PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

7 Ekim Rise! *LIVE*

+13
The Swiss Sensation
Show Off
Texas Rattlesnake
Mamy D Way
The Omega
The Brahma Bull
YEAHYEAHYEAH
PrinceCGR
mothersboy
Ace of Diamonds
Achilles
Klaus Meine
The Charismatic Enigma
17 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

7 Ekim Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:00

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Herkese iyi akşamlar, bir PWE Rise! şovunda daha sizlerle birlikteyiz.

Mauro Ranallo: Ve baktığınız her yerde aksiyon üstüne aksiyon var. Cesaro ve Bad Luck Fale karşı karşıya geliyor, Heath Slater vs Tye Dillinger da menüde.

Jerry Lawler: Ve sona sakladığımız birisi daha var. ''Phenomenal One'' AJ Styles geri dönüyor. O yüzden şovu hemen başlatalım millet.

I Won't Do What You Tell Me! 

7 Ekim Rise! *LIVE* 635983495787311670902106295_84f1ff9a893bd1d1e3a54e23c12e5b40_crop_north

Stone Cold Steve Austin geliyor ringe.

7 Ekim Rise! *LIVE* Stone-Cold-says-what-Courtesy-of-WWE.com_

Ringe girip taunt atıyor Austin, mikrofon alıyor.

Stone Cold Steve Austin: Ne kadar olduğunu hatırlamıyorum ama bir süredir şehir dışındayım ve sizler ile bağlantımı kaybetmiştim. Ne oldu bilmiyorum ama geçen gün kalktım ve kamyonuma atlayıp PWE merkezine geldim. Şimdi de buradayım. Evet, buradayım. Sırf siz orospu çocukları için. Um, PG denilen şey burada var mı bilmiyorum ama emin olasıya kadar biraz daha dikkatli konuşayım. Arka alanda ki her Superstar kıçımı öpebilir. Yaşlı olabilirim ama taşşaklarım hala yerinde. O yüzden hepsinin canı cehenneme. Ben diyorum ki işleri eski yol ile yapalım. Stone Cold Steve Austin yolu ile. Bana katılıyorsanız bir Hell Yeah verin. İşte bundan bahsediyorum. Siz piçleri böyle canla görmek hoşuma gidiyor. Eğer Stone Cold Steve Austin istiyorsanız takipte kalın, her hangi bir Showdown veya Rise da pat diye ortaya çıkabilirim ve hiç kimse bunun hakkında bir şey yapamaz, çünkü Stone Cold öyle dedi.

Austin taunt atıyor ve bir kaç bira içiyor. Kameralar arka alana gidiyor.

Arka da Sin Cara'yı görüyoruz. Kendisine yaklaşıyoruz.

7 Ekim Rise! *LIVE* Df626a53a630cecf57f38049d50d0584

Muhabir: Merhaba Sin Cara, gelecek hafta Road To Future da Kenny Omega ile Wildcard kemeri için karşılaşacaksın, düşüncelerini söyler misin bize ?

Sin Cara: Çocuk oyuncağı gibi olacak. Kenny Omega bir nevi palyaço ve palyaçoların günleri sınırlıdır.

Muhabir: Tek söyleyeceklerin bunlar mı ?

Sin Cara: Sizin için konuyu açayım o zaman.

Muhabir: Buna seviniriz.

Sin Cara: Kenny Omega her zaman ne kadar iyi olduğunu anlatıyor. Ve biliyoruz ki kariyerinin çoğunu Japonya da geçirdi. Japon tekniğinde ustalaştı. Japon tekniği hiç kolay değildir bunu biliyorum ama bende Meksika tekniğinde ustalaştım. Gelecek hafta Road To Future da Kenny Omega'yı Lucha Libre ile tanıştıracağım ve Wildcard kemerini alacağım.

Muhabir: Peki ya Bullet Club ? Baya kalabalıklar ve birbirlerini yalnız bırakmıyorlar.

Sin Cara: Onu da düşündüm güzelim. Evet onlar kalabalık geziyorlar ama benim de bana arka çıkacak arkadaşlarım var. Onlar ve PWE yöneticileri ile konuştum. Yakın arkadaşlarım Kalisto ve Rey Mysterio gelecek RTF de bir seferliğine dönecekler ve benim köşemde olacaklar.

Sin Cara sözünü bitiriyor, muhabir hemen uzaklaşıyor Sin Cara nereye gidiyorsun daha bitirmedim diyor. Arkadan biri Sin Cara'nın omuzuna dokunuyor. BU KENNY OMEGA. Ve yanında da TAMA TONGA VAR. Omega onun kolundan tutup çeviriyor ve yumruk patlatıyor. Tonga hemen saldırıyor Sin Cara'ya. Sin Cara da karşılık veriliyor, ikili birbirlerine yumruk atarken Kenny Omega arkadan vuruyor Sin Cara'ya. Tonga ve Omega yerde tekmeliyor onu, Omega çekiliyor ve Tonga Sin Cara'nın üstüne çıkıyor, kafasına kafasına yumrukları geçiriyor. Omega bir süre sonra çekiyor onu. Sin Cara'nın maskesinden tutup kaldırıyor Omega ve EX Hadouken!! vuruyor. Omega Tonga'ya Finish Him diyor, Tonga kaldırıyor Sin Cara'yı ve HEADSHRINKER!!! Tama Tonga ve Kenny Omega klasik tauntlarını yapıyorlar ve kameralar ringe dönüyor.

Swiss Made!

7 Ekim Rise! *LIVE* RAW_1090_Photo_095

The King of Swing, Cesaro geliyor.

The Underboss!

7 Ekim Rise! *LIVE* Fale-620x

Bad Luck Fale geliyor.

