyorlar ve Double Northern Lights Suplex yapıyorlar. Gable ringden çıkıyor, Jordan tuş deniyor 1.. 1.15.. de Aries tuşu bozuyor. Jason Jordan hemen ayağa kalkıyor, onun üstüne gidiyor ama Aries'ten Kick to the Chest geliyor, yere yıkılıyor bir anda Jason. Hakem onun üstüne gidiyor, Aries bir şey yok sakin diyor, Chad Gable ringe dalıyor ve onun üstüne gidiyor, ittiriyor onu. Aries sinirleniyor ve toparlanıp Discus Elbow Smash!! vuruyor.... Gable eğiliyor, Austin bir anda EC3'nin karşısına çıkıyor ve son anda duruyor. Aries arkasını dönüyor, Gable onu yumrukla yere indiriyor. Gable Carter'ın üstüne gidiyor ama EC3 onu Flapjack ile yere çakıyor. O sırada Aries ayaklanıyor ve arkadan Gable'ı yakalayıp dışarı atıyor. O anda Jordan da ayaklanıyor ve arkadan EC3'yi yakalıyor, German Suplex ile atıyor. Jason Jordan ayaklanıyor, Austin Aries arkasını dönüyor. İkisi de birbirine koşuyor, Jordan Running Shoulder Block ile deviriyor onu, Aries kalkıyor, Jordan Clothesline çakıyor ona ve kaldırıp dışarı atıyor. Jason Jordan ve Ethan Carter III ringde tekrar yalnız kalıyorlar.

Jordan ve Ethan ringin ortasına geliyor, Lock Up için birbirlerine uzanırken Jordan bir yumruk sallıyor ama EC3 eğiliyor ve arkasına geçiyor. Jason arkasını dönüyor, Backhand Chop vuruyor EC3, hemen ardından karnına bir tekme atıyor ve DDT! yapıyor. EC3 ayağa kalkıyor ve iplerden sekiyor, Low Angle Big Boot vuruyor rakibine ve tuşa gidiyor 1.. 1.25.. de atıyor Jordan. Ethab Carter III ilk kalkan oluyor ve rakibini kaldırıyor, boynundan yakalıyor ve ONE PERCENTER! deniyor... Jordan onun karnına dirsek darbeleri vurup kurtuluyor ve ipleri atıyor onu. Ethan iplerden dönüyor, Dropkick çakıyor Jordan ve tuş deniyor 1.. de atıyor EC3. Jordan ayağa kalkıyor ve rakibini kaldırmak için eğiliyor, Carter onu SMALL PACKAGE!! ile alıyor 1.. 2.. de atıyor Jordan. İkisi de hemen kalkıyor, EC3 arkadan Jordan'ı kendi köşesine ittiriyor, Aries onu yakalıyor ve Hot Shot yapıyor, bu arada EC3 de karşı köşede ki Chad Gable'a vuruyor bir anda. Jordan ayakta sallanırken arkadan EC3 ona yaklaşıyor ve omuzlarına alıyor, o sırada Austin Aries tag alıyor. Aries köşeye çıkıyor, ikili taunt atıyor, ELECTRIC CHAIR DROP + DIVING CROSS BODY!!! kombosu geliyor. EC3 ringden çıkmıyor, Aries tuşa gidiyor 1.. 2.. JORDAN ATIYOR.

