PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

21 Ekim Rise! *LIVE*

+6
Show Off and Anti Diva
Achilles
Klaus Meine
Ace of Diamonds
Seferoğlu Suphi
The Charismatic Enigma
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
YazarMesaj
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

21 Ekim Rise! *LIVE* Empty
MesajKonu: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 19:59

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: Bir kez daha hoş geldiniz değerli PWE ve Rise! takipçileri.

Mauro Ranallo: Blaze of Glory sonrası ilk şovumuz ve heyecanlı geçmesini bekliyoruz.

Jerry Lawler: Mauro aptal mısın nesin ? Bu Cuma akşamı PWE Rise! Her zaman heyecanlı geçiyor, özelikle Main Event kısmı. O yüzden bu müthiş şovu başlatalım.

Arena bir anda kararıyor ve bir video ekrana geliyor.

Video bitince ışıklar geri geliyor.

Jerry Lawler: Ürkütücü ve iğrenç sanırım. Artık gerçek şova geçebilir miyiz ? Eğlenceli olan kısma.

Bir müzik duyuluyor.

Toxicity!

21 Ekim Rise! *LIVE* Seth-rollins-1-620x350

Eski PWE ve World Heavyweight Şampiyonu Seth Rollins geliyor.

21 Ekim Rise! *LIVE* Seth-rollins-wwe-raw_3775498

Rollins ringe giriyor. Sinirli gözüküyor ve bir mikrofon alıyor.

Seth Rollins bir süre konuşmuyor, arenadan çeşitli tezahüratlar geliyor.

Jerry Lawler: Sanırım konuşmayı unuttu.

Mauro Ranallo: Seth Rollins'i uzun süredir Rise! da göremiyorduk. Onun aklına eski Rise! anıları gelmiş olmalı.

Jerry Lawler: Her türlü de konuşması gerekiyor, insanlar onu bekliyor.

Mauro Ranallo: Yakında alışır.

Jerry Lawler: Herkesin iyiliği için umarım hemen alışır.

Corey Graves: İkiniz de susun. Bu adamı daha 2 akşam önce harcadılar. Sessiz olun.

Seth Rollins: Yalan söylemeyeceğim, bu acıttı. Gerçekten acıttı. Dean Ambrose'un nasıl hissettiğini artık anlıyorum demek isterdim ama bu onun karşılaşabileceği tüm ihanetlerden daha kötüydü. Bu konuya elimden ne kadar çabuk değinmek geliyorsa o kadar çabuk değinmek istedim. O yüzden Cuma günleri yapacak daha iyi işlerim olmasına rağmen bıraktım ve yeniden Rise için buraya geldim. Zamanımı kaliteli geçirmeyi planlamıyorum, öyle bir lüksüm yok. Şirketin patronu ile epey zıtım...bu da demek oluyor ki bir süre hiç bir lüksüm olmayacak. Her Cuma burada olma zorunluluğum falan olacak ama bu yönetici ve güreşçi ilişkisinden daha da öte bir şey. Bu 9 senelik bir dostluk, 9 senelik bir kardeşlik...ve sonunda ortaya çıkan kıskançlık. Bütün her şeyin neden dönüp dolanıp bu noktaya geldiğini yeni yeni anlamaya başlıyorum. Bunu daha önceden görmüştüm, hazırlıklı olmam gerekirdi. Ama şu sözü bilirsiniz: Beklemediğiniz bir ihanetten daha vurucu olan beklediğiniz ihanettir. Sanırım burada bütün kabahat bende. WrestleMania'nın Main-Event'i avuçlarımın içerisindeyken onu böylece kaybetmem gerçekten benden başka kimsenin hatası değildi. Ama beni tanıyorsun Jimmy, ben asla bana tokat atan adama diğer yanağımı çeviren birisi değildim. Ben bana tokat atan adamı boynunun üzerine düşürüp kafasını koparan bir adamım. Bunu biliyordun, ama yine de ihaneti seçtin. O zaman bir hainden diğer bir haine tavsiye olsun Jacobs: İçine girdiğin yolu kaldırabilecek bir adam değilsin sen. 

Seth Rollins: Kıskandın Jimmy. 9 senedir olduğu gibi. Benim geleceğimin açık olduğunu ilk saniyeden itibaren biliyordun. Benim üzerimden prim yapmak istedin. Belki bu ilk baştan itibaren böyle değildi ama PWE'ye geldiğimizden itibaren bu böyle oldu. Takım kemerlerini aldık senin deliliğinden bahsettik, ben tekli bir star olduğumda yine bir numaralı konu senin için bendim. Sonra günler geçti ve sen şirketin başına geçtin. Bundan en çok faydalanan kim oldu: Seth Rollins tabii ki. Bu sadece buzdağının görünen kısmı. Fırsat üzerine fırsat alan Seth Rollins için bu faydalı mıydı yoksa zararlı mıydı? Evet, bir sürü fırsat aldım ama bunlar bana zarar veriyordu. Yenilgi üzerine yenilgi Jimmy. Bunların hepsi senin ve senin küçük planının ürünüydü. Seth Rollins başarısız olunca kendi suçu, başarılı olunca ise hey Jimmy Jacobs sen ne kudretli bir adamsın. Burada ağzımı açabileceğim çok konu var ama ikimiz de kaderimizin benim seni kelimelerimle değil ringde yıkmak olduğunu biliyor. Evet, bay-ben-patronum-artık-güreşmem Jimmy Jacobs'a sesleniyorum. Erkek gibi o ringe yeniden çık ve bu işi tıpkı Ring of Honor'da hallettiğimiz gibi halledelim. Birimiz ayağından tavana asılana kadar bu iş devam etsin. Birimiz nefes alamayacak hale gelene kadar devam etsin. Ama ben nedense sende o yüreğin kalmadığını düşünüyorum Jimmy. Beni yanlış çıkarmanı çok istiyorum ama yeniden karşılaştığımız zaman ağzından çıkacak ilk üç kelimenin 'nah sana maç' olacağını da bilecek kadar iyi tanıyorum seni. Ama ben sabırlı olabilirim, istediğimi elde etmek için aylarca beklemiş biri olarak senin yeniden erkek olmanı sabırsızlıkla bekleyeceğim. Beni görmezden gelmek gibi bir seçeneğin yok, bana WrestleMania'nın ana olayına ve kemerleri birleştirme şansına mal oldun. Bu kadar basit olacağını düşünmüyorsun umarım eski dost, çünkü ben işlerin zor yoldan gittiğine emin olacağım.

Rollins mikrofonu atıyor, Rise seyircisinin desteği eşliğinde arka alana dönüyor.

Bir anda etraf kararıyor ve PWE Hardcore Şampiyonu Braun Strowman gölgelerden çıkıyor.