Singles Match

Cesaro vs Bad Luck Fale

Zilin çalmasıyla birlikte maçta start alıyor. Ikili hemen Lock-Up'a giriyor. Fale üstün çıkıyor ve rakibi köşeye kadar itiyor. Şimdi arka arkaya dirsek darbeleri ile yıpratıyor Cesaro'yu. Bir iki adım geriliyor. Şimdi üzerine koşuyor Cesaro'nun. BODY SPLASH! Cesaro darbenin etkisiyle öne doğru geliyor. Fale onu yakalıyor ve SIDE SLAM! Hemen tuş deniyor. 1...2 olmadan atıyor Cesaro. Şimdi üzerine çıkıyor Fale ve yumrukluyor Cesaro'yu. Ardından kalkıyor. Kafasından tutup kaldırıyor. Ensesinden tutuyor ve sağ yumruğunu iyice sıkıyor. Tam vuracakken Cesaro gard alıyor! Ardından rakibinin yüzüne sağ direk patlatıyor. Arkaya arkaya yumruklar ile iplere kadar götürüyor. Şimdi EUROPEAN UPPERCUT çakıyor!! Fale iyice sersemlemiş durumda. Cesaro geriliyor. Koşuyor rakibinin üzerine ve CLOTHESLINE ile dışarı atıyor! Fale disarda şimdi. Cesaro iplere tutmuş şekilde rakibinin dogrulmasını bekliyor. Fale kalkıyor yavaş yavaş. Şimdi Cesaro, SPRINGBOARD CROSSBODY ile uçuyor üzerine! Ikiside yerde! Fale bariyere Cesaro ise aprona tutunarak kalkıyorlar. Cesaro şimdi geliyor rakibine doğru ve EUROPEAN UPPERCUT çakıyor. Fale yumruk ile karşılık veriyor. Cesaro bir UPPERCUT daha vuruyor. Fale yine yumruk ile karşılık veriyor. Bir Cesaro bur Fale derken ikili hakemin 8 dediğini duyuyor hemen ringe koşuyorlar. Şimdi ringte kaldıkları yerden devam ediyorlar. Fale Cesaro'yu yıldırmayı başarıyor ve şimdi karnına tekme atıyor. Cesaro'nun tek kolunu omzuna atıyor. Şimdi kaldırıyor ve FRONT SUPLEX!! Şimdi köşeye çıkıyor Fale. Rakibinin kalkmasını bekliyor. Cesaro yavaş yavaş kalkıyor. Rakibine doğru dönüyor. CLIFF HANGER geliyor Fale'dan!! Şimdi tuş deniyor hemen. 1...2... atıyor Cesaro. Fale şimdi kolunu yakalıyor bacakları arasına alıyor. ARMBREAKER deniyor şimdi kazanmak için! Cesaro acı çekiyor. Yüzünden belli bu. Şimdi hakem geliyor ve soruyor tamam mi devam mi diye. Cesaro pes etmediğini söylüyor. Şimdi sırt üstü yatarken yan dönüyor. Ardından kolunu kitleyip sırtüstü yatan rakibinin karnına yumruk atıyor. Fale bırakmadı henüz. Cesaro bir kez daha vuruyor. Şimdi kilidi gevsetmek zorunda kalıyor Fale. Cesaro kurtuluyor. Rakibini kafasından tutup kaldırıyor karnına diz vuruyor. Ardından çok sağlam bir UPPERCUT. Şimdi iplere koşuyor Cesaro. Bir anda eğiliyor Fale! Arkasından yakalıyor Cesaro'yu ve BELLY TO BACK SUPLEX ile fırlatıyor! Cesaro sırtını tutarak dizlerinin üzerine kalkıyor. Fale köşede pusuya yatmış bekliyor. Cesaro ona doğru dönüyor. Fale geliyor üzerine ve FOREARM SMASH! Hayır! Çekildi Cesaro! Şimdi boşa atlamış oldu Fale! Cesaro geliyor ona doğru kalkmaya çalışan rakibini sert bir tekmeyle yere indiriyor tekrar. Ipleri tutuyor ve DOUBLE FOOT STOMP!

Şimdi köşeye çıkıyor Cesaro. Kalkmasını bekliyor rakibinin. Fale yavaş yavaş kalkıyor. Şimdi DIVING CROSSBODY!! Hemen tuş deniyor Cesaro. 1...2... atıyor Fale. Cesaro ayağa kalkıyor ve seyirciye parmağıyla döndürme işareti yapıyor. Seyirciden destek geliyor. Cesaro şimdi ayaklarından tutuyor Fale'ın. Bir anda ayaklarıyla itiyor onu Fale! Hemen kalkıyor. Cesaro ona , o Cesaro'ya doğru koşuyor. Aynı anda BIG BOOT vuruyorlar ve 2.80 yere yapışıyorlar!!! Hakem hemen saymaya başlıyor. Ikiside karşılıklı iki köşeye sürükleniyor şimdi. Köşeden destek alarak kalkıyorlar. Cesaro erken davranıyor ve üzerine doğru geliyor. Köşeden bir iki adım öne geliyor Fale. Şimdi Cesaro'dan önce davranıp karnına tekme atıyor. Eğilmiş olan Cesaro'nun yanına geçiyor ve kaldırıyor. Şimdi GUTWRENCH BACKBREAKER!!! Taunt atmaya başlıyor Fale. BAD LUCK FALLING için kalkmasını bekliyor Cesaro'nun. Cesaro kalktı şimdi. Fale vuruyor tekmeyi karnına. Bir anda bacaklarından kavrıyor ve düşürüyor Cesaro onu! Şimdi CESARO SWING! Seyirci saymaya başlıyor. 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10!! Bırakıyor Cesaro ve alkış geliyor seyirciden. Simdi yaklaşıyor rakibine. Kafasından tutuyor. Bu kez o NEUTRALIZER deneyecek gibi. Ancak itiyor onu Fale! Iplere yakın oldukları için Cesaro iplerden sekiyor ve yumruk sallayan Fale'in kolunu tutuyor. Büküyor ve arkasına geçiyor. Diğer kolunuda kendi sol koluyla kitliyor. Simdi sıçrıyor bacağını ensesine yapıştırıyor. Tuş pozisyonuna geliyorlar!!! Cesaro harika bir tuş denemesinde bulunuyor. Hakem hemen sayıyor. 1...2...3!!!  Cesaro başa başa gecen maçı hem çok enteresan hem de çok güzel bir hareketle kazanıyor.

7 Ekim Rise! *LIVE* A01213a4c7be37f9e85c304d105b9f0e

Cesaro zorlu maçtan galip ayrılıyor. Köşeye çıkıp bir taunt yapıyor Cesaro. Köşeden iniyor ve arkasını dönüyor, CLOTHESLINE!!!

