PWE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PWE

Türkiyenin en kaliteli ve en iyi RPG'sine hoşgeldiniz. Sevdiğiniz karakterin kariyerini yönetmenin keyfini çıkarın.

AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

14 Ekim Rise *LIVE*

+5
Klaus Meine
The Charismatic Enigma
Seferoğlu Suphi
Mamy D Way
Ace of Diamonds
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

REP Puanı : 53

14 Ekim Rise *LIVE* Empty
MesajKonu: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:04

Money, Fame, Power... Rise! Introsu oynuyor ve şov başlıyor.

Corey Graves: İyi akşamlar PWE ve Rise! takipçileri, bir Cuma akşamı daha sizinle beraberiz.

Mauro Ranallo: Menü de ise her zaman ki gibi güzel maçlar var. Ayrıca Stone Cold Steve Austin'i uzun bir süreden sonra ilk kez ve Matt Taven'ı da Rise! da ilk kez maça çıkarken göreceğiz.

Jerry Lawler: Benim merak ettiğim şey bu gecenin sonunda ki kaos nasıl olacak acaba ? Hadi öğrenelim.

Just Close Your Eyes!

14 Ekim Rise *LIVE* Christian_bio

''Captain Charisma'' Christian geliyor.

War of Nerves!

14 Ekim Rise *LIVE* 87c4919b14b63ec3e6029289edee43be

AJ Styles ve RTF Tag Team Şampiyonları The Young Bucks geliyor. 

Matt Jackson ringe giriyor, Styles ve Nick dışarıdalar.

Singles Match

Christian vs Matt Jackson

Zil çalıyor hızlı bir şekilde birbirlerine yöneliyorlar lock-up giriyorlar ,Christian arkasına geçiyor Matt elbow vuruyor Christian bırakıyor , Matt enzugiri vuruyor ve yere düşürüyor.Matt Top rope'a çıkıyor 450 splash atıyor ama Christian kenra çekiliyor Matt boşa atlıyor , Christian Matt'i kaldırıyor fisherman suplex! tuşa gidiyor 1- hemen attı.Matt yavaş yavaş kalkıyor Christian hafifçe tokatlıyor ardından hemen iplere yolluyor gelirken clostline hızlı kalkıyor Christian'dan firemans carry gutbuster geliyor tekrar tuşa gidiyor 1-2 o kadar kolay değil attı. Christian Matt'in karnına tekme atıyor Matt oturur şekilde duruyor tekme atıyor ama Matt hemen çekiliyor ayağa kalkıp üzerine doğru koşuyor  Small Package yapıyor Christian 1-2-2.5 attı az daha gidiyordu.ikiside kalkıyor Matt tekme atıyor Christian havada tutuyor döndürüyor roll up yapıyor 1-2 attı, Christian yerde yumruklamaya başlıyor ardından tekrar tuşa gidiyor 1-1.5 attı, ayakta iplere tutunarak tekmelemeye başlıyor hakemin uyarısı ile bırakıyor ayağa kaldırıyor iplere yolluyor gelirken spinebuster yere vurucak iken Matt hızlı davranıyor ve ddt yapıyor tuşa gidiyor 1- hemen atıyor .Matt Christianı kaldırıyor köşeye yolluyor Suck it işareti yaparak üzerine koşuyor Forearm vuruyor Christian yere düşüyor Matt top rope'a çıkıyor ve moonsault! tuş deniyor 1-2 attı.

Matt Christian'ı kaldırıyor köşeye koyuyor ardından tekrar üzerine doğru koşuyor Christian Pendulum kick yapıyor Hızlıca Top rope'a çıkıyor crossbody yapıyor köşeye gidip spear için hazırlanıyor Matt kalkıyor spear için koşuyor ama Matt den dropkick geliyor ardından hemen springboard 450 splash geliyor ve tuşa gidiyor 1-2-2.5 attı Christian. Matt kafasından tutup kaldırıyor onu ama Christian bir Atomic Drop yapıyor. Hemen ardından bir de Fisherman Suplex geliyor Christian'dan. Aprona çıkan AJ Styles'a bir Dropkick vuruyor. Diğer taraftan da Nick Jackson aprona çıkıyor, Christian ona doğru koşuyor, Matt de rakibinin üstüne gidiyor ve Clothesline deniyor ama Christian eğiliyor ve apronda ki Nick'e SPEAR!! çakıyor. Nick aşağı uçuyor, Christian sırıtıyor derken Matt arkadan ROLL UP!! alıyor 1.. 2.. 2.99 da atıyor Christian ve hemen kalkıyor. Matt de kalkıyor arkasını dönük, Christian vakit kaybetmeden yakalıyor onu ve KILLSWITCH!!! Tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Christian kazanıyor. Blaze of Glory öncesi bir galibiyet daha.

14 Ekim Rise *LIVE* ChristianWins_crop_north

Christian morali yerinde bir şekilde Blaze of Glory'ye gidecek. O sırada bir ses duyuluyor, bekle diyor birisi. The Miz'in sesi bu.

14 Ekim Rise *LIVE* The-miz-microphone

The Miz geliyor, elinde bir mikrofon var.

The Miz: Bu galibiyetin için seni kutlarım Christian. Blaze of Glory de neler olacak biliyoruz ama bu akşam biraz adaletsiz bir ortam var. Sen Matt Jackson diye birisiyle şovun açılış maçına çıkıyorsun ben ise gecenin Main Event maçında Undertaker ile karşılaşıyorum. Burnuma pis kokular geliyor ama az sonra olacaklardan sonra neşeleneceğimi düşünüyorum o yüzden konuşmamı burada bitiriyorum.

Christian ringe gel de ne kadar adamsın görelim diyor. Miz o sırada telefonunu çıkartıyor, mesaj gelmiş diyor ve mesajını okuyor. O sırada YOUNG BUCKS ve AJ STYLES arkadan Christian'a saldırıyor. Biraz pataklıyorlar onu. Styles kaldırıyor onu ve omuzluyor, Ushigoroshi!!! yapıyor. Nick aprona çıkıyor, Too Sweet tauntu yapıyor kardeşi ile ve Nick'den Springboard Splash, Matt'den de Standing Moonsault geliyor. AJ Styles Christian'ı Styles Clash pozisyonuna alıyor, Young Bucks da DOUBLE SUPERKICK!! vuruyor ve STYLES CLASH!!! da geliyor.

The Miz: İşte bundan bahsediyordum. Bu akşam keyiflenmeye başladı.

Miz arka alana gidiyor, Bullet Club da taunt atıyor, biz de reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz.

More Than One Man!

14 Ekim Rise *LIVE* Heath_Slater_bio

Heath Slater geliyor. Eliyle bekleyin işareti yapıyor.

Çomar!

14 Ekim Rise *LIVE* JBr8OJ

Çomar geliyor. Tekrar More Than One Man duyuluyor ve ikili ringe geliyor.

14 Ekim Rise *LIVE* MEg3A1

Slater mikrofon alıyor.

Heath Slater: Bayanlar ve baylar, mükemmel suç ortağımı buldum.

Çomar: Woof!

Heath Slater: AND HIS NAME IS ÇOMAR!

Heath Slater: Bir süredir bir şeyler eksik gibi hissediyordum. Güvenilir bir yoldaş ve bir PWE kemeri. Yoldaşım yanı başımda duruyor ve rakiplerime korku dolu dakikalar yaşatıyor. Tek eksik olan şeyi de Blaze of Glory de John Cena ve Tye Dillinger'ı yenerek kendimi tamamlayacağım. Bir kaç haftadır sürekli üçümüz burun buruna geliyoruz ve onları görmekten sıkıldım. Ve bir süredir müzik yapamıyorum. Evet, bu çok üzücü. O yüzden bu akşam biraz müzik yapmaya ne dersiniz ? Kesinlikle evet ama önce Çomara sormam gereken bir kaç soru var.