21 Ekim Rise! *LIVE* Maxresdefault

Braun Strowman: Şu elimde ki Hardcore kemerini mutlaka görüyorsunuzdur. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati koruma zorunluluğu var ama şu ana kadar hiç bir insan oğlu bana meydan okumaya cesaret edemdi. Çünkü ben güçlüyüm. Ormanın kralıyım. PWE Hardcore şampiyonuyum ve eğer birisi bunu istiyorsa kendisini ringe alır ve pestilini çıkartıp annesinin yanına yollarım. Benim adım Braun Strowman ve birilerine vurmayı, onları dövmeyi ve acı çektirmeyi seviyorum. Bu zevki de kimse elimden alamaz.

Braun Strowman oradan gidiyor. O giderken uzaktan Damien Sandow gelin işareti yapıyor.

21 Ekim Rise! *LIVE* Maxresdefault

Damien Sandow: O adamla röportaj yaparak neyi amaçlıyordun Renee ?

Renee Young: Tam olarak bilmiyorum. Sadece onunla röportaj yap denildi bana.

Damien Sandow: O zaman sana bir röportaj vereyim de işsiz kalma.

Renee Young: Teşekkürler, çok naziksin.

Damien Sandow: Evet, biliyorum. Bu gece Bullet Club'ın Kenny Omega'sı ile karşılaşıyorum. Bu hafta için de Bullet Club'ın AJ Styles'ını iyi benzettim ve maça çıkamadı ama onun yerine bir embesil daha buldular. Bu gece temizlikçi embesili ringde ağırlıyorum. Ve Cody, bir yerler de izlediğini biliyorum. Bu geceye dikkat et dostum. Çünkü bu gece 2. kez bir Bullet Club hıyarını tokatlayacağım gece. YOU'RE WELCOME!!!

Kameralar ringe dönüyor ve gecenin ilk maçına başlıyoruz.

Hallelujah (Rock Mix)!

21 Ekim Rise! *LIVE* 3e0bef7f03e1149487e9241f1c4012e313b7072e2143b1dbd3f4e9993123eec5_facebook

Damien Sandow geliyor.

Devil's Sky!

21 Ekim Rise! *LIVE* Big_1466488643_image

Kenny Omega geliyor. Yanında Tama Tonga var. Klasik girişini yapıyor.

Singles Match

Damien Sandow vs Kenny Omega

Sandow ringde burnundan solurken Omega onunla taşşak geçercesine hareketler yapıyor. Hakem zili çaldığında Omega hemen silah tauntu atıyor Sandow’a ama Sandow aniden parmağından tutuyor Omega’yı ve aşağı doğru çekiyor. Omega acı içerisindeyken Sandow onun üzerine Lou Thezs Press ile atlıyor. Hakem ayırınca sinirle kalkıyor ayağa Sandow. ‘ayağa kalk’ diye bağırıyor Omega’ya. Omega kalkmaya çalışırken Sandow onun üzerine koşuyor lakin Omega aniden yakalıyor rakibini ve tuttuğu gibi köşeye fırlatıyor, sonra da roll-up’a çekiyor. 1, 2- hayır! Sandow kalkmaya çalışırken Omega’dan bir Enzugiri geliyor ve Sandow yeniden yerde buluyor kendini. Omega kalkıyor ayağa ve Sandow’un yüzüne doğru eğilip alay ediyor. Sandow aniden kaldırıyor bacağını ve Omega’nın suratına ittiriyor. Omega suratını tutarken Sandow iplere tutunarak kalkmaya çalışıyor ama Omega’dan bir Enzugiri daha geliyor. Sandow’u ringin ortasına doğru sürüklüyor Omega ve tuşa gdiiyor. 1, 2- bunu da atıyor Sandow. Omega sinirle rakibini hemen Bloody Sunday’e almaya çalışıyor fakat Sandow sıyrılıyor ve Omega’nın arkasına geçtikten sonra estetik bir Backstabber ile yıkıyor onu! Omega kalkmaya çalışırken Sandow onu bacaklarından tutup çekiyor ve Boston Crab için çeviriyor. Ama kilidi bağlayamadan Omega çeviriyor kendini ve ittiriyor Sandow’u bacaklarıyla. Sandow kalkıp koşuyor ancak Omega aniden Small Package’e alıyor. 1, 2- Sandow iplere koyuyor ayağını ve hakem görüyor bunu. Omega itiraz ediyor derken Sandow yumruğu vuruyor onun suratına. Omega sersemlemişken Sandow koşuyor ve Running Neckbreaker ile yere alıyor rakibini. Omega ensesini tutarken Sandow rakibini kolundan ve kafasından tutarak yakalıyor ve Suplex’e kaldırmak istiyor…ancak Omega kalkmıyor ve karnına tekmeyi basıyor Sandow’un. Sandow eğilmişken Omega tekrar silah tauntu atıyor, sonra koşuyor rakibine doğru ve omuzluyor..Rolling Fireman’s Carry Slam yapıyor, sonrasında ayağa kalkıyor ve Moonsault…ancak Sandow son anda dizlerini kaldırınca Omega acıyla kalkıyor ayağa. Sandow bir de Superkick vuruyor rakibine ve Omega iplerin arasından ringin dışarısına düşüyor. Sandow da iniyor ve Omega’yı kafasından tutup ring apronuna çarptırıyor, sonra da ringe sokuyor. Omega ringde yatarken Sandow, Elbow of Disdain tauntunu atıyor, sonrasında iplerden sekiyor ve hareketi gerçekleştirmeye çalışıyor fakat Omega çekilince Sandow dirseğini vuruyor. Sandow kalkınca Omega rakibini arkadan yakalıyor ve Dragon Rebirth ile indiriyor. Tuş denemesi. 1, 2- hayır! Sandow hala maçın içinde. Omega’nın suratında alaycı bir gülümseme var, kaldırıyor rakibini ve Katayoku No Tenshi için uygun pozisyona getiriyor..ama Sandow şaşırtıcı bir şekilde Reverse Frankensteiner ile fırlatıyor rakibini! Omega sersemlemiş bir şekilde kalkınca Sandow bir Superkick daha vuruyor. Omega yerdeyken Sandow rakibinin göğsüne dokunuyor, sonra tauntunu atıyor, iplerden sekiyor ve Elbow of Disdain! Omega göğsünü tutarak kalkarken Sandow arkadan yakalıyor rakibini, YOU’RE WELCOME! Omega’nın işi biterken Sandow tuşa gidiyor. 1, 2, 3!

21 Ekim Rise! *LIVE* Damien-Sandow-Huge-Jobber

Sandow kazanıyor. Tonga Omega'yı ringden çekiyor ve konuşuyorlar. Sandow hadi gelsenize diyor, Omega ringe ilerliyor ama Tonga bekle diyor. Omega hemen ringe giriyor, Sandow Clothesline patlatıyor ve yerde yumrukluyor onu. Hemen yan taraftan Tama Tonga giriyor ringe ve Sandow'a saldırıyor. Hemen kaldırıyor onu ve Powerslam yapıyor. Sandow sırtını tutarak kalkıyor ve ve arkasını dönüyor, GUN STUN!! yapıyor Tonga. Sandow'u ayağa kaldırıyor ve bir de VELENO!!! geliyor. Tama Tonga ve Kenny Omega Bullet Club tauntu yaparken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Josh Matthews arka alanda. Kameraların karşısın da Royal Rumble kazananı The Miz var.