Bad Luck Fale Clothesline ile indiriyor Cesaro'yu. Yerdeyken ona yumruklar atıyor Fale. Cesaro yumrukları yese de direniyor ve ayağa kalkıp yumruk atıyor, bir tane daha atıyor, bir de European Uppercut vuruyor Cesaro. Bir Uppercut daha geliyor. İplerden geriliyor Cesaro, BIG BOOT!! Bad Luck Fale Cesaro'nun tam yüzünü tekmeyi geçirdi. Yerde onu tekmeliyor Fale, iplerden geriliyor ve Running Splash yapıyor. Kaldırıyor Cesaro'yu ayağa, Vertical Suplex pozisyonunda kaldırıyor Fale ama bırakmıyor Cesaro'yu, havada tutuyor. Fale'nin gücü de inanılmaz, hala Cesaro'yu tutuyor derken Delayed Vertical Suplex! geliyor. Fale bir taunt atıyor ve Cesaro'yu kaldırıyor, BAD LUCK FALL!!! yapıyor.

7 Ekim Rise! *LIVE* 960full-bad-luck-fale-vs.-kazuchika-okada-njpw-new-japan-cup-2015-03-slash-05-slash-15.jpg

Fale bir mikrofon alıyor.

Bad Luck Fale: Maçı sen kazanmış olabilirsin ama dövüşü ben kazandım. Bu bitti, sırada ki kimse o gelsin.

Bad Luck Fale Cesaro'nun üstüne basarak taunt atıyor ve reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, Miz TV zamanı.

I Came To Play!

7 Ekim Rise! *LIVE* PE5iq

The Miz takım elbisesiyle ringe geliyor.

7 Ekim Rise! *LIVE* RAW_1019_Photo_163_zps60d4a1c6

Ringe girdikten sonra bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Miz: PWE tarihinin en çok görülmesi gereken şovuna hoşgeldiniz, MIZ TV! Bu akşam Miz TV'de zıtlıkları inceleyeceğiz. Siyah ve beyazı. İyilik ve kötülüğü. Batman ve Joker'i. Başarıyı ve fiyaskoyu. İş başarıya geldiğinde Miz'den daha çok aklınıza gelen bir şey yoktur. Fiyasko denildiğinde ise bu akşamki konuğum ve Blaze of Glory'de kıçını tekmeleyeceğim Christian'dan başkası gelmez. Görebiliyor musunuz? Bilmiyorum fakat elde ettiği onca şanstan sonra tekrardan Christian'a bir şans verilmesi ne kadar manidar. Yani Royal Rumble'da son 2'ye kalması bir şeyi değiştirmez. Royal Rumble'ın sadece bir galibi olur. Christian'da o ringde benle son ikiye kaldığı anda zaten çoktan kaybettiğini biliyordu. Tıpkı Blaze of Glory'de kaybedeceğini bildiği gibi. Fakat tüm bunlara rağmen WrestleMania Ana Olayına gitmek için bir şans aldı. Benim tırnaklarımla kazıyarak elde ettiğim şansı o ağlayarak ele geçirdi. İşte tam da bu yüzden Blaze of Glo-

DIDIN.. GO!

7 Ekim Rise! *LIVE* Christian_bio

Christian rampada ve güzel bir reaksiyon alıyor. Kaptan tauntlarını attıktan sonra ringe geliyor ve bir mikrofon alıyor. Christian söze başlamadan Miz hemen konuşmaya dalıyor.

Miz: 
Hangi cürretle Miz TV'yi böl-

Christian: Merhaba Miz. Gerçekten senin çok değerli şovunu bölmek istemezdim. Fakat biraz, hayır hayır inanılmaz sıkıcısın. Yani şurada oturan adama bak. Ayakta uyuyor. Bak gözleri kapalı bir şekilde. Bence buradaki insanlar canlarının sıkılması için ringe gelmedi. Bence buradaki insanlar eğlenmek için geldiler. Yani tabii ki bir talk show olması bu şov için harika bir şey. Fakat bu talk show'un daha iyi bir şey olabileceğini düşünüyorum. 

Christian arka tarafa bir işaret çakıyor. Arka taraftan 3-4 tane eleman gelip Miz TV dekorlarını kaldırıyorlar ve yerine Peep Show dekoru getiriyorlar. 

7 Ekim Rise! *LIVE* Christian-noc14photo003-3908142339-1427836518

Christian: Saygısızlık yapmak istemem fakat şuan bile bu dakikalar daha eğlenceli olmaya başladı değil mi Miz?

Miz: Ne var biliyor musun? Umurumda değil. İyi, istediğin şeyi yap. Fakat sorumu cevapla. Kimi aptal yerine koymaya çalışıyorsun? Geçen haftaya kadar bu insanların hiçbirini umursamıyordun. Sadece bir şeye odaklanmıştın. Kendine. Peki, ne oldu? Ne değişti? Neden yumuşadın? Kendine olan saygını nasıl kaybettin?

Christian: Miz gerçekçi olalım. Geçen hafta Dean Ambrose beni yendiğinde bir aydınlanma anı yaşadım. Önemli olan şey ben değildim. Önemli olan şey Peep'lerimdi. Onları önemsersem başarının zaten geleceğini anladım. Gelmese bile bu insanların benim yanımda olacaklarını anladım. Hayır, Miz ben kendime olan saygımı kaybetmedim. Hatta onların saygısını kazandım. Çünkü onların saygısı olmasa biz şuan burada olmazdık. Onlar olmasa bunların hiçbiri olmazdı. Onlar PWE'yi ayakta tutan şeyler. Onlar olmadan biz bir hiçiz.

