PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

1 Ekim Rise! *LIVE*

+11
Rawe
mothersboy
The Charismatic Enigma
Mamy D Way
Ace of Diamonds
The Masked Immortal
The Omega
PrinceCGR
Show Off and Anti Diva
Klaus Meine
Achilles
15 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

1 Ekim Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Royal Rumble'dan sonra ki ilk Rise! şovundayız ve bu da diğer Rise! şovları gibi inanılmaz olacağından şüphemiz yok.

Mauro Ranallo: İşte buna amin denir Corey. Geçen hafta Rise! da olanlar oldu ve en sonda ki Royal Rumble Brawl'ı nefesleri kesti.

Jerry Lawler: Ve bu geceye geldik. Bir Royal Rumble kazananımız var, yeni bir World Heavyweight Şampiyonu, onlara ek olarak da PWE Şampiyonu Sheamus var. Bu kadar konuşma yeter, şova geçelim.

Here to Show the World! (CHEER-BOO!) Big E Langston önden geliyor, elinde bir mikrofon var.

Big E Langston: Bayanlar ve baylar, yeni World Heavyweight Şampiyonunuz, DOOOOLPH ZIGGLERRRRR!!!

1 Ekim Rise! *LIVE* SD_712_Photo_003

World Heavyweight Şampiyonu Dolph Ziggler ve Nikki Bella geliyor. Üçlü ringe ilerliyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* 20130410_SD_Ziggler_Promo

Ringe giriyorlar ve Dolph Ziggler mikrofonu alıyor.

Dolph Ziggler: Debut yaptığımdan beri bu sporda fiziksel olarak en iyi atlet bendim ve bu bir alt derece ifadedir. Çünkü insanlar arka alanda gezerken benim yanımdan geçiyorlardı, beni görüyorlardı. Gözlerimde gördükleri bir şey vardı. Onlar, onlar biliyor du ki ben bu sporun geleceği olacaktım. Ve omzumda ki bu Dünya Ağır Siklet Şampiyonluğu da geleceğin şu an olduğu kanıtıdır. Ve siz, PWE evreni de hissediyorsunuz ki bunun bir parçasısınız. X-Rated şovunda, içinde bile olmadığım bir maçta 80.000 güçlü tezahürat duydum ve hepsi Dolph Ziggler diye bağırıyordu. Hangi maçtan bahsettiğimizi biliyorsunuz. Adam Cole'un Goldberg'i yenerek bu ünvan aldığı maç. Bilmeyenler için açıklayayım. O gecenin başında ben King of the Ring olmuştum ve World Heavyweight Championship de her zaman beni etrafımda dönen bir ünvandı. Ama o zaman benim zamanım değildi. Ve ondan iki ay sonra ki PWE Royal Rumble II de tüm insanların gözü o maçtaydı, Adam Cole vs Dolph Ziggler. O rampadan aşağı geldim, her zaman ki gibi inanılmaz bir performans sergiledim ve Adam Cole'un kıçını tekmeleyip bu ünvanı ikinci kez elde ettim ve bir tarih yazdım. PWE Evreni de bunların hepsini hayranlıkla izledi. PWE Evreni bu kutlama da yer almayı çok ister ama işin doğrusu bu ünvan ve yarattığı tarih, an sadece ama sadece tek kişiye ait, Dolph Ziggler. Görüyorsunuz ki, ben bu ünvanı sizler sayesinde kazanmadım, sizlere rağmen kazandım, ikinci kez.

Bir müzik duyuluyor.

Written In Hellfire! (CHEER!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Sheamus

PWE Şampiyonu Sheamus geliyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* Cwo03o-uwaa4cwf

Elinde bir mikrofon var, hemen konuşmaya başlıyor Sheamus, ağır ağır ringe ilerliyor.

Sheamus: Ziggler, Ziggler, Ziggler. Fella, bu konuşmayı kaçıncı kez tekrarlıyorsun. Anlıyoruz, iyisin. Anlıyoruz, Adam Cole'u yendin ve şampiyon oldun. Anlıyoruz, çok sabırlıydın ve bu ünvanı hak ettin. Ama sence de artık sıkmadı mı ? Biraz rahatla fella. Sen şampiyonsun, diken üstünde olman gerek ama ilk deneyiminden sonra biraz endişeli gözüküyorsun. Hatta biraz fazla endişeli gözüküyorsun. Görüyorsun ki WrestleMania Main Eventinde PWE Şampiyonu (CHEER!), Royal Rumble'ı kazanan (BOO!) ve World Heavyweight Şampiyonu (BOO) yer alacak. Sen ve Miz orada olacak mısınız bilmiyorum ama Celtic Warrior, PWE Şampiyonu orada kesin olacak. Neden mi ? Çünkü rakibim Randy Orton. Her hangi bir Mid Card güreşçi 3 Randy Orton'u yenebilir. Ben de geçtiğimiz aylar da gösterdiğim performans ile üst düzey bir güreşçiyim, yani Orton'un şansı yok. Ben bu WrestleMania Main Event biletini Seth Rollins'i yendiğim de aldım. Siz iki şaklabana ne olacak bilmiyorum ama ben o gecenin sonunda PWE ve World Heavyweight Şampiyonu olacak adamım.

Sheamus sözünü bitiriyor ve ringe giriyor. Dolph Ziggler sinirli.

Dolph Ziggler: Ancak cesedimi çiğneyerek o dediğine ulaşabilirsin. Ve sana buraya çıkma iznini kim verdi ? Şu an ring bana ait, konuşma sırası bende. Bir koşu arkaya git ve programa bak. Program da Dolph Ziggler Kutlaması yazıyor. Kendini yerde yatarken bulmak istemiyorsan bu ringden çık ve ait olduğun yere, ikinci sıraya geç. Yoksa senin iyiliğinden çok ama çok endişe duyacağım.

Sheamus tekrar araya giriyor.

Sheamus: Kimseden izin almadım fella. Öylece, elimi kolumu sallayarak geldim. Şöyle bir olay var, PWE Şampiyonuysan ve özellikle de Longest Reigning PWE Şampiyonu olmaya çok az bir süre kalmışsa. Senin için bu yeterli mi yoksa eğitim sisteminden bir şey kullanarak mı açıklayayım ?

Dolph Ziggler: Hayır, hayır, hayır. Şu an sahne bana ait. Sahne ışığı benim üstümde, program bu. O yüzden o turuncu kıçını al ve arka alana git. Dünya Ağır Siklet Şampiyonunu bölmeye nasıl cüret eders---

Bir müzik daha duyuluyor.

I Came To Play! (CHEER-BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Miz-awesome

Royal Rumble'ı kazanan adam The Miz geliyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* 2bc293cac19b987a28d113645f03a837671dc4d2_hq

Ceketini çıkartıyor Miz ve mikrofon alıyor.

The Miz: Ne kadar şeker şeylersiniz öyle. Söylediklerinizi duyunca saçınızı okşayıp, sizlere birer şeker alasım geliyor. Çünkü tıpkı masum birer çocuk gibi konuşuyorsunuz. Hiç bir şeyden haberiniz yok. Ben 29 kişiyi alt ettim ve Royal Rumble'ı kazandım. Ve Royal Rumble'ı kazanmak bana WrestleMania Main Eventinde istediğim ana şampiyonluk maçını veriyor. O yüzden siz ikiniz gerçekler ile yüzleşin.(BOO!)

Sheamus: Bir dakika fella. Anlamadığım bir şey var. Royal Rumble'ı kazanmak sana WrestleMania da bir ana şampiyonluk maçı veriyor, Main Eventi vermiyor. Ama şanslısın ki, Triple H'in açıklamasına göre, PWE ve World Heavyweight şampiyonlukları birleşecek. Sen WreslteMania'ya kadar bir aptallık yapmazsan seninle orada görüşeceğiz. Yani senin de gerçekler ile yüzleşmen lazım. Bir sürü Rumble kazananı WrestleMania da Main Event de olamıyor. Senin şansın bir kez daha yaver gitti, tıpkı Royal Rumble'ı kazanman gibi.(CHEER-BOO!)