21 Ekim Rise! *LIVE* 215

Josh Matthews: Miz WrestleMania'ya ya her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Düşüncelerin neler ? Sence maçını kazanıp yılın en büyük şovunu ayakta kapatabilecek misin ?

The Miz: Sana iki çift lafım var parlak çocuk. Bir, bu ne biçim bir soru ? İki, sana benimle röportaj yapma hakkını kim verdi ? Bana röportaj yapabilirsin dedin mi sana ?

Josh Matthews: Hayır Miz, demedin.

The Miz: Peki burada ne işin var ? Patronun kim ? Seni kim gönderdi ? İsim var bana da senin kariyerini bitireyim.

Josh Matthews: Lütfen o kadar ileri gitme Miz, yalvarırım.

The Miz: Tamam, bu sefer paçayı kurtardın. Ama sadece kariyerini kurtardın. Yine de bir bedel ödemen gerekiyor. Şurada duran iki adamı görüyor musun ?

21 Ekim Rise! *LIVE* NE3abV

J&J Security!!!

The Miz: Joey ve Jamie seninle ilgilenecek. Benim halletmem gereken önemli işler var.

Miz oradan ayrılıyor, J&J ise avuçlarını kaşıyorlar, kameralar da ringe dönüyor.

Swiss Made!

21 Ekim Rise! *LIVE* WWE-Antonio-Cesaro-Holding-United-States-Champion-Belt

Gate of Future Şampiyonu Cesaro geliyor.

Anficient Spirit Remix Timeflies!

21 Ekim Rise! *LIVE* Sin-Cara-Entrance

PWE Wildcard Şampiyonu Sin Cara geliyor.

Title Unification Match

Gate of Future Champion Cesaro vs Wildcard Champion Sin Cara

Hakemin işaretiyle zil çalıyor ve maç başlıyor. Cesaro rakibine yakın olmaya çalışırken , Sin Cara ise uzak kalmayı tercih ediyor. Şimdi Cesaro'ya bir LOW KICK. Bir tane daha. Cesaro yakalamak için hamle yapıyor ama Sin Cara öne doğru bir takla atıyor ve arkasına geçiyor. Şimdi sıçrıyor ve DROP KICK vuruyor! Cesaro darbenin etkisiyle iplere yapışıyor. Sin Cara hemen yaklaşıyor ve Roll Up'a alıyor. 1...2... atti Cesaro. Şimdi aynı anda kalkıyorlar. Cesaro bu kez yakalıyor iki eliyle kafasından. Kaldırıyor ve köşeye fırlatıyor! Şimdi üzerine gelirken HIGH KICK deniyor Sin Cara. Ama Cesaro bacağından yakalıyor ve sertçe çekiyor! Sin Cara yere yapışıyor! Cesaro kısa bir süre tekmeliyor onu. Ardından iki eliyle ipleri tutuyor. Sıçrıyor ve DOUBLE FOOT STOMP! Tuş deniyor şimdi. 1...2... omzunu kaldırıyor Sin Cara. Cesaro şimdi kafasından tutup kaldırıyor. Kolundan tutuyor ve iplere yolluyor. Sin Cara iplerden sekiyor. Cesaro EUROPEAN UPPERCUT deniyor ama Sin Cara eğilip karşı iplere koşuyor. Cesaro peşinden gidiyor. Sin Cara ikinci iplerden sıçrıyor ve SPRINGBOARD CROSSBODY!! Ama hayır! Cesaro havada yakalıyor onu! Ve FALLAWAY SLAM ile fırlatıyor! Sin Cara sırtını tutarak dizlerinin üzerine kalkıyor. Cesaro arkasından geliyor ve kafasından yakalıyor. Şimdi HEAD LOCK pozisyonundalar! Sin Cara kurtulmaya çalışsa da Cesaro şu an için bırakmıyor. Ve giderek şiddeti arttırıyor. Hakem Sin Cara'ya pes edip etmediğini soruyor. Hayır cevabını alınca bir iki adım uzaklaşıyor. Şimdi Sin Cara tek ayağını doğrultup yere basmayı başarıyor. Ardından diğerini. Eğilmiş olan Cesaro'nun kafasına sert bir tekme vuruyor! Cesaro kilidi biraz gevsetmek zorunda kalıyor. Bir tekme daha geliyor kafasına. Şimdi tamamen bırakıyor! Sin Cara kalkıyor ve iplere koşuyor. Iplerden sekip Cesaro'nun üzerine geliyor. Şimdi Cesaro POP UP EUROPEAN UPPERCUT icin yakalayıp havaya fırlatıyor Sin Cara'yı. Ancak Sin Cara havadayken harika bir HURRICANRANA ile kurtuluyor! Ve Cesaro'yu deviriyor yere! Ikiside kalkıyorlar şimdi. Cesaro üzerine geliyor rakibinin. Sin Cara iplerden sıçrıyor ve SPRINGBOARD MOONSAULT!! Tuş pozisyonuna geliyorlar. Hakem sayıyor. 1...2... atıyor Cesaro! Şimdi kalkıyor Sin Cara. Ve köşeye çıkıyor. Şimdi HIGH ANGLE SENTON BOMB için atlıyor . Çekildi Cesaro!! Ancak Sin Cara havada bunu farkedip ayaklarının üzerine düşüyor. Cesaro çekilip köşeye yaslanıyor. Sin Cara şimdi ona doğru döner dönmez BIG BOOT yiyor tam alnının ortasına! Cesaro rakibi yerdeyken bacaklarından kavrıyor. Seyirci ne olacağını anladığı için Cheerlar ile destek vermeye başlıyor. Ve CESARO SWING... 1...2...3...4...5...6...7...8...9...10! 