Miz: Sen belki de bir hiç olabilirsin fakat ben dünyanın başka bir yerine gidip en iyisi olarak devam edebilirim. Eğer istersem Hollywood'a gidip dünyanın en iyi aktörüde olabilirim. Senin anlamadığın nokta bu Christian. Benim bu iş için doğdumu anlamıyorsun. Fakat gerçekler PWE Blaze of Glory'de yüzüne çok sert bir şekile çarpacak. Seni o ringin ortasında tuş ettiğim anda şuan senin için bağıran insanlar senin için bağırmayacak. Seni unutacaklar. Seni umursamayacaklar. Onların gözünde bir fiyasko olacaksın. Seni yenip WrestleMania'da kazanan ben ise başarı olacağım. İnsanlar PWE tarihinin en başarılı güreşçisi kim diye sorduklarında akıllarına ben geleceğim. En başarısız dendiğinde ise sen gelmeyeceksin. Çünkü seni Blaze of Glory'de öyle bir şekilde gömeceğim ki sen o ünvan için bile fazla olacaksın. Bunları sana gözdağı vermek için söylediğimi sanma. Bunları söylüyorum çünkü tam olarakta bunları sana yapacağım. Sen ringin ortasında yatarken, ben WrestleMania işaretini göstereceğim!

Christian: Sakin ol, dostum. Sakin. Aslında WrestleMania logosunu istediğin an gösterebilirsin bunu biliyorsun di mi? Tam da benim göstereceğim gibi şurada. 

Christian arenada yukarda bir yeri gösterir. Miz'de tam ona dönüp bakacakken KILLSWITCH! Christian, Miz'in zayıf anında onu yakalayıp KillSwitch'i geçiriyor. Christian seyircileri eğilerek selamladıktan sonra bizde arka alana gidiyoruz.

Drew McIntyre karşımıza çıkıyor.

7 Ekim Rise! *LIVE* 8a7b6794dd3ec38507be44d96e251a51_XL

Drew McIntyre: Bu gece, AJ Styles ile karşı karşıya geliyorum. The Phenomenal One olan ile. AJ kendinin olağanüstü olduğunu düşünebilirsin ama senden daha olağanüstü olan biri var. Demem o ki Drew McIntyre daha ölmedi. Ve bu gece kıymetliniz olan AJ Styles'ı dönüş gecesinde rezil edeceğim ve onun sandığı kadar olağanüstü olmadığını göstereceğim. Bu gece Drew McIntyre'ın AJ Styles'ı patakladığı, hastaneye koyduğu gece olarak tarih sayfasında yerini alacak.

Drew McIntyre kamerayı ittiriyor ve kadrajdan çıkıyor. Biz de ringe dönüyoruz.

SOS!

7 Ekim Rise! *LIVE* 18544

PWE Hardcore Şampiyonu Kofi Kingston geliyor.

Rakibi kim bilmese de Kofi Kingston her zaman mücadele etmeye hazır.

Kingston ringe giriyor, kemerini hakeme veriyor. Görevliler de ringin çevresini Hardcore Champioship maçı için hazırlıyor. Kofi Kingston rakibini bekliyor.

Space Demantia!

7 Ekim Rise! *LIVE* 12737024_941098229272508_582785877_o

The Callihan Death Machine, Sami Callihan geliyor. 

Bu onun kendi oyunu, acaba neler yapacak ?

Hardcore Match for PWE Hardcore Championship

Kofi Kingston (c) vs Sami Callihan

Hakem etrafa bir bakınıyor ve zili çalıyor. Callihan ve Kingston ringin ortasına geliyorlar, göz gözeler. Kofi Lock Up deniyor ama Callihan dizine bir tekme atıyor. Kofi hemen kalkıyor, Sami bu sefer diğer dizine tekme atıyor, Kofi kalkamadan onun üstüne abanıyor Sami, yumrukları geçiriyor art arda. Hemen tuş deniyor 1.. de atıyor Kofi Kingston. Callihan ayağa kalkıyor ve yerde ki rakibini tekmeliyor, sonra saçından tutup kaldırıyor ve Body Slam ile atıyor. Hemen arkasından bir de de Elbow Drop yapıyor Sami. Kofi'yi ters çeviriyor yerde, art arda Kofi'nin karnına Knee Strike'ları geçiriyor Callihan. Bir tuş daha deniyor 1.. 1.10 da attı bu sefer Kofi. Sami kaldırıyor onu ayağa, Powerbomb yapıyor AMA KOFI REVERSELIYOR ve Hurricanrana ile köşede doğru atıyor onu. İkisi de hemen kalkıyor, Kofi Dropkick vuruyor, köşeye geriliyor Sami, kofi diğer köşeye geçiyor ve ileri koşuyor, CROSSBODY ile atlıyor onun üstüne, arada tost oldu Callihan. Kofi vakit kaybetmeden bir de Monkey Flip yapıyor ve Callihan'ı ringin ortasına atıyor, tuşa gidiyor Kingston 1.. 1..15 de atıyor Callihan. Kofi taunt yapıyor, Sami de kalkıyor ve TROUBLE IN PARADISE!!! Sami'nin şekli kayıyor bi. Kofi tuşa gidiyor 1.. 2.. SAMI ELİNİ İPLERE KOYUYOR. Ucuz kurtuldu. Kofi kalkıyor ayağa, Callihan'ın kalkmasını bekliyor, Sami de kalkıyor ayağa ama iplerden tutunuyor ve aşağı çekiyor kendini. Sami Callihan dışarıda biraz soluklanıyor ve ringe giriyor. Kofi üstüne gidiyor ama Sami bir LARIAT çakıyor, Kofi takla atarak düşüyor. Callihan onu kaldırıyor ve köşeye atıyor. Ardından da Corner Clothesline vuruyor Sami. Flapjack ile iplere atıyor Kofi'yi sonra da kafasını orta ipe yerleştiriyor, kendisi de aprona zıplıyor ve Running Knee Strike vuruyor. Callihan bakıyor hemen arkasında bir masa kurulu, Kingston'ı yakalıyor ve Suplex ile atmaya deniyor ama Kofi direniyor. Callihan onu biraz ileri itiyor ve Enzuigiri vuruyor, şimdi pozisyonu alıyor ve VERTICAL SUPLEX ile Kofi'yi MASAYA ATIYOR. Kofi Kingston kırılan masa parçaları içinde kalkmaya deniyor ama başaramıyor.

