PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

14 Mart Showdown * LIVE *

+6
The Chosen One
leo
The King Of Spear
Oberyn Martell
Ace of Diamonds
Achilles
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

14 Mart Showdown * LIVE * Empty
MesajKonu: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 19:56

Click Click Boom! Intro eşliğinde Showdown başlıyor! Kameralar spiker masasına dönüyor.

14 Mart Showdown * LIVE * Booker-t-michael-cole-jbl-1427975052

Michael Cole : Bayanlar Baylar, Special Event sonrası ilk şovdan herkese iyi akşamlar. Yanımda JBL ve Booker T var.

JBL : Showdown'ın şampiyonları değişti Maggle. Yeni heyecanları beraberinde getirecek.

Booker T : Haklısın John. Bu yüzden Speacial Event sonrası ilk şovlara bayılıyorum.

Spikerler konuşurken bir müzik duyuluyor. 

I'm Back! Showdown Genel Menajeri Eric Bischoff elinde mikrofonla ringe geliyor ve konuşmaya başlıyor : 

14 Mart Showdown * LIVE * 32

Eric Bischoff : Bayanlar Baylar, hepiniz Showdown'a hoşgeldiniz! ( cheer ) Bildiğiniz üzere, PWE Apocalypse II'de, brandımızın iki şampiyonluğu el değiştirdi. Bununla birlikte, Hardcore Şampiyonluğu da tekrar brandımıza geldi! Kazanan herkesi tekrar kutluyorum. PWE'nin yeni Universal Şampiyonu, Goldberg'i takdim etmekten onur duyuyorum!!!!

Invasion! Goldberg pyro yağmuru ile karşımızda!

14 Mart Showdown * LIVE * Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Ringe geliyor ve Bischoff ile tokalaşıyor. Ardından konuşmaya başlıyor. 

Goldberg : Uzun zamandır bana ayrılan süre istediğim kadar olmadıysa da, bu işe verdiğim hayatımı düşünerek sabırla bekledim. Bunlardan çok kazandım. Ancak yine de, herhangi bir maçı bile kazanmak için herşeyinizi verirsiniz. Bu maç herhangi bir maç değildi ve bana yepyeni bir hediye sunuyordu. Bu yüzden çemberdeki diğerleri, nerede olduklarının farkına bile varamadılar. O tecrübeye sahip değiller. Buna sahip olan tek kişi bendim! Uzun zaman sonra yeniden ana kemer taşımak şerefine eriştim! Şimdi asıl kötü haber şu ki, Goldberg'in reingi başlıyor!

Arenada cheerlar hakimken bir müzik duyuluyor!

Space Dementia! İlk Universal Şampiyonu Sami ringe geliyor!

14 Mart Showdown * LIVE * Sami1

Mikrofon alıyor. Goldberg'in karşısına geçiyor ve konuşmaya başlıyor : 

Sami Callihan : Tebrikler Bill. Yaşının zorluklarına rağmen bu noktaya geldin. Bu güzel bir başarı ama fazla uzun sürmeyeceğini söylemek istiyorum. Bunu bir kin cümlesi ya da kaybetmişliğin verdiği bir öfke olarak algılama. İşte sana kötü haber Bill! Ama asıl kötü haber şu, bu hakkımı bu akşam, önümüzdeki hafta ya da herhagi bir Showdown'da değil, Redemption II'de kullanacağım! Bu da şu demek oluyor, 2 Nisan Pazar akşamına kadar belindekinin tadını çıkar. Onu geri aldığım zaman fazlasıyla üzüleceksin!

Mikrofonu sertçe yere fırlatır. Sami ve Goldberg face to face yaparken kameralar arka alan gidiyor.

Heath Slater geliyor ekranlara.

14 Mart Showdown * LIVE * Heath-slater-says-wwe-fans-want-1024x576

Heath Slater: Sevgili Showdown izleyenlere bir mesaj vermek istiyorum. Öncelikle şova hoş geldiniz, umarım iyi bir akşam geçirirsiniz. Eğer geçiremeyecekseniz sizlere iyi bir haber vereyim. Ben, Heath Slater, The Man One Band bu akşam sizlere bir konser verecek, BABY! Gerçek bir konser olacak ve dünyalarınızı sallayacağım. PWE biraz daha globalleşecek ve bunda ki büyük pay Heath Slater olacak. O yüzden koltuklarınıza sahip çıkın ve konserimi bekleyin.

Slater taunt atıyor, kameralar ringe dönüyor.

World's Apart! 

14 Mart Showdown * LIVE * Sami-Zayn

Sami Zayn ringe geliyor. Ve rakibini beklemeye başlıyor.

The Machine Gun!

14 Mart Showdown * LIVE * Karl_Anderson_bio--d7189bf25d150861fe4fdc5eab2770d8

Karl Anderson'da ringe geliyor. Gecenin ilk maçına geçiyoruz.