Sin Cara şimdi kendisini ringin dışına yuvarlıyor. Cesaro ise ringin içinde taunt atıyor. Sin Cara bariyerlerden destek alıp kalkıyor. Şimdi Cesaro da ringin dışına çıkıyor. Sin Cara onu görmüyor. Şimdi Cesaro üzerine VERY EUROPEAN UPPERCUT ile uçuyor!! Sin Cara bariyerlerin arkasına düşüyor! Cesaro bariyere çıkıp bir de burda taunt atıyor! Ardından rakibini tutup ring tarafına atıyor. Şimdi kendiside iniyor bariyerden. Sin Cara arkasına bakıyor. Cesaro'nun geldiği görünce bir anda koşuyor ve çelik merdivenden sıçrıyor CROSSBODY ile! Şimdi ikiside yerde! Bu sırada hakem 8 diye bağırıyor!! Ikiside dizlerinin üzerine kalkıyor ve aprona tutunuyor! 9.....! Hakem tam Double Count Out için işaret verecekken ikiside ringe girmeyi başarıyor!! Şimdi aynı anda kalkıyorlar. Sin Cara köşeden destek alıyor. Cesaro ise ringin ortasında. Şimdi Sin Cara'ya doğru koşuyor. Ancak Sin Cara LOW DROPKICK vuruyor ona ve Cesaro köşede ikinci iplere yapışıyor! Sin Cara yine üzerine koşuyor ve bir kez daha DROPKICK vuruyor! Cesaro şimdi yerde. Kendisini köşeden uzaklaştırmaya çalışıyor yuvarlanarak. Sin Cara şimdi apron tarafına geçiyor. Cesaro iplere çok yakın bir şekilde yerde. Sin Cara aprondan Cesaro'nun üzerine SPRINGBOARD ROLLING SENTON ile uçuyor! Yine çekildi Cesaro!!! Ancak Sin Cara bu kez sırtüstü yere yapışıyor! Cesaro kalkıyor şimdi. Gücünü göstererek rakibini bir hamlede alıp kaldırıyor. Ve KARELIN LIFT!!! Ancak Sin Cara kendisini ringin dışına yuvarlıyor!!! Cesaro çok sinirleniyor bu duruma! Şimdi ayaklanmasini bekliyor rakibinin. Karşı iplerden sekip hızlanıyor. Sin Cara hafif doğrulmuş vaziyette. Ve SUICIDE DIVE ile uçuyor!! Şimdi ikiside ringin dışında yerdeler!! Önce Cesaro kalkıyor. Ardından Sin Cara'yı kaldırıyor ve omuzluyor. Şimdi ringin içine sokuyor onu. Ardından kendiside giriyor. Bu sırada Sin Cara kalkıyor. Cesaro ona doğru gelirken eğilip karşı iplerden sekiyor. Bu sırada Cesaro da diğer iplerden sekip üzerine koşuyor. Ve havada ikiside CROSSBODY denerken çarpışıp yere çakılıyorlar!!!

İki şampiyon da yerde. Hakem saymaya başlıyor. Hakem üçe geliyor. Cesaro yarı ayakta, Sin Cara ise köşeden tutunarak ayağa kalkmış. Cesaro kalkıyor ve Sin Cara üstüne gidiyor ve Bodysciorss DDT yapıyor ve hemen eğilip iplerin altından aprona geçiyor SPRINGOARD SENTON BOMB!! yapıyor ve ayağa kalkıp karşı iplerden sekiyor, SPRINGBOARD MOONSAULT!!! yapıyor bir de. Sin Cara hemen tuşa gidiyor 1.. 2.. 2..99 da ATIYOR! Cesaro. SIN CARA ŞOK OLUYOR!! Cesaro ise ondan uzaklaşıyor. Sin Cara hakeme 3 oldu ya diyor ama hakem son onda omzunu kaldırdı diyor. Sin Cara İspanyolca da bir şey diyor ve ayağa kalkıyor. Cesaro ayağa kalkıyor, Sin Cara arkasını dönüyor ve Dropkick çakıyor Cesaro. Sin Cara takla atarak düşüyor ama hemen de ayağa kalkıyor. Rakibinin üstüne koşuyor, Cesaro onu havaya atıyor ama Sin Cara REVERSELİYOR VE HURRICANRANA ile atıyor onu. Sin Cara kalkıyor ve iplerden zıplıyor, rakibine doğru UÇUYOR ama Cesaro EUROPEAN UPPERCUT! vuruyor. Cesaro rakibini kaldırıyor ve iplere atıyor, Sin Cara dönüyor ve Cesaro havaya atıyor onu, VERY EUROPEAN UPPERCUT!! Sin Cara darbe etkisiyle düşüyor ama iplere denk geliyor. İplerden sekiyor ve Cesaro karnına tekme atıyor, klasik tauntunu yapıyor ve GOTCH STYLE NEUTRALIZER!!! Cesaro tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. OLDU, CESARO MAÇI KAZANIYOR.

21 Ekim Rise! *LIVE* 2c7fc4841eb64b270996c4115b400d6f

Cesaro Gate of Future kemerini alıyor, hakem bir de Wildcard kemerini getiriyor. Cesaro iki kemerini havaya kaldırıyor ve taunt atıyor. Cesaro son Wildcard Şampiyonu oluyor ve Gate of Future Şampiyonu olarak yoluna devam ediyor. Cesaro seviniyor, Cesaro Section da Cheer'lar atıyor. Sin Cara ringin dışında oturuyor, üzgün gözüküyor. Bariyerlere de 2 yumruk atıyor, aynı zamanda sinirli Sin Cara. Cesaro kutlamasına devam ederken Sin Cara ringe giriyor ve ELİNİ UZATIYOR, CESARO DA ELİNİ SIKIYOR. İkili iyi maç oldu derken bir müzik duyuluyor.

I Am Stronger!

21 Ekim Rise! *LIVE* Braun-strowman

Braun Strowman giriyor ringe. Nefes alıp veriyor PWE Hardcore şampiyonu.

Cesaro ve Sin Cara arkasını dönüyor. Braun onların üstüne gidiyor ve Double Clothesline ile indiriyor ikiliyi. Sin Cara kalkıyor, ona BIG BOOT vuruyor. Cesaro sırtını tutarak kalkıyor, Strowman sırtına sırtına geçiriyor yumrukları. Kaldırıyor Cesaro'yu havaya, biraz bekletiyor, Delayed Vertical Suplex!! yapıyor Braun. Sin Cara'yı kaldırıyor ve köşeye atıyor, Cesaro'yu da kaldırıyor ve bir Headbutt vurup köşeye atıyor. Kendisi de karşı köşeye geçiyor ve OOOAAAĞĞĞ diye böğürüyor. İleri doğru koşuyor ve BODY AVALANCHE!! İkisi de tost oluyor. Strowman Cesaro'yu kaldırıyor ve RUNNING POWERSLAM!!! Sin Cara da ileri süzülüyor ve onu da yakalıyor Strowman, YOKOSUKA CUTTER!!! Strowman ringi dağıtıyor bir anda.

21 Ekim Rise! *LIVE* Braun-strowman2

Braun Strowman bir taunt atıyor. O arka alana gidiyor. Hakemler de Cesaro ve Sin Cara'ya bakıyor.

O sırada ışıklar gidiyor ve tekrar bir video ekrana geliyor.

Video bitince ışıklar geliyor ve kameralar da ekrana çevriliyor.
21 Ekim Rise! *LIVE* 6696d90be410b12c06704eeabc3bbc07

World Heavyweight Şampiyonu Dolph Ziggler ve eşi Nikki Bella'yı görüyoruz.