The Miz: Sakın benimle bir daha böyle konuşma İrlandalı. Şu an belinde taşıdığın o kemer bir süre sonra benim olacak. Ve hemen yanında ki Dolph Ziggler'ın kemeri de benim olacak. Hepsine çok az kaldı. Siz iki andavalın Blaze of Glory'i bile atlatabileceğinizi düşünmüyorum. O yüzden kemerleriniz ile son anlarınızı verimli geçirin. (CHEER-BOO!)

Dolph Ziggler: SESİNİ KES! (CHEER!) Sheamus çok iyi bir kaç konuya parmak bastı ama bu hala sizinle ilgili değil. Şu an bana ayrılmış vakit ve siz iki ahmak da benim vaktimi çalıyorsunuz, sabote ediyorsunuz. O yüzden sadece gidin artık, defolun gidip yoksa sizi ben def edeceğim. Ve yüzüme iyice bakarsan şaka yapmadığımı göreceks---

Bir müzik duyuluyor. Ziggler'ın suratı iyice asılıyor.

Burn In My Voices! (CHEER-BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Randy-Orton-2015

Randy Orton geliyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* Randy-Orton-WWE-Injury

Mikrofon alıyor.

Randy Orton: Bakıyorum bir kutlama var. Ama sizce de kutlama için biraz erken değil mi ? Daha Sheamus'u yenmedim ve PWE Şampiyonluğunu almadım. Ama önden kutlama yapmak istiyorsanız sizleri durduramam. Sheamus dışında hemen hemen herkes yeni PWE Şampiyonu olacağıma kesin gözüyle bakıyor. Sheamus'a da bir ipucu verdim. Bu Showdown da ona RKO OUTTA NOWHERE hissini ilk kez yaşattım ve olanlara bakacak olursak buna alışması gerekiyor yoksa bunun yüzünden çok ama çok acı çekecek. İlk hedefim PWE kemerini bu turuncu turistten almak ve ondan sonra da WrestleMania Main Eventine gideceğim ve karşıma kim çıkarsa çıksın onlara da bir kaç RKO çekip evlerine göndereceğim ve iki kemer de benim olacak. Uzmanlar bir kaç RKO fazla gelir diyorlar. Onlara katılıyorum aslında. ViperVille'a gitmek için bir RKO yetiyor. Ama fazla maldan zarar gelmez.

Dolph Ziggler onu bölüyor.

Dolph Ziggler: Senin ne işin var burada. Bu Intercontinental Championship veya başka bir Mid Card ünvanı, mücadelesi değil. Git de kendi boyunda birileri ile uğraş. Bir yerlerde John Cena seni bekliyordur. Veya git Wildcard Championship için maça dal. Sen oralara uygunsun ve WrestleMania Main Eventinin yanından bile geçemezsin. Şovda yer alabilirsen kendini şanslı say. Ve sakın bir daha beni bölme. Siz üç barbar bana ayrılan vakti harcıyorsunuz ve kendiniz ile ilgili gibi gösteriyorsunuz. Ama bu benimle ilgil---

Ten! (CHEER!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Tumblr_ntii0fK6DE1srbyoyo1_1280

''The Perfect 10'' Tye Dillinger geliyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* 9b7bfd3fd2be7c6f296d5852767c299cae79caec_hq

Ringe giriyor ve 10 pankartını açtıktan sonra mikrofon alıyor.

Tye Dillinger: Tebrikler dostum. Yeniden şampiyonsun. Bu sefer egon tatmin oldu mu ? Çünkü geçen sefer tam olmamıştı ve sonu nasıl bitti hatırlıyoruz. Herhalde bu sefer aynı dansı yapmayız değil mi ?

Dolph Ziggler: Şu an tamamen saçmalık. Bu insanların içinde buraya gelmemesi gereken en son kişi sensin. Sen hiçliğin derinlerindesin. Bunların da altında. Ama yine de karşımda duruyorsun ve bana karşı konuşuyorsun. Senin kafa yapını bir türlü anlayamadım ama geçmişte de başarısız olmak tanımının karşılığı sendin, şu an da öylesin ve zamanın sonuna kadar öyle kalacaksın.

Tye Dillinger: Şu an boynunu kırmamı engelleyen tek şey bu gece ki maçımız Dolph. O yüzden sende bu akşam şanslısın. Keyfini çıkar eski dostum.

Dolph Ziggler: Hayır, hayır, hayır. Bu gece benim ile alakalı. Siz sefiller ile değil. Ve eğer bir kişi daha beni bölerse sonuçları çok ağır olacak. Ve bu sefer tamamen ciddiy---

La Vittoria e Mia! (CHEER!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Santino-2014

''The Milan Miracle'' Santino Marella geliyor. (CHEER!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Santino_Marella_bio

Santino ringe giriyor ve klasik Cobra tauntunu yapıyor. Mikrofon alıyor.

Santino Marella: Beyler, beyler, neden bu kadar agresifsiniz ? Hepinizin elinizde güzel şeyler var. Dolph, özellikle sen. İlk olarak tebrik ederim. İkinci olarak da sen World Heavyweight Şampiyonusun, seksi bir eşin ve kavgalardan seni koruyacak kaslı bir koruman var. İyi para alıyorsun, lüks bir hayatın var ama ne zaman PWE izlesem senin bağırdığını görüyorum. Biraz rahatlaman gerek dostum. Spaya gitmeyi düşündün mü ? Eğer gitmem diyorsan eve masör de getirebilirsin. Benim masörümü sana ayarlayabilirim. Adı Ivan, 120 kilo, bir Rus. Dış görünüşüne bakma, çok iyi masör ve fiyatı uygun. Ne dersin Dolph ? Beraber masaj yaptırırsak indirim de yaparlar.

Santino hadi gidelim işareti yapıyor. Dolph Ziggler mikrofonu ağzına götürüyor. Mikrofonu atıyor Ziggler ve Santino'ya SUPERKICK!!! (BOO!) vuruyor. Santino Marella 2.80 yere uzanıyor. 

Sheamus: Neden böyle yaptın ? Gayet iyi konuşuyordu. Güzel şeyler söylemişti. Sinirini kontrol etmen lazım fella.

The Miz: Bunu söylediğime inanamıyorum ama Sheamus ile aynı fikirdeyim. Adam doğru konuşuyordu. Bu öfken yüzünden seni yeneceğim Dolph.

Dolph Ziggler: Yeter artık. Tabi yenersin yenersin. Sen kralsın, sen en büyüksün. Sen hepimizi yenersin. Şimdi nasılsın daha iyi hissediyor musun ? Çünkü artık Şampiyonun konuşmaya devam etmesi gerekiy---

The Game! (CHEER-BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* RAW_1067_Photo_230_original

Triple H ringe geliyor. Bunlar ile napacağım bakışı atıyor ve mikrofon alıyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* 5-1418467027

Triple H: Bu gece hepinizi bu kadar hırslı görmek beni ne kadar mutlu ediyor bilemezsiniz baylar.

Dolph Ziggler: Aslında biliriz. Daha fazla para kazanıyorsun. (CHEER!)

Triple H: Sorduk mu ? Neyse, uzatmadan konuya geçecek olursam şu an da bu ringde bulunan herkes enerjisini atmak istiyor. Bu iyi bir şey ama zaman uygun değil. Dolph'un dediği gibi bir programımız var. Ve sizlerin bu şovu mahvetmesini istemiyorum. İlk olarak Randy Orton, henüz PWE kemeri için maça çıkacağın açıklanmadı ama eğer bu akşam her hangi bir maça karışırsan veya birilerine RKO OUTTA NOWHERE yaparsan o maçı unutabilirsin. The Miz ve Sheamus'a gelecek olursak, ikiniz de Dolph Ziggler'dan bir parça istiyorsunuz ama bu gece olmaz. O yüzden bu gece ki Main Event maçına karışmayacaksınız, karışırsanız sonuçları olacak. Tye, Dolph siz de bu gece ki maçınıza hazırlanın. Şimdi herkes arka alana gitsin ve dediklerime harfiyen uysun. Hadi, naş naş. İş yürütüyoruz burada. Şu Santino Marella'yı da kaldırın yerden, götürün arkaya.

Triple H mikrofonu bırakıyor ve herkes arka alana gidiyor. Santino Marealla'yı da hakemler arkaya taşıyor. Biz de büyük ekrana geçiyoruz.