Sami Callihan ringde dinleniyor biraz. Sonra aşağı iniyor ve Kofi'yi o engamenin arasından çekip çıkartıyor, tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.15 de atıyor Kofi Kingston. Sami kaldırıyor onu ve iki yumruk atıyor, biraz geri çekiliyor ve üstüne koşuyor ama Kofi Drop Toe Hold ile düşürüyor onu ve Sami kafasını çelik merdivene çarpıyor. Kofi ona bir kaç tekme atıyor, kafasını aprona vuruyor sonra da spiker masasına vuruyor. Boom Boom tauntu atıyor Kofi, Callihan'ı Belly to Belly Suplex ile masaya vuruyor, Callihan'ın sırtı 1001 türlü acı içerisine giriyor. Kofi ringin altını karıştırıyor, bir tabela alıyor. Tabelanın üstünde PWE'ye giden yol yazıyor ve bir ok işareti yolu gösteriyor, Kingston tabelayı Callihan'ın kafasına geçiriyor. Callihan yarı ayakta duruyor, Kofi ona bir DDT yapıyor, zemine bir DDT geliyor. Kingston spiker masasını temizliyor. Yine ringin altını karıştırıyor ve bir merdiven çıkartıyor. Merdiveni spiker masasına doğru bir açı ile kuruyor Kofi. Yerde ki Callihan'ı kaldırıyor ayağı, spiker masasına yatırıyor. Sami masada kalkacak gibi oluyor, kafasını kaldırıyor. Kingston tabelayı alıyor ve onun kafasına geçiriyor. Callihan masa da hareketsiz yatıyor, Kofi Kingston ise merdiveni tırmanıyor, merdiven tepesinden 3 basamak altta olan Kofi BOOM! BOOM! tauntu yapıyor ve BOOM BOOM DROP on the TOP of the LADDER!!! Spiker masası yüzlerce, Sami Callihan da iki parçaya ayrılıyor.

Kofi etrafında ki parçaları ittiriyor ve tek elini Sami'nin göğsüne koyuyor 1.. 2.. 2.50 da ATIYOR Callihan. Kofi şok oluyor, nasıl 3 olmaz daha nereden atlıyayım diyor. Hakem de hadi devam diyor. Kofi bariyerlerden tutunarak ayağa kalkıyor, Callihan'ı da kaldırmak için eğiliyor ama Callihan SU ŞİŞESİ ile vuruyor onun kafasına. Hemen bir Headbutt atıyor Sami ve rakibini bariyerlere ittiriyor. Spikerlerden birinin sandalyesini alıyor ve Kofi'nin üstüne sürüyor. Kofi'yi yakalıyor Sami ve Belly to Back Suplex ile atıyor, hemen tuş deniyor 1.. 2.. de atıyor Kingston. Sami iyice sinirlendi. Tekmeler atıyor ona, spikerin sandalyesini alıyor ve onun üstüne fırlatıyor. Yerde ki tabelayı alıyor ve Kofi'nin karnına geçiriyor sonra fırlatıyor bir yere. Kofi'yi kaldırmak için saçından tutuyor ama Kofi SMALL PACKAGE alıyor 1.. 2.. 2.99 da atıyor Sami. Hemen ayağa kalkıyor ama Kofi Hip Toss ile atıyor onu yere. Kalkamadan Kofi ona bir tekme atıyor. Kofi de bir sandalye alıyor, Sami'yi kaldırıyor ve karnına geçiriyor, bir de sırtına vuruyor. Sırtına bir tane daha vuruyor Kingston. Sandalyeyi yere koyuyor, Callihan'ı yakalıyor ve Russian Legsweep on the Chair! Kofi tuşa gidiyor hemen 1.. 2.. 2..25 de attı Sami. Kofi kaldırıyor rakibini ve sırtından tutup aprona vuruyor, Kofi hemen bariyerlere zıplıyor, Sami de ileri süzülüyor ve Kofi' Moonsault! yapıyor. Kofi sarsılarak kalkıyor, Callihan da köşe direğine tutunuyor, Callihan çaktırmadan yerden SANDALYEYİ alıyor. Kofi ona geliyor ama Callihan KAFASINA GEÇİRİYOR SANDALYEYİ. Hemen de karnına vuruyor sandalye ile. Kofi yere düşmeden Sami sandalye ile 2 KEZ geçiriyor. Sami tutuyor onu ve köşe direğine atıyor, Kofi fena çarpıyor. Arkasını dönüyor Kingston, BICYCLE KICK vuruyor Sami ama Kofi EĞİLEREK KAÇIYOR. Sami dönüyor arkasını Trouble In Paradise vuruyor Kofi ama bu sefer de Sami eğilerek kaçtı. Hemen sandalyeyi geçirdi Kingston'ın sırtına. Onu ringe soktu, sandalyeyi de attı ringe, bir de masa soktu kendisi de girdi. Sandalye ile bir kez daha rakibinin karnına vurdu Sami. Masayı köşeye çapraz şekilde kurdu, Kofi'yi köşeye koydu. Sırtına sandalyeyi yine geçirdi, Sami Callihan da köşeye çıktı ve GERMAN SUPLEX FROM TOP ROPE TO THE TABLE!!! KOFI YAŞIYOR MU BİR KONTROL EDİN. Callihan toparlanıp kalkıyor ayağa, Kofi'yi de kaldırıyor. Sandalyeyi alıyor Sami ve Kofi'nin kafaya geçiriyor yine, bir tane daha geçiriyor. Kofi'nin kafası kanıyor derken Sami Callihan onun kafasından yakalıyor ve HEADLOCK DRIVER!!! Callihan tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Callihan Şampiyon oluyor.

7 Ekim Rise! *LIVE* Solomon-crowe-700x381

Bullet Club'ın dengesiz adamı Callihan Hardcore Şampiyonu oluyor. Hakem kemeri getiriyor ona, Callihan elinden koparıp alıyor.

Bullet Club'tan Luke Gallows, Karl Anderson ve Yujiro Takahashi geliyor ringe. Callihan'ı omuzluyorlar. Hep beraber seviniyorlar. Too Sweet tauntu yapıyorlar. Sami yerde ki Kofi Kingston'ı gösteriyor. Gallows ve Anderson kaldırıyor Kofi'yi ayağa ve BOOT OF DOOM!! geliyor. Yujiro Takahashi öne çıkıyor şimdi ve Kingston'a bir MIAMI SHINE!!! yapıyor. Bullet Club taunt atarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve ringde Heath Slater, Tye Dillinger ve Intercontinental Şampiyonu olan John Cena var.