Dolph Ziggler: Nasılsınız PWE evreni ? Ben Dolph Ziggler, sizin Dünya Ağır Siklet Şampiyonunuz ve PWE'nin yüzü. Geçen Çarşamba akşamı Seth Rollins denen sonradan görmeyi yenerek 3. kez World Heavyweight Şampiyonluğunu elde ettim. Ve bunu takiben hem iş hem de tatil gezisine çıktım. Şu an siz Cuma akşamı Rise! şovunu izliyorsunuz ama ben Dünya'nın başka bir ucunda ve gündüz vaktinde PWE hayranlarına imza dağıtıp, fotoğraf çekiniyorum. Ek olarak tatil yapıyorum ve maaşı harcayıp eşim ile vakit geçiriyorum. Ama bu sonsuza kadar sürmeyecek. Haftaya tekrar PWE'deyim ve Christian, Miz, Sheamus üçlüsünü de tekmelemek için kesinlikle orada olacağım. Şimdi gitmem gerekiyor ama sizlere her zaman ki gibi süper, olağanüstü bir Rise! diliyorum.

Ziggler kadrajdan ayrılıyor, eşi ile el ele tutuşuyor ve gün batımına doğru yürüyorlar. Kameralar da ringe dönüyor.

Batista ve Sami Callihan ringde. İki bir ara arka alanda bir takım olaylar yaşadı ve şu an ikisi de ringde, birbirlerini yiyecek gibi bakıyorlar.

Singles Match

Batista vs Sami Callihan

Batista suratında hakimiyet kurmuş alaycı gülümseme ile Callihan'ı süzerken Callihan bir an önce maçın başlamasını ister bir halde bekliyor. Zil çalıyor ve Callihan OROSPU ÇOCUĞU diye bağırarak bir hışımla Batista'ya saldırıyor. Batista'nın köşeden çıkmasına müsade etmeden kıstırıyor onu orada ve çıldırmışcasına yumrukluyor. Batista o kadar hazırlıksız yakalandı ki bir an olsun karşılık vermeye fırsat bulamıyor. Callihan yumruk ve tekmelerini ağır laflarıyla birleştirip Batista'ya savurmaya devam ediyor. Bir an için ''KARİYERİMİ SİKTİN OROSPU EVLADI'' dediğini duyuyoruz. Bu sırada hakem Batista iplere temas ettiği için olaya müdahale ediyor. Callihan biraz gerildikten sonra tekrar saldırmaya çalışıyor ama Batista'dan ani bir tekme geliyor karnına. Ardından birde yumruk deniyor ama Callihan eğilip kurtuluyor ve yeniden yumruklamaya başlıyor Batista'yı. Bir kaç yumrukla sersemlettikten sonra Irısh Whip'e yollamak istiyor ama Batista gücünü kullanıyor ve durumu tersine çeviriyor. Callihan şimdi iplerden dönüyor ve Batista'dan yediği omuz darbesi ile yere kapaklanıyor. Hızlıca ayağa kalkıyor Callihan ama bu seferde çok sağlam bir Clothesline yiyor! Batista en sonunda toparlanıyor. Callihan şimdi ağır ağır ayağa kalkarken Batista iplerden sekiyor ve Big Boot ile bir kez daha yere kavuşturuyor Callihan'ı. Ardından klasik tauntunu yapıp booları üstüne topluyor. Şimdi kafasından tutup kaldırıyor Callihan'ı derken Callihan yine ani atağa geçiyor ve yumrukluyor Batista'yı. Batista sersemleyince iplerden sekiyor ama döndüğünde Spinning Sideslam ile bir kez daha yere çakılıyor. Tuş deniyor Batista! 1! 2! -3 olmuyor! Batista hiç beklemeden Callihan'ı kaldırmak için hamle yapıyor. Kaldırdırdıktan sonra omuzluyor ve koşarak köşeye çakıyor! Turnbuckle Thrust'lar geliyor! Bir kaç tane yaptıktan sonra kenara çekiliyor oradan ve Callihan'ı kendi haline bırakıyor. Callihan acı içerisinde karnını tutarken Batista karşı köşeye geçip Spear için bekliyor. Bir süre sonra Callihan kalkıyor. Batista koşuyor Spear için!! Ama Callihan kaçıyor o bölgeden ve köşeye tosluyor Batista! Callihan hiç vakit kaybetmeden Roll Up'a alıyor ama Batista çok çabuk atıyor. Callihan kontrollü Batista ise sersem bir şekilde ayağa kalkıyorlar şimdi. Callihan iplerden sekiyor ve Dropkick vuruyor dizlerine. Batista diz çöküyor. Callihan şimdi yine iplerden sekiyor ama döndüğünde Batista Spinebuster ile çakıyor onu yere! Batista hemen ayağa kalkıyor ve Batista Bomb tauntları atıyor! Ardından yakalıyor Callihan'ı ve bacak arasına alıyor. Kaldırdı Batista Bomb için! Ama hemen yere vuramıyor. Yumruklar geliyor Callihan'dan! Batista sallanmaya başlıyor! Callihan git gide hızını arttırıyor yumrukların ve en sonunda pozisyonu muhteşem bir Facebuster ile sonlandırıyor!! İkisi de yerde şimdi!

Batista ve Callihan karşılıklı iplerden tutunarak kalkıyor, hemen birbirlerinin üstlerine koşuyorlar. Callihan Clothesline vuruyor ama Batista eğiliyor ve LARIAT çakıyor. Callihan toparlanamadan Batista onu kaldırıyor ve bir SPINEBUSTER! yapıyor. Köşede az dinleniyor Batista. Arkasını dönüyor ve köşe yastığının iplerini çözüyor. Açığa çıkan demire vuruyor Batista ve iş görür diyor. Ayağa kalkmaya çalışan Sami'nin saçından tutuyor ve köşeye doğru gidiyor ama HAKEM ONUN ÖNÜNE GEÇİYOR. Geri çekil diyor ona hakem ve eğiliyor yerden köşe yastığını alıyor ve köşeye takıp bağlamaya başlıyor. O sırada birisi bariyerlerin üstünden atlıyor, GOLDBERG BU!!!

21 Ekim Rise! *LIVE* Goldberg_spear-1459526236-800

Goldberg ringe giriyor ve köşede Spear pozisyonu alıyor. Batista yapacağınız işe ben diyor ve arkasını dönüyor, SPEAR!!! Goldberg hemen çıkıyor ringden. Callihan da iplerden tutunarak kalkıyor, hakem de köşe yastığını bağlayıp arkasını dönüyor ve neler oldu diyor. Callihan hemen kaldırıyor Batista'yı ayağa ve HEADLOCK DRIVER!!! Sami tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Sami Callihan kazanıyor. Goldberg'den ufak bir yardım ile bir galibiyet daha alıyor Callihan.

Callihan sevinirken ışıklar gidiyor ve bir video daha oynatılıyor.

Video biter bitmez arkadan bir ses geliyor.
Bray Wyatt: RUN SAMI RUN!

Sami Callihan noluyoruz derken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve sırada bir MITB katılma maçı var.

Burn In My Voices!

21 Ekim Rise! *LIVE* Randy-Orton-Promo

Randy Orton geliyor.

I Won't Do What You Tell Me!

21 Ekim Rise! *LIVE* Stone-cold

Stone Cold Steve Austin geliyor.