Kameralar karanlık bir ortamda şimdi. Biraz ilerliyor kameraman. Yıkık bir evin içine giriyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcQDdxXxcAZxaC_DqJCW5ASeD-qrL42hNTOAj-RbM4wRoQshN-nwWg

Biraz daha ilerliyor ve bir sandalye görüyoruz. Bir anda arka taraftan Braun Strowman geliyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* Images?q=tbn:ANd9GcQ8O-e1uQcddX-S8PpmByi6w0c_RWZuVvEuSV2-KB_WHWnJgZiXZNia8fO1

Braun Strowman : Çağrımı kabul edip buralara kadar geldiniz demek. Karanlık , sessizlik , bulutlar ve tehlikeden hiç korkmadınız mı ? Attığınız her adım belkide kuruntulu yaşamınızın sonu olacaktı. Bunları göze aldınız ve beni dinlemek üzere geldiniz. Peki herkes sizin gibi tüm bu tehlikeleri göze alabilir mi ? PWE'deki boş bedenler Strowman'ın yıkımına dayanabilir mi ? Sahip oldukları boş bedenler ringin ortasında çürürken çektikleri acıya dayanabilirler mi ? Sanmıyorum. Boş bedenlerini ordan oraya gezdirdiler. Karanlığa hiçbir zaman yaklaşacak cesarete sahip olamadılar. Yıkık duvarlar onların çürüyen hayatları gibi soğuk ve dayanıksızdır zira. Onlar karanlığa giremedi. Yıkık duvarların hayatlarında neyi sembolize ettiğini anlayamadı. Şanslılar. Çünkü Strowman onlar için gelecek. Önce karanlığı , sonra yıkık duvarları onlara gösterecek. Ve acılı haykırışlar , ormanda yankı yapan çırpınan ceylanın sesi gibi , yer küreyi kaplayacak. Vakti geldi. Mayası bozuk tutan tüm hamurları çöpe atıp , yepyeni bir maya ile yoğurma vakti geldi. Yıkım, herşeyi kendine getirecek. Gerekli olan bu. PWE'de başlayacak. Mezarda son bulacak!!

Braun Strowman görüntüden kayboluyor ve kameralar da ringe dönüyor.

No More Words! (CHEER!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Jeff_hardy___by_recklessenigma-d3dprdw

Jeff Hardy geliyor. Ringe girip köşeye çıkıyor Jeff ve taunt yapıyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* GkCjJ

Mikrofon alıyor.

Jeff Hardy: Bir çoğunuz geçen Showdown da yaptıklarımı merak ediyor. Daha doğrusu neden geri döndüm ? PWE ile çalkantılı bir ilişkim oldu. Ama bir süre önce ilgimi çeken bir şey oldu. Ve Showdown da return yapıp eski dostum Goldberg ile bir kez daha yan yana durdum. Batista'ya neler oldu hiç anlayamadım. İstediği her şeye sahip oldu. Sanırım hiç bir zaman elindekilerin kıymetini bilmiyorsun. Batista'nın farkında olmadığı şey ise yanlış yaptığıdır. Yanına bir yalaka almış, adı neydi hatırlayamıyorum, sadece kel olduğu aklımda kaldı. Batista'nın yanlış yaptığını yüzüne vurmama rağmen o hiç bir şey anlamayacak. O yüzden ben ve Goldberg o ikisine sağlam bir dayak atacağız. Ve onları ait oldukları yere postalayacağız.

Lift Me Up! (BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* BatistaReturn_crop_north

Batista ve Ryback geliyor. Batista'nın elinde bir mikrofon var. (BOO!)

Batista: Jeff, seninle görüşmek güzeldi. Konuşmayı çok sevmediğim doğrudur o yüzden bu sefer çok hızlı bir şekilde aksiyona geçelim. O söylediğin lafları sana yutturmak için buradayız. Ve adını hatırlayamadığım canavar, Ryback bu gece, şimdi seninle karşılaşacak ve seni de yiyecek.

Ryback ringe ilerliyor, Batista geri de duruyor. Bir de hakem geliyor ringe.

Singles Match

Jeff Hardy vs Ryback with Batista

Hakemin işaretiyle zil çalıyor ve maç başlıyor. Ryback Jeff'in üzerine gidiyor ancak Jeff yakın temastan şu anlık uzak duruyor. Şimdi karnına bir tekme vuruyor Ryback'in. Birde sırtına sert bir yumruk atıyor. Iplere koşuyor şimdi. Ama döndüğünde SHOULDER BLOCK yiyor Ryback'ten. Şimdi kalkıyor Jeff ama bu kezde CLOTHESLINE ile yıkıyor Ryback! Şimdi yerdeki Jeff'i tekmeliyor. Ardından tuş deniyor ama Jeff henüz 1 de atıyor. Şimdi kafasını yakalıyor HEAD LOCK bağlıyor. Yavaş yavaş şiddeti arttırıyor. Hakem kontrol ediyor o sırada. Jeff şimdi kurtulmak için hamle yapıyor. Yavaş yavaş kalkıyorlar. Ve karnına dirsek vuruyor Ryback'in. Bir dirsek daha. Şimdi iplere koşuyor. Sekiyor üzerine geliyor. SPINEBUSTER! geliyor Ryback'ten! Hemen tuş deniyor. 1..2.. atıyor Jeff Hardy. Yandan Batista'nın desteğini görüyoruz Ryback'e. Şimdi ayağa kalkıyor Ryback ve taunt atıyor. O sırada Jeff iplere tutunarak kalkıyor. Ryback arkasını dönüyor ve üzerine koşuyor. Jeff ipleri çekti!!! Ryback ringin dışına yuvarlanıyor!! Jeff sersemliği atmaya çalışıyor. Ryback yavaş yavaş kalkıyor. Ve Jeff SOMERSAULT PLANCA ile atlıyor üzerine!!! Ikiside yerde şimdi. Ilk kalkan Jeff oluyor. Kafasına tekme vuruyor birkaç tane. O sırada Batista yaklaşıyor oraya. Jeff ona dönüyor ve aralarında kısa bir diyalog geçiyor. Jeff tekrar arkasını döndüğünde BIG BOOT'u iki kaşının ortasında buluyor!! Şimdi Jeff yerde. Ryback " STUPID " diye bağırıyor. Bu sırada hakemin Double Count Out için 7 dediğini duyuyor. Ve hemen Jeffi kaldırıyor. Ringe atıyor. Şimdide kendisi giriyor. Köşeye yaslanıyor ve kalkmasını bekliyor. Jeff yavaş yavaş kalkıyor. Ryback hızla üzerine geliyor. Şimdi LOW DROPKICK geliyor Jeff'ten. Ryback dizlerinin üzerine düşüyor. Şimdi iplerden sekiyor ve tam kafasına bir DROPKICK vuruyor! Hemen tuş deniyor. 1...2... atti Ryback. Şimdi hemen köşeye Jeff. Ardından DIVING LEG DROP yapıyor!! Şimdi taunt sırası Jeff'te!! Ryback'in kalkmasını bekliyor Twist Of Fate için. Ryback kalkıyor. Şimdi karnına bir tekme. Ancak Ryback , Jeff onun kafasını tuttuğu anda itiyor. Jeff köşeye yakın oldugu icin iki adımda köşeye çıkıyor ve WHISPER IN THE WIND!!! Şimdi tuş için rakibinin üzerine yapacağı sırada Batista aprona çıkıyor ve hakemin dikkatini dağıtıyor. Sayan olmayınca da Jeff sinirleniyor ve Batista'nin üzerine koşuyor. Sert bir sağ direk çakıyor ve Batista aprondan düşüyor! Şimdi dönüyor tekrar Ryback'e. Ryback tam o sırada kalkıyor. Jeff üzerine koşuyor ancak Ryback ona sarılıyor. Ve OVERHEAD BELLY TO BELLY!! Ryback henüz sersemligin etkisini atamamış durumda. Jeff te yerde. Hakem ikisinide yerde gördüğü için sayıyor. Ikiside kalkmaya çalışıyor şimdi. Jeff köşeden destek alıyor. Ryback ise ringin ortasında. Aynı anda kalkıyorlar. Jeff hemen köşeye çıkıyor. Ryback üzerine geliyor ve DIVING CROSSBODY!! Ancak Ryback onu havada yakalıyor! Birkaç adım atıyor ve FALLAWAY SLAM ile fırlatıyor!! Şimdi kalkıyor Ryback. Köşeye geçiyor ve FEED ME MORE chantleri ile kalkmasını bekliyor rakibinin!!