Heath Slater: Aferin oğluma. Şimdi ilk sorun geliyor. Blaze of Glory de John Cena'yı yenebilir miyim ?

Heath Slater: Evet, yenebilirim. Aferin oğlum. Peki Tye Dillinger'ı yenebilir miyim ?

Çomar: Woof! Woof! Woof! Woof! Woof! Woof! Woof! Woof! Woof! Woof!

Slater bir kahkaha atar.

Heath Slater: Bunu beklemiyordum. Demek ki sürekli benden habersiz PWE Network izliyor. Benim ödediğim 14.99 $ ile. Neyse seni fazla yormak istemiyorum. Sence Blaze of Glory'den sonra Intercontinental Şampiyonu olabilecek miyim ?

Heah Slater: Harikasın Çomar, tüm soruları doğru bildin. Şimdi müzik yapabiliriz.

Onlar müzik yapacakken aniden başka bir müzik duyuluyor.

Ten!

14 Ekim Rise *LIVE* Tye%2Bdillinger

''The Perfect 10'' Tye Dillinger geliyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Perfect-10-tye-dillinger

Ringe geliyor ve 10 pankartını açıyor. Slater'in elinde mikrofonu alıyor.

Tye Dillinger: Heath her ne kadar çok senin müzik yapmanı istesek de buna zamanımız yok. Ve söylediklerini dikkatlice dinledim, bir kaç hatanı gördüm ama şu an onları dile getirmenin manası yok çünkü köpeğin Çomar beni eğlendirdi.

Dillinger Çomar'ın başını okşuyor, Çomar sert tepki veriyor. O eli indir anlamında havlıyor ve Slater geri de tutuyor onu.

Tye Dillinger: Bir de bu gece ki Tag Team maçımız da var tabi ki. O da az sonra başlıyor. O yüzden hazırlan ve şu köpeğini de çıkar götür buradan, beni ürkütüyor.

Slater ve Dillinger konuşurken kameralar arka alana gidiyor.

Stone Cold Steve Austin'i görüyoruz.

14 Ekim Rise *LIVE* 1035x690-28A9039.0

Austin birasını yudumluyor, o sıra kamera ona yaklaşıyor.

SCSA: Açık bir yerimiz mi var ne çekiyorsun oğlum ? Sen kimsin ?

Kameraman: Abi, Necati ben. Necati the Cameraman.

SCSA: Eeee. Ne işin var lan burada ? Burası özel mekan. Sen bilmiyor musun Steve abinin mekanına elini kolunu sallayan giremez.

Necati: Abi biliyorum da biz de emir kuluyuz. Yoksa sana bir yanlışımız olmaz.

SCSA: Hayırdır ne emri ?

Necati: Abi takım elbiseli iki adam geldi, keltoş Austin'i kap gel maçı var dedi.

SCSA: He, onu hallederiz ya. Siz gidin 5 dakikaya geliyorum ben.

Necati: Tamam abi, afiyet olsun, kolay gelsin.

SCSA: Sağol koçum, hadi uza artık.

Necati yolunu çevirir ve devam eder. Austin birasını bitirir ve oradan kalkar. Necati yoluna devam ederken fark eder ki kamera açık. Onu kapatıcam diye uğraşır. O sırada Shawn Michaels bir odadan çıkıyor. Kapının orada eğiliyor Michaels ve ayakkabılarını bağlıyor, omzunda da bir havlu var. Michaels hemen yoluna devam ediyor, Necati de hemen oraya gidiyor ve havluyu kaldırıyor. Havlunun altında bir kağıt görüyor, üstünde bir daha ki sefer için bana bu numaradan ulaş yazıyor. Necati kağıdı kendi cebine sokuyor ve tüyüyor oradan. O sıra da kameralar ringe dönüyor.

Dört katılımcı da ringde, hakem son kontrolleri yapıp başlatıyor maçı.

Tag Team Match

Stone Cold Steve Austin & Matt Taven vs Tye Dillinger & Heath Slater

Stone Cold ile Tye Dillinger başlıyor maça , Lock up giriyorlar Stone Cold headlock bağlıyor Tye direniyor kurtulmaya çalışıyor Tye köşeye doğru itiyor ama Stone Cold bırakmıyor hakem araya giriyor ayırırken Stone Cold tokat atıyor Tye sinirli bir şekilde üzerine koşuyor  Stone Cold çekiliyor Tye köşeye yapışıyor , Stone Cold Tye'ı top rope'a çıkarıyor superplex için Stone Cold da top rope'a çıkıyor Tye direniyor yumruk sallıyor Stone Cold düşüyor ve Tye'dan diving crossbody geliyor tuşa gidiyor 1-1.5 attı.Tye rakibini kaldırıyor death valley için kaldırıyor Stone Cold dirsek vuruyor iniyor neackbreaker yapıyor ardından kaldırıp takım arkadaşının olduğu köşeye sürükleyip tag veriyor ve yumruklamaya başlıyor hakemin uyarısı ile köşesine geçiyor .Taven Tye'ı köşede tekmelemeye başlıyor Tye yerde sürüklenerek ringin dışına çıkıyor bariyerlerden destek alıyor Taven da dışarı çıkıyor Kafasından tutup ringe sokmaya çalışıyor 1- ama Tye direniyor dirsek vurup rakibini sersemletiyor ve pendolum backbreaker geliyor 2- Tye ringe giriyor 3- suicide dive deniyor Taven çekiliyor bariyerlere sümük gibi yapışıyor ,Taven Tye'ı ringe sokuyor takım arkadaşına tag veriyor Taven Tye'ı Stone Cold'a doğru yolluyor ve spinebuster! tuşa gidiyor 1-2 attı.Stone Cold Tye'ı kaldırıyor suplex deniyor ama Tye izin vermiyor ve belly to back suplex yapıyor İkiside yerde Tye sürünerek takım arkadaşına tag vermeye çalışıyor sonunda tag veriyor Heath Slater ringe giriyor Stone Cold'u ayağından ringin ortasına sürüklüyor ve ayağını tekmelemeye başlıyor ardından kaldırıyor arm ddt üstüne tuşa gidiyor 1- attı.Slater Stone Cold'u tekrar kaldırıyor köşeye yolluyor forearm smash vuruyor Stone Cold yere düşüyor iplere tutunuyor Slater bacaklarından tutuyor çıkmasına izin vermiyor ardından decavitator geliyor, köşeye çıkıyor şimdi ve frog splash tuşa gidiyor 1-2 attı.