Sami Zayn vs Karl Anderson

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili hemen Lock-Up'a giriyorlar. Karl Anderson üstün geliyor ve rakibini köşeye kadar itmeyi başarıyor. Ardından sert bir diz darbesi vuruyor rakibine. Şimdi sırtına da sert bir yumruk indiriyor ve Sami Zayn yere oturuyor! Sırtı köşeye yaslanmış vaziyette. Anderson onu tekmelemeye başlıyor. Bu sırada hakem gelip bırakmasını söylüyor. Anderson bırakıyor şimdi. Ardından tekrar üzerine gidiyor rakibinin. Şimdi kafasından tutuyor ve kaldırıyor ayağa. Ardından kolundan tutuyor ve karşı köşeye fırlatıyor. Zayn köşeye yaslanıyor. Anderson koşuyor onun üzerine. Zayn HIGH KNEE ile karşılıyor! Ardından köşeye oturuyor. Anderson tekrar dönüyor rakibine doğru. Şimdi DIVING CROSSBODY ile atlıyor!!!! Tuş pozisyonundalar. 1...2... atıyor Anderson. Zayn şimdi kaldırıyor rakibini. Karnına bir tekme vuruyor. Ardından EXPLODER SUPLEX ile yere seriyor yine!! Tekrar tuş deniyor. 1...2... Anderson atıyor yine. Zayn şimdi rakibinin kafasını yakalıyor ve Head Lock bağlıyor!! Pozisyonu tam sağlayamadığı için Anderson çabuk ayağa kalkıyor. Şimdi rakibinin karnına dirsek vuruyor. Ardından yüzüne de bir tane! Zayn kilidi bırakmak zorunda kalıyor!! Anderson şimdi yumruk sallıyor rakibine. Ama Zayn eğilip iplere koşuyor! Sekiyor ve geliyor rakibine doğru. Anderson onu LEG LARIAT ile indiriyor yere!! Şimdi koşuyor iplere ve sekiyor. Ardından RUNNING SENTON!!! Şimdi bekliyor rakibinin kalkmasını. Zayn yavaş yavaş kalkmaya başlıyor. Anderson karnına tekme atıyor ve rakibinin kafasını bacaklarının arasına alıyor!! Ama Zayn rakibini kaldırıp arkaya atmayı başarıyor!!! Anderson kalkıyor hemen ve koşuyor rakibine. SCOOB SLAM ile yapıştırıyor Zayn! Anderson tekrar kalkıyor. Sami Zayn omzunu rakibinin karnına dayıyor ve köşeye kadar itiyor! Arka arkaya SHOULDER ATTACK vurduktan sonra geriliyor iyice ve HELLUVA KICK için taunt atmaya başlıyor!!!!!  Anderson doğruluyor şimdi. Zayn koşuyor... Anderson çekiliyor!!!! Zayn köşeye çakılıyor şimdi!!!!! Anderson geriliyor bu kez! Zayn şimdi bacağını köşeden kurtarıp dönüyor ringe.. SUPERKICK!!! SUPERKICK!!!! Anderson SUPERKICK ile yere indiriyor!!! Hemen tuş deniyor. 1...2....3!!!!

14 Mart Showdown * LIVE * Fc5f67345a963669764a22f736453ac3
Karl Anderson bireysel kariyerinde Showdown'da ilk galibiyetini alıyor! Anderson taunt atarken reklama gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, bir müzik duyuluyor.

Man With a Plan!

14 Mart Showdown * LIVE * 054_RAW_10312016mm_1656-a92cf6366ddd4ed503860cbde8b58f0a

Yeni PWE Hardcore Şampiyonu, The Brian Kendrick geliyor. Elinde mikrofon var.

The Brian Kendrick: Bayanlar ve baylar, sizlere yeni PWE Hardcore Şampiyonunuzu takdim ediyorum. Kendisi PWE Apocalypse II de Dolph Ziggler'ı yenerek bu unvana ulaştı, işte PWE Hardcore Şampiyonunuz, The Brian Kendrick. Herkes şampiyonu selamlasın.

Kendrick ringe giriyor ve köşeye çıkıyor.

14 Mart Showdown * LIVE * BCyBnzX

Brian Kendrick kemeri ile taunt atıyor ve köşeden inip mikrofon alıyor.

The Brian Kendrick: Olamaz dediğiniz şey oldu. 39 Yaşında ki Brian Kendrick PWE'ye döndü ve PWE de çok şey başarmış olan birini yenerek bir kemer kazandı. Herkes dedi ki, Dolph Ziggler güçlü bir rakip. Arkasında adamları var, asla kazanamazsın, sana o şansı vermezler dendi. Fakat ne oldu ? Adamları onun kazanması için parmaklarını bile kıpırdatmadı ve adil bir maçta Dolph Ziggler'ın yenilebileceğini gösterdim. Ve PWE de yeni bir çağdayız. The Brian Kendrick çağını yaşıyoruz. Bu Hardcore kemeri sadece bir başlangıç. Sadece verilen bir mesaj. Ve dikkate alınmadığı taktirde bazı kişileri bazı şeylerden men edecek. 

