PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

AJ Styles Debut Promo

2 posters
YazarMesaj
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

REP Puanı : 0

AJ Styles Debut Promo Empty
MesajKonu: AJ Styles Debut Promo   AJ Styles Debut Promo EmptyPtsi 24 Haz. 2013, 01:34

"Evil Ways" duyuluyor.(%60 Boo)
Styles Ringe doğru yürüyor
AJ Styles Debut Promo Aj-styles-2013-return-o

(gif berbat oldu ama)

Bir mic alır konuşmaya başlar
AJ Styles Debut Promo EHzHd

PWE Alemi bu atmosferde olmak ve sizden gereksiz destekler almak sadece aptallık.İstesenizde istemesenizde ben buraya bu ringe kazanmak için geldim.Artık yeni bir styles var.Bu yeni styles world heavyweight championship'i alacak.Yalakalık yapanlar günlerini görecek bu yeni styles onlara derslerini verecek çünkü (WWE logosunu gösterir)  bu şirkete pankart kaldıran bağıran karıların desteklerini almak için değil hak ettiğim kemeri almak için geldim.Kemeri aldıktan sonra hepinize gerçek Styles kendini kanıtlamış olacak sizde üzgün üzgün suratlarınızla bana bakacaksınız(%90 Boo) Siz kendini fan sanan seyirciler baş belaları o göremeyen gözlerinizle gerçek styles'i göreceksiniz.Hey Big Show Del Rio sizde bırakın atışıp övünmeyi ve gerçek şampiyonu izleyin.Karşınızda bu kemeri hak eden tek star var.Hey bu arada unutmadan Wade Barrett sen çok büyütüyorsun dostum senin gibi yıllarca kaybeden bir adam nasıl yenilmeyeceğim der nasıl royal rumbleyi kazanabilir he!söylermisin Josh'a vurduğun yumrukla övünüyorsun dostum artık zırvalamayı bırakta o royal rumbleda senin o koca çeneni kapattırayım.Ne dersin Barrett Royal Rumbleda bir Fatal 4 Way Match Alberto Del Rio Ben Sen ve Koca Popolu big show üçünüzün de poposunu tekmelemeye hazırım dostum!
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: AJ Styles Debut Promo   AJ Styles Debut Promo EmptyPtsi 24 Haz. 2013, 01:46

Hey, hey, hey ! İşte orada duracaksın Styles. Korkak Del Rio ve Big Show'u bilemem ama ben karşılaşmalardan çekinmem ve korkmam. Hiç bir zaman geri çekilmem. Maç teklifini kabul ediyorum. İstediğini aldın hadi şimdi terk et benim ringimi. Yürürken arkanı kolla çünkü canın yanabilir. Royal Rumble gecesi maçta ring size cehennem olacak. Ve hazır gelmişken söyleyeyim ki Royal Rumble Match'e 1.sıradan girmek istiyorum. Evet bunu yapabilirim, 1.sıradan girip maçı kazanabilirim. Herkes gerçek Wade Barrett'ın gücünü görmeli. 
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

MesajKonu: Geri: AJ Styles Debut Promo   AJ Styles Debut Promo EmptyPtsi 24 Haz. 2013, 01:49

O tarafa bakmaya başlar.Kendini çok büyük görme Wade çok büyük şeyler başarabilecek bir adam değilsin ancak yaptığın orada durup övünmek gel ringe ringte hesaplaşalım!Mic'i bırakır ve Barrett'i bekler.
AJ Styles Debut Promo Capture-20130403-012140
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: AJ Styles Debut Promo   AJ Styles Debut Promo EmptyPtsi 24 Haz. 2013, 01:52

Gerçekten bunu istiyor musun ? Benle yüzleşmek ? Buna gerçekten cesaretin var mı ? Wade Barrett ringe doğru yürümeye başlar. 
Big Champ
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
Big Champ

MesajKonu: Geri: AJ Styles Debut Promo   AJ Styles Debut Promo EmptyPtsi 24 Haz. 2013, 01:55

Ringe girer girmez Styles bir enzuigiri indirir.Hurricana vurmaya çalışır.
AnılThrows
Mid-Carder
Mid-Carder
AnılThrows

MesajKonu: Geri: AJ Styles Debut Promo   AJ Styles Debut Promo EmptyPtsi 24 Haz. 2013, 01:56

Wade Barrett kurtulur ve AJ Styles'a Big Boot çakar. Daha sonrada omuzlar ve Wasteland yapar. 

AJ Styles Debut Promo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DEBUT PROMO
» Mr Anderson Debut Promo
» Crazy Team Debut Promo
» Antonio Cesaro debut promo
» Alex Riley Debut Promo