Slater Stone Cold'u kaldırırken Stone Cold Slater'ın karnına vuruyor ardından iplere yolluyor gelirken thesz press geliyor ardından kaldırıyor köşeye götürüyor tag veriyor ve double suplex! Taven tuşa gidiyor 1-2 attı.Taven Slater'ı kaldırıyor iplere yolluyor gelirken dropkick geliyor Slater hızlıca kalkıyor yumruk sallıyor ama reverse sto geliyor Slater yerde Taven tuş deniyor 1-2 tekrar attı. Taven Slater'ı köşeye götürüyor üzerine doğru koşuyor Slater dirseğini koyuyor Taven sersemliyor ve leg lariat geliyor ardından tuşa gidiyor 1-2-2.2 attı Taven. Slater hemen kalkıyor ayağa ve rakibini kaldırıyor, Wrist Lock bağlayıp köşesine gidiyor Slater tag vermek için ama Taven kurtuluyor ve Headbutt vuruyor, kendi köşesine gidiyor ama Slater tutup çekiyor onu. Matt Taven Clothesline deniyor ama Slater eğiliyor ve arkasına geçip JUMPING NECKBREAKER! yapıyor. Slater tuşa gidiyor 1.. 2.. ama AUSTIN BOZUYOR. Austin Slater'a bir kaç yumruk atıyor. Tye Dillinger iplerden atlıyor ve ringe giriyor. SUPERKICK vuruyor SCSA'ya ama Austin eğiliyor, Taven kalkıyor ve Dillinger'a Enzuigiri! vuruyor, Tye arkasını dönüyor ve STUNNER!!! Austin kaldırıyor onu ve dışarı atıyor. Austin ve Taven Slater'ı ayağa kaldırıyorlar ve AIDED PILEDRIVER!! yapıyor ikili. Matt Taven ayağa kalkıyor ve klasik Undertaker tauntunu yapıyor, Slater'ı kaldırıyor, TOMBSTONE PILEDRIVER!!! yapıyor, Rest in Peace tuşuna gidiyor 1.. 2.. 3.. Maç bitiyor.

14 Ekim Rise *LIVE* 2015-09-1400-29-25

Taven ve Stone Cold köşelere çıkıp taunt atıyorlar. Kameralar ringden ayrılıyor.

Kameralar bir kez daha arkaya gidiyor ve Dolph Ziggler'ı görüyoruz.

14 Ekim Rise *LIVE* Fa065efadd2207101ae3d041d4cbdbe7

Josh Matthews onun yanına gidiyor.

Josh Matthews: Bir saniye bakar mısınız ? 

Ziggler toparlanıyor.

Dolph Ziggler: Evet baktım.

Josh Matthews: Dolph bu gece ki rakibin belli değil ama Pazar gecesi için rakibin belli, Seth Rollins. Sence ne olur ?

Dolph Ziggler: Artık bunu duymaktan bıktım ve usandım. Burada bir çok şeyi başardım ve bir çok kişiyi yendim. Bunu çoğu kişi yaptı ama kimse Seth Rollins'e verilen toleransı alamadı. Ve Rollins'in de gidecek kapısı kalmayınca beni kışkırttı. Bu benim de ilgimi çekti çünkü Seth Rollins PWE de yenmediğim bir kaç kişiden biri. Bu Pazar da listeden bir isim daha sileceğim.

Ziggler oradan gidiyor.

Josh Matthews: Evet sayın seyirciler, arka alanda durumlar böyle. Sizdey---

Ziggler arkadan yaklaşıyor ve Matthews'a SLEEPER HOLD!!! bağlıyor. Ziggler biraz sıkıyor onu ama bir süre geçtikten sonra bırakıyor. Kameralar ringe dönüyor.

Ringde Tama Tonga var. Onun yanında Bullet Club'dan Sami Callihan ve Yujiro Takahashi ikilisi var. Bu tam bir savaş olacak.

Sheepherder!

14 Ekim Rise *LIVE* SD_783_Photo_110_223415

PWE Tag Team Şampiyonları Erick Rowan ve Luke Harper geliyor.

Rowan ringe giriyor. Harper dışarıda duruyor.

14 Ekim Rise *LIVE* TInqPE2

DERP!

Işıklar gidip geliyor ve Bray Wyatt da ring kenarında beliriyor.

Singles Match

Erick Rowan vs Tama Tonga

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Tonga Lock-Up için gelirken Rowan karnına tekme atıyor onun. Darbenin etkisiyle eğiliyor Tonga. Şimdide sırtına sert bir yumruk vuruyor Rowan. Dizlerinin üzerine düşürüyor rakibini. Birde suratına sert bir tekme vuruyor ve tamamen yere serdi şimdi. Arkasından ELBOW DROP vuruyor ve tuş deniyor. 1'de atıyor Tonga. Şimdi kafasından tutup kaldırıyor onu Rowan. Kolundan tutuyor şimdi ve köşede fırlatıyor. BODY SPLASH için koşuyor. Çekiliyor Tonga! Köşeye çarpıyor şimdi Rowan! Bu sırada ringin kenarında bulunan Bray Wyatt ve Luke Harper ile diyaloga giriyor. Tonga rakibini unutuyor bir anda ve dışardaki Wyatt Family ile tartışıyor. O bölgeye hemen iki BC üyesi Callihan ve Takahashi geliyor. Onlarda tartışmaya dahil oluyor derken Rowan Tonga'yı arkasından yakalıyor ve BELLY TO BACK SUPLEX! Tuş deniyor. 1...2... atıyor Tonga. Şimdi kafasından tutup kaldırıyor yine Rowan. Ancak kaval kemiğine tekme yiyor Tonga'dan. Şimdi karnına bir tekme daha vuruyor Tonga. Dizlerinin üzerine çöküyor Rowan. Tonga iplerden sekiyor ve RUNNİNG KNEE! Hemen tuş deniyor o da. 1...2... atıyor Rowan. Şimdi üzerinde yumrukluyor onu. Ancak hakem gelip araya giriyor. Rowan yerde oturmuş vaziyette şimdi. Tonga arkasından geliyor ve sırtına sert bir tekme. Rowan acıyla kükrüyor! Tama Tonga dışarı bakıyor ve yine Wyatt Family'e sataşıyor. Rowan'ı işaret ederek kafa buluyor onlarla. Bu sırada Rowan yavaş yavaş kalıyor. Tonga ona dönüyor tekrar. Rowan tam kalkarken UPPERCUT vuruyor Tonga'ya! Şimdi ayağa kalkıyor. Rakibini tutup iplere yolluyor. Ve BIG BOOT! Ama hayır. Tonga eğilip karşı iplere koşuyor. Sekiyor ve Rowan'a FOREARM SMASH vuruyor! Rowan sersemliyor ve tek dizinin üzerinde. Tonga kafasından tutup kaldırıyor. Köşeye doğru getiriyor onu. Şimdi kafasını bırakmadan ikinci iplere çıkıyor. Bu sırada Harper aprona çıkıyor! Tonga Rowan'ı bırakıp Harper'a gelirken Harper iniyor aprondan! Sami ve Takahashi geliyor yine oraya. Tonga Harper'a sövmekle meşgul. Arkasını dönüyor ve Rowan yakalıyor onu! Şimdi FALLAWAY SLAM ile fırlatıyor!! Ağır ağır kalkıyor Tonga. Rowan onu bekliyor. Tonga üzerine geliyor ve Rowan yine yakalıyor onu. TİLT A WİRL BACKBREAKER!!! Şimdi ayağa kalkıyor Rowan. Öyle bir böğürüyor ki Kuzey Kutbunda ki 2 kutup ayısı intihar ediyor. 

Callihan ve Takahashi hemen ringe giriyorlar. Harper Wyatt'a biz de girelim diyor. Bray bekle, sabırlı ol Luke diyor. Callihan ve Takahashi bunu görünce pis pis sırıtıyorlar, Rowan gelin lan gelin, vurun bana diyor. Callihan ve Takahashi onun üstüne gidiyor ama arenada ışıklar gidiyor ve DERP! sesi duyuluyor. Işıklar geri geliyor, Wyatt ve Harper ringde, SAMI CALLIHAN ORTADA YOK!. Yujiro Takahashi arkadaşını ararken Bray Running Body Block yapıyor. Takahashi hemen kalkıyor, Harper SUPERKICK vuruyor, Bray yakalıyor ve alnından öpüyor, SISTER ABIGAIL!!! Tama Tonga da iplerden tutunarak kalkıyor. Rowan'ın üstüne gidiyor ama Rowan Clothesline çakıyor ona. Ayağa kaldırıyor ve FULL NELSON SLAM!! yapıp tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. oluyor ve maç bitiyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Aebe84244e4746e98d495303de4c0c91

Bray Wyatt ortaya geliyor ve üçlü kemerlerini kaldırıyor, taunt yapıyorlar. Harper ve Rowan Tag Team, Wyatt ise Hardcore Şampiyonu. Bray ringde gülerken ışıklar gidiyor. 

