PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

7 Mart Showdown *LIVE*

+7
El Presidente
Mamy D Way
Excellence of Execution
Perfect 10
Connecticut Blue Blood
The Charismatic Enigma
Ace of Diamonds
11 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

7 Mart Showdown *LIVE* Empty
MesajKonu: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 18:59

Click Click Boom! Showdown introsu eşliğinde şov başlıyor!

7 Mart Showdown *LIVE* Booker-t-michael-cole-jbl-1427975052

Michael Cole: PWE Evreni, Salı akşamlarının değişmezi Showdown da JBL ve Booker T ile sizlerle birlikteyiz.

JBL: Ortam git gide kızışıyor Maggle. Special Event bu Pazar akşamı gerçekleşecek.

Booker T: Çok fazla şey ortada ama sadece bir kişi hepsini alabilecek.

Bir müzik duyuluyor.

Sasquatch!

7 Mart Showdown *LIVE* 20120402_raw_brock_lesnar

''Beast Incarnate'', Brock Lesnar geliyor.

7 Mart Showdown *LIVE* Brock-lesnar-mic-1459596920-800

Ringe giriyor ve mikrofon alıyor.

Brock Lesnar: Geçtiğimiz hafta bu ringe geldiğim de aklımda olanları açıkça belli etmiştim. Herkesin anladığına eminim. Peki bu hafta ne olacak ? Geçen haftanın özetini mi göreceğiz, haftanın fragmanını mı göreceğiz, yoksa filmin tamamını mı göreceğiz ? Götüne güvenen varsa çıksın gelsin. The Beast Incarnate burada ve bekliyor. Çok beklememeniz yararınıza olur, çok sabırlı değilim ve avuç içim kaşınıyor. Kalıcı bir zarar verebilirim. Ama tabi ki de hastane masraflarını karşılayacağım.

Lesnar beklemeye başlıyor. Aradan biraz süre geçiyor ama gelen olmuyor.

Brock Lesnar: Tam tahmin ettiğim gibi. Cesareti olan biri yokmuş. Korkaklar. Bir de kendilerine adam derler---

Bir müzik duyuluyor.

Sheepherder!

7 Mart Showdown *LIVE* Ccd42eca61ebeb536763aeb78932a87d

Erick Rowan geliyor.

Michael Cole: Erick Rowan'ı uzun süredir görmüyorduk.

JBL: Ben öldüğünü sanmıştım maggle. Ölmediğine sevindim.

Booker T: Henüz ölmedi.

7 Mart Showdown *LIVE* 20150508_Rowan

Rowan ringe giriyor ve maskesini çıkartıyor. Lesnar'ın elinden mikrofonu alıyor.

Erick Rowan: Bir süredir ekranda gözükmem hala kavga edemediğim anlamına gelmez. Ve sen Brock Lesnar, insanlara karşı çok kabasın. Senden iğreniyorum. 3 Gündür atmadığım çöp gibisin. Kabadayı gibi takılıyorsun burada. Ve ne var biliyor musun ?  Ben kabadayıları sevmem.

Rowan mikrofonu ona doğru atıyor ve bir anda ona saldırıyor.

Booker T: Korktuğum başımıza geldi.

JBL: O dışarıda ki ambulans ilk kez işe yarayabilir.

Rowan bir yumruk atıyor, ardından bir tane daha atıyor. Rowan Lesnar'ın karnına bir tekme atıyor. Brock Lesnar karnını tutarken Rowan sırtına art arda darbeleri vuruyor. Rowan onu kaldırıyor ve bir tekme atıp iplere yolluyor. Lesnar iplerden dönüyor, Rowan SPIN KICK!!! vuruyor... AMA Lesnar eğiliyor ve arkasına geçip onu yakalıyor, GERMAN SUPLEX yapıyor. Rowan ayağa kalkıyor, Lesnar onu yükleniyor ve art arda yumrukları vuruyor. Lesnar yumruk atmayı bırakıyor ve bir anda alttan onu yakalıyor, Body Slam ile yere çakıyor. Rowan sırtını tutuyor, Lesnar onu kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor, Lesnar köşeye koşuyor ve Body Avalanche yapıyor, Belly to Belly Suplex ile onu ringin ortasına doğru atıyor. Rowan iyi başladı ama Lesnar üste geçti. Lesnar tauntlar atıyor, Rowan kalkıyor ayağa, Lesnar onu omuzluyor ve F-5!!! yapıyor.

Rowan yerde yatar iken Lesnar mikrofon alıyor.

Brock Lesnar: Koyun arkadaş fena değildi. Sonuçta buda bir başlangıçtı. Daha devamı gelecek.

Lesnar mikrofonu atıyor ve müziği çalmaya başlıyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda Sami Zayn ekranlara geliyor.

7 Mart Showdown *LIVE* Sami-zayn-explains-it-all

Zayn geçen hafta PWE return maçında Jimmy Havoc'un yardımı ile Bobby Lashley'i yenmişti.

Sami Zayn: PWE'deki varlığım hiçbir zaman sürekli olmadı. Belki de bu durumu bir daha gözden geçirmeliyim. Güreşmeyi seviyorum. Güreşi seviyorum. Ringe çıkmayı, binlerce insanın önünde mücadele etmeyi seviyorum. Gördüğünüz gibi bir süredir burdayım. Ancak bu sefer gitmeye hiç niyetim yok. Çünkü ertelenmiş olan yapılacak işler var. Dahası yükseğe çıkması gereken birisi var! Sami Zayn! Burası birçok süperstarın bulunduğu büyük bir yer. Bunu biliyorum. Ancak kimse benim yapabileceklerimi tahmin edemiyor. Bende olan potansiyeli kimse bilmiyor. Millet, artık öğrenme vakti.