The Brian Kendrick: Şirkette ki güreşçilerin çoğundan yaşlı olsam da hala bunu yapabiliyorum. Hatta çoğu kişiden daha iyi yapıyorum fakat beni altlar da saklarken onlar yükseklerde yer alıyor. Sorun değil, o yükseğe çıkar ve onları indiririm. Önceleri başı boş takıldığım için çok ciddiye alınmadım fakat şu ana bakın. Karşınızda Hardcore Şampiyonu olarak duyuyorum ve sizler beni selamlıyorsunuz, arada tapan bir kaç kişi de gördüm. Ürkütücü olsa da hoşuma gitti. Bundan 3 ay sonra ise şu an da olduğum yerden çok daha farklı bir yerde olacağım. Çok daha yukarılarda bir yerde.

Bir müzik duyuluyor.

Fight!

14 Mart Showdown * LIVE * Owens-620x350

Kevin Owens geliyor.

Owens ringe giriyor ve mikrofon alıyor, Kendrick ile arasına mesafe koyuyor.

Kevin Owens: Yani sen bundan 3 ay sonra çok daha yüksek yerlerde olacaksın öyle mi ? Güzel espriydi Brian, böyle devam et. Ama bir anlığına ciddi olalım. Ben şu an senin olduğun ve olabileceğin yerden daha yukarıdayım ve senin 3 ay sonra ben senin olup ve olabileceğinden yerden daha da yukarıda olacağım. Çünkü sende o kıvılcımın olduğunu sanıyorsun ama yok. Bende var. Bende ki kıvılcım o kadar özel ki, anlatmaya kelimeler yetmiyor.

14 Mart Showdown * LIVE * Brian-Kendrick-cruiserweight-division-Raw

Kendrick ona yaklaşıyor ve kemerini kaldırıyor.

The Brian Kendrick: Güzel konuşuyorsun ama bir icraat yok. Apocalypse de ne yaptın Kevin ? Universal Kemeri için yapılan Elimination Chamber maçında ilk elendin. Apocalypse de ben ne yaptım peki ? Hardcore maçında Hardcore kemerini kazandım. Benim açımdan bakarsak sende bir şey yok fakat sızlanmaya devam ediyorsun. Ama ne kadar acınası olduğunu göstermekten utanıyorsun o yüzden bunu saklıyorsun.

Kevin Owens: Belki öyledir. Belki öyle değildir. Göreceğiz.

Owens mikrofonu Kendrick'in kafasına geçiriyor. Owens ona bir kaç tekme atıyor ve hakem çağırıyor. Bir hakem koşarak geliyor, KO zili çal maç başlasın diyor.

Hardcore Match for PWE Hardcore Championship

The Brian Kendrick (c) vs Kevin Owens
Owens ona bir kaç yumruk patlatıyor. Ayağa kaldırıyor onu ve belinden yakalıyor, Saito Suplex yapıyor, tuş deniyor Owens 1.. 1.15.. de atıyor Kendrick. KO ayağa kalkıyor, Kendrick'i de kaldırıyor ama Kendrick onu ittiriyor ve Backhand Chop vuruyor, bir kaç da yumruk atıyor ona ve iplere koşuyor... AMA KO onu saçından yakalıyor ve kendine çekiyor, karnına diz darbesi vuruyor Owens ve iplerden sekiyor. KO iplerden dönüyor, Leg Lariat vuruyor Brian ve tuşa gidiyor 1.. de atıyor Kevin. Kendrick hemen kalkıyor ayağa ve rakibini kaldırıyor, karnına tekme atıyor ve boynundan yakalıyor, SLICE BREAD #2!!! yapıyor... Kendrick geri atıp onu yere vuracak iken Owens onu iplere bırakıyor, Kenrick en üst ipte sallanıyor derken... Owens SUPERKICK! vuruyor. Owens köşe yastığını söküyor ve şampiyonu kaldırıyor ayağa, kafasını köşede ki demire 3 kez vuruyor ve Corner Clothesline da yapıyor. Kendrick sallanırken Owens onun karnına tekme atıyor ve kafasını bacaklarının arasına sıkıştırıyor, TURNBUCKLE POWERBOMB geliyor. Kendrick sırtını demire çarpıyor, sırtını tutarak ilerliyor, KO onu havaya atıyor ve POP-UP POWERBOMB!!! geliyor. Owens tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor. Owens yeni şampiyon.

14 Mart Showdown * LIVE * 660xNx040_RAW_02152016jg_0519-1403264817-730x411

Hakem ona kemeri getiriyor. The Brian Kendrick'in sevinci 2 gün içinde son buluyor. Owens kemeri bir yana bırakıyor ve Kendrick'e saldırıyor.

Owens onun üstüne çıkıyor ve kafasına art arda yumruk darbelerini geçiriyor. Owens ayağa kalkıyor ve Running Senton yapıyor ona. KO onun üstüne gitmek istiyor ama hakem durduruyor onu. Owens ne ayaksın hakem diyor ve onun karnına bir yumruk atıyor Owens ve hakeme Vertical Suplex yapıyor. Owens hakemi tutuyor ve dışarı atıyor, Kendrick'i kaldırıyor ayağa ve LARIAT çakıyor ona, Kendrick takla atarak düşüyor yere. Owens devam edecek iken bir müzik duyuluyor.

