PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

DEBUT PROMO

YazarMesaj
Ozçivit William Calaway
Newbie
Newbie

REP Puanı : 5

DEBUT PROMO Empty
MesajKonu: DEBUT PROMO   DEBUT PROMO EmptyC.tesi 03 Eyl. 2016, 13:38

DEBUT PROMO Backstagehassan

Eleyliya! Leyliya! Aleyliya! leyliya!
(led Ekranda Muhammad Hassan Ve Daivari Gözüküyor.)
Muhammad Hassan ; ''Cahiller ile girdiğim her savaşı kaybetim.....Onlar doğru yolu bulamıyorlar rehperleri belirsiz inanmıyorlar. Kuran-ı Kerim kapasitesiz insanların anlayamıyacağı kadar kapasiteli ve üstün bir eser.Zorla güzellik olmuyor(Kamerayı İşaret Ederek) Ya sizler Yaradan'a inanıyormusunuz sanmıyorum sizler gerçeklikleri tercih ediyorsunuz muhtemelen benden rahatsız oldunuz sorular soruyorsunuz (Buda Kim Neler Diyor?!?!) Ben bir insan doğru yolu bulmuş bir insan... Bana emirler veriliyor ve yeni emrim verildi PWE ringlerini domine etmek! Soğuk bir kış uykusu inanmayanlar için güzel gelecektir.Fakat Bir gün daha kafirler olmadan geçmek bilmiyor. Oynayacağım her kemer kapışağım her düşmanda karşı tarafı destekliyor olacaksınız.Şeytanın yardımcısı sizi içlerine çekerken siz bunları farkına varamıyorsunuz. Diğer tarafta cennet var, eğer zamanında İslam Alemine katılıp Tövbe ederseniz diğer tarafta meyvesini alacaksınız. Bu dünyada karşınızda Şeytan var. Sizin akılınızı karıştırarak sizi kötü yollara sokuyor. Ancak eğer Kuran-ı Kerim’i okursanız zaten tüm sorularınızın cevabını bulacağınızdan size pek anlatmama gerek yok. Sadece onlara inanmayın, şuan a kadar bir sürü Hıristiyan ve diğer Dinden kişilere Kuran’ı Kerim’i okuttuğumda mantıklı olan şeyin İslam olduğunu anladılar.Sizler şeytanın yardımcıları olabilirsiniz Bende Allah'ın Askeriyim! Asker olarak vatanıma Din'ime asla ihanet etmedim bizlere herzaman Allah sevgisi Kul sevgisi aşıladılar. Tanımadığınız erkekler kadınlarla yatıyorsunuz medeniyet tüm bedeni açmaktan oluşuyor...Kıyamet Alametleri birer birer uyuşmaya başlıyor(Tekrardan Kamerayı Göstererek) Yok oluşun sebebi sizlersiniz! Allah'u Teala'nın mesajlarının tıpa tıp bize verildiği kaç kitap vardır. Bir tane sadece bir Kuran’ı Kerim vardır, ya İncil? Birkaç tane. Hangi birini uyacaksınız? Sizin dininizin bozulması sonucunda yeni bir din geldi ve o bozulmayacak, Putperestler ve Ateistlere ise üzülmem gerekiyor. Çünkü cehennemin dibini boylayacaklar ancak eğer cehennemin en küçük noktasını bir saniye bile görseler kafalarını secdeden kaldırmazlar! Benim görevim ise çevremdekileri bilinçlendirmektir. Sizi bilinçlerdirmemekte bile bana günah yazıldığını biliyor musunuz? Ben bunları göz önüne alaraktan buraya çıkıyorum. Her an bu söylediklerimden dolayı beni PWE şirketi hapse bile atabilir.Ancak bunların hiç biri umurumda değil. Siz insanlar için geç değil. Bazıları çoktan karanlık tarafa geçmiş ancak sizin çoğunuz buraya İslam’a gelebilirsiniz. Bu yaşam sınırlı, ama diğer yaşam? O Yaşam sonsuza kadar sürecek ve bence kimse Şeytanla beraber cehennemde sonsuza kadar yanmak istemez.Amerika çok güzel bir ülkedir, ne ırkçılık ne din farkı ne dil farkı değil mi? Keşke doğru olsaydı. Müslüman olarak sizlere anlattığım bu şeyler durumunda beni belki de terörist gibi görüyorlar.Belkide En büyük terörist sizlersinizdir? İçinizdeki nefret sizleri ''MODERN TERÖRİST'' Olarak gösteriyor peki ya ben neyim? bir elçi......''
(Kamera Daivari'yi Zoomlar)