Singles Match

Heath Slater vs Tye Dillinger - Special Guest Referee: John Cena

Cena'nın işaretiyle zil çalıyor ve maç başlıyor. Tye hemen üzerine geliyor Slater'ın. Ancak Slater tekme ile karşılıyor onu. Şimdi sert bir de yumruk atıyor Slater. Ardından iplere koşuyor. Sekiyor ve geliyor rakibine doğru. Tye yere yatıyor ve Slater üzerinden atlayıp karşı iplere koşuyor. Bu sırada Tye kalkıyor yaklaşıyor ona. Slater iplerden sekiyor. Ve Tye harika bir LARIAT vuruyor! Cena bu sırada yorumculara dönmüş ve sohbet ediyor onlarla. Tye hemen tuş deniyor ancak sayan yok. Arkasına bakıyor ve Cena'nın yorumcularla goy goy yaptığını görüyor. Yanına geliyor ve birden kendisine çeviriyor Cena'yı. Yaptığı ibnelikten falan bahsediyor. Cena ise üzerindeki hakem üniformasını gösteriyor ve " Bir düğmemin koparılması 6 aydan başlar " diyor. Bu sırada Slater sinsice arkasından geliyor ve Roll-Up'a alıyor! Cena hemen sayıyor. 1...2... neredeyse bitiyordu ancak son anda attı Tye Dillinger! Şimdi aynı anda kalkıyorlar. Tye rakibinin karnına sert bir tekme atıyor. Yanına geçiyor. Kaldırıyor ve NOTHERN SUPLEX. Şimdi üzerine çıkıyor ve yumruklamaya başlıyor. Cena geliyor ve " Birakmazsan diskalifiye ederim! " diyor. Tye sinirden köpüren bakışlarla bırakmak zorunda kalıyor. Slater kendisini iplere kadar sürüklüyor. Şimdi iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor. Tye karşı iplerden sekiyor üzerine koşuyor Slater'ın. Ipleri çekiyor Slater ve Tye Dillinger ringin dışına yuvarlanıyor!! Cena bu sırada ringten çıkıyor. Cebinden bir kalem çıkarıyor ve seyircilere imza dağıtıyor. Bu sırada Tye kalkıyor. Slater da ringin dışında. Şimdi kafasından ve mayosundan tutuyor rakibini ve ringe atıyor. Kendiside köşeye çıkıyor. Tye yavaş yavaş kalkıyor. Slater DIVING CROSSBODY ipe atlıyor! Başarılı! Tuş pozisyonunda yakalıyor Tye'ı yerdeyken. Ancak Cena hâlâ dışarıda ve haliyle sayacak bir hakem yok. Bu kez Slater çıldırıyor ve Cena'ya sesleniyor iplerin ardından. Cena ona doğru dönüyor ve özür diler gibi iki elini birleştirip çenesinin altına koyuyor. Ardından ringe giriyor. Tye köşeye yaslanmış yeni ayağa kalkıyor. Heath Slater üzerine koşuyor şimdi. Dirsek ile karşılıyor onu Tye Dillinger! Slater darbenin etkisiyle iki üç adım geri sekiyor. Tye bu sırada tek hamlede köşeye çıkıyor. Slater ona doğru dönüyor. CORNER ELBOW SMASH!! Hemen tuş deniyor Tye. Cena saymaya başlıyor. 1.. ne oluyor ? Cena elini tutarak ayağa kalkıyor ve sanki eli kopmuş gibi bağırıyor. Şimdi Tye ayağa kalkıyor. Cena'ya doğru geliyor. Cena ona dönüyor ve elini gösteriyor. Tye bütün ibneliği bilmesine rağmen elinden bisey gelmediği için sadece gözlerinin içine bakıyor Cena'nın. Bu sırada Slater arkasında koşuyor Tye'ın. JUMPING SLEEPER SLAM!!

Hemen tuş deniyor Slater. Biteceğinden emin bir yüz ifadesi var. Cena saymaya başlıyor. 1...2... Cena yine bırakıyor saymayı!! Yine elini tutarak inanılmaz bir acı çekiyor!! Kendini ringin dışına yuvarlıyor şimdi!! Slater ayağa kalkıyor. Iplere geliyor ve hayretle Cena'yı izliyor. Kendinden emin yüzü, şaşkınlığa bürünüyor. Şimdi ringten iniyor ve Cena'nın yanına geliyor. Cena çelik merdivenden destek alarak kalkıyor. Slater yumruğunu sıkıyor. Ancak Cena Tye Dillinger'e söylediğinin aynısını söylüyor ve bur anda kahkaha atarak ringe giriyor. Slater yine şaşkınlıkla onu izliyor. Cena bir anda Count Out için saymaya başlıyor. 1.2.3.4.5.6.7.8 Slater koşarak giriyor ringe!! Cena yine kahkaha atıyor! Bu sırada Tye Dillinger Slater ın arkasında pusuda bekliyor. Slater şimdi arkasını döndüğü anda SUPERKICK yüzünde patlıyor!! Tye Cena'ya dönüyor ve " Şu lanet olası maçı bitir artık " diyor ve Cena ' ya bakarak ağır ağır tuş için eğiliyor. Cena da elleriyle tamam işareti yapıyor. Hâlâ tuş deniyor Tye. Ayağa kalkıyor ve Cena ile Face To Face yapıyorlar! Tye Dillinger ona işini doğru düzgün yap diyor, Cena da hala hakem olduğunu işaret ediyor o anda Slater arkadan ROLL UP alıyor 1.. 2.. 3.. Slater kazanıyor. Bir galibiyet daha aldı Heath Slater.

7 Ekim Rise! *LIVE* Heath-Slater-Afer-Winning-The-Match-AWl145

John Cena onun elini havaya kaldırıyor, Heath ona bir bakış atıyor ve elini çekiyor, Cena'ya omuz atıyor ve ringden iniyor. O sırada Cena onu tutuyor ve çekiyor, Clothesline vuruyor. Cena yerde biraz yumruk atıyor ona. Sonra hemen kaldırıyor ve iplere atıyor, Hip Toss geliyor Cena'dan. Slater kalkmadan Tye kalkıp Cena'nın üstüne gidiyor ama Cena onu yakalıyor ve FISHERMAN SUPLEX! yapıyor. Slater ve Tye aynı anda kalkıyor, Cena da Double Clothesline yapıyor. Tye Dillinger'ı kaldırıp omuzluyor Cena ve Attitude Adjustment!!! Slater kalkıyor ve Cena'yı çeviriyor ama Cena onu da sırtlıyor ve bir Attitude Adjustment!!! daha. John Cena ringi temizliyor ve kemeri ile poz veriyor.