Domination!

14 Mart Showdown * LIVE * Bobby-lashley-tna

Bobby Lashley geliyor.

Lashley koşarak ringe geliyor, Owens da gel sıra sende diyor. Lashley ringe giriyor, KO onun üstüne gidiyor, Lashley BIG BOOT vuruyor ona. Owens hemen kalkıyor ayağa, Lashley ona bir yumruk atıyor ama Owens eğilerek kurtuluyor. Lashley arkasına dönüyor Owens ona bir yumruk atıyor, bir tane daha atıyor ve 3. yumruk sallıyor ama Lashley blokluyor ve ona bir yumruk atıyor. Bobby Lashley bir yumruk daha atıyor ama bu sefer de Owens eğiliyor ve kurtuluyor. Kevin Owens onun arkasına geçiyor ama orta iplerden geçerek ringden çıkıyor Owens, kemerini de alıyor. Lashley gelsene diyor, Owens onu dikkate almıyor. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gider.

Kameralar arka alanda. Cesaro geliyor ekrana. Derin bir nefes alıp konuşmaya başlıyor :

14 Mart Showdown * LIVE * Cesaro.0.0

Cesaro : PWE'deki varlığım hiçbir zaman sürekli olmadı. Belki de bu durumu bir daha gözden geçirmeliyim. Güreşmeyi seviyorum. Güreşi seviyorum. Ringe çıkmayı, binlerce insanın önünde mücadele etmeyi seviyorum. Gördüğünüz gibi bir süredir burdayım. Ancak bu sefer gitmeye hiç niyetim yok. Çünkü ertelenmiş olan yapılacak işler var. Dahası yükseğe çıkması gereken birisi var! Sami Zayn! Burası birçok süperstarın bulunduğu büyük bir yer. Bunu biliyorum. Ancak kimse benim yapabileceklerimi tahmin edemiyor. Bende olan potansiyeli kimse bilmiyor. Millet, artık öğrenme vakti.

Kadrajdan çıkıyor Cesaro. Tekrar ringe dönüyoruz.

More Than One Man!

Konser zamanı geldi çattı.

14 Mart Showdown * LIVE * Heath_Slater_bio

Heath Slater geliyor.

14 Mart Showdown * LIVE * Heath-slater-05adelaide07290108-1375211513

Heath Slater aprona çıkıyor ve bir taunt atıyor. O sırada ring de hazırlanıyor, bir mikrofon ve gitar geliyor ringe, ringin etrafını da biraz süslemişler.

14 Mart Showdown * LIVE * Heath-slater

Slater mikrofonu ayarlıyor ve test ediyor.

Heath Slater: Deneme 1, deneme 2, ses. Öhom. Çalışıyor.

Slater bir taunt atıyor.

Heath Slater: Konserime başlamadan önce bir kaç şey söylemek istiyorum. Bana burada, PWE Showdown da bir konser vermeme izin veren herkese teşekkür ediyorum. Çocukken hep güreşçi veya bir rock yıldızı olmak isterdim. Ve şu an ise ikisi birdenim. Ve tek başımayım. Bir kaç kişiye teklif yapmıştım ama hepsi beni geri çevirdi. Ama onlar sanattan anlamıyorsa benim yapabileceğim bir şey yok. Fakat The One Man Band, Heath Slater müzik hayalinden vazgeçmiyor. Size söyleceğim bu şarkıyı ben yazdım ve kendi başıma yapmaya çalıştığım albüme koydum. Daha bitmedi ama albümün adı, THE ONE MAN BAND BABY!!! Çok akılda kalıcı dimi ? Neyse şimdi şarkıya geçelim. Bu şarkı tüm sevipte kavuşamayanlara gelsin.

14 Mart Showdown * LIVE * X240-VTR

Slater yerden gitarı alıyor.

Heath Slater: My Way...

Bir müzik duyuluyor.

Sasquatch!

14 Mart Showdown * LIVE * 20120402_raw_brock_lesnar

''Beast Incarnate'', Brock Lesnar geliyor.

14 Mart Showdown * LIVE * Brock-lesnar-mic-1459596920-800

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Brock Lesnar: Heath Slater öncelikle bilmeni istediğim bir şey var. Konserini böldüğüm için hiç pişmanlık duymuyorum. Yeni başlamıştın ama berbat olacaktı ve senin şarkı söylemeni istemedim. Çok sıkıcısın, seni ne diye buralarda tutuyorlar hiç bir fikrim yok. Fakat senin konserin ve müzik hayallerin az önce ''Beast Incarnate'', Brock Lesnar tarafından bitirildi, şimdi eşyalarını topla ve buradan git.

Heath Slater: HAYIR!

Brock Lesnar: Ne dedin ?

Heath Slater: Hayır dedim. Çünkü senden emir almıyorum ben. Asla da almam. Sen müziğin katilisin, katili.