Money in the Bank Qualifying Match

Randy Orton vs Stone Cold Steve Austin

Zil çalıyor , iki tarafta birbirne doğru yürüyor Stone cold punch atıyor ardından Orton upercut atıyor Stone Cold hafif sersemliyor ,Orton Stone Cold'u köşeye yolluyor üzerine doğru koşuyor Stone Cold tekme atıyor Orton karnını tutarken Orton'u köşeye sabitleyip mudhole stomp yapıyor hakemin uyarıs ile tekmelemeyi bırakıyor Orton yerde iplere tutunuyor Stone cold Orton'un kafasını orta ipe koyuyor leapfrog body guillotine için iplere gidiyor ama gelirken Ortondan clostline geliyor ardından kaldırıp suplex yapıyor ve tuş deniyor 1-1.5 attı.Orton Stone Cold'u kaldırıp iplere yolluyor gelirken dropkick deniyor ama Stone Cold çekiliyor Orton ayağa hızlıca kalkacakken Stone Cold karnına knee vuryor ardından hemen kafasını tutup knee lift yapıyor ardından kaldırıp Russian leg sweep yapıp tuşa gidiyor 1-1.5 attı denemesi bile saçmaydı.Stone Cold Orton'u kaldırıyor gutwrench supex pozisyonu alıyor ama Orton yumruklamaya başlıyor Stone Cold bırakıyor hızlıca punch yolluyor Orton altından geçip backbreaker yapıyor ardından Stone Cold'u kaldırıyor köşeye götürüyor top rope' çıkarıyor Ortonda top rope'a çıkıyor superplex deniyor ama Stone Cold izin vermiyor yumrukluyor Orton düşüyor ama hızlıca kalkıp Stone Cold'a yöneliyor Stone Cold oturur şekilde tekme atıyor Orton tekrar yere düşüyor Stone Cold double axe handle  yapıyor Orton kenara çekiliyor ardından Stone Cold'un kel kafasından tutup ddt yapıyor , Orton köşeye geçip punt kick için hazıranıyor Stone Cold dizlerinin üzerinde duruyor  Orton koşuyor punt kick atıyor ama  Stone Cold hızlıca çekiliyor  Ortondan sineklere güzel bir punt kick geliyor ardından Stone Cold dan hammer punch geliyor , Stone Cold orton'u kaldırıyor ve gutbusters geliyor ardından hemen tuş deniyor 1-2  attı.Stone Cold Orton'u kalıdırıyor vertical suplex yapıyor ardından pointed elbow yapıyor tekrar tuş deniyor 1-2 attı .Stone Cold   Orton'u kaldırıyor tekme atıyor Orton tekmeyi tutuyor yerde olan ayağının arkasına vurup Stone Cold'u düşürüyor Orton bir dizini yere koyup Stone Cold'u yumruklamaya başlıyor ardından kaldırıp iplere yolluyor snap scoop powerslam yapıyor ,Orton Stone Cold'u tekrar kalırıyor ve spike ddt geliyor tuşa gidiyor 1-2 attı.Orton Rko tauntu yapıyor Stone Cold kalkıyor Orton Stone Cold'un boynundan tutuyor ama Stone Cold Orton'u itiyor Orton arkasını dönüyor ve Stone Cold dan thesz press geliyor. Yerde kafaya seri yumrukları geçiriyor SCSA. Hakem araya girince ayağa kalkıyor ve bir taunt atıp küfrediyor. Orton kalkarken onu yakalıyor ve karnına tekme atıyor, STUNNER!! deniyor ama Orton REVESELİYOR ve RKO!!! yapıyor. Orton tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oldu. Orton kazanıyor.

21 Ekim Rise! *LIVE* Orton+wins

Randy Orton WrestleMania'ya gidiyor. Bir sınavı geçti, önünde bir tane daha var. Orton köşede bir taunt atıp arka alana gidiyor.

O sırada ışıklar yine gidiyor ve bir video daha giriyor ekrana.

Arkadan bir ses duyuluyor.

Bray Wyatt: WE'RE COMING!!!

Işıklar geliyor ve kameralar arka alana gidiyor. John Cena'yı görüyoruz.

21 Ekim Rise! *LIVE* 94221

John Cena bu gece Intercontinental kemerini geri almak için mücadele edecek. Cena yerden kalkıyor ve şapkasını takıyor arka alanda ilerliyor. John Cena full konsantre bir halde şu an. Duruyor biraz ve bir kaç yumruk deniyor. Sonra tekrar ilerliyor.

John Cena ilerlerken sol aradan biri çıkıyor ve LARIAT çakıyor. Cena sert çakılıyor yere. Kutulardan tutunarak ayağa kalkıyor ve Wyatt karşısında gülüyor. Cena hamle yapacakken Erick Rowan ve Luke Harper Cena'nın üstüne atlıyor. İkili Cena'yı pataklıyor, Wyatt da bir kaç tekme atıyor. Rowan tutuyor Cena'yı ve yanda ki kutu yığınına atıyor. Harper Cena'yı kaldırıyor ve Rowan'a atıyor, Rowan SPIN KICK!! vuruyor. Rowan yerde Cena'yı dövüyor biraz ve kaldırıp Harper'a atıyor, SUPERKICK!! geliyor Harper'dan. Cena düşmeden Rowan tutuyor onu ve Harper'a atıyor, Harper da yakalıyor Cena'yı ve duvara çarpıyor.

21 Ekim Rise! *LIVE* Bray1

Duvardan çarpan Cena'yı yakalıyor Bray Wyatt. Follow the buzzards diyor ve Cena'nın alnından öpüyor. SISTER ABIGAIL!!! Arkada ki çelik kapıya denk getiriyor Bray. Wyatt Family bir taunt atıyor ve ringe dönüyoruz.

Ten!

21 Ekim Rise! *LIVE* Tye-dillinger1

PWE Intercontinental Şampiyonu, The Perfect 10, Tye Dillinger geliyor.

More Than One Man!

21 Ekim Rise! *LIVE* Heath_Slater_bio

Heath Slater geliyor. Elinde bir mikrofon var.

Heath Slater: Sanırım bu maç Triple Threat yerine One vs One oldu. Ki bu da işime gelir. Çünkü John Cena bana köstek oluyordu. Tye Dillinger, o kemere son bir kez bak çünkü bu sefer seni kurtaracak bir John Cena yok. O yüzden son vedanı etsen iyi olur. Çünkü bu gece bu arenadan yeni bir şampiyon çık---

21 Ekim Rise! *LIVE* TInqPE2

DERP!

Bray Wyatt, Luke Harper ve Erick Rowan yani Wyatt Family üçlüsü girişte beliriyor. Slater'ı üçgene aldılar. Slater Bray'e hadi dostum buna gerek yok diyor. O anda Rowan arkadan geçiriyor Slater'a. Rowan ve Harper yerde pataklıyor onu biraz. Sonra Slater'ı ayağa kaldırıyorlar ve Double Suplex yapıyorlar. Slater belini tutarken Harper kaldırıyor onu ve Bray'e sunuyor. Bray alnından öpüyor ve SISTER ABIGAIL!!!