Chad Gable ringe giriyor bir anda, EC3 onun üstüne koşuyor ve yumruk sallıyor, Gable eğiliyor ve yakalıyor onu enfes bir German Suplex! yapıyor. Gable ayağa kalkıyor, Aries de ayaklanıyor, Gable Clothesline ile indiriyor onu, Aries takla atarak düşüyor. Gable onu kaldırıyor ama Aries yumruk atıyor ona. Aries 2. yumruğu sallıyor ama Gable onu blokluyor ve itiyor. Aries hemen üstüne gidiyor, Back Body Drop ile onu atıyor Chad. Gable kafasını kaldırıyor, EC3 köşeden Diving Double Axe Handle ile atlıyor ve vuruyor ona. EC3 yerde ki Gable'ı tekmeliyor biraz. Jordan ayaklanıyor, EC3 onun üstüne koşuyor, Jordan da onun bacağına SPEAR! yapıyor, Carter takla atarak kendi köşesine uçuyor. Jordan ayaklanıyor, Gable da öyle fakat Aries Jordan'u tutup kendisine çeviriyor ve Step Up Enzuigiri vuruyor. Aries bir de Reverse Frankenstenier yapıyor.. HAYIR! Gable Jordan'ı tutunca Austin yere kapaklanıyor. Aries kalkıyor hemen, Jordan da ona dönüyor, DISCUS ELBOW SMASH! vuruyor Aries, Jordan iplere düşüyor... AMA Gable ona European Uppercut çakıyor. Gable hemen aprona geçiyor ve Jordan'dan tag alıyor, onu çıkarıyor ringden. Chad Gable koşarak giriyor ringe, Clothesline ile Aries'i indiriyor. Kalkınca Headbutt vuruyor ve bu sefer kendisi kaldırıyor, Vertical Suplex yapıyor Gable ve tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Aries. Gable rakibini kolundan tutarak kaldırıyor, Aries hemen avantaja çeviriyor durumu ve Wrist Lock bağlıyor, karnına diz darbesi vuruyor ve hemen sonra da Back Kick geliyor. Gable toparlanıp ona yumruk sallıyor ama Aries eğiliyor ve Backhand Chop vuruyor. Austin ona yakalamaya çalışıyor ama Gable onu yakalıyor ve ALPHA PLEX deniyor.. AMA Aries dirsek darbeleri vurarak kurtuluyor ve Hurricanrana ile kendi köşesine atıyor onu. EC3 ringe giriyor ve ona saldırıyor. Aries de karşı tarafa gidiyor ama Jordan onu yakalıyor ve Alpha Plex!! ile atıyor. Jordan ayağa kalkıp taunt atıyor ama arkadan EC3 ona vuruyor ve dışarı atmaya deniyor, apronda kalıyor Jason. Chad Gable koşuyor ona doğru EC3 çekilince arkadaşına çarpıyor ve Jordan düşüyor aşağı. Gable Headbutt vuruyor EC3'ye, Aries ise SUPERKICK! vuruyor Gable'a. Ve Aries iplerden sekip Jordan'ın üstüne SUICIDE DIVE! ile uçuyor. Bu arada EC3 ayaklanıyor ve rakibini kaldırıyor, ONE PERCENTER!!! vuruyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Yeni Tag Team Şampiyonlarımız var.

21 Mart Showdown *LIVE* CI6B0N3XAAE0FiV.0.0
21 Mart Showdown *LIVE* IMG_0037_crop_north

Hakem ikiliye kemerlerini getiriyor. Austin Aries ve Ethan Carter III yeni PWE Tag Team Şampiyonları oluyor. Onlar taunt atarken kameralar spiker masasına dönüyor.

21 Mart Showdown *LIVE* Booker-t-michael-cole-jbl-1427975052

Michael Cole : Heyecan verici maçlar izledik. Takım Şampiyonları değişti ve yeniden Showdown'a geldi.

JBL : Uzun sürede burada kalacak gibi Maggle. Hem Aries hem Carter çok dirençli bir ikili oldular.

Booker T : Ben Brock Lesnar'ı düşünüyorum. Acaba sonraki kurbanları kimler ?

Michael Cole : Bunu zamanla göreceğiz Booker çünkü şimdi Main Event zamanı!

Worlds Apart!

21 Mart Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcSWKzk8eIGpKyFsXQJiFDXo3UH_PuFfwtUC72Yg2XOaVkDC4jBHpT3WroMD

Sami Zayn geliyor! Ringe giriyor ve beklemeye başlıyor.

Electrifying!

21 Mart Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcQ6yCkpJ2kNBYPhjE0ImS1X5VwGmwExMkBEFDraP7TQaWsRu5tpr0pK0eoshg

The Rock geliyor ringe! Şimdi Main Event zamanı!