Brock Lesnar sırıtmaya başlıyor, Heath Slater o sırada mikrofonu atıyor ve GİTARI LESNAR'A SALLIYOR... AMA Lesnar eğiliyor. Slater arkasını dönüyor, Lesnar Clothesline ile indiriyor onu. Slater kalkıyor ve Brock bir Clothesline daha vuruyor. Slater kalkmaya çalışırken Big Boot vuruyor Lesnar ve kaldırıyor onu köşeye kadar götürüyor ve yaslıyor oraya, Brock sağ sol yumrukları vuruyor Heath'e. Lesnar onu biraz patakladıktan sonra yakalıyor ve Overhead Belly to Belly Suplex!! ile onu ringin ortasına atıyor. Slater yerde cebelleşirken Lesnar onu kaldırıyor ve Body Slam ile bir daha atıyor. Slater sırtını tutarken Brock onu kaldırıp omuzluyor ve F-5!!! yapıyor.

Bir müzik duyuluyor.

Sheepherder!

14 Mart Showdown * LIVE * Ccd42eca61ebeb536763aeb78932a87d

Erick Rowan geliyor.

Rowan'ın geçen haftadan Lesnar ile sorunları vardı. Erick Rowan koştura koştura geliyor ringe ve maskesini çıkartıp Lesnar'a atıyor.

Lesnar 1 saniyeliğine boşta kalıyor ve Rowan ona saldırıyor. Yumrukları geçiriyor. Rowan bir sürü yumruk patlattıktan sonra Lesnar'ı ittiriyor ve SPIN KICK! vuruyor ona. Brock tam yıkılmıyor, Rowan ona uzanıyor... AMA Lesnar onun arkasına geçiyor ve belinden yakalıyor, German Suplex ile atıyor. Erick Rowan ayaklanıyor ve onun üstüne gidiyor, Lesnar onu yakalıyor ve Belly to Belly Suplex ile yere çakıyor. Brock Lesnar ayağa kalkıyor ve taunt atıyor, bu arada Heath Slater Rowan'ı tutuyor ve dışarı çekiyor. Lesnar hemen arkasını dönüyor ve yakalamayı deniyor ama yetişemiyor. Lesnar onları ringe davet ediyor ama ikiliden cevap gelmiyor.

Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Catch Your Wretched Kings!

14 Mart Showdown * LIVE * Balor

PWE Television Şampiyonu Finn Balor geliyor.

Ambition And Vision!

14 Mart Showdown * LIVE * Austin-Aries-9

Austin Aries ringe geliyor. Yanında Marty Scurll var.

Non Title Singels Match

Finn Balor vs Austin Aries

Zil çalıyor , ikili lock up giriyor , Aries üstün çıkıyor Balor'a knee vuruyor , Balor diz çöküyor, Aries Balor'ı oturur pozisyona getiriyor ardından köşeye çıkıyor , Balor oturur pozisyonda dururken Aries diving back elbow yapıyor , Balor boynunu tutarak apron'a doğru yuvarlanıyor , Aries apron'daki Balor'ı kaldırıyor , Balor iplerin üstüne jaw breaker yapıyor , Aries boğazını tutarak Balor apron'dan hızlıca top rope'a çıkıyor , Aries Balor'a doğru yöneldiğinde Balor'dan MISSILE DROPKICK GELİYOR!! Aries düşüyor ringin dışına doğru yuvarlanıyor , Balor ellerini açıp taunt yapıyor , Aries ayağa kalkıyor ringe doğru yöneldiğinde Balor'dan SUICIDE DIVE!!  Balor Aries'ı kaldırıyor ama Aries kalkar kalkmaz Balor'a Headbutt vuruyor , Balor burnunu tutarken  Aries Balor'ı yakalıyor Shin breaker yapıyor!! Aries Balor'ı bırakmadan apron'un üstüne SAITO SUPLEX YAPIYOR!! Balor apron'un üstünde kalıyor , Aries Balor'ı ringe doğru itiyor , Aries apron'a geçiyor Balor'a SLINGSHOT SOMERSAULT SENTON YAPIYOR!! Aries tuşa gidiyor 1...2...2.5....attı. Aries köşeye doğru geçiyor Balor'ın kalkmasını bekliyor , Balor ayağa kalkıyor Aries'a doğru yöneliyor , Aries'dan DISCUS ELBOW SMASH!! Balor altından geçerek sıyrılıyor Aries'ın arkasında kalıyor , Aries tekrar Balor'a yöneldiğinde Balor'dan PELE KICK GELİYOR!! Aries yere düşüyor , Balor Aries'ı kaldırıyor LIFTING INVERTED DDT YAPIYOR!! Ama Aries kaldırmasına izin vermiyor dönerek kurtuluyor lariat vuruyor , Balor yere düşüyor , Aries yerdeki Balor'ın boynunu yakalıyor VE LAST CHANCERY YAPIYOR!! Balor direniyor!! Balor pes etmemekte ısrarcı iplere doğru yöneliyor , Aries iyice zorluyor ama Balor sürünerek iplere ulaşıyor , Aries bırakıyor , Balor apron'dan ayağa kalkıyor , Aries'da apron'a geliyor , Aries Balor'a suplex deniyor ama Balor izin vermiyor Aries'ın karnına tekme atıyor , Aries karnını tutarken Balor Aries'ın boynundan tutarak Aries'ı ters çeviriyor VE APRON'UN ÜZERİNE  LIFTING INVERTED DDT YAPIYOR!! Aries dışarda yerdeyken Balor apron'dan dışarıya DIVING DOUBLE FOOT STOMP YAPIYOR!! Balor Aries'ı kaldırıp ringe sokuyor , Aries ringde yerde iken Balor top rope'a çıkıyor taunt yapıyor VE COUP DE GRACE!! Aries son anda çekiliyor , Balor boşa atlıyor , Aries iplere tutunarak ayağa kalkıyor , Balor Aries'ın üstüne doğru koşuyor , Aries eğiliyor , Balor ringin dışına düşmemek için son anda ipleri tutuyor apron'da kalıyor , Aries apron'daki Balor'ın boynunu yakalıyor VE BRAINBUSTER İLE RİNGE SOKUYOR!! Aries hızlıca top rope'a çıkıyor VE 450 SPLASH!!  Balor çekiliyor son anda , Aries karın üstü düşüyor , Balor ayağa kalkıyor Aries'ı kaldırıyor ama Aries Balor'a yumruk atıyor , Balor geriliyor , Aries'dan DISCUS ELBOW SMASH!! bu sefer başarılı oluyor! Balor yerde kalıyor Aries ise tuşa gidiyor 1...2...2.888...attı. Aries Balor'ı ayağa kaldırıyor köşeye fırlatıyor , Aries hızını alıyor ve köşedeki Balor'a IED YAPIYOR!! Balor düşmüyor , Aries tekrar karşı köşeye gidiyor hızını alıp koşuyor ama bu sefer Balor hareketleniyor VE SLING BLADE!! ikisi de yerde kalıyor.