Jeff yavaş yavaş kalkıyor. Ryback hazır. Jeff şimdi ayakta. Ryback koşuyor ancak Jeff son anda eğiliyor! Ryback dönüyor ona doğru ve ENZUIGRI geliyor Jeff'ten!! Ryback dizlerinin üzerine düşüyor yine. Jeff kalkıyor. Ryback köşeye kadar dizlerinin üzerinde gidiyor. Şimdi kalkmaya çalışırken Jeff üzerine koşuyor ve CORNER DROPKICK! Ryback köşeden sekiyor ve yere düşüyor. Jeff şimdi köşeye çıkıyor. Ve SWANTON BOMB tauntunu atıyor. Hakem o anda Ryback'e bakıyor ve arkası Jeff'e dönük. Bir anda Batista aprona çıkıyor ve itiyor Jeff'i!! Hemen iniyor ve birkaç adım geriliyor. Jeff'te yerde şimdi. Ryback kalkıyor yavaş yavaş. Jeff'te aynı şekilde. Batista tekrar aprona çıkıyor. Hakem ve Jeff Batista'ya dönüyor. Jeff hem hakeme itiraz ediyor hem Batista'ya küfürler savuruyor. Şimdi yine iniyor aprondan Batista. Jeff arkasını dönüyor ve MEET HOOK LARIAT'ı yiyor Ryback'ten! Çıldırmış gibi Ryback. Şimdi kafasından tutup kaldırıyor ve omuzluyor. Şimdi SHEEL SHOCKED!!! Tuşa gidiyor. 1...2...3! Ryback Batista'nın dikkat dağıtmasıyla maçı kazanıyor!!

1 Ekim Rise! *LIVE* RybackRef_crop_north

Batisa ringe giriyor ve Ryback ile bir taunt atıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, kameralar arka alanda. JoJo ve Matt Taven'ı kadraja giriyor.

JoJo: Bayanlar ve baylar bugünkü konuğumuz PWE ile yeni sözleşme imzalamış bir isim...Matt Taven.

Matt giriyor kadraja.

JoJo: Matt bildiğin üzere bugün PWE bin-

Matt Taven: Uzaklaş.

JoJo: Anlayamadım?

Matt Taven: Diyorum ki o sevimli yüzünün zarar görmesini istemiyorsan ikile.

JoJo tırsmış bir şekilde uzaklaşıyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* Matt-taven

Matt Taven: Hiç bir şey görmediniz. Ne kadar uzak olduğunuzu sanırsanız o kadar yaklaşıyor, ne kadar yakın olduğunuzu düşünürseniz o kadar uzaklaşıyorsunuz. Güvenebileceğiniz hiç kimse yok, kendi zihninize bile güvenemezsiniz. O zaman ne yapacaksınız? Bir kurtarıcı mı bekleyeceksiniz yoksa kendi içgüdülerinize mi güveneceksiniz? Kafanızın içindeki sesler sizi sağır ettiğinde kaybedeceğiniz tek bir şey olacak.....

Taven kamerayı ittiriyor, yayın gitmeden önce ''Sanity'' diye fısıldıyor, sonra da yayın gidiyor.

Yayın geri geliyor ve gecenin ikinci maçına geçiyoruz.

War of Nerves! (CHEER!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Young_Bucks_Entrance_ROH

PWE'nin yeni isimleri, The Young Bucks geliyor.

DERP! Swamp Gass! (CHEER-BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* IMG_0636

PWE Tag Team Şampiyonları, Luke Harper ve Erick Rowan geliyor.

Non Title Tag Team Match

The Young Bucks vs Luke Harper & Erick Rowan

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Wyatt Family için Erick Rowan, Young Bucks için ise Matt Jackson ringde başlıyor mücadeleye. Erick Rowan, Matt Jackson'ı yakalamaya çalışıyor fakat Matt Jackson çabukluğunu kullanarak sıyrılıyor. Sonrada Rowan'ın bacağına hafif hızlı tekmelerle hasar veriyor. Rowan sendeliyor ve yürü düşüyor. Matt iplerden koşarak Rowan'ın üstüne geliyor fakat Big Boot! Rowan, Big Boot'la Matt Jackson'ı yere seriyor. Rowan hızlıca tuşa gidiyor. 1- Matt kurtuluyor. Rowan, Matt'i ayağa kaldırıyor ve kendi takım arkadaşının bulunduğu köşeye gönderiyor. Koşarak üstüne gidiyor ve Corner Clothesline. Rowan şimdi köşede yere düşmüş haldeki Matt'i tekmelemeye başlıyor. Tekmelerken iplerden güç aldığı için hakem araya giriyor ve Rowan'ın uzaklaşmasını aksi takdir de diskalifiye olacağını söylüyor. Tüm bunlar olurken Luke Harper hakem görmediği için Matt'in kafasına arka arkaya yumruklar geçiriyor. Sonrada aprondan inerek, klasik tauntunu yapıyor. Rowan, Matt'i iplere gönderiyor. Gelişinde Body Slam'le yere yıkıyor. Rowan, Harper'a tag veriyor. Harper oyunda. Harper girer girmez tekmeleler Matt'in üstüne gidiyor. Şimdi, Matt'i kaldırıyor ve köşeye gönderiyor. Harper koşarak geliyor ve European Uppercut. Bir kez daha koşarak geliyor. Fakat Matt karşılık veriyor. Tekmeyle Harper'ı sersemletiyor. Harper bir daha koşarak geliyor yine bir tekmeyle karşılık veriyor. Harper üçüncü kez koşarak Matt'in üstüne geliyor Superkick! Matt Jackson Superkick'i vuruyor fakat tuş edecek hali yok. Vurur vurmaz o da yere düşüyor. Harper ise gözleri açık bir şekilde ringin ortasında sersemlemiş bir şekilde oturuyor. Nick Jackson abisini kendisine gelmesi için ateşlemeye çalışıyor. Harper ve Matt sürüne sürüne köşelerine gitmeye çalışıyor. İkiside aynı anda tuş veriyor. Nick ve Rowan oyunda. Rowan hızlıca Nick'in üstüne gidiyor. Nick hala kendi apronunda bunu avantaja çevirerek Rowan'a bir Roundhouse kick. Rowan biraz sersemleyip geri çekiliyor bu sırada Springboard Clothesline! Nick gerçekten yanıyor. Rowan'ın kalkmasını bekliyor. Arka arkaya tekmelerle Rowan'a hasar veriyor. Şimdi Rowan'ı iplere göndermek istiyor fakat Rowan hareketi lehine çevirip Nick'i yolluyor. Nick iplerin gelişinde Rowan'ın kafasına sert bir tekme atarak karşılık veriyor. Tekrardan iplere gidiyor fakat bu sefer dönüşü olmuyor. Luke Harper, Nick'i bacağından çekip ringin dışına alıyor. Sonrada bariyerlere fırlatıyor. Matt, bunu görüyor ve sinirden çılgına dönüyor. Hemen Harper'ın üstüne koşuyor. Demir basamaklardan yardım alarak Harper'ın üzerine Diving Crossbody! Matt ayağa kalkmaya çalışıyor fakat Rowan'dan Big Boot! Rowan hemen Matt'i ringe atıyor fakat Matt legal kişi değil. Bunun farkında değil Rowan. Rowan, Matt'i kaldırıyor ve Full Nelson Slam! Matt bitmiş olmalı. Rowan tuşa gidiyor. Fakat hakem saymıyor. 3 çoktan olmasına rağmen hakem saymıyor. Rowan hemen ayağa kalkıp hakemin üstüne yürüyor. Neden saymadığını sorup Rowan'ı ittiriyor. Hakem onun Matt olduğunu, legal kişinin Nick olduğunu anlatmayaya çalışıyor fakat nafile. Rowan sinirden kudurmuş durumda. Bu sırada Nick Jackson arkadan ringe girip Rowan'ı Roll-Up'a alıyor. 1 2 3! Young Bucks zaferi çalıyor!