Bir süre ışıklar gelmiyor. 1 Dakika zaman geçiyor ve ışıklar geri geliyor. HAKEM RİNGDE! HARPER VE ROWAN RİNGDE YOK! SAMI CALLIHAN TEKRAR RİNGDE! Callihan Hardcore kemerini gösteriyor ve zili çalın diyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Soloman2

PWE Hardcore Championship Match

Bray Wyatt (c) vs Sami Callihan

Hemen yerden kalkıyor Callihan ve Bray'in üstüne gidiyor. Bray hemen şoku atlatıp yumruk sallıyor ama Callihan eğiliyor ve ROLL UP alıyor 1.. 2.. 3.. oldu. ÇOK ÇABUK BİTİYOR ve Callihan yine Hardcore Şampiyonu oluyor.

Bray hemen kalkıyor ve arkasını dönüyor, KEMERLE VURUYOR Callihan. Mikrofon alıyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Solomon%20crowe

Sami Callihan: The Callihan Death Machine ile uğraşırsan böyle olur. Şişko kıçını bir daha ki sefere dikkate al. Sister Abigail bir süre ortalarda olmayabilir. Anlarsın ya ? İnce iş.

Callihan sırıtırken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz ve ringde The Ambrose Asylum dekorları var. Sunucusu Dean Ambrose da ringde, hazır ve nazır bir biçimde bekliyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Dean-Ambrose-Asylum

Ambrose önce öksürür.

Dean Ambrose: Bayanlar ve baylar The Ambrose Asylum'a hoş geldiniz. Bu gece birden fazla konuğum olacak. İlk konuğumu çağırmak istiyorum...

Bir müzik Ambrose'un sesini keser.

What's Up!

14 Ekim Rise *LIVE* R-truth

R-Truth geliyor.

Dean Ambrose şaşırıyor, kravatını düzeltiyor ve R-Truth da ringe giriyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Rtruthmicjpg

Bir mikrofon alıyor.

R-Truth: PWE UNIVERSE, WHAT'S UP ?

PWE Universe: What's Up!

R-Truth: Size nasıl olduğumu söyleyeyim. Bu gece Showdown da Rollins Report programında olmak benim için gurur verici. Hey, Dean. Sen de buradasın ? Seni görmek güzel adamım. Rollins nerede ? Onun sunucu olduğunu sanıyordum.

Dean Ambrose: Truth, bu gece Rise! var. Showdown 3 gün önceydi. Ve bu Rollins Report değil. Tabelaya bakacak olursan Ambrose Asylum olduğunu göreceksin.

R-Truth: Senin Talk Show sunduğunu bilmiyordum.

Dean Ambrose: Part time olarak diyelim. Full time olarak her zaman dövüşmeye hazırım.

R-Truth: Kolay gelsin sana, senin işinde zor cidden. Bu arada bu da benden olsun, benden olsun. Dean, benim hatam. Şimdi gidiyorum.

Broken Dreams!

14 Ekim Rise *LIVE* Drew_McIntyre_bio

Drew McIntyre geliyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Drew-McIntyre-drew-mcintyre-17582892-624-390_display_image

Sinirli gözüküyor Drew, mikrofon alıyor.

Drew McIntyre: Tam da daha büyük bir hata yapamazsın derken yapıyorsun. Programına yanlış konuk çıkartmak ? Bu tem senlik bir hareket Ambrose.

Dean Ambrose: Eğer burada olmak istiyorsan laflarına dikkat et evlat. Tavrını beğenmedim. Bu senin son Ambrose Asylum'un olabilir.

R-Truth: Aslında olabilir. Onu gördüm McIntyre, o biraz... kafayı üşütmüş.

Drew McIntyre: Sorduk mu ?

R-Truth: Sana da bir şey denmiyor. Çok alıngan olmuşsun.

Dean Ambrose: Çünkü Uncle Deano bir keresinde onun götünden kan almıştı. Acısı hala duruyor demek ki.

Drew McIntyre: Ne dedin s---

R-Truth: OWWWWWWWW! Fena laf soktu.

Drew McIntyre: Çeneni kapat yoksa bende sana sokarım.

R-Truth: Küçük şeyler için büyük laflar ediyorsun.

McIntyre ve R-Truth ağız dalaşına giriyor, Ambrose onları seyrederken bir müzik daha duyuluyor.

Anficient Spirit Remix Timefiles!

14 Ekim Rise *LIVE* Sin-Cara-Entrance

Wildcard Şampiyonu Sin Cara geliyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Sin-Cara-In-Air

Klasik girişini yapıyor ve mikrofon alıyor.

Sin Cara: Dean şovunu bölmek istemezdim ama bu iki yarım akıllının tüm şovu mahvetmesine izin veremezdim. Ve kendi kendime dedim ki PWE Wildcard Şampiyonu tüm şovu kurtarabilir. Sonrasını biliyorsun zaten.

Dean Ambrose: Şu an burası Miz TV'ye döndü. 5 Dakika içinde birisin bana saldıracağını düşünüyorum ama sen de hoş geldin Meksikalı delikanlı şampiyon. Başka gelecek varsa onu da alalım da işimiz gücümüz var hani. İyice sıçtık sıvazlayıp bitirelim.

Burn In My Voices!

14 Ekim Rise *LIVE* Randy-orton

''The Viper'' Randy Orton geliyor.

14 Ekim Rise *LIVE* 20130918_SD_Orton_Promo_2_crop_north

Ringe gelir ve mikron alır. WrestleMania 2 logosunu işaret eder.

Randy Orton: Şunu görüyor musunuz ?

R-Truth: Sana girsin.

Sin Cara: Olmaması için bir sebep göremiyorum.

Randy Orton: Sesinizi kesin ve bırakın da PWE Şampiyonu konuşsun.

Drew McIntyre haykırır, Dean Ambrose pis pis sırıtır, Sin Cara ve R-Truth gülmekten yere yatar.

Randy Orton: Ne var olum ne gülüyonuz, açıkta bir şey mi var ?

Drew McIntyre: Sen PWE Şampiyonu...

Ringde ki dörtlü gülmeye devam eder.

Drew McIntyre: Kusura bakmayın. Sen PWE Şampiyonu deyince gülesimiz geldi. Çünkü bu çok gülün bir durum. Çünkü şampiyon sensen kemerin nerede ? Hadi bunu da açıkla. Oh, be. Sonunda bu cümleyi gülmeden bitirebildim.

Randy Orton: Basitçe açıklayayım. Bu Pazar Blaze of Glory de ki maçı kazanınca PWE kemeri omzumda olacak.

Dean Ambrose: Tesla, Newton kadar zeki değilim ama cümlenden yola çıkacaksan PWE kemerini daha ele geçiremeden kendine PWE Şampiyonu diyorsun. Burada bir yanlışlık var.

Sin Cara: Ve kendini tüm dünyaya rezil ettin.

R-Truth: Çok komiksin Randy. Bir yerlerde sahneye çıkıyorsundur kesin.