Bu sırada bir müzik daha duyuluyor!

Written In My Face! 

21 Mart Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcRY8giSagy6FT9uuXUSDXlrFzsk7zoL-4p1X9r7AWs35L_ALOY-sg

Sheamus geliyor! Rock onu süzerken Sheamus spiker masasına geçiyor. 

The Rock vs Sami Zayn 

Zil çalıyor ve maç başlıyor! Zayn temkinli bir şekilde yaklaşırken Rock hızlı bir şekilde üzerine gidiyor. Lock Up a giriyorlar ve Rock birden fırlatıyor rakibini köşeye. Zayn köşeye yaslanıyor. Rock geliyor sert bir yumruk vuruyor suratına! Ardından ARM DRAG ile fırlatıyor! Zayn kalkıyor ve bir ARM DRAG daha geliyor Rock'tan. Zayn şimdi iplerin önünde kalkıyor ayağa. Rock koşuyor ve CLOTHESLINE ile atıyor dışarı!!! Sami Zayn spiker masasının Sheamus'un oturduğu tarafa düşüyor! Sheamus önce Zayn'a bakıyor ardından istifini bozmuyor! Rock ringin içinden ona biseyler söylüyor. Bu sırada Zayn tekrar kalkıyor ve giriyor ringe. 

Sheamus : VIP'den maç izlemek gerçekten keyifli fella

Rock şimdi rakibi kaldırmak için iplerin önüne geliyor. Ama Zayn bacağından tutuyor ve çekiyor! Rock iplere düşüyor! Zayn hemen kalkıyor ve arkasına geçiyor Rock'ın. Bir anda Roll Up'a alıyor!!!! 1...2... atıyor Rock! Zatn kalkıyor hızlıca ve iplere koşuyor. Zayn iplerden sektiği sirada Rock'da kalkıyor. Zayn bu kez FRONT DROPKICK vuruyor!! Rock aldığı darbenin etkisiyle geriye doğru savruluyor ama hâlâ ayakta! Zayn kalkıyor ve koşuyor yine! Bu kez daha sert bir FRONT DROPKICK vuruyor!!! Rock şimdi iplere yaslanıyor!! Sami Zayn yaklaşıyor ve bacaklarından kaldırıp dışarı yolluyor Rock'ı!!! Ardından taunt atıyor ringte! Rock kalkmaya hazırlanırken Zayn iplerden sekiyor ve koşuyor Rock ın olduğu tarafa doğru! Rock kalkıyor! Zayn SOMERSAULT PLANCHA ile uçuyor ona! İki isim de yerde şimdi!! Hakem saymaya başlıyor Double Count Out için! Rock bariyerlere destek alarak kalkıyor. Zayn ondan önce kalkıyor ve hemen ringe giriyor. Rock'da giriyor şimdi. Zayn kafasından tutuyor ve kaldırmaya çalışıyor. Rock kalkıyor ve bir anda sert bir yumruk patlatıyor rakibine! Ardından arka arkaya PEOPLES PUNCH indiriyor! Sonuncuyu vuruyor ve Zayn yere düşüyor! Rock taunt atıyor bu kez. Zayn ağır ağır kalkmaya başlıyor. Rock omu tutuyor önce kaldırıyor. Ardından iplere gönderiyor. SPINEBUSTER!!!!! Zayn tekrar yerde. Rock şimdi Peoples Elbow için taunt atmaya başlıyor ve dirsekliğini çıkarıyor! Koşuyor iplere ve sekiyor. Ardından karşı tarafa koşuyor! Bu sırada Zayn bir anda kalkıyor ayağa! Rock iplerden sekiyor ve Zayn ENZUIGIRI vuruyor!!! Rock iplere düşüyor! Zayn kolundan tutuyor ve çekmeye çalışıyor. Ama Rock sersemlemiş olsa da rakibini köşeye itiyor! Ardından üzerine gidiyor ama Zayn istediğini yapmış oluyor ve Rock ın önünden bir anda çekilerek Onun köşeye yaslanmasına Neden oluyor! Şimdi karnına arka arkaya darbeler indirmeye başlıyor! Rock yerde ve sırtı köşeye yaslanmış vaziyette! Zayn bırakıyor ve kalkıyor! Şimdi deli gibi taunt atarak karşı köşeye çekiliyor! Ve Helluva Kick kalkmasını bekliyor rakibinin! 