Zayn yoluna devam eder, kameralar gecenin ilk maçı için ringe döner.

Trouble!

7 Mart Showdown *LIVE* 0ec3f6e307f3744beb2d8c328d0c02ec

Ethan Carter III geliyor.

PWE'nin eskilerinden ve bir süredir ortalıkta yoktu. Onu tekrar görmek güzel.

Swiss Made!

7 Mart Showdown *LIVE* Cesaro-Entrance-TB1031

Cesaro geliyor.

Onu da bir süredir görmüyorduk, umarım kalıcı olarak görmeye başlarız.

Singles Match
Ethan Carter III vs Cesaro

Zil çalıyor , EC3 ile Cesaro lock up ile başlıyor , Cesaro üstünlüğü sağlamaya çalışırken EC3 knee vuruyor , Cesaro karnını tutarken EC3 headlock bağlıyor , Cesaro diz çöküyor , EC3 Cesaro'nun sırtına knee vuruyor ,Cesaro oturur pozisyonda kalıyor EC3 ise iplere gidiyor gelirken Rolling Neck Snap yapıyor , Cesaro iplere doğru sürükleniyor ipler yardımı ile kalkmaya çalışırken EC3 Cesaro'yu yakalıyor ama Cesaro omzu ile EC3'yi dışarıya yolluyor , EC3 iplere tutunarak apron'da kalıyor , Cesaro'da apron'a geliyor EC3'ye suplex deniyor ama EC3 izin vermiyor Cesaro'nun karnını yumrukluyor, Cesaro bırakıyor EC3 Cesaro'yu omzuna alıyor VE RİNGİN DIŞINA GO HOME DRIVER YAPIYOR! Cesaro acı içinde kıvranırken EC3 vakit kaybetmeden Cesaro'yu kaldırıyor sert bir şekilde bariyerlere yolluyor! Cesaro kalkmak için çabalıyor , EC3 Cesaro'nun boynundan tutarak kaldırıyor ve bu sefer stepslere yolluyor! Cesaro tekrar yerde , EC3 Cesaro'yu ringe sokuyor , EC3 top rope'a çıkıyor , Cesaro ayağa kalkıyor , EC3'den DIVING CROSSBODY GELİYOR!! Ama EC3 havadayken Cesaro UPPERCUT VURUYOR!! EC3 çok vakit geçmeden kalkıyor , Cesaro EC3'yi köşeye yolluyor ardından CORNER EUROPEN UPPERCUT!! EC3 düşmüyor , Cesaro EC3'nin kolundan tutarak omzuna alıyor VE SWISSBLADE!! Cesaro tuşa gidiyor 1...2...2.555... attı. Cesaro  köşeye geçiyor EC3'nin kalkmasını bekliyor , EC3 kalkıyor Cesaro'dan DISCUS UPPERCUT!! Cesaro koşarken EC3'den FLAPJACK! Cesaro köşeye tutunarak kalkıyor , arkasını dönüyor VE EC3 SPLASH GELİYOR!! EC3 cesaro düşmeden Cesaro'yu yakalıyor VE COBRA CLUTCH YAPIYOR!! Cesaro yerde direniyor , gözü iplere gidiyor , elini iplere atmaya çalışıyor ama başarılı olamıyor , Cesaro ayağa zor bela kalkıyor , EC3 bırakmıyor , Cesaro sırtını köşeye vuruyor , EC3 bırakıyor , Cesaro köşedeki EC3'ye knee vuruyor , EC3 karnını tutarken Cesaro EC3'nin belini kavrıyor VE RİNGİN ORTASINA DOĞRU DELAYED GUTWRENCH SUPLEX YAPIYOR!! Cesaro yerdeki EC3'nin bacaklarından tutuyor VE CESARO SWING!! Ama EC3 son anda Cesaro'nun suratına tekme atıyor , Cesaro suratını tutarken EC3 iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor , Cesaro EC3'nin üzerine doğru koşuyor , EC3 Cesaro'yu son anda omzuna alıyor VE FIREMAN'S CARRY STUNNER!! EC3 tuşa gidiyor 1...2...2.777... attı.EC3 Cesaro'nun kalkmasını bekliyor , Cesaro kalkıyor EC3 Cesaro'yu yakalıyor VE ONE PERCERNTER!! Cesaro EC3'yi son anda iteliyor , EC3 iplere gidiyor gelirken Cesaro'dan dropkick geliyor , EC3 kendini ringin dışına bırakıyor , EC3 soluklanıyor ringe doğru yöneldiğinde ise CESARO'DAN SUICIDE DIVE GELİYOR!! EC3 spiker masasına tutunarak kalkmaya çalışıyor , Cesaro EC3'nin kafasını spiker masasına vurmaya çalışıyor ama EC3 Cesaro'nun suratına yumruk atıyor , Cesaro sersemliyor , EC3 Cesaro'yu ringin demirlerine yolluyor , Cesaro ringin demirlerine çarpıyor yere düşmeden EC3 yakalıyor VE BACK SUPLEX!! EC3 Cesaro'yu ringe sokuyor, EC3 Cesaro'yu kaldırıyor top rope'a çıkarıyor...