Randy Orton: Çeneni kapat ZENCİ!

Tüm arena bir anda BOO tezahüratları duyulmaya başlar.

Randy Orton: Siz aptallar da çenenizi kapatın. Randy Orton konuşuyor burada. Eski Intercontinental Şampiyonu ve gelecek PWE Şampiyonu. Ringe bakıyorum ve bir yarım akıllı zenci, bir Meksika çöpü olan Low Card şampiyonu, İskoçya'dan gelmiş ve eski PWE Şampiyonu, Ohio'luyum deliyim diye dolaşan ve Eski PWE Şampiyonu görüyorum. Bu yarım akıllı ve Meksikalı asla PWE kemerini alamazlar ve siz ikinizde o kemeri 2 kez aldınız ve kaybettin. Ben ise şu an da o kemer için bir adayım. Wyatt ve Callihan kendi aralarında savaşırken ben bir yerden çıkacağım ve Sheamus'a bir RKO çekeceğim. Onun beyaz kıçına tekmeyi basıp beyaz çikolata vatanı olan İrlanda'ya göndereceğim. Ve bu ringde bulunan siz piçler, şu an da bu arena yer alan pislikler de ağzınız açık kalacak.

Randy Orton mikrofonu atıyor. 5 İsim birbirine bakarken reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz, Dolph Ziggler ve ekibi ringde. Ziggler bir mikrofon alıyor.

Dolph Ziggler: Bu gizemli rakip olaylarından bıktım ve usandım. Ama ben önüme koyulan maçı her zaman alır ve en iyi performansı sergileyip kazanırım. O yüzden sırada ki beceriksiz herifi gönderin.

14 Ekim Rise *LIVE* Ziggler

Ziggler mikrofonu atıyor ve köşeye geçiyor. Rakibini bekliyor.

Worlds Apart!

14 Ekim Rise *LIVE* Semi-Zayn-Entrance-AWL172

Sami Zayn bir kez daha PWE ringine geliyor. Ziggler'ın suratı donuyor bir süreliğine.

Singles Match

Dolph Ziggler vs Sami Zayn - Non Title Match

Zil çalıyor ve ikili Lock Up giriyor. 1 Dakika boyunca böyle devam ediyorlar, ikisi de birbirine üstünlük kuramıyor. Ziggler ve Zayn de çok yetenekli iki isim. Ziggler Royal Rumble'dan sonra kayıpsız olarak Blaze of Glory'ye gitmek istiyordur. Sami Zayn ise büyük bir galibiyet alarak PWE de kalıcı olmayı hedefliyordur. Zayn kontrolü aldı gibi, Ziggler'ı geriye doğru ittiriyor. Ama Ziggler bir açı buluyor ve Sami'nin karnına diz atıyor. Boynuna da bir tane  yumruk patlatıyor. Dolph rakibi yerdeyken bir kaç tekme atıyor. Arkasını dönüp bir taunt atıyor ama Zayn hemen kalkıyor ve arkadan Dropkick çakıyor, Ziggler kafasını tutarken Zayn onu tutup ileri yardırıyor. Ziggler'ı köşeye çarpıyor ve hemen ROLL UP!! alıyor Sami 1.. 2.. Ziggler atıyor, Zayn önce kalkıyor sonra Ziggler. Sami Zayn arkadan yakalıyor Dolph'u ve SAITO SUPLEX ile atıyor, hemen tuş deniyor ama 1 de attı Dolph Ziggler. Zayn hemen yakalıyor onu ve HEADLOCK! bağlıyor. Ziggler çaresiz, bacaklarını iplere doğru atıyor ama Zayn izin vermiyor ona. Sami Zayn hemen yana doğru takla atıyor ve Dolph'u ringin ortasına getiriyor. Ziggler elini iplere uzatıyor, aynı anda sağ dizini de kaldırıyor, oradan da destek alıyor. Kalkıcak gibi Ziggler. Zayn hala kilidi tutuyor ama Ziggler kalkıyor ve karnına bir kaç yumruk atıyor, SPINNING SIDE SUPLEX!! ile atıyor onu. Dolph ayağa kalkıyor ve iplerden gerilip Low Angle Dropkick çakıyor. Hemen arkasında ki iplerden geriliyor ve bir de Running Neck Snap yapıyor. Dolph Ziggler çok kısa sürede toparlanıyor ve iplerden destek alıyor, Low Angle Clothesline ile rakibini yere yıkıyor. Ziggler klasik Elbow Droplara başlıyor 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. ve HEART STOPPER! Hemen tuşa gidiyor Ziggler 1.. 2.. de atıyor Zayn. Ziggler hemen kaldırıyor rakibini, Neckbreaker pozisyonuna alıyor ama Zayn ondan kurtulup ittiriyor ve belinden yakalıyor, Belly to Back Suplex! ile atıyor. İki isim de karşı köşelerde ayağa kalkıyor, Zayn atağa kalkıyor ama ZIGGLER TAM SURATINA DROPKICK ÇAKIYOR. Ziggler ona yerde 3 tekme atıyor ve kaldırıyor ayağa. Boynundan tutuyor ve dışarıyı gösteriyor, Ziggler atıyor onu ama SAMI KIVRAK BİR HAREKETLE ONUN ARKASINA GEÇİYOR ve enseden tutup atıyor dışarı. Apronda kalıyor Dolph Ziggler. Zayn fark ediyor bunu hemen. Clothesline vuruyor ama Ziggler kaçıyor ve o da SUPERKICK vuruyor ama bu sefer de Sami kaçıyor ve Leaping Reverse Roundhouse Kick vuruyor, Ziggler yere düşüyor.

Nikki Bella ve Big E Langston onu kontrol ediyor. O sıra Sami Zayn çekilin olum arayı açın diyor ve iplerden geriliyor, Ziggler kalkıyor ve Sami'dan OVER THE TOP ROPE FLIP DIVE!! Zayn hemen kalkıyor ayağa, Big E'ye bir yumruk atıyor ve bariyerlere ittiriyor onu. Ziggler'ı da ringe sokuyor. Bir Let's Go tauntu geliyor ve köşeye çıkıyor Sami, DIVING CROSSBODY ile atlıyor ama MID AIR DROPKICK!!! VURUYOR Ziggler. Hemen ayağa kalkıyor ve rakibine doğru koşuyor, FAMOUSER!! Tuşa gidiyor 1.. 2.. 2.15 de atıyor Zayn. Ziggler hemen kalkıyor ve hakeme bağırıyor. Rakibini kaldırıyor ve iplere atıyor, Sami geliyor, Ziggler Leapfrog ile atlıyor. Arkasını dönünce Sami ona bir Leg Lariat yapıyor. Hemen tuş deniyor 1.. 1..50.. 1.75 de atıyor Dolph Ziggler. Sami hemen kalkıyor ve Ziggler'ın saçından tutarak kaldırıyor. Bir Atomic Drop yapıyor hemen ardından da bir Backhand Chop çakıyor. Ziggler'ın karnına bir tekme atıyor ve Cradle DDT! geliyor Zayn'den. Tuş için onu tutmaya çalışıyor ama Ziggler iplere tutunarak kendini dışarı çekiyor. Spiker masasından destek alıp kalkıyor Ziggler. Kafasına vuruyor bir kaç kez ve bir de masaya vuruyor, arkasını dönüyor ve Sami Zayn SUICIDE DIVE ile uçuyor onun üstüne. Zayn de sol bileğini incitiyor ama ayağa kalkıyor kısa sürede. Ziggler'ın kafasını tutuyor ve spiker masasına vuruyor. Zayn hemen ringe giriyor ve Count Out'u bozup tekrar çıkıyor. Yerde ki rakibine iki tekme atıyor. Kaldırıyor ve basit bir Body Slam ile yere atıyor. Biraz soluklanıyor Zayn. Ziggler'ı kafandan tutup kaldıracakken Nikki Bella geliyor ve çığırıyor ona. Zayn rakibini bırakıp ona yöneliyor. Ablacım işimizi yapıyoruz şurada, bırak da devam edelim, durumumuz malum, sen de işime çomak sokma diyor. Nikki Bella geri çekiliyor hemen. Zayn bir hışımla arkasını dönüyor ve Big E Langston'ı görüyor. Hemen bir Basement Dropkick çakıyor. Tutuyor onu ve köşe direğine atıyor, Big E kötü çarpıyor ve yere düşüyor. Zayn yine ringe giriyor ve Count Out'u bozuyor.