1 Ekim Rise! *LIVE* Young-Bucks-tna-superstar-4

Young Bucks sevinirken arena da ışıklar gidiyor.

DERP! Bray Wyatt ringin ortasında beliriyor. 

(CHEER!)

Wyatt Matt ve Nick Jackson'a gelin işareti yapıyor. Onlar Wyatta'a bakarken arkadan Harper ve Rowan saldırıyor onlara. The Wyatt Family Young Bucks ikilisini amansızca pataklıyor. Rowan ve Harper açılıyor, Wyatt konuşma yapmak için mikrofonu alıyor derken Young Bucks kalkıyor ayağa ve Harper & Rowan'a saldırıyor. Harper ve Rowan da karşılık veriyor. 4 adam amansızca kapışırken ışıklar yine gidiyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* Tumblr_n3a4ugye831qdkrl2o1_1280

(CHEER!)

SAMI CALLIHAN BU!!! Callihan ring köşesinde, otururken beliriyor. Callihan ayağa kalkıyor ve Wyatt'e saldırıyor. 6 adam da  hunharca dövüşüyor ve bir anda Matt Jackson Luke Harper'a SUPERKICK!! vuruyor. Ondan hemen sonra da Nick Jackson Erick Rowan'a SUPERKICK!! vuruyor. Bray Wyatt tek başına kalıyor. Bullet Club üçlüsü Wyatt'a bakarken ilk hamle Nick Jackson'dan geliyor, Wyatt'a doğru koşuyor ama Bray bir tane patlatıyor, yere düşüyor Nick. Matt bunu görünce direk Bray'in üstüne gidiyor ama Bray onu yakalıyor ve URANAGE! yapıyor ona. Bray Wyatt ve Sami Callihan birbirlerine bakıyor. IŞIKLAR YİNE GİDİYOR. Bir süre ışıkları bekliyoruz derken IŞIKLAR GERİ GELİYOR, NE SAMI CALLIHAN NE DE BRAY WYATT RİNGDE!!! İki isim de ringde yok. Şaşkın şaşkın bu görüntülere bakarken arka alana gidiyoruz.

(CHEER!)

Arka alanda Bad Luck Fale'yi görüyoruz.

1 Ekim Rise! *LIVE* Bad-Luck-Fale

Bad Luck Fale: Buraya gelmek için uzun süre bekledim. Ve bekleyiş bitmek üzere. Bu gece dostum Alberto Del Rio yeni Wildcard Şampiyonu olacak. Ve ben ''The Underboss'' Bad Luck Fale, haftaya Rise'da PWE ringine ilk kez adım atacağım. Rakibim kim hiç bir fikrim yok ama ona acımaya başlıyorum. Kendisine şimdiden başarılar diliyorum, elimden geldiğince nazik olmaya deneyeceğim. Eğer ki onu hastaneye sokarsam mutlaka çiçek gönderirim. Şimdi şu kamerayı yüzümden çek.

Kameralar ringe dönüyor. Lilian Garcia'yı ringde görüyoruz.

1 Ekim Rise! *LIVE* M9vXkZp

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar az önce bana söylenene göre sırada ki maçımız olan Six Pack Challenge maçı elemeli olacak. 6 Katılımcı birbirine elemeye çalışacak ve kalan son kişi yeni PWE Wildcard Şampiyonu olacak.

Devil's Sky! (CHEER-BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* 24016_original

''The Cleaner'' Kenny Omega geliyor.

Ancient Spirit! (CHEER!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Sin-Cara-Entrance

Sin Cara geliyor.

Break The Walls Down! (CHEER-BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* RAW_1000_Photo_195b

''Y2J'' Chris Jericho geliyor.

The Truth Reigns! (CHEER-BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Roman-Reigns-Entrance-AL146

Roman Reigns geliyor.

Machine Gun! (BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* DXN2YZ

''The Villian'' Marty Scurll geliyor.

Realeza! (BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* WWE-Alberto-Del-Rio-at-Entrance

Alberto Del Rio geliyor.

Six Pack Elimination Match for the Vacant PWE Wildcard Championship

Kenny Omega vs Sin Cara vs Chris Jericho vs Roman Reigns vs Marty Scurll vs Alberto Del Rio

Hakem zili çalıyor ve maç başlıyor. Chris Jericho hemen ringden iniyor ve şimdi birbirinizi yiyin diyor. Alberto Del Rio da onu takip ediyor ve ringden iniyor. Dört adam birbirine bakarken Marty Scurll da siz başlayın bel gelicem diyor ve o da iniyor ringden. Omega, Sin Cara ve Reigns ringde. Üç isim bir birine bakıyor. Ring dışında ki diğer üçlü de ringin etrafını turluyorlar. Del Rio bir anda Sin Cara'nın ayağından tutuyor ve yere düşürüyor onu. Dışarı çekiyor Sin Cara'yı, bariyerlere atıyor onu. Omega ve Reigns birbirine bakarken Chris Jericho ringe giriyor, diğer taraftan da Marty Scurll giriyor ringe. Marty Reigns'i ROLL UP alıyor hemen, Chris Jericho da Omega'yı ROLL UP alıyor hakem iki tuşu da sayıyor 1.. 2.. Reigns ve Omega aynı anda atıyor. Scurll ve Jericho da atma etkisiyle ringin ortasına doğru ilerliyorlar ve Jericho bir anda STEP UP ENZUIGIRI vuruyor Marty'ye. O an Alberto Del Rio giriyor ringe ve Jericho'yu ROLL UP alıyor 1.. 2.. 3.. Chris Jericho eleniyor. Del Rio maçta ilk elemeyi gerçekleştiriyor.

Elenen: Chris Jericho - Eleyen: Alberto Del Rio

Jericho şok oldu. Hemen ayağa kalkıyor Jericho, Del Rio da ona bakıp gülüyor. Jericho hemen onun üstüne gidiyor ve Clothesline vuruyor. Del Rio çabuk kalkıyor ayağa ama bu sefer de SPINNING HEEL KICK vuruyor Y2J, Alberto yerde. Jericho bir taunt atıyor ve iplerden zıplıyor, LIONSAULT!!! Del Rio'yu kaldırıyor ve dışarı atıyor Jericho, kendisi de ringden inip arka alana gidiyor.