7 Ekim Rise! *LIVE* Hi-res-af7820599f854f491c4a5eb84f58e1f3_crop_north

John Cena kemeri ile taunt yapıyor, arka alanı gidiyor.

7 Ekim Rise! *LIVE* 749DAA1B-BD15-4896-A43A-202910AC63D3_zpsb1qyvfts

DERP!

Kameralar büyük ekrana çeviriliyor, The Wyatt Family ekranda.

7 Ekim Rise! *LIVE* Wyatt-2115011

Bray Wyatt: Herkes dediklerini iyice düşünmeli çünkü asla kim dinliyor bilemezsiniz. Belki de siz konuşurken yanınızda göremediğiniz bir Bray Wyatt vardır ? Ben duymasam bile kimin duyacağını mutlaka biliyoruz. Blaze of Glory'ye adım adım yaklaşıyoruz. Blaze of Glory PWE de 3 adamın düştüğü ve the Eather of Worlds, Bray Wyatt'ın yükseldiği gün olacak.

Luke Harper: Şan herkesin elde edebileceği bir şey değil, Bray Wyatt her şeye sahip ama o gece de Sister Abigail'e bir hediye verecek.

Erick Rowan: Ve o hediye PWE kemeri olacak. O zaman da herkes Bray Wyatt'a ve Sister Abigail'e diz çökecek.

Bray Wyatt: FOLLOW THE BUZZARDS!

Bir kez daha DERP! oluyor ve Wyatt'lar kayboluyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve sırada Main Event maçı var.

Phenomenal!

7 Ekim Rise! *LIVE* Aj-Styles-EntranceAwl103

AJ Styles tekrar PWE de.

Broken Dreams!

7 Ekim Rise! *LIVE* RR12_Photo_093_zps2e009705

Drew McIntye geliyor.

Singles Match

AJ Styles vs Drew McIntyre

Drew ve AJ birbirlerine bakıyorlar. Zilin çalmasından sonra lock-up’a giriyorlar. Drew üstün çıkıp rakibini zemine doğru fırlatıyor. AJ kalkmaya çalışırken Drew hemen çenesine seri Uppercut’lar gömüyor. AJ gerilemişken Drew onu köşeye ittiriyor. AJ köşedeyken Drew onu göğsünden bastırıyor ve köşede tutuyor. Seyircileri susturduktan sonra AJ’ın göğsüne Knife-Edge Chop’u yapıştırıyor. AJ göğsünü tutup köşeden uzaklaşırken Drew iplerden sekiyor ve Big Boot ile yıkıyor onu. AJ toparlanmaya çalışırken Drew seyircilere bakıyor. Yuhalama geliyor Drew’a. Drew buna sinirlenip kalkmaya çalışan AJ’ın göğsüne tekmeyi vuruyor, sonra üzerine çullanıp alnına seri dirsek darbeleri vurmaya başlıyor. ‘Yuhalayın da ben de bunu yapmaya devam edeyim’ diye bağırıyor Drew. Sonrasında ayağa kalkıyor. AJ iplere erişiyor. İplere tutunup yükselirken Drew bunu görüp rakibine doğru koşuyor…ani bir Pele Kick! Drew neye uğradığını şaşırdı! Drew geri sekerken AJ yaklaşıyor ona. Strikes and Roaring Lariat Combo ile yere yıkıyor onu! Drew yerde yatarken AJ taunt atıyor ve destek alıyor seyircilerden. Drew kalkmaya çalışırken AJ onu yakalıyor ve Swinging Neckbreaker ile yeniden yere indiriyor. Drew ipleri yakalıyor. AJ ise onu saçından tutup kaldırıyor ve ikinci iplerin arasından ring dışına fırlatıyor. Drew yeniden ringe girmeye çalışıyor ancak AJ onun kafasını iplere çarptırıyor. Ardından da Dropkick ile düşürüyor Drew’ı. Drew yerdeyken AJ da ring dışına çıkıyor ama Drew aniden yakalıyor rakibini ve tuttuğu gibi bariyerlere fırlatıyor. AJ omzunu tutarken Drew gülümsüyor ve rakibini kolundan yakalayıp Short-Arm Clothesline’ı indiriyor. AJ’ı sonrasında yerden kaldırıyor ve ringe sokuyor. AJ toparlanmaya çalışırken Drew yakalıyor onu, kaldırıyor ve Lifting Sit-out Spinebuster ile yere vuruyor. Tek bacağını kancalıyor rakibinin. Hakem sayıyor. 1, 2- hayır! AJ kick-outlayınca Drew sinirle kalkıyor yerden. AJ’ı da kaldırıyor ve saçından tutarak iplere fırlatıyor, döndüğünde Big Boot deniyor fakat AJ eğiliyor ve Drew’ı omuzlayıp Ushigoroshi ile indiriyor yere! Hemen tuşa gidiyor. 1, 2-hayır! AJ yerden kalkıp aprona geçiyor. Drew kalkarken AJ kolunu kaldırıyor. Drew ayağa dikildiğinde AJ hemen iplerden zıplıyor…ama Drew çekiliyor ve AJ arkasını döndüğünde Drew koşuyor ve CLAYMORE! Bu iş biter! Tuş deniyor Drew. 1, 2.- SON ANDA! AJ son anda atmasını biliyor. Drew şaşkınlıkla kameraya bakıyor. Sonra hakeme dönüyor. ‘2’ cevabını alınca sinirleniyor Drew.