Aşağı iniyor Sami. Dolph Ziggler da kalkıyor ve hemen bir FLAPJACK ile onu spiker masasına atıyor. Zayn kafasını çarpıyor ama ayakta kalıyor, sallanırken Ziggler ona bir Flying Clothesline vuruyor. Aprona koyuyor onu Ziggler. Kendisi de çıkıyor ve kaldırıyor onu. Bir Headbutt vuruyor Sami'ye. Kolundan tutuyor Ziggler, bir taunt atıyor. Ve Wrist Lock transitioned in to the Apron Facebuster!!! Zayn kötü çarptı yüzünü. Ziggler hemen ringe sokuyor onu. Tuşa gidiyor 1.. 2.. 2..25 de atıyor Zayn. Ziggler bu duruma sinirleniyor. Köşeye geçiyor hemen, ne yapsam diye düşünüyor. Aklına bir şey geliyor. Köşeye oturuyor Ziggler. Ve Diving Elbow Drop! ile atlıyor ama Zayn çekiyor. Ziggler dirseğini tutarken Zayn kaldırıyor onu ve kolundan tutup bağlıyor. WRIST LOCK EXPLODER SUPLEX yapıyor Zayn. Ziggler dirseğini ve belini tutarak kalkıyor, Zayn iplerden koşuyor ve RUNNING SUNSET FLIP POWERBOMB!! geliyor. MÜKEMMEL BİR HAREKET! Ziggler takla atarak köşeye geriliyor. Zayn de diğer köşeye geçiyor ve ona doğru koşuyor, HELLUVA KICK!!! VURUYOR ZAYN. Ziggler darbe etkisi ile yana aşağı doğru DÜŞÜYOR ve orta iplerin ARASINDAN kendini dışarı BIRAKIYOR. Zayn UZANIYOR ona ama YETİŞEMİYOR. Hemen ringden iniyor Zayn. Rakibini kaldırıyor ama diğer tarafta Big E Langston kalkıyor. Tam açıyı görüyor Zayn ve koşuyor, Suicide Dive transitioned into a Tornado DDT!!! Big E pert oluyor. Zayn hemen kalkıyor, bakıyor Ziggler da ayakta ve yine koşuyor Sami. Suicide Dive transitioned into a Tornado DDT!!! Bir tane daha geliyor. Hemen onu ringe sokuyor Zayn. Kendisi de bir soluk alıp aprona çıkıyor ama Nikki Bella geliyor. Bağırıp çağırıyor ona. Hakem de Nikki'ye git diyor, Sami de karışma abla diyor. Nikki az daha laf edip ayağından tutuyor. Sami bırak diyor ama bırakmıyor. Sami Zayn ayağını ittiriyor ve Nikki yere düşüyor, hakem inip onu kontrol ediyor. Zayn de ringe giriyor. Ama girerken Ziggler ona bir tekme atıyor. Zayn sarsılıp giriyor ringe. Ziggler yarı ayakta ki rakibini kaldırıp iplere atıyor. Sami iplerden sekiyor ve Ziggler onu havaya atıyor ve yakalayıp geriye atıyor, POP-UP BELLY TO BACK SUPLEX!!! Sami köşenin yakınında bir yere düşüyor, oradan destek alarak kalkıyor, hakem de ringde dönüyor. Ziggler de STINGER SPLASH ile uçuyor üstüne. Zayn'in kafasından tutuyor ve takla pozisyonunda onu ringin ortasına atıyor, Zayn de takla atarak düşüyor, yani hemen kalkıyor ayağa ama sallanıyor havada. Ziggler arkadan yaklaşıyor ve SUPERKICK!!! ÇAKIYOR. Zayn yere düşecekken Ziggler kolundan yakalıyor ve ARM TRAP CROSSFACE!! BAĞLIYOR. Sami ringin ortasında ve çok darbe aldı. İplere uzanıyor ama yetişemiyor, çok çaresiz bir durumda. Ziggler da bağırıyor, ağzından çıkan tükürükler de çok güzel yansıyor kameraya. Sami Zayn dayanamıyor ve pes ediyor. Ziggler kazanıyor, şampiyon yine galibiyet alıyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Dolph

Kameralar arka alana gidiyor.

Sami Callihan'ı görüyoruz.

14 Ekim Rise *LIVE* 9a48940b53053bd7782939016c2bf8a6

Hardcore Kemerini gösterir.

Sami Callihan: Bu kemer benim için yaratılmış. Bu gece onu bir kez daha aldım. Bray'in şişko kıçına bir tekme daha vurdum. Blaze of Glory de ise onunla beraber Orton & Sheamus ikilisine de aynısı yapacağım ve aynı anda hem PWE hem de Hardcore kemerini taşıyacağım. Artık Sami Callihan'ın zamanı. Tüm çocuklar benim tişörtlerimi alacak. Kendime özel şapkalar yapacağım. Her şovda CALLIHAN!!! Chantleri duyulacak. Sami Callihan BEY diyeceksiniz!!!

Callihan Hardcore kemerini tekrar gösteriyor ama arkasında biri beliriyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Smackdown-10-08-15

BRAUN STROWMAN BU! Yanında bir de hakem getirmiş. Callihan ne olduğunu anlamadan Strowman vuruyor ona. Bir kaç yumruk atıyor ona. Kaldırıyor hemen ve bir duvara atıyor. O duvardan alıp karşı duvara atıyor.

PWE Hardcore Championship Match

Sami Callihan (c) vs Braun Strowman

Strowman bir tekme atıyor ona. Callihan hemen kalkıyor ayağa ve SURATINA TÜKÜRÜYOR. Art arda yumrukları geçiriyor. Bir de karnına diz atıyor. Backhand Chop da vuruyor, arkasına geçiyor, yerde ki sandalyeyi alıp sırtına geçiriyor. Sonra sandalyeyi açıyor Callihan ve Braun'un kafasına sokmaya çalışıyor ama Strowman itiyor onu, sandalyeyi kafasından çıkartıyor ve Callihan'ın KAFAYA GEÇİRİYOR. Tutuyor Callihan'ı ve DOUBLE HAND CHOKESLAM ile masaya atıyor. Oradan da ayağa kaldırıyor ve RUNNING POWERSLAM!! yapıyor ve tuşa gidiyor 1.. 2.. 3.. Yeni bir Hardcore Şampiyonu çıkıyor. Braun Strowman kemeri alıp gidiyor.

Kameralar ringe dönüyor. Ringde Batista ve Ryback, Goldberg ve Jeff Hardy duruyor.

14 Ekim Rise *LIVE* Goldberg-Against-Rock

Goldberg Batista'yı karşısına alıyor ve konuşmaya başlıyor.