Finn Balor kendini toparlıyor ve tuş deniyor 1.. 2.. de Aries atıyor. Balor ayağa kalkıyor, bu arada Marty Scurll aprona çıkıp ona laf atıyor, Balor işine bak diyor. O anda arkadan Aries Balor'a vuruyor ve onu kaldırıp omuzluyor hemen, Rolling Fireman's Carry Slam yapıyor. Aries ayağa kalkıyor ve Scurll'ün elini sıkıyor. Hakem Scurll'ü işaret ediyor ve arkaya git diyor. Aries ve Scurll ne oldu derken arkadan Balor Aries'i Scurll'e ittiriyor ve Scurll düşüyor aşağı, Balor Aries'i ROLL UP!!! alıyor... AMA bırakıyor onu Finn. Aries kafasını kaldırıyor, PELE KICK!! vuruyor Balor. Austin kendini köşede buluyor. Balor köşeye doğru koşuyor ve Running Front Dropkick vuruyor. Austin Aries öne doğru süzülüyor, Balor onun karnına bir tekme atıyor ve yakalıyor onu, BLOODY SUNDAY!!! yapıyor. Finn tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor. Finn Balor kazanıyor.

14 Mart Showdown * LIVE * 06_NXT_01152015ej_0802

Hakem elini kaldırmaya geliyor ama Balor onu itiyor ve taunt atıyor. Hakem kemerini getiriyor ona. Balor kemere bir bakıyor ve alıyor kemeri, ringden iniyor. Hayranlardan bazıları ile ağız dalaşına giriyor Finn, arka alana gidiyor.

O arada Marty Scurll ringe giriyor.

14 Mart Showdown * LIVE * 306bd13adf7a3544efa50c0613e7ca21f986eb66_hq

Scurll Aries'in kalkmasına yardımcı oluyor. İkili ayakta dikilirken bir müzik duyuluyor.

Trouble!

14 Mart Showdown * LIVE * 0ec3f6e307f3744beb2d8c328d0c02ec

Ethan Carter III geliyor.

14 Mart Showdown * LIVE * D78485ab9a7fdb26c20e1a5bfc82ba8c

Carter ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor.

Ethan Carter III: İkinizin partnerliği iyi gidiyor gibiydi fakat bir kaç gündür aksilikler yaşıyor gibisiniz. Marty Scurll önce Special Event'i kaçırdın ve Tag maçında senin yerini ben aldım ve Austin Aries'e senin olduğundan daha iyi bir partner oldum. Bu akşam da partnerini başarısızlığa sürükledin Marty. Ve Austin, senin içinde bir teklifim var. Bu düşük kaliteli adam ile ilişkini sonlandır ve EC3 ile bir ortaklığa başla. Artık 2017'deyiz. Tag Team Güreşinde partner, takım arkadaşı, kardeş olmak bir fark yaratmıyor. Fakat ortaklık ise çok başka bir alem. Ben sana bir ortaklık teklif ediyorum. The Greatest Man That Ever Lived ve The Top Man ortaklığı neler yapabilir düşün.

EC3 ona elini uzatıyor, Aries de onun elini sıkıyor. Scurll ne oldu diye bakar iken Aries ona DISCUS ELBOW SMASH! vuruyor ve EC3 yakalıyor onu, ONE PERCENTER!!! yapıyor. EC3 & Aries ortaklığı hızlı ve güçlü bir başlangıç yapıyor. Onlar taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Main Event zamanı!