Bray Wyatt mikrofon alıyor.

Bray Wyatt: Umarım rakiplerini pert ettiğimiz için bize kızmazsın Tye Dillinger. Çünkü bu gece rakipsiz değilsin. Bu gece Intercontinental kemerini koruyacaksın. Bana karşı, the Eater of Worlds, Bray Wyatt.

Live In Fear!

21 Ekim Rise! *LIVE* Bray-1424335585

Bray Wyatt ringe ilerliyor.

PWE Intercontinental Championship Match

Tye Dillinger (c) vs Bray Wyatt

Hakem Wyatt ve Dillinger'ı kontrol ediyor. Hazırlıklar tam. İki tarafa da kemeri gösteriyor hakem. Harper ve Rowan'a karışmayın maça diyor ve zili çalıyor maç başlıyor. İkili Lock Up giriyor. Kısa süre sonra Tye bırakıyor ve dışarıya bakıyor. Sonra ringe odaklanıyor. Wyatt o sırada gülüyor. Dilliger kıllanıyor biraz. Lock Up giriyorlar yine. 1 Dakika geçiyor ve kimse üstünlük sağlayamıyor. Lock Up'ı bozuyorlar, Wyatt hemen bir yumruk atıyor, Tye da hemen karşılık veriyor ve sağlam bir yumruk çakıyor. Wyatt şaşırıyor biraz. Onun üstüne gidiyor Bray ama Tye Arm Drag ile atıyor onu. Bray kalkıyor, bir yumruk atıyor Tye ve hemen ardından ikinci sonra da üçüncü geliyor. İplerden geriliyor Dillinger, Shoulder Block ile yere deviriyor onu Wyatt. Tuş deniyor 1.. de atıyor Tye Dillinger. Bray hemen kalkıyor ayağa ve köşeye geçip ellerini sallıyor, Tye Dillinger napıyorsun bakışı atıyor ve dışarı da ki Rowan ve Harper'a bakıyor. O sırada Bray ona saldırıyor ama eğilerek kaçıyor Tye. Bray'i hemen köşeye itiyor ve bir kaç yumruk atıyor kafasına, karnına da iki tekme atıyor bir de Dropkick vuruyor. Karşı köşeye koşuyor Tye, oradan destek alıyor ve Wyatt'ın köşeye gidiyor ama Bray Drop Toe Hold ile köşeye çakıyor onu. Hemen yakalıyor ve Belly to Belly Suplex ile de yere çakıyor. Bray tuş deniyor 1.. 1..15 de atıyor Dillinger. Wyatt kalkıyor hemen ayağa ama Dillinger da bir hışımla kalkıyor ve boynuna patlatıyor bir tane. Onu çeviriyor ve bir kaç yumruk atıp karşı iplere atıyor, dönüşte CLOTHESLINE vuruyor ama Bray eğiliyor ve Tye iplerden sekiyor Bray Clothesline deniyor ama Tye eğiliyor bu sefer. Back Kick vuruyor rakibine ve kafadan yakalıyor, DDT!! çakıyor. Tuş deniyor Dillinger 1.. 1..25 de atıyor Bray. O sıra Harper ringe vuruyor, tuh ya diyor. Dillinger hemen kalkıyor ve savunma pozisyonu alıyor. Rowan da ıssırmayız merak etme diyor. O sıra Bray Wyatt kalkıyor. Wyatt Dilllinger'a ve ailesine bakıyor, eğer dikkatini toplayamıyorsan sana yardımcı olayım Tye diyor. Harper ve Rowan ile konuşuyor Wyatt ve ikili girişte gidiyorlar. Maç devam ediyor.

Dillinger biraz rahatladı. Şimdi biraz toparlanıyor, Wyatt da köşede bekliyor. İkili ringin ortasına geliyor, Dillinger bir yumruk sallıyor ama Wyatt kaçıyor ve yakalıyor rakibini, URANAGE SLAM!! Hemen iplere koşuyor Bray ve bir de RUNNING SENTON BOMB!! yapıyor. Tuşa gidiyor Wyatt 1.. 1..15.. 1..50 de atıyor Tye Dillinger. Bray kalkıyor ve rakibini kaldırıyor. Ona bağırıyor ve köşeye atıyor. Bray de karşı köşeden yardırıyor ve Body Avalanche yapıyor ama Tye çekilince köşeye giriyor. Tye ona bir Wrist Lock bağlıyor ve ringin ortasına getiriyor. Bir kaç yumruk atıyor Tye, sonrasında Bray bir tane sallıyor ama Dillinger eğilip arkasına geçiyor ve karnına bir tekme atıp Enzuigiri! yapıyor. Bray ayakta sallanıyor ama düşmüyor. Dillinger iki yumruk atıp Dropkick vuruyor ve iplere geriliyor Wyatt. Hemen geri geliyor iplerden Bray, Tye onu yakalıyor ve karnına diz darbeleri vuruyor, iplerden sekiyor Dillinger ve CROSSBODY!! ile atlıyor. Wyatt geriliyor ve hafif düşüyor, ikinci iplerden sekip ayağa kalkıyor ve rakibinin üstüne gidiyor LARIAT sallıyor ama Dillinger eğiliyor, Wyatt arkasını dönüyor ve LARIAT!! çakıyor Tye, Bray Wyatt yere kapaklanıyor.