Goldberg : Bakın çocuklar, ben hayatımda birini , bir kereden fazla uyarmam. Eğer ilk uyarım dikkate alınmaz, tasvip etmediğim hareketler görür , sözler işitirsem karşımdakinin kıçını tekmelerim. Dave, sana hayatının kıyağını yaptım ve seni bir kereden fazla uyardım. Sen üzerime köpeğini saldın, biletini kesip kapının önüne attım. Ama bu kez benden kaçışın yok evlat. Sana iyi bir ders vermenin vakti geldi. 

Batista : Bill. Senin haddin olmayan bir eylemi gerçekleştiremeyeceğin gibi, dile dahi getirmezsin. Sen, bana ve varisime, uyarıda bulunacak kadar kabardıysan, bu saatten sonra yaşının da ringe çakılmaman için bir faydası olmayacak. Resmi olarak Blaze Of Glory'de karşı karşıya geleceğimizin açıklandığı gün, senin emeklilik fermanın yayınlanmış oldu Bill. Yanındaki serseriyi de senide Pazar günü buraya sağlam bekliyoruz. Yenildikten sonra arkasına saklanacak bahaneniz kalmasın!

Jeff Hardy : Bill size gereken dersi Royal Rumble'da verdi diye düşünüyordum. Pekala azgın boğalar. Kırmızı pelerini kaldırma vaktimiz gelmiş. Buraya konuşmak için çıktığımızda sandalyeyi kafanızda kırmamak için kendimi zor tuttum. Şansınızı fazla zorlamadan derhal burayı terkedin! Olmayan krallığınız hangi rüyanızda kaldıysa, oraya geri dönün!

Ryback : Aptal! Yıkıma uğrama korkusu, seni olduğundan daha aptal hale getirmiş! Ezilmekten korkuyorsun ancak işlerin bu duruma kadar gelmesini siz istediniz. Bizim için basit bir maaşlı personelden başka bir değeriniz yoktu. Ama dikkatimizi çekmeyi başardınız. Bill, kendini yenilmez olarak gördüğü gün, Dave tarafından cezalandırıldı. Bu yaşa bu kadar tolerans yeter! Siz- 

Goldberg : Seni yediğim geceyi aklından cabuk çıkarmış olmalısın evlat. Etrafındaki insanları korkutmaya çalışıyorsun ama o koca kıçını bir türlü pislikten çıkaramıyorsun. Dave'in dibi görünmeyen hayallerine senide alet etmesine izin vermişsin. Yetmedi, karşıma çıkıp saygısızlık yapmışsın, o da yetmedi, hâlâ çene çalıyorsun. O çatallı dilini dişlerinin ardında tut evlat. Bir uşakla ağız dalaşı yapmak için büyütmedim ismimi!

Batista : Masallarınızı dinledik. Gövde gösterisi yapmaya çalıştınız. Bizde aynı şekilde karşılık verdik. Tehdit ettiniz, laf salatası yaptınız ancak beni güldürmek için yeterli oldunuz. Havlamanız bittiyse kulaklarınızı açın ve beni dinleyin. Blaze Of Glory, Tornado Tag Match, hepimizin de arzularını yerine getiriyor. Artık ses mikrofondan değil, acı çeken bedenlerden çıkacak!

Dediği anda mikrofonla Goldberg'e vuruyor. Aynı anda Ryback Shoulder Block ile Jeff'i yere seriyor ve üzerine çıkıyor. Batista'yla Goldberg adeta sokak kavgası gibi birbirlerini yumrukluyorlar! Bir Goldberg, bir Batista üste çıkıyor. Jeff Ryback'ten kurtuluyor ve ayağa kalkıyor. Şimdi sert tekmelerle Ryback'i sersemletmeye çalışıyor. Bu sırada Goldberg Batista'yı altına almış durumda! Jeff 'te Ryback'i iyice sersemletiyor.Goldberg ve Jeff Hardy , şimdi ayağa kalkıyorlar ve taunt atıyorlar.  Batista ayağa kalkmaya çalışırken, Goldberg iplerden sekiyor ve üzerine koşuyor. Ancak SPINEBUSTER geliyor Batista'dan! Bu kez Jeff üzerine gidiyor! Batista ona Clothesline deniyor ancak Jeff eğiliyor ve arkasına geçiyor. Batista ona doğru dönüyor. Jeff'ten karnına bir tekme. Bu sırada Ryback ayağa kalkıyor. Jeff TWIST OF FATE yapıyor! Hayır! Ryback geliyor ve Nothern Lariat ile Jeff' i yere seriyor! Şimdi Goldberg ayakta. Ryback'e BIG BOOT vuruyor! Batista ve Goldberg ayakta. Kısa bir süre göz göze geliyorlar ve kavga kaldığı yerden devam ediyor!

Birbirlerini yumrukluyorlar. Batista kolundan tutuyor onu köşeye göndermek istiyor ama Goldberg olayı tersine çeviriyor. Batista köşede. Goldberg üzerine koşuyor. Batista çekildi! Goldberg köşeye çarpıp geri sekiyor. Batista'ya dönüyor. Şimdi SPINEBUSTER geliyor Batista'dan! Ryback ve Jeff kalkıyorlar. Batista da takım arkadaşına yardıma gidiyor ve Jeff i kalkmadan yumrukluyorlar! Bir köşeye Ryback karşı köşeye Batista geçiyor. Jeff ve Goldberg ringin ortasında. Batista ve Ryback karşılıklı köşelerde Taunt atıyorlar! Şimdi Jeff ve Goldberg kalkıyor.O anda Ryback Jeff'i MEET HOOK LARIAT, Batista Goldberg'i SPEAR ile yere seriyor!!

Ardından rakipleri önünde taunt atıyorlar ve Blaze Of Glory için önemli bir gönderme yapıyorlar!

Son bir kez reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan dönüyoruz. Sıra da Main Event var.

GONG!

Deadmen's Game!

14 Ekim Rise *LIVE* Maxresdefault

The Undertaker geliyor.

I Came To Play!

14 Ekim Rise *LIVE* 2vjem3a

The Miz geliyor.

