PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Mr Anderson Debut Promo

2 posters
YazarMesaj
celibon34
Newbie
Newbie

REP Puanı : 0

Mr Anderson Debut Promo Empty
MesajKonu: Mr Anderson Debut Promo   Mr Anderson Debut Promo EmptyPerş. 04 Tem. 2013, 22:23

(FeedBack duyuluyor.)
Mr Anderson Debut Promo 20tjiia
(Ve Mr Anderson stagede karanlığın içinde beliriyor.)
Mr Anderson Debut Promo 9r4rra
( Ardından hızlı bir şekilde ringe ilerliyor.)
Mr Anderson Debut Promo 358t99f

Ardından bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.
Mr Anderson:
Merhaba millet. Vay canına ringe çıkmayı gerçekten özlemişim. Burada olmadığım için üzgün olduğumu söyleyemem. Biliyorsunuz bir şeyin değerini anlamak için onun yokluğunu bilmelisiniz. İşte bu sizi her zaman o işe bağlar. Tabi kalbinizde onun için sevgi varsa. Eğer yoksa ondan uzaklaşırsınız. Beklide onu unutursunuz. Ben unutanlardan değilim. Ben işimi seviyorum burayı seviyorum. Eğer sevmeseydim burada olamazdım zaten. Her şey burada olmakla bitse keşke ama bitmiyor sürekli daha zoru başarmanız gerekir. Sürekli daha iyisini yapmanız gerekir. Geçmişte yaptıklarınıza gülünür bunu tekrar yapmanız gerekir. Bu iş nankördür. Bu işte sürekli üst rütbelerde olmanız gerekir. Tıpkı benim olacağım gibi.  Ben buraya Vince Mcmahon gibilere yağ yakmak için gelmedim güreşin önemini ve gücünü size anlatmak için geldim. Bunu buradakiler anlatıyor diyorsunuzdur içinizden. Kimse ben yapmıyorum demesin. Bunu yaptığınızı veya yapmadığınızı ancak siz bilirsiniz. Vede asla kendinizi kandıramazsınız. İşte bende burada bundan dolayı açık konuşacağım. Sizi kandıramam kimseyi kandırmam. Ben sadece yapacaklarımdan bahseder ve onları yaparım. Sanırım bunun için hedefim Royal Rumble şampiyonu olmak. Orada ringde son kalan olmak. Bu benim ilk katıldığım Royal Rumble ama bu halle bile bir çok kişiyi yenebilirim. Bunu konuşmalardan anlayabiliyorum. Bir insan konuşmaları kendini belli eder.  Az konuşmak veya çok konuşmak önemli değildir. Asıl önemli olan söylediklerinin doluluğudur. Birisi isterse 1 saat burada konuşsun söyledikleri dolu olmadığı sürece ondan ne beklenir ki? Şu anda Bana bunun kazanmamla ne alakası olduğunu soracaksınız bunu anlıyorum.  Bunu söyleme nedenim Zekanız size strateji kurdurur. Ama sizde o yoksa kuramazsınız. İyi bir strateji ile girilmeyen bir maç yenilmek için gitmek demektir. Bu yüzden 10 kişi kesinlikle elenmek için gidiyor ben diğer 5 kişiden bariz bir farkla daha güçlüyüm. Geriye kalan diğer 15 kişi. Aslında onlardan korkmuyorum. Ama onları küçümsemek istemiyorum. Bu salaklık belirtisidir. Bir rakibi küçümsemek onunla çıkacağın maça hazırlık yapmayacak kadar düzeye geldiyse elbette. Çünkü herkesin içinde gizli bir güç vardır. Güçlü olmayan insan zekasını kullanabilir. Mesela Hornswoggle sürekli kaçarak takılıyor. Ama bir battle royal kazanmıştı. Bakın bu bir dikkat işi. Rakibi onu orada küçümsedi ve ona tuhaf bir sarılma gösterdi. Ama Hornswoggle bunu zekici kullanarak onu dışarı attı ve kazandı. Yani hazırlık her zaman ring dışında olmaz. Ringin içinde de olmalıdır. Bu spora kaba kuvvet diyen insanlar işin zeka boyutunu göremeyecek kadar zekadan yoksunlardır zaten. Biliyorum bunlar Royal Rumble’dan uzak bazı düşünceer oldu. Ama ben bu ringe çıkıp ben kazanacağım ben şunu yapacağım gibi saçmalayamam. Bu bana ve zekama ters şeyler. Zaten şu seni öldürücem veya finisherımı yiyeceksin taraflarını anlamıyorum. Adamlar onu maç dışında hayallerinde daha çok yapıyorlar. Konuşmaları maç olsa maçtan daha çok finisher yapar adam. İşte bu kişiler çıkmış Royal Rumble benim olacak diyor. Oldu canım başka isteğiniz? Hayır adam öyle bir anlatıyor ki. Yani onun ringde promo kestiğini bilmesem. O kişiyi efsane sanarım. O kadar kötü bir şekilde. Bazıları ise daha beter. Birinci sınıf çocuğu sanarsınız. Neyseki ben böyle insanlardan değilim. Benim için güreş güç ve zekadır. Rakiplerime söyleyebileceğim tek şey benden korkun çünkü ben burada delice konuşup odun gibi konuşan biri değilim. Sizin hayalleriniz bitiyor çünkü benim gerçeklerim çoktan başladı. Buna hazır olun zamanınız azalıyor. Tik… Tak… Tik… Tak…

Der ve locker room’una Döner

People's Champ
Main Eventer
Main Eventer
People's Champ

REP Puanı : 0

Mr Anderson Debut Promo Empty
MesajKonu: Geri: Mr Anderson Debut Promo   Mr Anderson Debut Promo EmptyPerş. 04 Tem. 2013, 22:31

Promo güzel de nickini değiştirirsen daha güzel olur kilit atıyorum.

Mr Anderson Debut Promo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Antonio Cesaro debut promo
» DEBUT PROMO
» AJ Styles Debut Promo
» Alex Riley Debut Promo
» Crazy Team Debut Promo