Jericho gidiyor, Del Rio ve Sin Cara dışarıda, Sin Cara yavaştan ayaklanıyor. Ringde ise Kenny Omega ve Roman Reigns köşelerden tutunup ayağa kalkıyor. Marty Scurll yavaş yavaş toplanıyor ve ayağa kalkıyor, köşeye bakıyor ve Roman'ı görüyor. Kafasını diğer köşeye çeviriyor ve Omega'yı görüyor. Scurll napsam napsam derken Reigns yaklaşıyor ve Punch to the Throat geliyor Roman'dan. Scurll arkasını dönüyor ve EX HADOUKEN! vuruyor Omega. Scurll sarsılıyor ve arkasını dönüyor, SUPERMAN PUNCH!!! Scurll yerde. Roman onu tuşa gidiyor 1.. 1..50.. ama Omega bozuyor, Reigns'i kenara ittiriyor ve o tuşa gidiyor 1.. 1..25.. bu sefer de Reigns bozuyor tuşu. Omega'yı dışarı atıyor ve arkasını dönüyor. Omega apronda kalıyor, Roman tuşa gidiyor 1.. de yine Omega bozuyor, kaldırıyor onu ve bir kaç yumruk atıyor, karna da bir tekme geliyor ve DDT ile yere çakıyor onu. Hemen Marty'yi tuşa gidiyor Kenny Omega 1.. 1.50.. da attı Marty. Omega sinirleniyor, Marty'yi kaldırıyor yerden, Suplex pozisyonuna sokuyor AMA O DA NE ? Sin Cara köşeye çıkıyor, Omega Scurll'ü yere atıyor ve Sin Cara'ya doğru ilerliyor ama Sin Cara atlıyor ve DIVING HURRICANRANA!!! ile atıyor Omega'yı. Sin Cara hemen kalkıyor, Kenny de kalkıyor şimdi. Sin Cara iplerden geriliyor ve bu sefer de Bodysciross in to the Arm Drag ile atıyor Omega'yı. Sin Cara hemen iplerden zıplıyor, Omega da kalkıyor ve Springboard Crossbody!! geliyor. Lateral Press ile tuşa gidiyor Sin Cara 1.. 1..50.. 1.75.. de atıyor Kenny. Sin Cara ayağa kalkıyor, ona gelen tezahüratları dinlerken Reigns tekrar devreye giriyor ve Leaping Clothesline vuruyor ona. Sin Cara kalkınca bir Leaping Clothesline daha vuruyor Reigns. Sin Cara'yı kaldırıyor ve bir Headbutt vuruyor, bir tane daha vuruyor ve iplere atıyor onu. Sin Cara iplerden dönüyor ve Roman Tilt a whirl Backbreaker!! yapıyor. Sin Cara yere düşüyor ve Roman'ın da önü açılıyor ama çok geç çünkü Del Rio köşedeydi ve Diving Double Axe Handle ile atlıyor Roman'a. Del Rio hemen ayaklanıyor ve arenaya bir Si!Si!Si! çektiriyor ve Reigns'e BACKSTABBER yapıyor. Roman darbe etkisiyle ayakta kalıyor ama Scurll ona SUPERKICK vuruyor. Roman ayakta sallanırken arkadan Alberto ona vuruyor, Marty Scurll Roman'ı yakalıyor ve belinden tutuyor, German Suplex! ama bırakmadı Scurll. Ayağa kalktı, hala belini tutuyor bir German için daha ama Reigns reverseliyor ve onun arkasına geçiyor, belinden kavrıyor Roman. Ters çeviriyor onu ve Belly to Belly pozisyonuna alıyor ama atamıyor Scurll'ü. Scurll ona bir kaç dirsek darbesi vuruyor, bir de Headbutt geçiriyor Marty. Roman hemen yumruk sallıyor ama Marty onu durduruyor, yakalıyor ve STO Backbreaker vuruyor. Roman'ı kaldırıyor ve bir de Chop Block vuruyor, Roman dizlerinin üstüne çökmüşken Alberto Del Rio'dan SUPERKICK to the HEAD!!! geliyor. Scurll vakit kaybetmeden CROSSFACE CHICKENWING!!! bağlıyor. Roman mücadele ediyor derken Sin Cara bir Running Dropkick vuruyor. Scurll köşeye çakılıyor, Roman da özgür kalıyor. Del Rio hemen Sin Cara'yı yakalıyor ve Double Knee Armbreaker yapıyor. Bir köşede Kenny Omega diğerinde Marty Scurll ayağa kalkıyor, Del Rio Omega'ya STEP UP CORNER ENZUIGIRI yapıyor, kalkıyor ayağa aynısını Scurll'e yapıyor. Del Rio ringin ortasında tek başına ayakta.

Real Rock 'N Rolla!

1 Ekim Rise! *LIVE* Vlcsnap-2014-01-10-13h12m50s201_zpse74c1f39

Giriş de bir tabut beliriyor. Müzik hızlanıyor ve tabut açılıyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* 2ludstt

''Punisher'' Prince Devitt!!!

Prince Devit hemen ringe giriyor. Del Rio sen ne ayaksın bilader derken ona bir Enzuigiri vuruyor, hemen ardından da bir Pele Kick yapıyor ve Del Rio yerde. Devitt ringde ki isimlere bakıyor, Omega'ya yaklaşıyor kafasından tutuyor ama bırakıyor onu. Sin Cara'ya yaklaşıyor ve ona bir kaç tekme atıyor. Marty Scurll'ü kaldırıyor ve köşeye dayıyor onu, yüzüne bastırıp bırakıyor. Roman Reigns'i görüyor Devitt, kaldırıyor Reigns'i ayağa ve BLOODY SUNDAY!!! yapıyor Prince Devitt. Bir mikrofon istiyor Devitt.

Prince Devitt: Bütün bunlar nasıl bitecek bilmiyorum. Muhtemelen daha sonra kendimi açıklayacak vakit bulamayacağım. Bunun için bu açıklamayı yapıyorum

bir amacın tanımını, bu sayede kimse kuşkulanmayacak. Bazen yasalar, suçluyu tanımlasalar bile cezalandırmada yetersiz kalabilir. Ve bazen onu yetersizliğinden dolayı utandırmak için, doğal adaleti sağlamak için, yasaların dışında hareket etmek gerekebilir, intikamdan bahsetmiyorum. İntikam geçerli bir hareket değildir. Onu provake eden hareketten daha iyisi değildir, adi, duygusal bir cevaptır. Bahsettiğim şey cezalandırmak. Vince McMahon onaylamazdı, ama onun yolunu denedim. Hunter'ın yolunuda denedim. Sistemlere ve göreve uymayan sözlere güvendim. Herkesin yolunu denedim. Herkesinkini, kendiminki hariç. İşimde çok iyiyim. Kamuflaj, suç işleme, dövüş, göz dağı verme.Öyleyse bu görev benim. İşimi yaptığımda , biter. Hata olmaz.

Prince Devitt mikrofonu atıp gidiyor. Arena sessizliğe bürünüyor bir süre. O sırada Marty Scurll de Roman Reigns'i tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Reigns elendi. Scurll eliyor onu.

Elenen: Roman Reigns - Eleyen: Marty Scurll

Scurll Reigns'i eliyor. Scurll onu kaldırıyor ve dışarı atıyor. Pis pis sırıtıyor, arkasını dönüyor ve Sin Cara ona bir tekme atıyor, bir tane daha atıyor Sin Cara. Bir de Basement Dropkick vuruyor, iplerden sekiyor Sin Cara, Hurricanrana in to the Facebuster geliyor. Tuş deniyor Sin Cara 1.. de atıyor Scurll. Sin Cara kaldırıyor onu ve TORNADO DDT yapıyor. Köşeye çıkıyor Sin Cara, ve HIGH ANGLE BOMB!! ile atlıyor ama Scurll çekiliyor, Sin Cara ıskalıyor ama takla atarak inerek düşüşü yavaşlatıyor. Arkasını dönüyor Sin Cara ve BIG BOOT!! Tam surata vuruyor Marty. Arkadan Omega vuruyor Marty'ye, bir DRAGON RUSH yapıyor Omega. Sin Cara da ayaklanıp onun üstüne geliyor ama ona da Tony Jaa! vuruyor. Del Rio da apronda, ona da bir Dropkick vuruyor Omega, iplerden sekiyor ve Tope con Hilo ile atlıyor onun üstüne, arena çıldırıyor yine. Omega ringe giriyor, Scurll dizlerinin üstünde, Omega kaldırıyor onu ve KATAYOKU NO TENSHI!!! Tuşa gidiyor Kenny Omega 1.. 2.. 3.. sayı yarıya düşüyor, Scurll eleniyor.

Elenen: Marty Scurll - Eleyen: Kenny Omega

Scurll de eleniyor. Maçta Del Rio, Omega ve Sin Cara kaldı. Bu üç adamdan birisi Wildcard Şampiyonu olacak. Del Rio ringe giriyor, Omega'ya bir Clothesline vuruyor. Kalkınca bir tane daha vuruyor. O anda Sin Cara da ayaklanıyor, Del Rio'nun bacaklarına bir kaç tekme vuruyor, biraz da yumruk atıp iplerden sekiyor Sin Cara ama Del Rio Back Body Drop ile atıyor onu. Kenny Omega da ayaklanıyor, Del Rio dönüyor arkasını ve Omega Snap Scoop Powerslam vuruyor. Hemen kaldırıyor rakibini Omega ama Del Rio ona bir yumruk atıp arkasına geçiyor ve Release German Suplex yapıyor. Omega yerdeyken iplerden tutunuyor ve dışarı çekiyor kendini. Alberto ona bakarken Sin Cara yine köşeye çıkıyor ve MISSILE DROPKICK vuruyor Alberto'ya. Sin Cara hemen kalkıyor, Del Rio da hakemden destek alıp kalkıyor ayağa. Sin Cara onun üstüne gidiyor ama Del Rio REVERSELİYOR VE OMUZLUYOR ONU, Fireman's Carry Double Knee Gutbuster yapıyor. Del Rio bir taunt atıyor ve Sin Cara'yı kaldırıyor, bacaklarından tutuyor ve köşeye bağlıyor bacaklarını. Kendisi de iplerden aprona geçiyor ve köşeye çıkıyor. O sırada Sin Cara ayaklarını çözmeye uğraşıyor derken Del Rio DIVING DOUBE FOOT STOMP ile atlıyor AMA SIN CARA KENDİNİ İYİCE KÖŞEYE YASLAYARAK KURTULUYOR. Del Rio da bacağının üstüne düşüyor, Dek Rşı sol bacağını tutarken Omega giriyor ringe ve V-TRIGGER!!! yapıyor. Hemen Del Rio'yu yakalıyor ve STYLES CLASH!!! Omega tuş için çeviriyor onu derken Sin Cara köşede ayağa kalkıyor, Omega hemen çekiliyor oradan ve Sin Cara'dan HIGH ANGLE SENTON BOMB!!! geliyor, tuşa gidiyor Sin Cara 1.. 2.. 3.. Del Rio elendi.