14 Mart Showdown * LIVE * Booker-t-michael-cole-jbl-1427975052

Michael Cole : Bayanlar Baylar, şimdi heyecanlı bir maç başlayacak. Alberto Del Rio Roman Reigns'i yenmeyi başarmıştı. 

JBL : Ancak Sheamus en ufak bir rehavette dişlerini döker Maggle! ( offf kendimi övdüm ).

Booker T : Del Rio para verip şuraya bir kamyon adam gönderse ya.

JBL ve Michael Cole Booker T'ye bakarken Ricardo Rodriguez geliyor.

14 Mart Showdown * LIVE * 20130701_light_ricardo2_c-1406788019

Ricardo Rodriguez : Bayanlar Baylar, karşınızdaaa, yeni Kıtalararası Şampiyooooonnnnn Aaaaaalbertooooooo Deeeeel RRRRRRRiooooooo!!

Realeza!

14 Mart Showdown * LIVE * Alberto-Del-Rio-Entrance-Al102

Alberto Del Rio seyircinin desteğiyle ringe geliyor. Rakibini beklemeye başlıyor.

Written In My Face!

14 Mart Showdown * LIVE * WWE-Sheamus-Entrance-at-Smackdown

Ringe geliyor o da.

Non Title Match

Sheamus vs Alberto Del Rio

Hakem zili çalıyor ve Main Event başlıyor! İkili birbirleri etrafında bir iki tur atıyorlar. Ardından Del Rio Sheamus'un üzerine gidiyor ancak Sheamus rakibinin karnına diz vuruyor! Ardından mayosundan ve kafasından tutup köşe direğine fırlatıyor!! Hızlı başladı maç. Del Rio köşe direğine tutunurken Sheamus geliyor arkasından ve belinden çekiyor. Bir kere daha itiyor ve rakibinin kafasını köşeye çarpıyor! Ardından kendisine çeviriyor ve karnına tekme vuruyor. Hakem köşeden ayrılmalarını söylüyor. Sheamus bir tekme daha atıp bırakıyor. Del Rio köşeye tutunarak ayağa kalkıyor. Sheamus koşuyor üzerine. Del Rio çekildi şimdi! Sheamus köşeye çarpıyor bu kez! Del Rio hemen Roll-Up'a alıyor rakibini!! 1...2...2.60! Son anda atıyor Sheamus!! Şok olmuş biçimde bakıyor hakeme doğru. Bu sırada Del Rio Sheamus'un kafasına sert bir BACK KICK indiriyor! Tekrar tuş deniyor. 1...2... attı Sheamus! Del Rio şimdi kafasından tutuyor ve kaldırıyor rakibini. Ardından kolunu tutunuyor ve DOUBLE KNEE ARMBREAKER yapıyor! Sheamus acı içinde kolunu tutuyor! Del Rio tekrar kafasından tutuyor ve kaldırıyor rakibini. Bu kez BACKSTABBER yapıyor!!! Sheamus şimdi köşeye doğru sürüklüyor kendisini. Del Rio dokunmuyor rakibine. Sheamus şimdi köşeden destek alarak kalkıyor ayağa. Del Rio koşuyor Step Up Enzuigiri için.. Sheamus bir anda koşuyor rakibine WAR SWORD ile yere indiriyor! Del Rio kalkıyor ve Sheamus'tan bir WAR SWORD daha!! Del Rio tekrar kalkıyor! Sheamus onu tutuyor kolundan ve iplere yolluyor. Del Rio iplere tutunuyor ve gitmiyor rakibine! Sheamus şimdi ağır adımlarla yaklaşıyor. Del Rio bir anda eğiliyor ve karşı iplere koşuyor. Sheamus hemen dönüyor ona doğru. Del Rio'dan CROSSBODY geliyor!!!!

Şimdi Del Rio elleriyle kalk işareti yapıyor rakibine. Sheamus kalkıyor şimdi. Del Rio tek kolundan yakalıyor.. Ama hayır! Sheamus bir anda IRISH CURSE BACKBREAKER yapıyor ona!!!! Del Rio kendisini iplere sürüklüyor şimdi. Ardından apron tarafına geçiyor. Sheamus geliyor hemen! Rakibini yakalıyor ve TEN BEATS OF THE BODHRAN pozisyonuna alıyor!! Ve seyircinin desteğiyle indirmeye bağlıyor yumrukları! 1...2....3...4...5...6...7...8...9...10!! Del Rio kendisini bırakıyor ve ringin dışına düşüyor!! Sheamus ringte taunt atıyor!!! Ricardo şimdi Del Rio'nun yanına geliyor ve kalkmasına yardımcı oluyor. Del Rio kalkıyor ve hemen ringe giriyor. Sheamus onu yakalamak istiyor ama Del Rio rakibinin kaval kemiğine bir LOW KICK vuruyor!! Sheamus tek dizinin üzerine düşüyor. Del Rio şimdi bir tekme de suratına indiriyor Sheamus'un! Ardından bacaklarından tutuyor ve köşeye doğru çekiyor!! Şimdi köşeye çıkıyor Del Rio. Ve DIVING DOUBLE FOOT STOMP ile atlıyor!!!! Ama Sheamus çekiliyor!!! Del Rio yerde bir takla atıyor ve ayağa kalkıyor! Şimdi Sheamus yakalıyor rakibini ve WHITE NOISE!!!! Hemen tuş deniyor. 1...2...2.50'de atıyor Del Rio!! Sheamus şimdi kalkıyor ayağa. Ağır ağır BROGUE KICK tauntlarına başlıyor! Şimdi köşede rakibinin kalkmasını bekliyor. Del Rio durumu farkedince kendisini karşı köşeye sürüklüyor. Sheamus sinirleniyor ve geliyor rakibinin yanına! Del Rio zekice bir hamle daha yapıyor ve bacağından tutup çekiyor!!! Sheamus kafasını köşeye çarpıyor!!! Del Rio şimdi BACKSTABBER yapıyor!!!! Bu sırada Ricardo'nun cırtlak sesini duyuyoruz! Çılgınlar gibi destekliyor patronunu!! Del Rio iyice gaza geliyor ve kalkmasını bekliyor rakibinin!!!