AJ’ı yerden kaldırıyor Drew ve hemen Future Shock pozisyonuna almaya çalışıyor ancak AJ ani bir Back Body Drop çıkarıyor. Drew sırtını tutarak kalkınca AJ onun karnına tekmeyi basıyor ve sonrasında bacak arasına alıyor. Styles Clash için tutuyor ama Drew direniyor ve kurtuluyor, sonra da AJ’ın suratına yumruğu geçiriyor. AJ geri çekilirken Drew koşuyor ve Running Clothesline ile yere indiriyor rakibini. AJ takla atarak yere düşüyor. Drew tekmelemeye başlıyor yerdeki AJ’ı. AJ sıyrılıp kalkmaya çalışırken Drew onu kolundan yakalayıp kendisine doğru çekiyor ama AJ eğiliyor ve arkasını dönen Drew’a Superkick’i indiriyor! Drew sersemlemişken AJ etrafında bir tur dönüyor ve Discus Clothesline ile indiriyor İskoçyalıyı. Drew’ı yerde yakalayan AJ hemen kolundan ve bacağından tutup onu istediği yere doğru çekiyor. Sonrasında aprona çıkıyor ve hemen Springboard 450 Splash deniyor…Drew dizlerini kaldırıyor! AJ acı içerisinde geri sekiyor ve iplerden doğru dışarı atıyor kendini. Drew bunu gördükten sonra iplerden sekiyor ve Somersault Plancha ile atlıyor AJ’ın üzerine! Seyirciler bu hareketten sonra çıldırıyor adeta. Drew kaldırıyor rakibini ve tutup ringe atıyor. Sonrasında kendisi de giriyor. AJ’ı çenesinden tutup yerden kaldırmaya çalışıyor ama AJ ani bir Small Package’e alıyor rakibini. 1, 2- Drew kurtuluyor. Apar topar yerden kalkarken AJ iplerden zıplıyor ve muazzam bir Stylin’ DDT ile yere yıkıyor onu! Hemen tuşa gidiyor. 1, 2- yine olmadı! Kamera AJ’ın çaresiz bakışlarına zoom yaparken arenada ‘this is awesome’ chantleri var. AJ ipleri tutuyor ve ayağa kalkıyor. Drew da kalkmaya çalışırken AJ rakibine doğru gidiyor fakat İskoçyalı yakalıyor onu ve Scot Drop ile yere çarpıyor! AJ yere yıkılırken Drew köşeye geçiyor. AJ kalkınca Drew koşuyor Claymore için ama AJ çekiliyor ve Drew sırtını yere çarpıyor. Sırtını tutarak kalkarken AJ rakibini hemen uygun pozisyona alıyor..sonrasında Styles Clash için kaldırıyor ama Drew aniden üst gövdesini de kaldırıyor…iki bacağının üzerine düşüyor ve AJ’ı kollarından yakalıyor…FUTURE SHOCK DDT! Muhteşem bir reversal ile yere yıkıyor rakibini Drew. Tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

7 Ekim Rise! *LIVE* Superstars-7-4-2011-drew-mcintyre-20990573-686-384

Drew McIntyre kazanmasını biliyor. AJ Styles'ı yeniyor ve bir taunt atıyor. Bir müzik duyuluyor.

Bullet Club f-f-for life!

Shot'Em duyuluyor. The Young Bucks ve Yujiro Takahashi geliyor ringe.

Takahashi hemen giriyor ringe ve McIntyre'a saldırıyor. İkili beraber yumruk atarken Drew onu ittiriyor ve Clothesline vuruyor. Yerde ki AJ Styles da onun ayağından tutuyor Drew ona bir tekme geçiriyor ama arkadan Young Bucks dalıyor McIntyre'a. Amansızca dövüyorlar Drew'ı, Yujiro Takahashi de katılıyor Jackson kardeşlere. Styles da toparlanıyor ve o da şölene katılıyor. Takahashi kaldırıyor McIntyre'ı ve PIMP JUICE!! yapıyor. Yujiro çekiliyor oradan, Styles onun kafasına yumrukları geçiriyor ve ayağa kaldırıyor, Young Bucks'a fırlatıyor Drew'ı ve DOUBLE SUPERKICK!!! AJ düşmeden yakaladı McIntyre'ı ve STLYES CLASH!!! 

7 Ekim Rise! *LIVE* Aj+Styles+y+el+Bullet+Club+celebran+retencion+Mayo+14

Bullet Club bayrağı açıyorlar ve Too Sweet tauntları ile şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 07 Ekim 2016, 22:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 14 kere değiştirildi
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:01

Hafif bir part ile başladık 8.15 de hafif bir part daha gelecek ve 8 buçuk gibi toparlanırız diye düşünüyorum.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:02

Şirket moruklarla doldu yaw
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:03

Efsaneyle açmak güzel olmuş. #HolaSCSA.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:04

Stone Cold birazdan birayı atıp sigara yakar sonra da mafya bağlantıları ile adam öldürür umarım çok heyecanlıyımm
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:05

Scsa arka tarafa ufak bir pub açmış olabilir. 33luk bira 7.5$
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:07

Bu görüp de yorum atmayanları merak ediyorum ? Utanıyorlar mı acaba ? Sizde atın, şovun aksiyonlu kısımlarına gelene kadar muhabbet edin.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:07

Aynen. Hep beraber HELL YEAH çekeriz
mothersboy
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
mothersboy

REP Puanı : 5

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:14

Özel hakem Cena, hmm. Adil bir maç olacak.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:19

mothersboy demiş ki:
Özel hakem Cena, hmm. Adil bir maç olacak.
Kimsenin şüphesi yok Very Happy
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:20

Yeni part geldi. Beyler yorum pls.
PrinceCGR
Upper Mid-Carder
Upper Mid-Carder
PrinceCGR

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:21

Nostajik bir başlangıç ve klasik bir backstage attack olmuş.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:26

Keyifli bir feud olur. Kullanan arkadaşlardan yeterli çabayı görürüz Umarim.
YEAHYEAHYEAH
Main Eventer
Main Eventer
YEAHYEAHYEAH

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:28

Anca gelebildik senarist kardeş
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 7 Ekim Rise! *LIVE*   7 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 07 Ekim 2016, 20:29

YEAHYEAHYEAH demiş ki:
Anca gelebildik senarist kardeş

Hoş geldin kardeş.

7 Ekim Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» 14 Ekim Rise *LIVE*
» 21 Ekim Rise! *LIVE*
» 1 Ekim Rise! *LIVE*
» 28 Ekim PWE Rise! *BANT*
» 14 Ekim Rise! Match Card