Elenen: Alberto Del Rio - Eleyen: Sin Cara

Sin Cara ayağa kalkıyor hemen ama Omega arkadan vuruyor ona. Belinden tutup kaldırıyor onu ve Dr. Willy Bomb yapıyor Omega. Hemen tuş deniyor 1.. 2.. 2.25. de attı Sin Cara. Omega çok sinirli. Kemer için son 2 adam kaldı ve Omega kemere çok yakındı demin. Hemen kalkıyor ve onu iplere atıyor, Sin Cara iplerden geliyor ve Leaping Backhand Elbow vuruyor. Omega kalkacakken bir de Back Heel Kick vuruyor Sin Cara. Omega'yı kaldırıyor, Omega Hip Toss ile onu atmayı deniyor ama Sin Cara Reverseliyor! ve Japanese Arm Drag ile atıyor onu, kalkınca yine aynı şekilde atıyor. Omega kalkıyor ve üstüne koşuyor ama Sin Cara Drop Toe Hold ile düşürüyor onu. Springboard Moonsault!! yapıyor Sin Cara ve hemen rakibini kaldırıyor, ASAI DDT! deniyor ama Omega onu arkasına doğru atıyor, Sin Cara ayaklarının üstüne düşüp ROLL UP alıyor 1.. 2.. 2..99 da attı Omega, hemen kalktı ve Sin Cara'yı yakaladı, DRAGON REVOLUTION!! geliyor. Hemen kaldırıyor Sin Cara'yı Omega ve KATAYOKU NO TENSHI!!! Tuşa gidiyor Kenny Omega 1.. 2.. 2.99 da atıyor Sin Cara. Omega şok oluyor. Omega hemen kaldırıyor Sin Cara'yı ve CROYT'S WRATH!!! geliyor. Omega tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Maç bitiyor, Sin Cara elendi.

Elenen: Sin Cara - Eleyen: Kenny Omega

Kazanan: Kenny Omega

Kenny Omega kazanıyor maçı, Omega yeni Wildcard Şampiyonu oluyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* Kenny%20omega%20wins%20g1%20main

Bullet Club üyeleri ringe geliyorlar, Kenny Omega'yı omuzlarına alıyorlar ve Bullet Club bayrağı açıyorlar. Bullet Club sevinip taunt atarken hakem Wildcard Şampiyonluğunu Kenny Omega'ya teslim ediyor. Bu sevinç görüntüleriyle de reklama gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve sıra Main Event de.

Here to Show the World! (CHEER-BOO!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Ziggler-World-Champ-602x338_original

Dolph Ziggler geliyor, yanında Nikki Bella ve Big E Langston var.

Ten! (CHEER!)

1 Ekim Rise! *LIVE* Tumblr_ntii0fK6DE1srbyoyo1_1280

''The Perfect 10'' Tye Dillinger geliyor.

Non Title Singles Match

Dolph Ziggler vs Tye Dillinger

Maç başlıyor ve Tye Dillinger elleriyle 10 rakamını gösteriyor Ziggler'e, sonra da teker teker her parmağını indirmeye başlıyor. Sonunda sadece 2 tane orta parmağı havada kalıyor ve onları da tutup Ziggler'e gösteriyor. Ziggler sinirlenip Dropkick vuruyor. Sonra da kendisi aynı tauntu yaparak Tye ile dalga geçiyor. Tye ayağa kalkıyor ve ters ters baktıktan sonra Lock Up'a giriyorlar. Bir süre sonra Tye üstün çıkarak Lock Up'a alıyor ve Short Arm Clothesline! deniyor ancak Ziggler eğilerek kaçtıktan sonra iplerden destek alarak ileri fırlıyor ve bir Shoulder Block geliyor. Tye Dillinger kalktıktan sonra bir daha deniyor Ziggler ama Tye omzuyla tutuyor ve bir Samoan Drop! geliyor, Tye hemen tuş deniyor 1.. de atıyor Ziggler. Tye kalktıktan biraz sonra Dolph Ziggler bacaklarını Tye'ın boynuna doluyor ama Tye kaldırıyor ve Powerbomb pozisyonuna getiriyor, ama Ziggler DDT'ye!! çevirip yere çarpıyor Tye'ı. Tye Dillinger hemen dışarıya çıkıyor ve bir süre kendisini toparlamaya çalışıyor. Ziggler de iplerden destek alıyor, diğer iplerden sekip Tye'in üstüne atlıyor SPRINGBOARD CROSSBODY ile. Bir süre yerde sürünüyorlar, hakem de aynı anda saymaya başlıyor. Bir kaç rakamdan sonra Dolph kalkıp içeri giriyor ve başını tutuyor. Hemen ardından da Tye Dillinger giriyor ve girer girmez de bir FAMOUSER! denemesi, ancak Tye yakalıyor onu ve bir Backbreaker! geliyor, sonra da tuş denemesi 1.. 1..50 oluyor ama attı Dolph, Tye'dan başarısız bir tuş. İşe yaramadığını düşünüp bir süre yapacak bir şey arıyor Tye ve sonunda köşeye çıkıp ellerini havaya açarak 10 tauntunu yapıyor tekrar ve atlıyor, ancak Ziggler'dan havada bir SUPERKICK!!! geliyor, sonra da zorla bir tuş deniyor. 1.. 2..

TYE KURTULUYOR! 3 olmadan attı Dillinger ve Ziggler ellerini kafasının arasına alıp yerde oturuyor bir süre. Sonra da ayağa kalkıp Tye'ı kaldırıyor ve Irish Whip ile köşeye gönderdikten sonra STINGER SPLASH yapıyor, sonra da iplerden sekip Running Neckbreaker! geliyor. Ziggler tuş deniyor 1.. 1..50 da attı Dillinger. Ziggler hemen kalkıyor ve yerde tekmeliyor onu. Hakem araya giriyor, Ziggler uzaklaşıyor. Hakem Tye'a iyi misin diye sorarken Ziggler iplerden geriliyor ve Low Angle Dropkick vuruyor. Dillinger'ın üstüne çıkıyor ve kafasına seri yumruklar indiriyor Ziggler. Ayağa kalkıyor Ziggler, taunt yapıp klasik Elbow Drop'lara başlıyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. ve HEART STOPPER!! vuruyor Ziggler, bir tuş daha deniyor 1.. 2.. 2..15 de attı Tye Dillinger. Ziggler hemen ona Headlock bağlamayı deniyor ama Tye çoktan dizlerinin üstünde ama Ziggler yine de Headlock bağladı, Tye debeleniyor biraz ve Ziggler'ın karnına dirsekleri geçirip kurtuluyor. İplerden sekiyor Tye ve sert bir LARIAT çakıyor. Ziggler yerde, Dillinger tuş deniyor 1.. 2.. de attı Ziggler. Tye hemen kalkıyor ayağa, Ziggler'ı iplere atıyor, Dolph Ziggler Shoulder Block vuruyor ve iplerden geriliyor, Tye yere yatıyor, Ziggler üstünden geçiyor. Ziggler yine iplerden geriliyor Dillinger bu sefer Leapfrog ile kaçıyor, Ziggler iplerden geliyor ve Kitchen Sink vuruyor Dillinger. Ziggler kalkıyor ama Tye ona bir Dropkick yapıyor. Ziggler iplerden destek alarak kalkıyor, Clothesline vuruyor Dillinger apronda kalıyor Dolph. Tye da iplerden güç alıyor ve BIG BOOT! Ziggler yere kapaklanıyor. Hakem saymaya başlıyor, Dillinger da bekliyor. Hakem üçe geliyor, Dillinger sıkıldım diyip iniyor ringden. Ziggler'a bir kaç yumruk atıp kafasını aprona vuruyor ve ringe atıyor onu. Kendisi de bir taunt yapıyor ve ringe giriyor ama ZIGGLER SMALL PACKAGE ALIYOR!! 1.. 2.. 2..99 da attı Dillinger. İkisi isim de kalkıyor hemen, Ziggler koşuyor rakibine ama TYE SUPERKICK!! VURUYOR, Ziggler düşmeden omuzluyor onu ve Running Death Valley Driver'ı!! çakıyor. Tuşa gidiyor hemen Tye 1.. 2.. 2.50 da attı Dolph. 