Şimdi rakibinin elini omzuna atıyor. SUPERPLEX!!!!! SUPERPLEX!!!! EC3 şimdi ayağa kalkıp taunt atıyor!!!!! Cesaro yavaş yavaş kalkıyor. EC3 hemen yakalıyor onu!! ONE PERCENTER!!!! Galibiyete çok yakın EC3! Hemen tuş deniyor. 1...2...3!!!!!! Maç bitiyor.

7 Mart Showdown *LIVE* 1f947782e717271204490444f8e4c9e5

EC3 return maçını kazanmayı başarıyor! Hakem gelip onun elini kaldırıyor. Bu görüntüler eşliğinde reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz.  Ricardo Rodriguez girişte beliriyor.

7 Mart Showdown *LIVE* 20130701_LIGHT_Ricardo2_C

Elinde bir mikrofon var. 

Ricardo Rodriguez: Beyler ve bayanlar, huzurlarınızda, Albertooooooooo Deeel Riiooo!

Realeza!

7 Mart Showdown *LIVE* Alberto-Del-Rio-With-Yellow-Car-awl157

Alberto Del Rio geliyor.

Intercontinental Şampiyonluğu için #1 Contender olmuştu geçen hafta.

7 Mart Showdown *LIVE* Alberto-Del-Rio-On-Mic

Alberto Del Rio: Dostlarım, geçen hafta AJ Styles ile zorlu bir maça çıktım. Hak yemeyi hiç sevmem, gerçekten zorluydu. İyi olan kimse, onun kazanacağı bir maçtı ve gördüğünüz üzere iyi olan bendim. (CHEER) Bu yüzden şu anda burada Kıtalararası Şampiyonluk Unvanının bir numaralı adayı olarak bulunuyorum. Rakibim herkesin kıçını tekmeleyeceğini söyleyip duran birisi. Evet, herkesin kıçını tekmeleyeceğini söylüyor ama işin ilginç yanı hiç bir zaman tekme attığını görmedim. Enteresan yumruklardan başka bir şeyini görmedim desem daha doğru olur sanırım. Ama yine de dürüst olmak gerekirse, yumruk adam biraz dişli bir rakip olacak gibi. Chris Jericho'yu yenmesi yaklaşık 2-3 ay sürdü. Bu büyük bir başarı öyle değil mi?

Bir müzik duyuluyor.

The Truth Reigns!

7 Mart Showdown *LIVE* Roman-Reigns-Entrance-Al122

PWE Intercontinental Şampiyonu Roman Reigns geliyor.

7 Mart Showdown *LIVE* Maxresdefault

Roman Reigns: Eğer amacın beni kızdırmaksa, açıkçası biraz başarılı oldun. Ama bunun sana bir faydası olacağını düşünüyorsan yanılıyorsun.

Ricardo Rodriguez: Patron henüz konuşmasını bitirmemişti.

Roman Reigns: Çünkü beni kızdırmış olman yiyeceğin 'yumruk' sayısını arttırmaktan başka bir şeye yaramaz. Beni kızdırdığın doğru ancak yinede sana engel olacak değilim. İnsanların gözünü boyamak bu dünyada iyi olduğun ender konulardan birisi. Benim iyi olduğum konu ise evet burada haklıydın, yumruk atmak. Öyleyse sen boş vaatlerle onları keklerken, bende seni yumruklayacağım. Yani herkes işini ya-

Ricardo Rodriguez: Patron henüz konuşmasını bitirme- 

Tam bu sırada Roman bir Uppercut patlatıyor Ricardo'ya! Ricardo amele sümüğü gibi yere yapışıyor. Del Rio Ricardo'yu yoklamak için eğiliyor ama Roman ona müsade etmiyor ve tuttuğu gibi yaka paça ringin dışına atıyor. Del Rio afallıyor ring dışında bir an için. Bu sırada Roman köşeye geçiyor ve Ricardo'nun kalkmasını bekliyor. Ricardo kalkıyor. ''UUUĞĞĞAAAAAAAAAĞĞĞĞĞ'' diye bağırıyor Roman... VE SPEAR!!! RICARDO PERT!!! 

Roman yere bıraktığı Kıtalararası Unvanını geri alıyor ve ring dışında duran Alberto Del Rio'la bakışmaya başlıyorlar. Del Rio'da öfke Roman'da ise alaycı bir surat ifadesi var. Bu görüntüler eşliğinde kameralar arka alana gidiyor.

Arka alanda ekrana Bobby Lashley geliyor.

7 Mart Showdown *LIVE* Attendance-news-tna-lockdown-post-match-video-bobby-lashley-mvp-comments

Bobby Lashley: Ben düz bir adamım. Fazla konuşmayı sevmem. Çünkü önemli olan icraat. Ben bunu her zaman olduğu gibi, Apocalypse II'de de yapacağım. Gerçekleşmesini istediğim şey bir maçtan daha fazlasıydı. Sonu olmayan bir kavga istiyordum. Ancak bunun PWE'de mümkün olmayacağını biliyorum. Burada yapmam gereken şey birinin kıçını yere sabitleyip 3 saniye boyunca yerde tutmak. Duyuyor musun Jimmy ? Yapmamız gereken şey bu! Ve ben bunu yaparken hiç zorlanmayacağım dostum. Seni yere serdikten sonra tek elimi havaya kaldıracağım ve zaten varolmayan itibarına da sert bir darbe vuracağım!