''Shawn Daivari ; ''Müvekkilim insanlık için en doğru olanı yapmaya çalışıyor.Sadece empati kurun ve müvekkilimi anlamaya çalışın...Doğrular belli İslam din'i sizleri çağırıyor bir umut sizlerde kurtulabilirsiniz.Hiçbirşey tesadüf değildir dünya basit bir tesadüf üzerine gerçekleşemez.Peki ya neden neden inanmıyorsunuz?Arkanızdaki güc'engel oluyor... Artık HASSAN burada kötülüğe karşı dinsizliğe inançsızlığa şikeye karşı burada. Onunda amaçları bulunuyor oda bir güreşçi PWE'yi domine etmek üzere konum alıyor.Sizler için korkunç bir anı gözüküyor.Hassan hedefleri için aylardır çalışıyor ve galiba artık çok yakın.Dinimizi tanıtmaya ve yaymaya çok yakın.Bazen insanlar özgüven patlaması yaşarlar ve ne dediklerini, ne yaptıklarını bilmeden bir işe koyulurlar. Bu özgüvenle onlar her şeyin basit olacağını ve daima her şeyi elde edebileceklerini sanarlar. Ve Kendilerinden üstün veya kendileriyle eşit olarak görülen varlıkları ezmeye çalışırlar çünkü onlar kendilerini o varlıklardan üstün olarak görüyorlar ve bu sadece özgüvenin o içi boş saf, temiz beyinlerini ele geçirmesinin sonucunda çıkan bir ürün. Gerçekten çok özgüven iyi midir ? yoksa sadece bir anlık gelen özgüven işini tamamlayıp oradan ayrıldığında ne yapacağını bilmeyen ve kendisini aldatılmış hisseden bir varlığı görmemiz mi daha iyidir? Sorularımız cevabı Kuran-I Kerim'de bulunuyor.Ben felsefetik konuşurum fakat ALLAH'ıma bağlıyım Hassan ise O Allaha bağlı değil O Allahın elçisi!Geri sayımlar genelde çok önemli anlar için yapılırbazen doğum günleri için bazen yılbaşı için bazen de yeni bir devrin başlangıcı için geri sayımlar yapılır. Ve sadece günahlarınıza birer günah daha eklemek için yapılan basit bir numara... Ve maalesef insanlar her zaman bu gerisayım dedi yapmayı çok sevmişlerdir Çünkü olaya heyecan katar.insanlar da her zaman Heyecanın tam Odak noktası olmayı istemişlerdir.Fakat heyacan acı nefret ve kin'in baş tacıdır. Sadece İnan'ın boş dünyada zamanımız kısıtlı fakat diğer dünyada sınırsız.........
(Tekrardan Kamera Muhammad Hassan'a Zoomlanır)
Muhammad Hassan ; ''İnsanların tekrardan kafaları karıştı.Eğer bazı sahnelerin aksini bekliyorduysanız gerçekten masallara inanan çocuklar olarak büyütülmüşsünüz demektir.İnsanların bazen beni ciddiye almadığını düşünüyorum yıllardır burası hariç birçok spor federasyon'u nda güreştim. Daha doğrusu almak istemediklerini. Söylediklerim sanki hayatın gerçekleri değil de bu lanet spor eğlence kültürünün bir parçası gibi. Mesela ben geçenlerde yaklaşık on kadar dünya halkının sorunlarını dile getirmek adına ringde bir kamu hizmeti verirken spiker masasındaki dallamalardan bir tanesi yeşil kart mizahı yapabiliyor veya bomba. MUHAMMAD HASSAN BUGÜN NEREYİ BOMBALAYACAK? Sizler aciz kullar olma yolunda emin admınlarla yürüyorsunuz arkanıza bakıp gerçekleri unuttunuz ve şimdi gerçekleri görmek sizleri korkutuyor. Gerçekler acınası insanların suratına tokat gibi yapışacaktır.Tekrardan bana sarılma isteği duyacaksınız insanlar acımasız olmamalı merhamet'li olmalı. Çünkü Merhametlilerin En Merhametlisi sizleri birçokkez affetti ama siz aciz kullar kendi kurallarınızla merhamet kavramını yeniden yaratmaya çalıştınız.Biliyorum Dünya her zaman güllük gülistanlık değildir. Acımasız ve kötü bir yerdir . Fakat bunlar isyan etmeniz gerektiğini sizlere sunmuyor. Dünya da bir sürü acımasız olay olurken, bir sürü kişi çocukları işkence ile öldürürken bana Amerika’nın en suçlu insanı gibi görüyorlar dinimizden bizi ayırmaya çalışan Şeytan’ın takım arkadaşı diyorlar! Bu insanlık insanların yanlışlarını kapatmaya o kadar çaba harcamışlar ki bir aynaya bakıp kendi yanlışlarını bile kapatmamışlar...
Eleyliya! Leyliya! Aleyliya! leyliya!

(Kameralar Ve Hemen Ardından Led Ekran Kapandı!)

DEBUT PROMO
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mr Anderson Debut Promo
» AJ Styles Debut Promo
» Alex Riley Debut Promo
» Crazy Team Debut Promo
» Antonio Cesaro debut promo