Rock kalkıyor ve Sami Zayn koşuyor! Ama bir anda Rock da ona doğru koşuyor ve harika bir LARIAT ile yere indiriyor!!! Şimdi iki isimde yerde. Hakem tekrar saymaya başlıyor!! Ikili ağır ağır kalkıyorlar. Zayn sert bir yumruk patlatıyor. Bir tane de Rock. Bir Zayn bir Rock derken Zayn üstün çıkıyor ve arka arkaya yumruklar indirmeye devam ediyor. Şimdi iplerden sekiyor ve SPINNING HEEL KICK vuruyor rakibine!!! Rock yerde. Zayn hemen köşeye çıkıyor. Rock yorgunluğu belli ediyor. Ağır ağır kalkıyor. Zayn atlıyor üzerine!!! DIVING CROSSBODY!!!! Tuş pozisyonundalar. 1...2... olmuyor! Atıyor Rock!!! Zayn sinirle kalkıyor ayağa. Geri çekiliyor ve rakibinin kalkmasını bekliyor. Rock yine zorlanarak kalkıyor. Zayn koşuyor ona.. Rock ani bir kontra ile SPINEBUSTER a çeviriyor işi!!! Rock rakibini yere serdikten sonra bu iş çok uzadı diyor ve kaldırıyor rakibini. ROCK BOTTOM! ROCK BOTTOM!! Rock hemen tuş deniyor. 1...2...3!!! 

21 Mart Showdown *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcTyEcolKSUpVSaWaAWcW_ueRfj7gldFabK4H5lP4IZ2F4iCFZm0XC6VVqeKNg

Hakem onun elini kaldırıyor! Rock galibiyetini kutlarken Sheamus bir anda spiker masasından kalkıyor ve içeri dalıyor!!!!!! Rock farkediyor hemen bir Lariat deniyor!! Ama Sheamus eğiliyor ve karşı iplerden sekiyor. BROGUE KICK BROGUE KICK!!!! Rock yerde! Sheamus eliyle 3 oldu diyor. Ringte taunt atarken sovun sonuna geliyoruz.

En son Ragnar tarafından Salı 21 Mart 2017, 21:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:02

Olabildiğince takip etmeye çalışacağım. Kolay gelsin Hakan.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:09

İlaç gibi şov
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:11

Ben geldim
leo
Admin
Admin
leo

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:13

Hoşgeldiniz.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:14

Uzun zaman sonra hakan şov paylaşıyor
leo
Admin
Admin
leo

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:17

Reosta demiş ki:
Uzun zaman sonra hakan şov paylaşıyor
Öyle oldu.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:20

Lashley geliyor kesin
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:22

Toplanıyor gibiyiz ama toplanamıyoruz.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:24

The Charismatic Enigma demiş ki:
Toplanıyor gibiyiz ama toplanamıyoruz.

Belki bir gün
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:27

Bir andan sınava çalışıp bir andan şovu takip ediyorum , ödül verin.
leo
Admin
Admin
leo

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:28

Reosta demiş ki:
Verdim geldimi.
Psychosis
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Psychosis

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:30

Reosta demiş ki:

Havuç ye
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:31

Ödül yoksa ekmek verin.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 21 Mart Showdown *LIVE*   21 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 21 Mart 2017, 20:39

Selam beyler bugün çok iyi ok attım keyfim yerinde

21 Mart Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 28 Mart Showdown *LIVE*
» 7 Mart Showdown *LIVE*
» 14 Mart Showdown * LIVE *
» 22 Mart Showdown *LIVE*
» 29 Mart ShowDown *LIVE*