Sheamus şimdi kalkıyor! Del Rio koşuyor ona doğru! Sheamus yakalıyor ve bir kez daha IRISH CURSE BACKBREAKER ile yere seriyor!!!! Ardından iplerin yanına geliyor ve Ricardo'ya laf atmaya başlıyor!!! Ricardo ve Sheamus diyalog halinde iken bir anda Del Rio Sheamus'u Roll-Up'a alıyor!!!! 1...2...3!!!!

14 Mart Showdown * LIVE * Vlcsnap-2012-11-08-03h04m55s142

Sheamus şok oluyor şimdi!!!! Hakem Del Rio'nun elini kaldırmak ve kemerini vermek için geliyor. Ama Sheamus bir hışımla kalkıp Del Rio'ya sert bir yumruk vuruyor ve Del Rio yere yapışıyor!! Ricardo geliyor ringe patrounu kurtarmak için. Sheamus onu itiyor ve Del Rio'yu yumruklamaya devam ediyor. Ricardo tekrar geliyor! Sheamus kalkıyor ayağa ve Ricardo'ya sert bir yumruk vuruyor!!! Ricardo'da yerde şimdi!!! Sheamus çıldırmış gibi saldırıyor ikiliye!!! 

Bu sırada bir müzik duyuluyor!!!!

Electrifying!

14 Mart Showdown * LIVE * Rock28

The Rock geliyor ringe!!!! Sheamus, Rock girdiği anda iniyor ringten!!! Şimdi ona bakarak sırıtıyor! Rock tek eliyle Del Rio'nun kalkmasına yardımcı oluyor!! Ardından bir anda o da ringten iniyor!!! Sheamus seyircilerin arasından kaçıyor! Rock peşinde onu kovalıyor!!!! Del Rio kemerini alıyor ve kalkıyor!!! Tam kemerini havaya kaldırdığı sırada, bir müzik daha duyuluyor!!!!

The Truth Reigns!!!

14 Mart Showdown * LIVE * CqbnrFnXgAApUwq

Roman Reigns ağır adımlarla ringe geliyor! Del Rio kemeri kenarı bırakıyor. Roman, Del Rio'nun karşısına geçiyor. İkili face to face yaparken şovun sonuna geliyoruz.

En son Achilles tarafından Salı 14 Mart 2017, 21:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 19:57

Tebrikler yeniden Goldberg'e.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 19:59

Aynen Goldberg'e bir kere daha tebrikler
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:02

AKTIFLIK AKIYOR AKIYOR.
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:03

uff slimeın aleyküm uzun zamandır şov takip etmiyordum
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:04

Sandor Clegane demiş ki:
Geldi mi lan internetin
The King Of Spear
Main Eventer
Main Eventer
The King Of Spear

REP Puanı : 3

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:05

Sağolun beyler size de tebrikler, çok iyi mücadele ettiniz.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:06

Part geldi
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:07

Offf bonnnnboş segmentler hacı.
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:07

Selamun aleyküm
Oberyn Martell
Main Eventer
Main Eventer
Oberyn Martell

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:09

Achilles demiş ki:
Sandor Clegane demiş ki:
Geldi mi lan internetin
EVET
EVET
EVET
EVET
EVET
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:10

Part geldi
leo
Admin
Admin
leo

REP Puanı : 30

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:12

machine GUN
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:12

Biraz ıkınsak belki sayfa atlarız
The Chosen One
Main Eventer
Main Eventer
The Chosen One

REP Puanı : 8

MesajKonu: Geri: 14 Mart Showdown * LIVE *   14 Mart Showdown * LIVE * EmptySalı 14 Mart 2017, 20:13

Konsere kalınır aga

14 Mart Showdown * LIVE *
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» 22 Mart Showdown *LIVE*
» 29 Mart ShowDown *LIVE*
» 21 Mart Showdown *LIVE*
» 28 Mart Showdown *LIVE*
» 7 Mart Showdown *LIVE*