Lashley yerinden kalkıyor ve odadan ayrılıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, sırada heyecanlı bir maç var.

Space Demantia!

7 Mart Showdown *LIVE* Sami1

PWE Universal Şampiyonu Sami Callihan geliyor.

Invasion!

7 Mart Showdown *LIVE* Bill-Goldberg-Entrance-600x250

Goldberg geliyor.

Fight!

7 Mart Showdown *LIVE* Owens-620x350

Kevin Owens geliyor.

Triple Threat Match

Sami Callihan vs Goldberg vs Kevin Owens

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Owens ve Sami Goldberg'e dönüyorlar şimdi. Goldberg bir iki adım geri çekilip gard alıyor! Owens bir anda Sami'yi yumruklamaya başlıyor! Sert bir UPPERCUT vuruyor şimdi! Ardından kafasından tutuyor ve ringin dışına yolluyor!!!! Goldberg bu sırada hızla Owens'a doğru geliyor.Omuzluyor ve köşeye yaslıyor rakibini. Ardından arka arkaya SHOULDER ATTACK vuruyor! Şimdi rakibinin elini kendi omzuna atıyor ve EXPLODER SUPLEX yapıyor! Goldberg hırçın bir gülümseme atıyor ona. Ardından tekrar yaklaşıyor ve kafasından tutup kaldırıyor. Şimdi kolundan tutup iplere fırlatıyor. Bu sırada Sami Goldberg'in arkasından ringe dalıyor! Owens iplerden sekiyor ve Goldberg'e doğru koşuyor!! Goldberg BIG BOOT vuruyor Owens'a!!! Aynı anda Sami NOTHERN LARIAT vuruyor Goldberg'e!!!!!! Harika bir ana şahit olduk!!!! Sami hemen Goldberg'in üzerinde tuş deniyor. 1...2... atıyor Goldberg! Bu sırada Owens kendisini köşeye sürüklüyor. Köşeden destek alarak kalkıyor şimdi. Sami koşuyor onun üzerine ve CORNER CLOTHESLINE! Darbenin etkisiyle sersemliyor Owens. Sami şimdi kafasından tutuyor ve ikinci iplerin arasından ringin dışına yolluyor onu!!!!! Bu sırada arkasını dönüyor! Goldberg Spear için koşuyor ona!!!! Sami son anda çekiliyor!!!! Goldberg hızını alamayıp iplerin arasından dışarıya uçuyor!!!! Şimdi şampiyon taunt atıyor ringte!!!! Şimdi iplerin altından dışarıya çıkıyor Sami. Bu sırada Owens spiker masasından destek alarak kalkıyor. Sami üzerine koşuyor onun. SHOULDER BLOCK ile karşılıyor Owens! Şimdi rakibini spiker masasına çeviriyor ve yumrukluyor deli gibi!!! Sami yere oturuyor ve sırtı spiker masasına yaslanmış durumda! Owens aprona kadar geriliyor. Şimdi CANNON BALL!!!! CANNON BALL!!! Owens kalkıyor. Goldberg'i elinde çelik merdivenle görüyor!!!! Ama o çelik merdivenin kafasında patlamasına engel olamıyor!!!!!

Goldberg şimdi Sami'yi kaldırıyor ve ringin içine sokuyor. Ardından kendisi de giriyor. Goldberg köşeye geçiyor ve Spear için taunt atmaya başlıyor!!!! Sami ağır ağır kalkıyor. Goldberg koşuyor ona doğru.. Sami yine çekildi!!!! Goldberg yine Spear vuramıyor!! Goldberg bu kez kendisini frenliyor. Şimdi dönüyor Sami'ye. Sami DROPKICK vuruyor Goldberg'e! Goldberg köşeye yapışıyor! Sami kalkıyor ve yumruklamaya başlıyor onu! Goldberg yere düşüyor ve sırtı köşeye yaslanmış durumda. Sami şimdi kafasına sert bir tekme indiriyor!!!! Ardından bacaklarından ringin ortasına çekiyor rakibini ve tuş deniyor. 1...2... olmuyor! Goldberg atmayı başarıyor! Sami şimdi şizofrenik hareketler yapmaya başlıyor ve geriliyor iyice!!! İplere yaklaşıyor Sami. Bir anda Owens ayaklarından çekiyor onu!!! Sonra ringin dışına çekiyor! Şimdi kafasını birkaç kere aprona vuruyor! Ardından kolundan tutuyor ve bariyerlere fırlatıyor!!!! Owens şimdi kaldırıyor Sami'yi. Ardından ringe sokuyor. Şimdi kendisi de giriyor. Bu sırada Goldberg kalkıyor ayağa. Koşuyor Owens'a. Owens ipleri aşağıya çekiyor!!!! Goldberg dışarı uçuyor!!! Owens yerdeki Sami'ye bakıyor şimdi. İplerden sekiyor ve RUNNING SENTON!!!!! Tuş deniyor. 1...2... olmuyor! Sami atıyor! Owens şimdi rakibinin ayaklarından köşeye doğru çekiyor. Ardından kendisi de köşeye çıkıyor. Şimdi hazırlanıyor ve FROG SPLASH!!!! FROG SPLASH!!!! Hemen tuş deniyor!!! 1...2....2.60!!! Goldberg bozuyor tuşu!!!! Şimdi kaldırıyor Owens'ı!!! Kolundan tutup köşeye fırlatıyor!!! Ardından üzerine koşuyor ve BIG BODY SPLASH!!!! Bu kez arkasını dönüyor. Sami destek alarak kalkmaya başlıyor. Goldberg üçüncü kez Spear hazırlığından. Sami ringe doğru dönüyor. Birkaç adım atıyor... SPEAR!!!! SPEAR!!!!! Goldberg hemen tuş için kapanıyor rakibine.. 1...2...