Singles Match

The Undertaker vs The Miz

Miz dirsekliğini, Taker eldivenini düzeltiyor ve hakem maçı başlatıyor. The Miz temkinli bir şekilde yaklaşıyor Taker’a, bir Test of Strength geliyor ama Taker çöp gibi fırlatıyor The Miz’i ve Miz şaşkın gözlerle ona bakıyor. Sonra bir daha giriyorlar, bu sefer Miz Taker’ın ayağına basıyor ve onu diz çöktürüyor ama bir Uppercut geliyor ve Miz bırakıyor. Sendeleyip arkasına döndüğünde de Taker yakalayıp geri döndürüyor ve bir yumruk sallıyor, sonra bir tane daha ve Miz iplere tutunduğu anda da ayağından tutup ring dışına atıyor, aynı anda da arkasını dönüyor ama Miz apronda kalıyor ve Springboard Neckbreaker geliyor maçın çok erken dakikalarında ! Hemen Miz tuşa gidiyor, ancak doğal olarak başarısız. Taker bir süre şaşkın gözlerle etrafını süzüyor, sanırım beklemiyordu erken bir ofans The Miz’den. Miz kontrolü ele almak için bir stomp vuruyor Taker’a, sonra da suratını kaldırıp ona “EN İYİSİ BENİM!” diye bağırıyor. Buzzsaw Kick vurmak istiyor ama Taker ayağını tutuyor, yavaş yavaş The Miz’in gözlerinin içine bakarak ayağa kalkıyor ve onu tutup köşeye atıyor, bir Splash geliyor, iplere koşuyor Taker ve geri dönüp müthiş bir Big Boot ile Miz’i uçuruyor. Miz yere seriliyor ve hemen tuş deniyor Taker. Hakem 1 sayıyor, 2 sayıyor, tam 3 sayarken duruyor ve sonra hemen kalkıp görüyor ki Miz ayağını iplerin üstüne atmış. Taker da Miz’in ayağını indirip tekrar tuş deniyor, ama Miz 1’de atıyor ve Eye Rake ile Taker’ı biraz uzaklaştırıyor, sonra da bir Discus Punch, Irish Whip geliyor iplere doğru ve geri dönüşte de bir Knee Trip. Sonra ayakta taunt yapmaya başlıyor tam, ama Taker’ı görmüyor ve Taker da bir Bodyslam’den sonra iplere koşuyor ve Low Dropkick geliyor. Bir tuş denemesi başarısız olunca Taker Pumphandle Slam ile işleri eline almak istiyor ancak alamıyor çünkü Miz iki ayağı üstüne düşüyor, bir gut Kick, sonra da bir Reality Check… olacaktı neredeyse, eğer Taker kendisini serbest bıraktırıp Chokeslam için Miz’in boğazına yapışmasaydı. Miz bir tekme daha sallıyor kurtulmak için, Taker satmıyor hareketi ve kendisi vuruyor bir tekme ve Last Ride için hazırlanıyor. Last Ride ringi sallıyor resmen ve Taker tuşa gidiyor… 1…2…2.99’da Miz atıyor tuşu ve Taker dizlerinin üstüne çöküp soluklanıyor biraz. Miz’i kaldırıp Tombstone yapmak istiyor, ama Miz geriye çeviriyor, kendisi Tombstone pozisyonuna alıyor ama Taker’ı tutamıyor ve yere düşürüyor, Taker’ı tekrar eğilip almak isterken bir yumruk yiyor suratına, sendeliyince de Taker ayağa kalkıp ofansa geçiyor, ancak Miz sonunda bir kere daha vuruyor Gut Kick ve Reality Check geliyor! Tuşa gidiyor hemen Miz, 1…2… olmuyor!

Sinirle kalkıyor Miz ayağa ve yerdeki Undertaker’ı tekmelemek istiyor…ama Taker, Miz’i ayağından yakalıyor ve ittiriyor. Miz dengesini kaybederken Undertaker onu kolundan yakalayıp kaldırıyor…ve köşeye doğru Snake Eyes ile çarpıyor. Miz artık iyice sersemlemişken Taker kolunu döndürüyor onun ve ikinci iplere çıkıyor..ardından ipte yürüyor ve Old School! Miz kolunu tutup yere yıkılırken Taker tuşa gidiyor. 1, 2- Miz atıyor bunu da! Taker kalkıyor ayağa ve boğaz kesme tauntunu atıyor. Miz kalkınca Taker yakalıyor onu boğazından! Chokeslam için kaldırıyor…Miz arkaya düşüyor! Skull Crushing Finale pozisyonuna getirmeye çalışıyor Undertaker’ı ama Undertaker dirsek darbeleriyle kurtuluyor, sonrasında arkasına dönüyor ve Big Boot ile yere seriyor Miz’i. Miz kalkmaya çalışırken Undertaker yakalıyor onu ama Miz ani bir roll-up’a alıyor. 1, 2- hayır! Miz soluk soluğa ayağa kalkmaya çalışırken Undertaker onu izliyor. Miz arkasını dönünce Undertaker koşup Clothesline deniyor fakat Miz eğiliyor ve arkasını dönen Taker’ın karnına tekmeyi vuruyor, sonrasında Mizard of Oz! Hemen tek kolunu Undertaker’ın üzerine atarak tuşa gidiyor Miz. 1, 2- bu da olmadı! Miz hakeme bakıyor ama 2 cevabını alıyor. Miz geride duruyor ve Undertaker’ın kalkmasını izliyor. Taker kalkınca Miz koşuyor lakin Undertaker rakibini Back Body Drop ile ringin dışarısına atıyor. Miz dengesini bulsa da Taker ring dışına çıkıyor ve Uppercut’u yapıştırıyor Royal Rumble galibinin suratına. Miz sersemlemişken Taker onu Alabama Slam’e kaldırıyor ve Alabama Slam ile aprona çarpıyor! Miz’in sırtında acı varken Taker onu ringe sokuyor. Miz kafasını aprondan asarken Taker apronda kalıyor. Koşuyor ve Apron Leg Drop…Miz çekilince Taker bacağını aprona çarpıyor. Acı içerisinde ringe girerken Miz koşuyor ve Running Knee Lift! Sonra iplerden koşuyor yeniden ama Taker aniden yakalıyor onu boğazından! Miz çırpınsa bile Taker kaldırıyor rakibini ve Chokeslam! Miz yere yapışıyor. Taker rakibini kaldırıyor şimdi Tombstone için…..

Bu sırada ringin kenarına doğru gelen 3-4 maskeli adam görüyoruz. Taker, Miz’i basit bir Body Slam ile indirip dikkatini maskelilere çeviriyor. Bunu gören hakem ringden iniyor ve ring dışındaki maskelileri gitmeleri yönünde uyarı yapıyor. Undertaker da arkasını dönüyor….

KAFASINA SANDALYEYİ YİYOR! Matt Taven yuhalamalar altında sandalyeyi ringden atıyor, sonra ringden iniyor ve seyircilerin arasından kaybolurken ayağa kalkan Miz rakibini zar zor kaldırıyor…VE SKULL CRUSHING FINALE! Tuşa gidiyor. 1, 2, 3! Miz kazanıyor.

14 Ekim Rise *LIVE* The-Miz-defeated-Cody-Rhodes4

Miz galibiyetini kutluyor. Bu görüntüler ile şovun sonuna geliyoruz.

En son The Technical Messiah tarafından Cuma 14 Ekim 2016, 21:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

REP Puanı : 17

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:06

İyi akşamlar
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

REP Puanı : 4

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:07

Bismillah
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

REP Puanı : 28

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:07

Blaze of Glory öncesi son Rise da takipteyiz. Gönder gelsin Emre.
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:10

Part geldi.
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:11

Beyler yorum pls.

Christian'a tebrikler.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:13

tokatlandık be
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:14

Christian Tebrikler
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:16

Mamy D Way demiş ki:
tokatlandık be

Kader de tokatlanmak da varmış.
Mamy D Way
Co Admin
Co Admin
Mamy D Way

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:16

ademciğim naber
Klaus Meine
Emekli
Emekli
Klaus Meine

REP Puanı : 34

POLİS EMRE GELDİ
Ace of Diamonds
Emekli
Emekli
Ace of Diamonds

Bir part daha geldi.
Seferoğlu Suphi
Main Eventer
Main Eventer
Seferoğlu Suphi

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:17

İyidir mertciğimde  Bullet Club ne lan
The Charismatic Enigma
Süper Moderatör
Süper Moderatör
The Charismatic Enigma

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:18

Christian'a sağlam dalmışlar.
Rawe
Main Eventer
Main Eventer

REP Puanı : 9

MesajKonu: Geri: 14 Ekim Rise *LIVE*   14 Ekim Rise *LIVE* EmptyCuma 14 Ekim 2016, 20:18

öldüm aq

14 Ekim Rise *LIVE*
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» 7 Ekim Rise! *LIVE*
» 21 Ekim Rise! *LIVE*
» 1 Ekim Rise! *LIVE*
» 28 Ekim PWE Rise! *BANT*
» 14 Ekim Rise! Match Card