Tye köşeye geçiyor ve strateji düşünüyor. O sıra da Ziggler hafiften ayaklanıyor. Dillinger'ın aklına bir şey geliyor, 10 tauntu yapıyor, Cradle DDT yapıyor Dolph'a. Köşeye çıkıyor, Ziggler bir hışımla kalkıyor ve TOP ROPE SITOUT FACEBUSTER!!! Dillinger yerde, Ziggler'dan bir kere daha tuş, 1.. 2.. 2.15 de bir kickout daha Tye'dan. Ziggler gülümsemeye başlıyor bir süre sonra ve Irish Whip ile Tye'yi köşeye atıyor, Stinger Splash yapıyor yine Ziggler. Kaldırıyor Dillinger'ı ve köşeye otutturuyor, kendisi de çıkıyor ve SUPERPLEX!! pozisyonuna geliyorlar. Bir süre mücadele ediyorlar, Tye bir yumruk atıyor... Ziggler bir tane daha atıyor, tam dengeleri bozuluyor derken Ziggler son anda ipleri tekrar ele alıyor ve DIŞARIYA!! BİR SUPERPLEX!!! GELİYOR!  Hakem saymaya başlıyor ancak ikiliden hareket yok. Hakem sayıyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. oldu ve yavaştan kıpırdamaya başladılar ama ayağa kalkmak için hareket gelmedi ikisinden de, hakem de saymaya devam ediyor 8.. 9.. ve 10... Hakem zili çaldırıyor, Double Count Out anonsu yaptırıyor ve doktorları çağırıyor.

Doktorlar ikiliye müdahale ediyor, Ziggler bırakın beni diyor ve Big E Langston yardımıyla ayağa kalkıyor ve ringe giriyor. Hakem de kemerini getiriyor. Nikki Bella ve ipten destek alarak ayakta duruyor Ziggler. Big E'ye onu buraya getir diyor. Big E Langston ringden iniyor ve Tye Dillinger'ı ringe sokuyor, kendisi de ringe giriyor. Ziggler işini bitir diyor, Langston onu omuzluyor ve BIG ENDING!!! Dillinger vefad. Ziggler ve Nikki gülerken biri geliyor.

THE MIZ GİRİŞTE GÖZÜKÜYOR!!! Koşarak ringe giriyor Miz ama Big E Langston ona bir E-Train yapıyor ve Miz yere yıkılıyor. Langston Nikki ve Ziggler'ı ringden çıkartıyor, Miz arkadan yakalıyor onu ve SKULL CRUSHING FINALE!!! Miz arkadan gelip Big E'nin işini bitiriyor.

1 Ekim Rise! *LIVE* ME-103-Photo-081751252436_3205175

The Miz taunt atıyor, Ziggler'a ringe gel diyor. Gel gel çok acımayacak diyor Miz, Dolph da ringe girmeyi deniyor ama hakemler ve Nikki Bella tutuyor onu. Miz onunla dalga geçerken SHEAMUS BARİYERLERİN ARASINDAN ÇIKIP GELİYOR!! Sheamus ringe giriyor ama Miz fark ediyor onu ve ikili yüz yüze bakıyor. O an Sheamus PWE kemerini belinden çıkartıyor ve Miz'e atıyor, al senin olsun kardeşim diyor, Miz kemeri tutuyor ve kemere bakarken BROGUE KICK!!!

1 Ekim Rise! *LIVE* Sheamus-Brogue-Kick-The-Miz.-H%C3%A9roe.

Miz'i yere seriyor Sheamus. PWE kemeri ile taunt yaparken RİNGİN ALTINDAN RANDY ORTON ÇIKIYOR. Orton elinde sandalye ile ringe giriyor ve Sheamus'ın sırtına geçiriyor. Sheamus yere düşmeden SANDALYE İLE 2 KEZ daha vuruyor Orton. Sheamus yerdeyken biraz tekmeliyor onu ve yine sandalyeyi geçiriyor sırtına. Sheamus köşede yerde yatarken Orton da diğer köşede. Sheamus ayağa kalkmak için uğraşırken Orton koşuyor ve PUNT KICK!!! Bu gece RKO kullanılması yasaktı ama Orton da başka bir çözüm buluyor. Yerde ki PWE ve World Heavyweight kemerini alıyor Randy Orton. Köşeye çıkıyor ve WrestleMania logosunu gösteriyor.

Orton köşeden iniyor ve arkasını dönüyor, Ziggler ringe giriyor, Orton onu Snap Scoop Powerslam ile yere vuruyor. Diğer köşeye geçiyor ve Punt Kick tauntu yapıyor. Dışarıda Nikki Bella hayır diye çığlık atıyor. Orton Ziggler'a PUNT KICK vurmak için koşuyor ama Ziggler hemen ayaklanıyor ve SUPERKICK!!! AMA ORTON DÜŞMÜYOR, BİR SUPERKICK!!! daha vuruyor Ziggler.

1 Ekim Rise! *LIVE* Dolph-ziggler-superkicks-randy-orton-o

Randy Orton yerde yatıyor. Dolph Ziggler PWE ve World Heavyweight kemerini eline alıyor ve ikisini de havaya kaldırıyor, Cheer ve Boo'lar geliyor ona. Ziggler bir süre böyle kalıyor ve PWE Kemerini yere atıyor Ziggler, üstüne basıyor, arena bir anda Boo'lar ile yıkılıyor. Ziggler World Heavyweight kemeri ile poz verirken şov bitiyor.

En son The Charismatic Enigma tarafından C.tesi 01 Ekim 2016, 22:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 16 kere değiştirildi
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:01

Iyi aksamlar.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:02

Achilles demiş ki:
Iyi aksamlar.

İyi akşamlar Oktay, hoş geldin.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:03

Eyvallah hosbulduk
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:03

Good night.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:04

Açılış güzel. Gelen tahminimce Miz
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:04

Iyi aksamlar
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:05

Seth Rollins de olabilir.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:07

Sheamus veya Miz böler diye tahmin ediyorum.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:08

Show Off and Anti Diva demiş ki:
Iyi aksamlar

Sana da iyi akşamlar. 

Tahminler havada uçuşuyor, bakalım kim doğru bilecek.
The Omega
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Omega

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:09

Triple H de bölebilir
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:09

Kim gelirse gelsin brawl çıkmaz burdan.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:11

Yeni part geldi. Gelen belli oldu.
The Omega
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
The Omega

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:14

Tam suratına tekme gelecek diye beklerken Miz geldi
The Masked Immortal
Engelliler
Engelliler
The Masked Immortal

MesajKonu: Geri: 1 Ekim Rise! *LIVE*   1 Ekim Rise! *LIVE* EmptyC.tesi 01 Ekim 2016, 20:14

sa

1 Ekim Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
 Similar topics
-
» 7 Ekim Rise! *LIVE*
» 14 Ekim Rise *LIVE*
» 21 Ekim Rise! *LIVE*
» 28 Ekim PWE Rise! *BANT*
» 28 Ekim Rise! Match Card