Owens bozuyor bu kez!!!!! Tuşu bozduktan sonra geriliyor. Goldberg sinirle kalkıyor... SUPERKICK!!!! SUPERKICK!!!!! Goldberg iplere yaslanıyor!!! Owens koşuyor ve CLOTHESLINE ile dışarı atıyor onu!!!! Ardından Sami'yi kaldırıyor. POP-UP POWERBOMB!!!!! Spear'ın üzerine Pop-Up Powerbomb yiyor Sami! Owens tuş deniyor. 1...2...3!!!!! Maç sona eriyor.

7 Mart Showdown *LIVE* 0356368001464103514_filepicker

Hakem geliyor ve elini kaldırıyor Owens'ın! Owens Elimination Chamber maçı için iddialı olduğunu gösteriyor! Bu görüntülerden sonra kameralar arka alana gidiyor.

7 Mart Showdown *LIVE* Maxresdefault

Karl Anderson ekranlara geliyor.

Karl Anderson: PWE Evreni, daha doğrusu Amerikalı güreş severler beni hep bir takım oyuncusu olarak gördü. Ama beni tam anlamıyla bilmiyorlar. Solo da takıldım zamanında ve çok güzel şeyler yaşadım. Japonya da solo olarak da takım oyuncusu olarak da bir efsane oldum. Ve tüm PWE'ye de nasıl bir takım oyuncusu olduğumu gösterdim. Dostum Luke Gallows burada olmayabilir ama ben buradayım. Ve PWE Evrenine solo takılmak nedir onu göstereceğim. Çünkü siz şu ana kadar gerçek bir bireysel performans görmediniz. ''The Machine Gun'', Karl Anderson solo yolculuğuna bu akşam itibari ile başlıyor. Büyük dikkatle ve önemle takip edin. Bu gece gelecek büyük şeylerin başlangıcıdır.

Karl Anderson bir taunt atıyor, kameralar ringe dönüyor.

Ambition And Vision!

7 Mart Showdown *LIVE* Austin-Aries-9

Austin Aries ringe geliyor.

One True Villian!

7 Mart Showdown *LIVE* Image-1

''The Villian'', Marty Scurll geliyor.

Man With a Plan!

7 Mart Showdown *LIVE* 170_RAW_09192016mm_1518--cba9a30f066b365f4939c09ea63274a9

''The Man With a Plan'', The Brian Kendrick geliyor.

TNT!

7 Mart Showdown *LIVE* Gable-and-Jordan

PWE Tag Team Şampiyonları, American Alpha...

7 Mart Showdown *LIVE* Dolph-Ziggler-won-Fatal-Four-Way-US-Championship-match11

Ve PWE United States ve Hardcore Şampiyonu, Dolph Ziggler geliyor.

6 Man Tag Team Match

Austin Aries & Marty Scurll & The Brian Kendrick vs American Alpha & Dolph Ziggler

Dolph Ziggler ve Marty Scurll ringde kalan iki isim oluyor. Zil çalıyor ve ikili ringin ortasına gelip Lock Up için birbirlerine uzanıyorlar, Ziggler hemen onu yakalayıp Arm Drag ile yere atıyor. Scurll kalkıyor hemen, Ziggler Dropkick vuruyor. Scurll yine hızlı bir şekilde ayağa kalkıyor, Flying Clothesline vuruyor Ziggler, ikisi hemen kalkıyor, bir Flying Clothesline daha. Scurll yüzünü tutarken Ziggler onu kaldırıp karnına tekme atıyor ve Rolling Suplex yapıyor. Dolph Ziggler tuş deniyor 1.. de atıyor Marty Scurll. Ziggler onu köşesine sürüklüyor ve tag veriyor, Chad Gable! ringe giriyor. Gable Scurll'ü kaldırıyor ve bir yumruk atıyor. Gable onun saçından tutuyor ve yüzüne bakıyor, arkasına geçiyor GERMAN SUPLEX deniyor... Scurll direniyor ve onu öne doğru ittiriyor. Gable kendini topluyor hemen ve arkasını dönüyor, LARIAT! çakıyor Scurll. Marty taunt atıyor ve Chad Gable'ı saçından tutarak kaldırıyor, kafasını bacaklarının arasına sokuyor ve Jacknife Powerbomb!! ile yere vuruyor. Scurll hemen tuş deniyor 1.. 1.50.. DA Jason Jordan giriyor ringe, Scurll onu görünce tuşu bırakıyor ve Clothesline vuruyor... AMA Jordan eğilerek kurtuluyor. Scurll rakip köşede arkasını dönüyor, apron da ki Ziggler'a Backhand Elbow darbesi vuruyor. Jordan Marty'nin üstüne gidiyor, Marty Scurll BIG BOOT! vuruyor ama Jordan yine eğiliyor ve alttan geçip ringden çıkıyor. EZ/DZ taktiğe iyi çalışmış. 

