PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

Alex Riley Debut Promo

YazarMesaj
RybanStar
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
RybanStar

REP Puanı : 0

Alex Riley Debut Promo Empty
MesajKonu: Alex Riley Debut Promo   Alex Riley Debut Promo EmptyÇarş. 17 Tem. 2013, 17:57

Say It To My Eyes çalıyor ve Alex Riley rampada gözüküyor, üstünde bir takım elbise var ve elinde de bir mikrofon ve orada konuşmaya başlıyor.
Merhaba PWE evreni ! Uzun bir süre sonra yeniden buraya adım attım. Ama ne yazık ki buraya siz obez Amerikalıları eğlendirmeye gelmedim (Boo). Buraya birkaç kişinin k*çını tekmelemeye geldim. Ringe girmeden önce siz aciz insanlara birkaç gerçeği yüzünüze vurmam gerekiyor. Siz yürümekten aciz insanlar bunu bilmelisiniz ki ben bu şirketin yeni yüzüyüm ve ben bunu bütün dünyaya göstermek için burdayım. Ben burada şampiyon olduktan sonra siz o kadar etkileneceksiniz ki evinizden çıkıp 250m yürüyeceksiniz, evet yanlış duymadınız siz obezler biraz zayıflamaya başlayacaksınız ve ben sizin bu yoldaki idölünüz olacağım.Ben sizin gibi obez değilim bana bir bakın mükemmel ve yakışıklı bir adamım (boo).Ben Alex Riley sizi bu acizlikten kurtaracak olan ben Alex Riley sizleri zayıflatacak olan ve ben Alex Riley bu şirketin yeni şampiyonu olan (boo)
Yavaş yavaş ringe doğru ilerlerken konuşmaya başlar.
Bugün bu şirkete geldiğimde arka alanda aklı bir karış havada olan adamlar gördüm. Profesyonel güreş’in tek harfinden anlamayan adamlar ile tanıştım mesela Eddie Edwards ondan da berbat olan The Rock. Size bütün isimleri sayabilirim bu çok kısa olacak ama Alex Riley adındaki mükemmel varlık dışındaki herkes (boo).Yakında herkes Fireman’s Carry Cutter’ın tadına bakacak ve asırlar boyunca unutulmayacak bir korku salacağım.
Ringe girer
Yine buradayım yeniden bu ringe basıyorum ve ayaklarım asla yerden kesilmeyecek çünkü ben bu şirketin en iyi güreşçisiyim çünkü ben Alex Riley’im.Ben bu şirketin en teknik güreşçisiyim CM Punk bile benimle boy ölçüşemez neden biliyor musunuz obezler ? çünkü o daha bir çocuk Profesyonel güreşi yeni yeni keşfeden bir çocuk fazla lafı gevelemeden sona gelmeliyim artık bende konuşmaktan sıkıldım.Hayatı sonuna kadar yaşamak istiyorsan önce yaşamayı hakkedeceksin ! arkaalanda duran ve bu ringe çıkmayı bekleyen obez çocuklar size sesleniyorum siz yaşamayı hak etmiyorsunuz (boooo)
Mikrofonu spiker masasına atar ve seyircilerin arasında kaybolur

Alex Riley Debut Promo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Antonio Cesaro debut promo
» DEBUT PROMO
» Mr Anderson Debut Promo
» AJ Styles Debut Promo
» Crazy Team Debut Promo