Tye köşeye çıkıyor ve köşeye oturuyor. DIVING LEGDROP!! ile atlıyor Wyatt'ın üstüne. Hemen tuşa gidiyor 1.. 1.50.. 2.. de atıyor Bray. Dillinger Headlock bağlıyor. 1 Dakika geçiyor ve Bray ayaklarının üstünde duruyor, rakibinin karnına dirsek darbelerini çakıyor ve kilidi bozup iplere atıyor rakibini. Tye iplerden sekiyor, Wyatt onu yakalıyor ve Sidewalk Slam yapıyor. Kaldırıyor onu ve SHORT-ARM CLOTHESLINE çakıyor, takla atarak düşüyor Dillinger. Bray de yerde yatıyor, Dillinger'a bakıyor ve gülüyor. Köşeye gidiyor Wyatt ve garip tauntu atıyor, SPIDER WALK!!! başlıyor. Dillinger kalkıyor ve bu görüntüyü görünce hemen geriliyor, Bray düz hale geliyor ve üstüne gelen rakibini yakalıyor, SISTER ABIGAIL! deniyor ama Tye REVERSELİYOR ve ROLL UP!! alıyor 1.. 2.. 2.9.. da atıyor Wyatt, çok yakındı bu. İki isim de kalkıyor hemen, Wyatt bir Headbutt vurup köşeye atıyor rakibini, BODY AVALANCHE!!! geliyor Bray'den. Hemen yakalıyor rakibini ve DROP SUPLEX! ile ringin ortasına atıyor. Dillinger sırtını tutarak kalkıyor ve Wyatt yakalıyor onu, bir DROP SUPLEX!! daha, çat etti Dillinger. Bray hemen onu kaldırıyor ve bir yumruk çakıp 3. kez DROP SUPLEX!!! yapıyor. Tuşa gidiyor Wyatt 1.. 2.. 2..25 DE ATIYOR TYE. Bu sefer Bray Wyatt da biraz şok oluyor. Bray kalkıyor ve rakibini kaldırıyor ama Tye Backhand Elbow çakıyor. Hemen bir de Atomic Drop + Backhand Chop + Atomic Drop + Backhand Chop geliyor. İplerden sekiyor ve bir de BIG BOOT yapıyor ama Bray eğilince boşa kaçıyor. Bray onun üstüne yardırıyor ama ipleri çekiyor ve Bray DÜŞÜYOR AŞAĞI. Dillinger da iplerden sekiyor ve kalkmakta olan rakibine Baseball Slide! çakıyor. Bray kötü darbe alıyor ve omzunu çarpıyor bariyerlere. Hakem sayıyor ve 5 olduğunda Bray kalkıyor arkasını dönüyor, SUICIDE DIVE!! ile uçuyor Tye. İlk olarak Tye Dillinger ayaklanıyor ve klasik tauntunu yapıyor, arena da coşuyor onunla. Wyatt'ın kalkmasını bekliyor Tye ve Bray kalkıyor, Tye üstüne gidiyor ama FLAPJACK ile onu bariyerlere atıyor Bray. Oradan da tutuyor ve çelik merdivenlere atıyor Bray. Oradan alıyor onu ve aprona bir Urange Slam yapıyor ve anında oradan da alıp ZEMİNE BİR URANAGE SLAM!! yapıyor. Ringe sokuyor Dillinger'ı. Bray Wyatt da dışarıda dinleniyor ve ringe giriyor. Rakibini kaldırmak için eğiliyor ama SMALL PACKAGE ALIYOR TYE 1.. 2.. 2..50 da atıyor Bray. Bray Wyatt hemen iplerden tutunarak kalkıyor ve arkasını dönüyor, SUPERKICK!!! ÇAKIYOR TYE ve tuş deniyor 1.. 2.. 2..75 de atıyor Bray.

Dillinger kalkıyor hemen ve rakibini kaldırıyor, Finisher pozisyonuna getirmeye çalışıyor ama Wyatt yakalıyor onu ve SISTER ABIGAIL!! yapıyor. Hemen tuş deniyor 1..2.. 2.50 DA ATTI Tye. Bray köşeye geçiyor ve düşünüyor biraz, o an garip tiplere giriyor ve sonunda bir şey buluyor. Hafif ayakta Dillinger, Bray üstüne gidiyor, SUPERKICK to the KNEE!! Wyatt dizini tutuyor, fena vurdu Dillinger. Şimdi ayağa kaldırıyor rakibini ve omuzluyor, TYE BREAKER!!! Bitecek galiba bu sefer, Tye tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.99 DA ATIYOR Wyatt. Dillinger hakeme bakıyor ve DAHA NE YAPAYIM AQ diyor. Sürünerek köşeye geçiyor ve ayağa kalkıyor. Rakibi Wyatt'ı kaldırıyor ve POWERBOMB pozisyonuna alıyor. AMA KALDIRAMIYOR TYE. Bir kez daha deniyor ama yine beceremiyor ve Wyatt Back Body Drop ile atıyor onu. Dillinger kalkıyor ve üstüne gidiyor ama Bray onu yakalıyor ve alnından öpüyor, SISTER ABIGAIL!!! 1.. 2.. 3.. oluyor ve maç bitiyor. Bray Wyatt yeni Interncontinental Şampiyonu oluyor.

21 Ekim Rise! *LIVE* Bray-Wyatt-Winning-The-Match

Hakem kemeri getiriyor. Bray kemeri alıyor ve kollarını iki yana açıp Follow The Buzzards diyor.

Bir anda ışıklar gidiyor ve geldiğinde Sami Callihan hemen ringin dibinde beliriyor. Bray Wyatt hayalet görmüş gibi bakıyor ona. Callihan'ın elinde beyzbol sopası var.

21 Ekim Rise! *LIVE* 12737024_941098229272508_582785877_o

Luke Harper ve Erick Rowan hemen ileri koşuyorlar. Rowan ilk geliyor ve sopayı onun karna geçiriyor Callihan. Harper da ona vuruyor ama eğiliyor Sami ve sopayı önce omzuna geçiriyor. Harper omzunu tutarken sopayı bir de sırtına geçiriyor. Bir kez de Rowan'a geçiriyor sopayı ve beyzbol sopası kırılıyor. Callihan Rowan'ın kafasından yakalıyor ve HEADLOCK DRIVER!!! Harper'ı da kaldırıyor ve SAMI-DRILLER!!! yapıyor. Wyatt Family'nin 3 de 2 kısmı olan PWE Tag Team şampiyonlarını tek başına hallediyor Callihan.

Sami Callihan ringe giriyor. Bray Wyatt bunu yapmama gerek yok diyor ve geri bir adım atıyor ama ışıklar gidiyor tekrar.

Işıklar geldiğinde SAMI CALLIHAN Wyatt'ın arkasın da beliriyor. Wyatt arkasını dönüyor ve bir dirsek çakıyor Callihan. İplerden geriliyor ve Bicycle Kick!! çakıyor. İplere çekiyor Bray'i ve Pendulum Splash! yapıyor bir de. Kafasına seri yumrukları geçiriyor ve ayağa kaldırıyor, HEADLOCK DRIVER!!! geliyor bir daha.

21 Ekim Rise! *LIVE* Sami.0.0

Sami Callihan Intercontinental kemerini alıyor ve havaya kaldırıyor. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.

En son The Charismatic Enigma tarafından Cuma 21 Ekim 2016, 21:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:01

SA
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:01

rez
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:02

anan
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:02

Seferoğlu Suphi demiş ki:
SA

Aleyküm selam. Hoş geldin.
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

anan
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

REP Puanı : 32

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:04

Iyi aksamlar.
Show Off and Anti Diva
Main Eventer
Main Eventer
Show Off and Anti Diva

REP Puanı : 7

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:04

Selam
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:05

iyi akşamlar Smile)))))
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:06

İyi akşamlar beyler, hoş geldiniz.

Yeni part geldi.
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:07

Kaos severim ona geldim.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:10

Bu akşam aktiflik akıyor gibi. Böyle devam ederse çok da uzun olmayan bir sürede bitiririz.
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:10

Rollins
Achilles
Main Eventer
Main Eventer
Achilles

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:11

Arkandayız Rollins baba
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 21 Ekim Rise! *LIVE*   21 Ekim Rise! *LIVE* EmptyCuma 21 Ekim 2016, 20:12

emre vs emre görücez wmde , bu arada seth efso konuşmuş

21 Ekim Rise! *LIVE*
1 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» 1 Ekim Rise! *LIVE*
» 7 Ekim Rise! *LIVE*
» 14 Ekim Rise *LIVE*
» 28 Ekim PWE Rise! *BANT*
» 21 Ekim Rise! Match Card