Scurll köşesine gidiyor ve The Brian Kendrick! tag alıyor. Scurll ringe dönüp Chad Gable'ı kaldırıyor ayağa ve Wrist Lock bağlayıp kendi köşesine götürüyor. Kendrick de köşeye çıkıyor ve Diving Double Axe Handle ile atlıyor. Gable kolunu tutarken Kendrick onu boynundan yakalıyor ve Swinging Neckbreaker yapıyor. The Brian Kendrick ayağa kalkıyor ve yerde ki Gable'i tekmeliyor biraz, karşı köşeye gidip onlara laf atıyor. Ziggler ringe girmeyi istiyor, hakem ona engel oluyor. Kendrick gel de görelim derken arkadan Gable ROLL UP!!! alıyor 1.. 2.. de atıyor Brian. Chad Gable hemen kendi köşesine gidiyor... AMA Kendrick onu kolundan yakalayıp çekiyor, Gable ona bir yumruk patlatıyor, bir tane daha yumruk atıp karnına da tekme vuruyor ve DDT yapıyor Gable, köşesine sürükleniyor ve tag veriyor, Jason Jordan! giriyor maça. Jordan hemen dalıyor ringe ve Kendrick'e 2 yumruk atıyor. Onu kaldırıyor... Kendrick karnına dirsek darbesi vuruyor ve Hip Toss ile yere atıyor onu. Jordan hemen kalkıyor Brian da Leg Lariat vuruyor ve Austin Aries'e! tag veriyor. Kendrick hemen Jason Jordan'ın üstüne gidiyor ama Jordan onu yakalıyor ve Belly to Belly Suplex yapıyor. Jordan ayağa kalkıyor ve hadi gel diyor, o sırada arkada ki Aries ona Reverse Frankensteiner yapıyor. Jordan yarı ayakta, Austin iplerden sekiyor ve One Handed Bulldog yapıyor. O sırada Gable aprondan laf atıyor, Aries oraya gidiyor, Gable Clothesline deniyor, Aries eğiliyor. Gable arkasını dönüyor, Enzuigiri vuruyor Aries. Jordan arkadan Aries'e vuruyor. Jordan bir tane daha yumruk sallıyor, Aries eğiliyor ve arkasına geçiyor. Jordan üstüne gidiyor, Leapfrog geliyor Aries'den. Jordan diğer iplerden sekiyor, Austin de karşısında ki iplere gidiyor ve oradan zıplıyor, Springboard Crossbody yapıyor, tuş deniyor 1.. 1.15. 1.50.. da atıyor Jordan. Aries ayağa kalkıyor şimdi, Jordan'ı da kaldırıyor ve onun bacaklarına bir kaç tekme atıyor, bir European Uppercut vuruyor ve Knee Smash! vuruyor... AMA Jordan onu havada yakalıyor ve hafifçe yere değdirip ALPHA-PLEX!!! ile atıyor. Aries köşeye doğru havalanıyor, Jordan oraya doğru koşuyor ve Body Avalanche yapıyor. Aries de köşede pert oluyor. Jordan karşı köşeye koşuyor ve taunt atıp diğer köşeye yardırıyor, Corner Spear!! vuruyor... AMA Aries çekiliyor. İki isim de kendi köşesine doğru gidiyor.

The Brian Kendrick ve Dolph Ziggler tag alıyor, ringe giriyorlar. Kendrick Clothesline ile giriyor ama Ziggler eğilerek kolunun altından geçiyor ve koşmaya devam ediyor, apronda ki Scurll'ü indiriyor. Ziggler arkasını dönüyor, Brian koşarak üstüne geliyor, onu Flapjack ile köşeye çarpıyor. Kendrick köşede toplanırken Ziggler'dan STINGER SPLASH! geliyor. Dolph onun karnına bir tekme atıyor ve Half Nelson Driver yapıyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. de Austin Aries bozuyor. Gable da giriyor ringe bir anda ve üstüne gelen Aries'e Dropkick yapıyor. Austin ayağa kalkıyor, Gable ona Vertical Suplex yapıyor. Aries iplerin orada ayaklanıyor, Gable onu Clothesline ile dışarı atıyor. Gable ringin ortasına taunt atarken Marty Scurll köşeye tırmanıyor ve arkadan ona MISSILE DROPKICK!! vuruyor. Gable kalkıyor, Scurll ona Basement Dropkick vuruyor ve ardından da Pumphandle Backbreaker yapıyor, dışarı atıyor onu. Scurll arkasını dönüyor, SUPERKICK!!! vuruyor Ziggler, Scurll dışarı uçuyor, Ziggler Jordan'a tag veriyor ve yeni ayaklanan Brian'ın üstüne koşuyor... AMA Brian onu Drop Toe Hold ile avlıyor ve yüzünü köşeye çarpıyor. Aries onu yakalıyor ve Suplex şekline alıyor, Apron Suplex ile dışarı atıyor. Jordan hemen ringe giriyor ve Kendrick'i yakalıyor, kaldırıyor ve arkasına geçip German Suplex yapıyor... Onu kendi köşesine atıyor. Jordan ayağa kalkıyor ve arkasını dönüyor, Kendrick ona doğru 1-2 adım atıyor. Jordan ona doğru koşuyor... AMA Kendrick bir anda Reverse Roundhouse Kick!!! vuruyor ona. Jordan'ın feleği şaşıyor. Kendrick onu Aries'e doğru ittiriyor ve Aries de aprondan Enzuigiri vuruyor. Kendrick de Jordan'ı yakalıyor ve SLICE BREAD #2!!! yapıyor, Kendrick tuşa gidiyor 1.. 2.. ve 3.. oluyor, maç bitti.

7 Mart Showdown *LIVE* Brian-kendrick-wwe-raw-wrestling_3791802
7 Mart Showdown *LIVE* Scurllll
7 Mart Showdown *LIVE* Austin-Aries-defeated-Bully-Ray-1

Kendrick & Scurll & Aries üçlüsü kazanıyor. Üçlü taunt atıyor. Bu görüntülerden sonra reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, Main Event maçı başlamak üzere.

Electrifying!

7 Mart Showdown *LIVE* A-Star-Entry-Of-The-Rock-In-WWE-Arena

''The Brahma Bull'', The Rock geliyor.

Written In My Face!

7 Mart Showdown *LIVE* WWE-Sheamus-Entrance-at-Smackdown

''The Celtic Warrior'', Sheamus geliyor.

Catch Your Wretched Kings!

7 Mart Showdown *LIVE* Balor

PWE Television Şampiyonu Finn Balor geliyor.

Triple Threat Match

The Rock vs Sheamus vs Finn Balor

Zil ile birlikte Sheamus ve Rock birbirine giriyor ama Balor onları rahat bırakmıyor ve kavgaya dahil oluyor.The Rock'a bir Dropkick yapıyor arkadan,Rock ile Sheamus çarpışıyor ve Rock köşeye savruluyor Sheamus'ta aprona düşüyor.Balor tekrar Rock'ın üzerine koşuyor ve Corner Dropkick! Balor şimdi köşeye çıkıyor Coup Dé Grace mı?! Balor atlıyor ama Sheamus onu havada yakalıyor ve Running Powerslam! Sheamus tuşa gidiyor, 1! 2! Balor kurtuluyor! Şimdi Rock ayağa kalktı hızlıca ve Sheamus'ı yakalayıp yumruklamaya başlıyor sen sonunda da SpineBuster! Rock tauntlara başlıyor People's Elbow için! Dirsekliklerinden birini çıkarıyor,seyircilere atıyor,iplere koşuyor geri geliyor derken Finn Balor'dan harika bir Sling Blade! Balor tuşa gidiyor, 1! 2! Sheamus bozuyor tuşu! Balor şimdi Sheamus'ı yakalıyor ve Brainbuster! Balor yine tuşa gidiyor, 1! 2! Sheamus kurtuluyor son anda! Balor ayakta,Rock ve Sheamus yerde! Balor şimdi The Rock'ı kaldırıyor ve iplere gönderiyor ardından Rock geri geliyor,Balor'dan yine bir Sling Blade denemesi ama Rock onu yakalıyor dönerken ve Sidewalk Slam! Balor kötü düşüyor yere! Şimdi Rock kaldırıyor onu,iplere gönderiyor ve Samoan Drop! Rock tuşa gidiyor, 1! 2! Sheamus bozuyor tuşu! Sheamus hemen kaldırıyor Rock'ı ve Back Suplex! İki isimde aynı anda ayağa kalkıyor ve Axe Handle! Birde White Nose yapıyor Sheamus ve The Rock yerde! Sheamus domine ediyor! Finn Balor'un ringin dışına yuvarlandığını görüyoruz bu arada.Sheamus bunu fırsat bilip Brogue Kick tauntlarına başlıyor.The Rock ayağa kalktı şimdi,Sheamus koşuyor ve Brogue Kick! Sheamus tuşa gidiyor, 1! 2! ..

Finn Balor! Köşeye çıktı,Sheamus onu gördü ve tuşu bıraktı! Balor'un elinde sandalye var Balor sandalyeyi ayaklarının altına koyuyor ve Flying Dropkick tam Sheamus'un suratına! Sheamus dağıldı! Balor tuşa gidiyor, 1! 2! Sheamus kurtuluyor son anda! Balor inanamıyor! İtiraz ediyor Balor ama nafile.Şimdi Balor arkadan yakalıyor Sheamus'u ve kaldırmaya çalışıyor ama kaldıramıyor derken The Rock! The Rock'da Balor'u yakalıyor arkadan ve Triple German Suplex! Üç isimde yerde! Sheamus kendini ringin dışına yuvarlıyor,The Rock'da elini Balor'un üzerine attı, 1! 2!  Yine 3 olmadı Balor kurtuldu bu sefer de! Şimdi iki isimde ayağa kalkıyor yavaş yavaş,Balor üzerine koşuyor Rock'ın ve Running Enzuigiri! The Rock yere yıkıldı! Balor köşeye çıkıyor şimdi,Coup Dé Grace geliyor! Balor atlıyor ama OMG SHEAMUS! Sheamus elindeki sandalyeyi Balor'un suratına fırlatıyor! Balor çok kötü düştü yere! Sheamus hemen içeri giriyor ve Balor'u kaldırıyor ve Celtic Cross! Sheamus tuşa gidiyor, 1! 2!...

Hayır olmadı yine! The Rock tuşu bozuyor! The Rock tuşu bozdu ama hareket edecek fazla gücü yok.Sheamus bunu fırsat bilerek Rock'ı kaldırıyor ve ona da Celtic Cross derken The Rock kendini Sheamus'un arkasına düşürüyor ve bir Big Boot ile Sheamus'u yere seriyor! Şimdi People's Elbow zamanı! Rock hemen taunt yapıyor,iplerden sekiyor ve People's Elbow! Rock tuşa gitmiyor,Sheamus'u kaldırıyor ve Sandalyenin üzerine Rock Bottom! Rock tuşa gidiyor şimdi, 1! 2! HAYIR! Sheamus tuş olmadı! Balor ayakta şimdi ve bir Running Dropkick ile The Rock dışarı fırlıyor! Balor üzerine uçuyor ve Suicide  Dive! İki isim de yerde! Sheamus şimdi zor zahmet ayağa kalkıyor ve ringin dışına gidiyor.The Rock'ı kaldırıyor ve Body Slam ile masanın üzerine atıyor! Spiker masasının üzerindekileri temizliyor şimdi Sheamus ardından The Rock'ı alıyor ve masanın üzerine koyuyor kendisi de çıkacakken Finn Balor onu engelliyor ama Sheamus counterlayıp Balor'u ringin demirine çarptırıyor Balor yerde şimdi.Sheamus Rock'ın yanına çıkıyor,Powerbomb için yakalıyor ama Rock engelledi ve Rock Bottom! OMG! Rock Bottom! Spiker masası parçalandı! İki isim de yatıyor yerde hareketsiz şekilde!

Sheamus şimdi zor zahmet ayağa kalkıyor ve ringin dışına gidiyor.The Rock'ı kaldırıyor ve Body Slam ile masanın üzerine atıyor! Spiker masasının üzerindekileri temizliyor şimdi Sheamus ardından The Rock'ı alıyor ve masanın üzerine koyuyor kendisi de çıkacakken Finn Balor onu engelliyor ama Sheamus counterlayıp Balor'u ringin demirine çarptırıyor Balor yerde şimdi.Sheamus Rock'ın yanına çıkıyor,Powerbomb için yakalıyor ama Rock engelledi ve Rock Bottom! OMG! Rock Bottom! Spiker masası parçalandı! İki isim de yatıyor yerde hareketsiz şekilde! 

Hakemler ikiliyi kontrol ediyorlar!!! Bu sırada Balor geliyor oraya!!! Sheamus'un zorlanarak da olsa kaldırıyor!! Şimdi arkasına geçiyor ve itiyor aprona doğru! Şimdi ringe sokmayı başarıyor!! Kendisi de giriyor içeriye! Ayaklarından köşeye doğru çekiyor Sheamus'u!!! Şimdi köşeye çıkıyor Balor!!! Hazırlanıyor Balor.. Şimdi COUP DE GRACE için atlıyor!!!!!! Sheamus çekiliyor!!!!! Şimdi iplere atıyor kendini ve destek alarak kalkmaya çalışıyor!!!!! Balor dönüyor ona tekrar. Bu sırada Rock dalıyor içeri!!!! Balor koşarken Rock yakalıyor onu ve SPINEBUSTER!!!! SPINEBUSTER!!!! Rock yerdeki Balor'a bakıyor ve soluklanıyor. Şimdi arkasını dönüyor.. BROGUE KICK!!!!! Sheamus BROGUE KICK ile yere seriyor Rock'ı!!!!! Hemen kapaıyor üzerine. 1...2...3!!!!!

7 Mart Showdown *LIVE* Sheamus

Hakem gelip elini kaldırıyor onun. Sheamus galibiyetini kutlarken şovun sonuna geliyoruz.

En son Los Ingobernables tarafından Salı 07 Mart 2017, 20:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:01

Herkese iyi akşamlar, takipteyim.
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:02

Şöyle önden yer kapak.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:05

Gene biz bizeyiz bugün. Bir kaç dakikaya part geliyor.
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:08

sa
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:09

Yeni part falan geldi. Bu kafayla fazla yaşamayız.
Excellence of Execution
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
Excellence of Execution

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:10

BROCK LESNAR ADAMIN.
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:10

puhahuahahahahafhasudf ''insanlara çok kabasın'' diye lesnar'a daldı çıldırcammm
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:12

Erick Rowan bey ne yapıyorsunuz ?
Perfect 10
Main Eventer
Main Eventer
Perfect 10

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:16

yürü bre ehli deve endamını göreyim
Connecticut Blue Blood
Emekli
Emekli
Connecticut Blue Blood

REP Puanı : 26

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:17

Lesnar rahat saplamış.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:17

Yeni part geldi. PWE'nin en iyi heel'larından biri olan adama ''ec3 uzun süredir yoktu onu görmek güzel'' diye giriş yazan kişiye selamlar.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:19

iyi akşamlar
Excellence of Execution
Lower Mid-Carder
Lower Mid-Carder
Excellence of Execution

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:22

EC3 kazanır umarım.
El Presidente
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
El Presidente

MesajKonu: Geri: 7 Mart Showdown *LIVE*   7 Mart Showdown *LIVE* EmptySalı 07 Mart 2017, 19:22

Yetiştik bakalım.

7 Mart Showdown *LIVE*
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics
-
» 28 Mart Showdown *LIVE*
» 14 Mart Showdown * LIVE *
» 22 Mart Showdown *LIVE*
» 29 Mart ShowDown *LIVE*
» 21 Mart Showdown *LIVE*